Nederl. aislolerij M.A. A. VEMiE-de Kraker acker aan de Braakman op een plaats, die wat afgelegen en zeker niet bestemd is voor mensen die de zwemkunst niet machtig zijn. Daarom wordt deze plaats gelegen aan het einde van de Koude- polderstraat, bij voorkeur bezocht door hengelaars vanwege het diepe viswater. De Belgische padvinders vonden een roeiboot aan de oever liggen waarmee men begon te spelevaren. Op zeker ogenblik bevond de plaatsvervangend Hopman C. H. v. d. H. zich in de boot, terwijl de 15-jarige padvinder W. de C. deze van de kant zou afduwen. Vermoe delijk is C. bij dit spel uitgegleden en in diep water terecht gekomen. De zich in de boot bevindende H. moet bij de po ging C. te redden eveneens uitgegleden zijn en uit de boot zijn gevallen. Beide jonge mensen verdwenen in de diepte. De ijlings gealarmeerde politie uit Hoek, later geassisteerd door de rivier politie uit Temeuzen, begonnen dadelijk na aankomst te dreggen. Het stoffelijk overschot van de 15-jarige W. de C. werd om pl.m. 5 uur gevonden, terwijl later op de avond rond 9 uur het stof felijk overschot van hopman C. H. v. d. H. geborgen kon worden. Zij werden met de brandweerauto naar het lijkenhuisje te Hoek vervoerd. De verslagenheid onder de talrijke bezoekers van het recreatie-oord was groot. De burgemeesters van Hoek en Biervliet, diep onder de indruk van het tragisch gebeuren, waren ter plaatse aanwezig. Herbenoeming burgemeester. Burgemeester A. P. Kostense van Bier vliet werd bij Koninklijk Besluit van 14 Juni 1958, no. 12, met ingang van 1 Juli 1958 opnieuw benoemd. Breskens Ongeval. Dinsdagmorgen had tijdens werkzaam heden aan het nieuwe kantoor van de Coöp. Aankoop Vereniging op de haven te Breskens een ongeval plaats, waarbij twee personen werden gewond. De uitvoerder N. uit Middelburg en de metselaar J. uit Zoutelande, beiden werkzaam bij de Aannemersfirma Ver- stelle Verhage uit Vlissingen, waren bezig met een electr. handslijpmachine, toen de steen uit elkaar sprong. De heer N. liep verwondingen aan zijn gezicht en een been op, terwijl de heer J. zijn sleutelbeen beschadigd werd en even eens beenwonden bekwam. Nadat Dr. Ossewaarde in de werk plaats van de fa. Gebr. v. d. Sande, waar de gewonden heengestrompeld waren, de eerste hulp verleende, werden beiden naar het ziekenhuis „Bethesda" in Vlis singen overgebracht. Geslaagd. Voor het vakdiploma Tabaksdetail handel slaagden te 's-Gravenhage mej S. A. Verduijn en de heer A. J. Lauret, belden te Breskens. Aanbesteding. Door architect J. Faas te Oostburg werd voor de Fa. Gebr. Brugge, Volkswa gen-dealers, In café de Milliano aanbe steed het bouwen van een garage met bovenwoning aan de Scheldekade te Breskens. De uitslag was als volgt: L. Martens, Hoofdplaat f 40961, Gebr. Maas, Mlddenhavendam, Breskens - 42380, W. Daansen. Aardenburg - 43680, V. Verstraete. Hoofdplaat - 47800,— Fa. L. Maas Co., Breskens - 49100, C. Soulimans, Hoofdplaat - 49285, W. Jacobs, Breskens - 49942, De begroting bedroeg f 43984, Filmvoorstelling ouden van dagen. Woensdag j.l. werden de ouden van dagen te Breskens in de gelegenheid ge steld om een gratis filmvoorstelling bij te wonen, aangeboden door de heer v. d. Berg. in overleg met de exploitant van de bioscoop, de heer Luxembourg. Vertoond werd de film „Sissi, de jonge Keizerin". Allen hebben kostelijk genoten van deze prachtige kleurenfilm. Het bestuur van de afd. Breskens van de Alg. Bond van ouden van dagen en het Comité ter van de briefjes, dat staat als een paal boven water. En Hanneke is ten einde raad gevlucht voor de consequenties. Ar me lieveling Hij staat op en ijsbeert door de ka mer. Wat kan hij doen om zijn vrouw terug te vinden? Hij kan de verschilende taxichauffeurs aanklampen en vragen, waarheen een van hen zijn vrouw heeft gereden. Tien tegen één, dat ze gewoon naar het station is gegaan en dan weet hij nog niets. Er gaan dagelijks tiental len treinen in verschillende richtingen. Zoek maar uit En vanavond is de soiree bij mevrouw De Geest Van Swinderen. Die eerst maar eens bellen, dat ze vanavond verhinderd zijn. Hij neemt de telefoon van de haak en als hij verbinding heeft probeert hij zijn spijt te betuigen' overa het feit, dat zijn vrouw onwel is en niet in staat te ko men. ,,U wilt ons beiden wel excuseren, mevrouw? Hopelijk zullen we volgend jaar gaarne van uw uitnodiging gebruik maken. Ja, dank u wel. ik zal het mijn vrouw zeggen Dag mevrouw Dubois wist zich het zweet van zijn gezicht. Dan belt hij zijn kantoor op en zegt tegen het meisje, dat hij die mid dag niet meer komt en dat ze de avond post met de dassiers maar even aan zijn woning moet brengen. „Ga desnoods maar een kwartiertje eerder weg. En maak in ieder geval geen enkele nieuwe afspraak". (Wordt vervolgd' behartiging van de bejaarden-sociëteit dankt allen die hebben medegewerkt aan de totstandkoming van deze gratis voorstelling. Alle aanwezigen hadden een prettige middag, terwijl bovendien ieder in de pauze een heerlijke kop koffie werd aangeboden. Groede Internationale brandweerwedstrijden. Op Zaterdag 12 Juli, om 13 uur, zullen te Groede grote internationale brand weerwedstrijden worden gehouden, waaraan practisch alle brandweercorp sen uit West Z.-Vlaanderen en een groot aantal brandweerploegen uit België zul len deelnemen. Tijdens de wedstrijden zullen ook en kele demonstraties worden gegeven, o.m. met een Belgische ladderwagen van 30 m. hoogte. Om kwart voor zeven, na afloop van de wedstrijden, heeft voor het gemeen tehuis te Groede een défilé plaats van brandweerpersoneel en brandweer-mate- riaal, welk défilé zal worden voorafge gaan door een drumband uit Oostburg. Om kwart over zeven heeft in hotel „De Drie Koningen" door de burgemeester van Groede de prijsuitreiking plaats, waarna de muziekverenigingen „Har monie" uit Oostburg en „Eendracht maakt Macht" uit Groede nog een con cert zullen geven. De avond wordt be sloten met een grote lampionoptocht door de kom der gemeente. Oostburg Zaaiwedstrijden Zaterdag j.l. werd in hotel Mabesoone een bijeenkomst gehouden, uitgaande van de vereniging voor oud-leerlingen aan het landbouwonderwijs. Deze ver eniging had in nauwe samenwerking met de oud-leerlingen-vereniging van de Middelbare Landbouwschool dit voorjaar een zaaiwedstrijd georganiseerd, waar voor veel belangstelling was. Het zaaien werd beoordeeld door een deskundige jury. De heer M. Mabesoone uit Aarden burg opende de bijeenkomst met een hartelijk welkomstwoord, in het bijzon der tot de heren Van Iwaarden, van de Middelbare Landbouwschool-vereniging, en de heer J. Huijgen, leraar mechani satie aan de Middelbare Landbouwschool te Schoondijke. De voorzitter deelde mee, dat Ir. Roest een wisselbeker beschik baar had gesteld voor deze wedstrijden. Namens de jury gaf de heer P. van Cruijningen een uiteenzetting over het beoordeelde werk. Hieruit bleek, dat de kwaliteit van het werk lager lag, dan vorige jaren. Dit weet de jury hoofdza kelijk aan de kwaliteit van het zaaibed, waaraan vooral de weersomstandighe den schuldig waren. Beoordeeld werd m verschillende klassen, n.l. tractor- en paardenzaaien. De eerste prijs voor de tractor-klasse ging deze maal naar de heer J. van Rie te Sluis, met 67 punten. De lb prijs was voor J. den Hollander, werkzaam op het bedrijf van de heer Risseeuw te Schoondijke. Ook hier 67 punten, doch de algemene indruk was iets minder dan van no. één. 2, A. Cam- maert, Schoondijke, 62 p.; 3, R. Thomaes Hoofdplaat, 57 p.; 4, J. van Hijfte, IJzen- dijke, 55,5 p.; 5, Willy de Meijer, IJzen- dijke, 54,5 p.; 6, Adrie Luteijn, Groede, 54 p.; 7, Theo Dusarduijn, IJzendijke, 50,5 p. Paarden-trekkracht: la, Urbain de Klerk, Hoofdplaat, 65,5 p.lb, Frits Thomaes, Hoofdplaat, 65,5 p.; 2, L. Haerts, Hoofdplaat, 63 p.; 3, J. Salet, Oostburg, 62 p.4, Jac. de Vos, IJzendijke 61 p.; 5, P. Temmerman, Hoofdplaat, 61 p.: 6, Willy Mabesoone, Aardenburg, 60,5 p.; 7, P. Risseeuw, Cadzand, 59,5 p.: 8, H. Koens, Zuidzande, 59 p.: 9, G. Buijze, Breskens, 55 p.: 10, J. Cappon, Zuidzan de, 52 p.; 11, L. Vermaire, Oostburg, 51 p.12, J. Ie Clercq, Retranchement, 48 p. Officiële opening nieuwe raadhuis. Op 18 Juli a.s. zal het nieuwe raad huis te Oostburg officieel worden ge opend. Zuidzande Geslaagd. Voor het vakdiploma Tabaksdetail handel slaagde te 's-Gravenhage mevr. P. van Houte-Karels te Zuidzande. Gemeenteraad. Bij de opening der vergadering herin nerde burgemeester H. P. Everwijn er aan, dat de heren H. Goedegebuur en I. van Cruijningen niet zullen terugkeren in de nieuwe raad. De heer Goedegebuur is sinds 3 Augustus 1945, toen de nood- gemeenteraad werd gevormd, onafge broken lid van de raad geweest. Op 1 September 1953 werd hij tot wethouder benoemd, welke functie hij tot op heden heeft vervuld. De heer I. van Cruijnin gen werd tijdens de gemeenteraadsver kiezingen in 1946 tot raadslid gekozen. Burgemeester Everwijn bracht beide raadsleden hartelijk dank voor de grote samenwerking, die zij niet alleen in het belang van de gemeente, maar ook in het belang van de streek hebben willen geven. De jaren sinds de bevrijding zijn voor de gemeente heel belangrijk ge weest. Het waren de jaren van herstel en daarom waren de beslissingen van bijzondere betekenis. De voorzitter zei, dat de scheidende raadsleden met vol doening mogen terugzien op hun zit tingsperiode en dat de besluiten, die werden genomen, goed zijn geweest en slechts tot stand konden komen door eendrachtige samenwerking. Wethouder A. Luteijn voerde hierop namens de raadsleden het woord en bracht de scheidende heren dank voor de samen werking en de goede sfeer, waarin zij de discussies wisten te houden. Tot slot dankten de heren Goedegebuur en Van Cruijningen voor de tot hen gesproken vriendelijke woorden. Op de aanvrage van de heer Th. A. Pijcke werd besloten ten behoeve van de verbetering van diens pand, een premie toe te kennen. Aan de moties van de gemeenten 's-He renhoek en Temeuzen inzake de vrije veren, werd adhaesie betuigd. De ge loofsbrieven van de nieuw benoemde raadsleden werden onderzocht en in orde bevonden. Ook voor het 2e halfjaar 1958 zal aan het daarvoor in aanmerking komende gemeentepersoneel een uitke ring geschieden als compensatie van de huurverhoging. Bovendien werd een nieuwe salaris-verordening vastgesteld Tijdens de vorige raadsvergadering werd besloten de kleuterschool te gaan verbouwen. Bij dit besluit ging men uit van de veronderstelling, dat men over enkele jaren zou kunnen overgaan tot- de bouw van een nieuwe school. Aange zien het aantal kinderen dat thans de kleuterschool bezoekt, valt redelijker wijs voorlopig nog niet aan een nieuwe school te denken. In dit verband kwa men B. en W. met nieuwe voorstellen inzake verbetering van het bestaande schoolgebouw. In deze plannen is er re kening mee gehouden dat men een nieuw schoolgebouw langer zal moeten ontberen dan bij de vorige plannen werd verondersteld. De voorz. gaf een uitvoe rige toelichting; de raad ging met de plannen accoord en voteerde de beno digde gelden. Besloten werd ten behoeve van een meer effectieve brandmelding over te gaan tot aanschaffing en installatie van een sirene. Langdurig werd hierop van gedachten gewisseld over de aan de toren van de Ned. Herv. kerk uit te voeren onder houdswerkzaamheden. Het bureau Oos tendorp uit Amsterdam had een rapport uitgebracht over de toestand waarin de toren zich thans bevind en had advies gegeven met betrekking tot de noodza kelijke onderhoudswerken en de uitvoe ring daarvan. Na enige discussie werd besloten aan de Kerkvoogdij der Ned. Herv. Gemeente te verzoeken de onder houdswerken aan genoemd bureau Oos tendorp op te willen dragen, waarbij de gemeente in de totale kosten dezer werk zaamheden ad f 4500.-, een subsidie zal verstrekken van 80 pCt. De eindwijzi- ging begroting 1957 werd vastgesteld, terwijl de begroting 1958 nog werd ge wijzigd. Schoondijke Verkeersongeval. In de nacht van Zondag op Maanda» is de motorrijder R. uit Axel, juist bui ten de bebouwde kom van Schoondijke, op een langs de kant van de weg staand paartje ingereden. Op het moment dat de heer R. uit de richting Schoondijke naderde, ston den mej. R. B. uit Biervliet en de heer J. T. uit Zuidzande, resp. met de brom fiets en rijwiel aan de hand, te praten. R., die deze mensen niet opmerkte, reed hen pardoes omver. Mej. B. liep een ge compliceerde beenbreuk op, terwijl bij de heer T. een lichte hersenschudding werd geconstateerd. Nadat aan beide slachtoffers geneeskundige hulp was verleend, werden ze naar het St. An- toniusziekenhuis te Oostburg vervoërcL De heer R. kwam met de schrik vrij. Nationaal kampioene. Marie Poissonnier uit Schoondijke, de bekende athlete van de Atletiekvereni ging „Marathon", is in Rotterdam kam pioene van Nederland geworden op de 800 m. dames in de tijd van 2.20.5. Een prachtige prestatie. Schooldag lichamelijke oefening. Op het Gemeentelijk sportterrein te Schoondijke werd de jaarlijkse School dag Lichamelijke Oefening gehouden. Aan deze dag werd deelgenomen door de O.L. school uit IJzendijke, de R.K. en O.L. school uit Biervliet, de Chr. school uit Hoofdplaat, de R.K. school „St. Aloy- sius" uit Hoofdplaat (Slijkplaat), de Chr., R.K. en O.L. school uit Schoon dijke. In totaal legden 269 kinderen proe ven van bekwaamheid af in de onder delen hardlopen, hoogspringen, balwer- pen en behendigheidsoefeningen. Uit gereikt konden worden 40 schooldiplo ma's Lichamelijke geoefendheid A, 90 B, 98 C, 31 D en 9 E. De jongens van de St. Aloysius School te Hoofdplaat (Slijkplaat) womien de estafette-loop voor jongens, terwijl de 0.L. school uit Schoondijke hier 2e en de Chr. school uit Schoondijke 3e werd. Bij de meisjes wist de O.L. school uit Schoondijke zich eerst te plaatsen, ter wijl hier de O.L. school uit Biervliet 2e en de Chr. school uit Schoondijke we derom 3e werd. De slagbal wedstrijden gaven na een spannende strijd de volgende uitslag: 1. O.L. school Schoondijke, 2. O.L. school IJzendijke, 3. R.K. school Schoondijke. Eindles Landbouwhuishoudschocl Burgemeester F. A. van Rosevelt heet te, in zijn functie van voorzitter van het schoolbestuur van de Landbouwhuis- houdschool „Pr. Marijke" te Schoon dijke, allen hartelijk welkom. Een spe ciaal woord van welkom richtte hij tot dhr. Mr. Schlingemann, secretaris van de Z.L.M., mej. van de Lede, consulente voor onderwijszaken van de Z.L.M., mevr. Ramond, voorzitster van de Com missie van Toezicht, dhr. Roest, direc teur van de R.M.L.S., de heer De Rijk, hoofd van de L.L.S. en de onderwijs krachten verbonden aan de school. In een toespraak noemde de heer Schlingemann, alvorens tot uitreiking der diploma's over te gaan, het huis- houdonderwijs een zegen voor de plat telandsmeisjes. De opleiding opent voor de meisjes vele mogelijkheden. Hij is er echter niet van overtuigd dat deze mo gelijkheden ten volle worden benut. De tegenwoordige huishouding eist nu eenmaal een opleiding. In verband met het uitreiken der di ploma's aan de vormingsklas, bracht hij tot uitdrukking de grote moeilijkheid om in deze provincie steeds leerkrach ten aan te trekken. Het is dan ook jam mer dat geen der gediplomeerden een opleiding tot lerares zal volgen. Een eigen opleidingsmogelijkheid in Zeeland vindt hij noodzakelijk. Met een toepasselijk woord reikte mevr. Ramond aan mej. R. Latumeten het be kende Pr. Marijke-bekertje uit, als prijs beschikbaar gesteld voor de beste leer linge. Diverse leerlingen mochten nog als waardering voor hun zeer goede prestaties een boek in ontvangst nemen. Zo gingen de boeken voor de vormings klasse naar Marie Risseeuw uit Schoon dijke, Mieke de Bruijne uit Cadzand, Jenny Dhont uit Biervliet en Sary Wille uit Aardenburg. Voor de primaire leer lingen ging behalve de beker naar R. Latumeten een boek naar haar naam genote M. Latumeten, Ria Jansen uit Oostburg, Lenie Maliepaard uit Oost burg en Marie de Bruin uit Sluis. Na deze uitreiking wenste burgemees ter van Rosevelt de leerlingen geluk met het behaalde diploma. Hij wees de jeugd op het belang van het diploma en sprak de hoop uit, dat de ouders profijt zouden mogen trekken van datgene wat hun kinderen geleerd hebben. Tevens sprak hij een woord van dank tot mevr. Pollink en mej. de Wilde die als leer krachten de school zullen verlaten,, voor het goede werk door hen in het belang van de school verricht. Met een toepasselijk gedicht overhan digde mej. M. Risseeuw, een der geslaag den der vormingsklas, aan de directrice, mej. J. van Oeveren, een aandenken. Mej. S. de Wilde bood namens de ge slaagden van de primaire opleiding dc directrice een aandenken aan. Mej. J. van Oeveren, directrice van de opleiding, feliciteerde alle geslaagden en zag het diploma als een bekroning van het door de leerlingen verrichte werk. Men moet nu niet denken dat men er is. Het is een bekend feit, dat de we reld snel veranderd, dit betreft niet al leen de ruimtevaart, doch ook het huis houden van de vrouw. Velen van de ge diplomeerden van de primaire opleiding blijven op school, anderen gaan zelf standig hun diensten aan de maatschap pij aanbieden. Zij hoopte dat allen goed hun best zullen doen. Dat zij zullen hel pen waar nodig is, en dat zij zullen sla gen in het leven. Zij dankte de ouders voor het vertrouwen geschonken, door hun kinderen naar deze opleiding te sturen. Voorts bracht zij dank aan haar mede-leerkrachten en het bestuur van de school, voor de goede samenwerking. Met een extra woordje bedankte zij te vens de concierge. In een slotwoord dankte de voorzitter eveneens mej. Mul der, welke eveneens de school als lerares gaat verlaten, voor de door haar gege ven lessen. Voorts kon hij mededelen dat voor de nieuwe cursus zich 51 leerlingen voor de primaire opleiding en 15 voor de assistenten-klas hadden aangemeld. Als nieuwe leerkrachten zullen mejBarend- se, voor het vak handenarbeid en de heer Franke, voor het vak A.V.O., hun intrede doen. Tot zijn grote spijt kan dit jaar geen vormingsklas gevormd worden, wegens te geringe deelname. Hij sprak echter de hoop uit dat het in het komende jaar zou mogen gelukken. Na de pauze, waarin verversingen werden aangeboden, werd een vlot amusements programma door de leerlingen ten to nele gebracht. Diploma vormingsklas: Theuny Bril, Marie Risseeuw te Schoon dijke; Pia de Clerck, Biervliet; Heieen Dees, Lidy Termote, Hoofdplaat; Tiny Dekker, Jannie Fondse, Oostburg; Ina van den Heuvel, Breskens; Tanny Ros- seel, Sint Kruis. Diploma assistenten-klas: Lineke le Bleu, Bep Kar reman, Nieke Maas, Sari Verduijn, Breskens; Mieke de Bruijne, Annie van de Walle, Cadzand; Corry Buijze, Adrie de Groote, Saar Lu teijn, Zuidzande; Jenny Hubrechtse, Bep Luteijn, Schoondijke; Saar van der Lin de, Jenny Dhondt, Kaatje Verplanke, Biervliet; Nelly Meeuwsen, Lieske de Putter, Oostburg; Sary Wille, Aarden burg; Marie Cappon, Sluis; Jessy Ben jamins, Sluiskil. Diploma primaire opleiding: Adrie van den Broecke, Jo de Feijter, Sary de Winde, Breskens; Elly Cambier, Henny Ririhena, Juliana Izaak, Aarden burg; Rie Dingemanse, Joke Martens, Biervliet; Hanny van der Hooft, Martha Latumeten, Rachel Latumeten, Jenny Avot, Maaike Boone, Ria van Hee, Ria Jansen, Lenie Maliepaard, Hannie Schrier, Ina Simpelaar, Oostburg Ineke Steijaert, Ria v. d .Walle, Schoondijke; Marie de Bruin, Lenie Fliers, Annie de Potter, Willy Jansen, Sluis; Hannie Buij ze, Adrie Luteijn, Suus Verhage, Zuid zande; Gretha Dreve, IJzendijke; Mari an Fielemon, Aardenburg; Dina van de Plassche, Sint Kruis. FILMNIEUWS „Casino"-bioscoop te Breskens brengt Zaterdag 12 Juli en Woensdag 16 Juli om 8 uur de meest spectaculaire thriller ooit vervaardigd, met adembenemende spanningen, „De vloek van Franken stein". Een „wezen", ontsproten aan het geniale brein van een waanzinnige, zaait dood en verderf op een wijze, die u de haren ten berge doen rijzen.Mensen met geen al te sterke zenuwen raden wij aan deze film niet te komen zien. Zondag 12 Juli om 4 en 8 uur: John Wayne in een groots filmwerk, fascine- ïteid rend door z„ door zijn kra woestijn". H< lange speurto Een spannen geheel onve kleuren. Binnenkort naar het bek Qevor Een dame.' Inl. ter gem dijke. PR K meeslepend angene van de an een jaren- ideloze prairiën, actie, met een In prachtige 'acht: „Nana", an Emile Zola. werpen arie teSchoon- rew irk li Metting van Rijn g van Rijn Aardenburg, ic St. Kruis, 9 uu Biervliet, 9,30 nht, Zaamslag Breskens, 9,30 ^endaal Cadzand, 9,30 uderikse, Meppel Groede, 9,30 uu&ig H. Doop Collecte A. C. D. Hoofdplaat, 11 jgendaal iH. Avondmaal Graaff van Dalen van Dalen woer^ uur, avondgebed. Retranchement,^. Tijmstra Sehaendijke, 9,3j Sluis, 9,30 uur, r< St. Anna ter Mui^| W aterl andkerk i d IJzendijke, 9,30 t tanke, Ouwerkerk ld Ds. Groenveld Collecte P.I.T. i. Bergsma 1 Evert H. Avondmaal Zuidzande, 9,30 fiijlman Colleclrken en personen Vrij lies at* Breskens, 10 umder Molen Nieuwvliet, 10 u|as Retranchement, jte. Praas Cadzand, 6,30 ui. Molen GerejlEkdnt 10 en 3 uur, Dsöskoop E van «en Groede, 10 uurj Doops^ 10,15 uur, Ds. R.K. Parochie 7e Zondag na P H H. Missen om In de weekH, Woensdagfees de Zaterdagavond dol -denburg ra te Breskens ili. en 10,30 uur. f acht. L. Vrouw van 1. i. DUPORT Duivenver. Uitslag prii: Zaterdag j.l. 14 u. 1 min. 38 1 W. Roth. 2| duijn. 4, 5 en W. Ekkebus. Duivenver. .Mr" te Breskens. if," Breskens St. Denis op Aank. le duif 1361 m. p. min. ;en. 3, 9 A. Ver- Janssen. 6, 8 Uitslag kern Zondag j.l. Loi Aank. le duif 1 u. 55 min. 46 s Oude duiven. 1, 4, 11, 35 4 Wege, Br. 3, 3( SI. 5, 107 G. dl Br. 7, 58 M dl r. 8 Poorter 2. 9 Joh. v. dl 83 Poorter 3, i Kools, Cz. 13 J. d. Hollander, 1 durp, Br. 17, Br. 19, 24, 85, Blaakman, No, J. Boeije, Bv. P. Pijcke, Hp, Hp. 36 A. de H Maas, Ee. 38, W. v. d. Slil 41 en le oven 92 Th, de Boe\i Warrens, Hp. SI. 50 P. Stael| Melj, Cz. 53 J Klaassen, Br. J. Risseeuw, Bj Blaakman, Sp. 67, 86 J. v. Gijs! Idem jonl 1 R. Groosr.ii Hp. 3 Iz. Riticc. Sturm-Wan e C. Hertog, Bj Bellegem, Ee. 11 Joh. Pijcke,I 13 M. de Visseil lit Breteuil op 087 m. per min. Cz. 2 L. v. d. 90 P. de Smit, ch. 6 E. Pieten r. 10, 21, 32, 46, A. v. d. Heuvel, Br. 15, 133 J. I Jr. 16 C. v. Op- 61, 94, 95, 108, 110 G. Dusarcii I W. Bruijnooge, Smit, Br. 20 C. A. de Smet, IJz. 23 W. Klaaijsel r. 25, 52, 70, 114 oppe, Br. 28, 93 Hartog, Br. 31 C. v. d. Wege, A. Temmerman, 37, 82, 84, 88 U. Jonge, Sch. 39, 78 P. Buize, Br. Voorde, Br. 43, 71, 96 Sturm- |3 G. de Meijer. 51, 73 P. C. de Zz. 55, 97 J. Ee, Bv. 59, 116 as, Gr. 63 R. lijniers, Ab. 66, Vermeulen, Br. Sturm-Warrens, |v. d. Heuvel, Br. Jac. Buize, Br. Br. 9 G. van Slikke, IJz. de Hullu, Sch. .5 J. Boeije, IJz. In pi Voor de vele ling, voor en bij betuigen wij, ouders, onze J. L. VAN M. VAN Dl Breskens, Juli ens Larten van belangstel- eiijk ontvangen, wederzijdse dank. )ONCK. NCK-v. Belois. LOTEN verkt vanaf 14 Juli Deb. NJatsloterij Oranjeplein 5 fÊENS Tel. 768

De Schakel | 1958 | | pagina 2