VAN MEENEN, Breskens. lederen jacks, vesten, handschoenen, wanten en regenbroeken - Bagagetassen Permanenten VKB JACOBS-v. Dixhoorn, Breskens Zn., V. Versprille's Kleding Bedrijf COLLECTIE Uw adres voor stomen en verven naai- en knipcursus Uitnodiging Koninklijke Opera te Gent Kon. Nederlandse Schouwburg te Gent. grote autobox of pakhuisje Regenkapjes De kappers naast de kerk A. Bondewel, Breskens Voor de koude dagen J. SCHRIER, Breskens Electrische treinen compleet BURGERS - Breskens demonstratie Donderdag 14 November a.s. Gebr. ROOKUS, Dorpsstraat, Breskens Zie onze Najaarscollecties I Betere kwaliteit en lagere prijzen deze dag en en gebed haring, echt in voor thuishaven voortdurende n Woensdag flink gevan n Breskens gebracht. te Breskens Nelson te van ;elfde afme- ils zijn twee ,an zeiljacht Maas werd zerp te ma moet e. In tegen- dat een be op eiken schip rijgen van -gegalvani- üen ballast- innenbetim den in ma in roestvrij Engelse dracht tot zoals voor de be- Oostvoorne rd in Iroko hebben een :000 kg. De x 1.95 m. de binnen gevoerd. 7 zeiljach waarvan gië, 1 voor nd. Afgele 7 jachten, Californië, 1 zeiljacht eskens. ver bekend deden zich geen persoonlijke ongelukken voor. FILMNIEUWS Casino Breskens brengt ook weer deze week een keur van films die veler be langstelling zullen wekken, daar mo menteel geheel de wereld in het teken van de Spoetnick staat. Maandag is er een ruimtefilm „Raket X. M." die de stoutste fantasie verwerkelijkt. Zaterdag geen film en Zondag om 4 en 8 uur een kleurenfilm, die een ieder gaarne ziet „Wenen, zoals het leeft en lacht". Een film, boordevol romantiek en zang. Een film van grote schoonheid en kleurenpracht, welke zich afspeelt in de glansvolle episode van het Oosten rijkse keizerrijk. Een rendez-vous van Weense vrouwen, Weense liedjes en ook Weense harten. Als tegenhanger van deze film bren gen wij Woensdag een film van vrouwen uit het Marokkaanse havenkwartier „Straat der geverfde lippen". Wat zoe ken de vrouwen in dit kwartier van de meest beruchte wijk van Marokko? Woensdagmiddag als extra film voor de Breskense jeugd „Bobby Breen". Een mooie en fijne film. De vissersjongen Bobby Breen zingt zijn prachtige liedjes in een verhaal met een lach en een traan. Het mooie, vrije leven van een vissersjongen met een paar stevige vuis ten en een hart van goud, zal de jeugd enige uren van gepast genoegen bezor gen. VERLICHTING FEIJENOORD-STADION De aanleg van deze verlichting begint aardig op te schieten. Vier stalen masten van 50 m. hoogte zijn reeds opgericht. Iedere mast krijgt een paneel met 48 zoeklichten die elk een 1000 W. lamp zul len bevatten. Het totale vermogen wordt dus 192.000 W. Andere Europese velden hebben slechts 100.000 W., dus Feijenoord krijgt het best verlichte sportveld van Europa. Deze maand zal de verlichting in ge bruik genomen worden. Gevonden voorwerpen Een stalen tafel, een portemonnaie met inhoud. Inl. groepsbureau Rijkspolitie, Breskens. Zondag 10 November 14.30 u. Carmen. 19.30 u. Gala La Force du Destin. Woensdag 13 November 19.30 u. Le Trouvere. Vrijdag 15 November 19.30 u. La Traviata. Zondag 10 en Donderdag 14 November Zondag 17 en Donderdag 21 November BUSHALTE Comedie van William Inge Regie: Edward Deleu Zond. te 15 en 19.30 u. Donderd. te 19.30 u. PRïDIKBSURTiN Zondag io Nov. Ned. Herv. Kerk A&rüenburg, 10,30 uur, Ds. Metting van Rijn St. Kruis, 9 uur, Ds. Metting van Rijn Biervliet, 10 uur, Ds. Evenhuis Breskens, 10 uur, Ds. van Beusekom Zendingscollecte 6,30 uur, Wika Wasterval Jeugddienst Cadaand, 10 uur, Ds. ten Cate Zendingscollecte Medewerking kerkkoor Groede, geen opgave Hoofdplaat, 10 uur, Ds. Eijgendaal Zendingscollecte Nieuwvliet, 10 uur, Ds. v. d. Graaff Oostburg, 10 uur, Ds. Hugo van Dalen Oogstdankdienst Woensdagavond 7 u., avondgebed Retranchement, 10 uur, Ds. Tijmstra Schoondijke, 10 uur, Ds. Brinkman Zendingscollecte Sluis, 9,30 uur, Ds. Groenveld Gezinsdienst St. Anna ter Muiden, 11 uur, Ds, Groenveld Gezinsdienst Waterlandkerkje, 10 uur, Ds. Bergsma IJzendijke, 10 uur, Ds. van Evert Oogstdankdienst Zuidzande, 10 uur, Ds. Kuijlman Oogstdankdienst Vrij Evang. Gemeenu; Breskens, 10 uur, Ds. v. d. Molen Nieawvliet, 10 uur, Ds. Praas Retranchement, 1,30 uur, Ds. Praas Cadzand, 6 uur, Ds. v. d. Molen Geref. Kerk Breskens 10 en 3 uur, Ds. Verschoor, Vlissingen Doopege». Gem. Aardenburg 10,15 uur» Ds. Vis Ev. Luth. Gemeente Groede, 10 uur, Ds. Happee R.K. Parochie H. Barbara te Breskens Zondag 10 Nov. 32e Zondag na Pinksteren ie H. Mis om 8 uur. Hoogmis om 10 uur 's Middags om 3,30 uur, kruisweg In de week H. Mis om half acht. Zaterdagavond om 7 uur Lof TE HUUR: Te bevragen Dorpsstraat 32, Breskens met Föhn-golven IETS NIEUWS, vraagt inlichtingen in étui, vanaf 25 cent tot f 2,50 (met schouderbedekking). Telefoon 873 Altijd Uw voordeel 1 in prijs en kwaliteit J Mercuriusstraat 33-35 Telefoon 605 hebben wij voorradig mooie winterjassen, regenjassen, herenvesten en sjaals, lederen en gebreide handschoenen, enz. Verder extra zware onderkleding Kon. Emmastraat 2 Telefoon 432 In vaste pasvorm, le klas binnenwerk en kwaliteit, tegen de laagste prijs, hebben wij voor U Tweedjassen, Gabardine jassen, Costuums, Sportcolberts en Pantalons Breskens Telefoon 768 Groede Telefoon 410 VOOR DE ST. NICOLAAS: Dinky Toys- en Plastic-auto's Meccano- en Dietel bouwdozen Sjoelbakken en Trekspelen Magnetische voetbal- en ijshocky-spelen Allerhande speelgoed Dorpsstraat 79 Telefoon 479 Voetbal Vierde klasse H. Clinge Ierseke Sluiskil Steen Breskens Oostburg Hansw. Boys Ria W. 's-H. Arendsk. Luctor Aardenburg 23— 4 26—15 11— 6 23—22 16— 9 16—21 15—17 8—14 8—16 13—19 3—19 Programma voor Zondag a.s.: Aardenburg—Ria W.Hansw. Boys Steen; BreskensIerseke; 's-H. Arends- kerkeOostburg; LuctorSluiskil. Aardenburg wacht nog steeds op het eerste winstpunt. Mogelijk kan dit te gen Ria W. behaald worden. Hansw. Boys kan zijn positie weer wat verbeteren door Steen te verslaan. Breskens ontmoet één der koplopers en er zal goed gevoetbald moeten wor den om succes te hebben. 's-H. Arendskerke geven we een rede lijke kans op de punten. Sluiskil moet tegen Luctor kunnen winnen. Abe. Bij voldoende deelname zal eind november een nieuwe gegeven worden te NIEUWVLIET op maandag- of dinsdagmiddag. De cursus bestaat uit 6 lessen elk van 2'/: uur. Het cursusgeld bedraagt f 3,50 per persoon in totaal. Alleen gehuwde vrouwen en meisjes van 20 jaar en ouder kunnen zich voor deze cursus opgeven. Opgaven kunnen geschieden bij Mevrouw J. LUTEIJN-van Cruijningen, Zuidzande O 16, telefoon 404. Mevrouw M. S. FIENSTRA, Nieuwvliet, Prinses Wilhelminastr. 17, telef. 479 tot bijwoning van onze met de nieuwste huishoudelijke gebruiksvoorwerpen in de filmzaal „Casino" te Breskens. Aanvang's middags 2,30 uur. 's avonds 7,30 uur. vp. Gratis toegangsbewijzen kunnen nu reeds worden afgehaald in de winkel. snelkookpannen keuken-mixer vuurvast glas electrische koffiemolens electrische bakoven B K koekpannen, enz., enz. Voorlichting op het gebied van verwarming Een keur van artikelen zal Uw aandacht vragen. Houdt deze datum vrij 1 Demonstratie van Zie onze uüyefiAeide. aficvde welke zojuist is aangevuld, in geklede en sportieve Swaggers Bontjasjes Suède kleding Mantelcostuums met en zonder bont Japonnen met jasje Deux pieces Geklede en sportieve jurken 3/4 jassen Hoeden, enz., enz. Steeds voorradigpositie-japonnen, pakjes, rokken, blouses MODEHUIS MANTELS, modieuze modellen, in de nieuwste kleuren en stoffen, vanaf f 59,50. Kindermantels, enorme sortering. Japonnen in iedere prijsklasse. Gabardines en Damesregenmantels Wollen Dames-, Heren- en Kinderpullovers en -vesten. alleen bij Zondagsdienst doktoren. Zondag 10 November BreskensGroedeSchoondijke Dr. Eggink, Schoondijke, tel. 366. OostburgAardenburgEede Dr. de Bruijckere, Oostburg, tel. 60 CadzandRetranchementSluis Zuidzande Dr. Hage, Cadzand, tel. 266 BiervlietIJzendijke Dr. Brouwer, IJzendijke, tel. 266. Voor alle storingen en reparaties aan Electromotoren voor alle doel einden, Dynamo's voor de Kuitvaart, Autodynamo's, Startmotoren, em., naar het ZEEUWS WIKKELBEDRIJF, Groenewoud 8o, Vliiiingen. Telefoon K li84-803. U belt en onze reparatie wagen komt. Zondagsdienst Centrum Kraamzorg West Z.-VI. Zr. de Graag, Groede, telel. J67

De Schakel | 1957 | | pagina 3