INGEZONDEN Buiten verantwoordelijkheid der Redactie. Dorpsgenoten Nog enkele dagen en U allen suit met grote vreugde het bevrijdingsfeest vieren op 5 Mei. Het is dan juist 10 jaar geleden dat Nederland bevrijd werd van de tirannie, waaronder wij vijf lange jaren gebukt zijn gegaan. Het is dan ook zeker een reden om werkelijk oprecht dankbaar te zijn en het is goed dat we deze vreugde kunnen en willen uiten. Maar daar naast mogen we toch hen niet vergeten, die als flinke ver zetsstrijders hun leven hebben gelaten of als invalide zijn teruggekeerd. Reeds tien jaar is het, dat de Stichting '40- '45 voor de weduwen en invaliden zorgt, tesamen met het Rijk. Dit voortreffe lijke werk wil men graag tot het einde toe volbrengen. De Stichting '40-'45 mag zich ver heugen in een groot aantal vaste con tribuanten en wanneer dit jaar nog 5 millioen gulden bijeen wordt gebracht, zal men U nimmer meer lastig behoe- ven te vallen. Naast de fi lanciele steun wordt tevens ook sociaal voor deze mensen gezorgd. De in validen, die weer zover hersteld zijn, dit zij langzaam aan weer aan het werk kunnen gaan, ontvangen een omscholingscursus. Deze betaalt de Stichting. Ook studieuitke ringen worden gegeven. Laten we toch zorgen dat dit werk tot het einde vol bracht kan worden. Dit kan en moet gebeuren, dank zij Uw aller medewerking Op 2, 3 en 4 Mei a.s. zal in Breskens een grote actie worden gevoerd en zal men bij U komen om Uw medewerking. Wij vertrouwen dat gij allen met grote dankbaarheid bezield, zeer mild zult zijn in Uw gave. Wij danken U allen voor Uw hulp en laat deze actie een werkelijk succes worden. Tn Zeeland zijn 86 gezinnen die onder de Stichting '40-'4S vallen. Hiervan zijn 23 invalide, 43 weduwen en ouders, die hun zoon als kostwinner verloren. Commissie van aanbeveling Ds. J. H. van Beusekora. C. de Feijter. J. van Haneghem. I. de Hulster. G. L. de Kok. Pastoor J. van Mechelen. A. C. Ossewaarde. Mevr. J. A. N. de Vlieger-Wage. P. Zegers. Voetbal Vierde klasse G. Steenlerseke 20; LuctorOost burg 5—1; Ria W.Koewacht 30; Aardenburg - Hoofdplaat 3 2; Bres- kensClinge I 1; E.M.M.Sluiskil 4—1. De stand is nu Steen '5 13 03 36 59—11 Clinge 18 ia z 4 36 53—15 Aardenburg 16 10 3 3 33 4937 Breskens 18 10 3 5 13 5030 Luctor 19 10 3 6 13 47—33 lerseke 16 5 4 7 14 19—38 Koewacht 18 4 6 8 14 3557 Hoofdplaat 16 5 3 8 13 3447 Oostburg 16 5 3 9 11 4059 Ria W. 16 5 1 10 11 31—41 E.M.M. 18 4 1 13 9 3366 Sluiskil 16 3 3 11 8 16—54 Programma voor Zondag a.s. KoewachtSluiskil; BreskensSteen; Oostburglerseke. Een klein, maar belangrijk programma voor Breskens. Het zou n.l. voor de Bressiaanders een eer zijn om de lei der en toekomstige kampioen met een nederlaag naar huis te sturen. Koewacht zal de hekkensluiter wel geen kans geven. Oostburg heeft aan lerseke een lastige tegenstander en op de volle winst behoeven ze nog niet te rekepen. Abe. nemend, „of het een of het andere: of je houdt niet van me en dan is het maar het beste, dat we ieder ons eigen weg gaan. Of je houdt wel van me en dan ga je met me naar het andere eind van de wereld, als het nodig is. Met andere woorden: dan riskeer je een boze vader en je houdt voet bij stuk. Als j j, die toch anders vast niet op haer mondje gevallen bent, kort en bondig z<gt: Ik houd van Wim en ik wil met hem trouwen en een boer wil ik niet, d in is de kous im mers af? Dan kan je vader, als hij tenminste verstandig is, niet anders doen dan zijn toestemming geven". Ze schud le h iar hoofd. „Wim, je kent hem niet. Hij is een Wes fries. En Westfriezen zijn koppig. Daar heb jij geen idee van". -v »Och, kom, zo'n vaart zal het heus jbpeji". ""eusf Wim, het is erg moeilijk. Ik <L\n4i ^at voor jouw redenering, Po Jt FILMNIEUWS Zaterdag 30 April draait in het Luxor Theater te Breskens de verfilming van een der meest beroemde verhalen van Alexander Dumas: „De vrouw met het ijzeren masker," met Louis Hayward, Patricia Medina en vele anderen. Hier ziet U weer d'Artagan en zijn 3 Musketiers op zijn best. Ter gelegenheid van de 1 o-jarige herden king van de bevrijding brengen wij Zondag 1 Mei de meest indrukwekkende verzetsfilm ooit gemaakt: „L.O. L.K.P." Deze film is een reconstructie van ware gebeurtenissen. De tragische overval op de Amsterdamse gevan genis op de Weteringschans werd uitgevoerd zoals de film U zal laten zien. Het behoeft nauwelijks betoog dat de vertoningen „L.O L K P." een waardige bijdrage is tot de 10 jarige herdenking en dat een ieder deze span nende film zal willen zien. Zomerdienstregeling S.B.M. In het seizoen van 15 Juli t/m 3 Aug. legt de Stoomtram-Mij. Bresken»— Maldeghem een late autobus in welke om 21.55 uur vanuit Knokke nog naar de laatste boot komt. Deze bus gaat daarna nog terug naar Sluis en Aar denburg. Op de lijn Knokke alsmede op Groede zal met ingang van de zomer dienst op 22 Mei, een 2-uur-dicnst ge reden worden, welke naast elkaar lig gen zodat men om het uur naar Groede en Nieuwvliet kan. Plaatselijk Nieuws. Schoondijke Geslaagd, Voor het schriftelijk gedeelte van het examen gemeente-administratie slaagde de heer F. P. Versprille, amb tenaar ter secretarie, alhier. Nieuwvliet Raadsvergadering Dinsdag j.l. kwam de gemeenteraad bijeen onder voorzitterschap van bur gemeester Everaars. In zijn openings woord vroeg de voorzitter nogmaals aller medewerking om het bevrijdings feest op 5 Mei zo goed mogelijk te doen slagen. De notulen werden onver anderd vastgesteld. Omtrent de werkzaamheden aan de riolering kon de voorzitter mededelen dat deze naar wens verlopen. Onder de ingekomen stukken bevond zich een brief van het Provinciaal Bestuur van Zeeland, waarin Ged. Staten voorstelden de Cadzandse weg in beheer over te dra gen aan de gemeente Nieuwvliet, waar voor de gemeente een bedrag ineens voor de kosten van onderhoud zou ontvangen van f 15.350,Dit voorstel werd aangenomen. De Classicale Com missie voor gezinszorg van de Herv. Kerk vroeg en kreeg een subsidie van f 23,De leesbibliotheek Eben Haözer kreeg voor 1955 een subsidie van 5 cent per boek. Ged. Staten verzochten het ambtenaren-reglement te wijzigen en in overeenstemming te brengen met het reglement voor de rijksambtenaren, waarbij in geval van vervulling van de is het wel goed, als we nu een poosje uit elkaar gaan. Nee, schrik maar niet. Ik bedoel niet dat we elkaar voorlopig niet meer moeten zien, want ik zou niet meer buiten je kunnen. Maar jij komt bijvoorbeeld eens in de week hierheen. Dat spreken we nog wel af en dan geef ik Aart Zaterdags een brief mee en jij hem 's Maandags. Dat kan toch ook?" Wim loosde een diepe zucht. „Nu ja, als jij dat voorlopig 10 wilt, zal ik me er bij neer moeten leggen. Maar we blijven elkaar toch trouw, niet lieveling?" „Daar kun je van opaan Wim, mijn eigenste Wim „En laten we dan afspreken dat we het volgend jaar trouwen, niet?" „Laten we daarover nog geen be slissing nemen, beste jongen. Maar ik beloof je, bij alles wat me heilig is, dat ik met je zal trouwen, of volgend aar of eerder, of later. De hoofdzaak is, dat we van elkaar houden en onze wederzijdse liefde zal ons helpen. (Wordt vervolgd). militaire dienstplicht door gemeente ambtenaren, hiervoor aan de gemeente een uitkering van f 15,per maar.d zou worden toegekend. Aan de vereni ging voor E.H.B.O. werd een subsidie toegekend van f 75,in verband met de aankoop van verschillende benodigd heden. Aan het verzoek van de wieler sportvereniging om van gemeentewege een prijs beschikbaar te stellen voor de te houden wielerwedstrijd, werd voldaan Door het Oranje-comité is bij de huis- aan-huis-coliecte een prachtig bedrag opgehaald. B. en W. stelden voor aan dit comité geen extra-subsidie te geven doch een garantie-bedrag tot een maxi mum van f 100,te verlenen, zodat het comité de zekerheid heeft niet met een tekort te moeten blijven zitten. Aan de Stichting '40-'45 werd een een malige subsidie gegeven van 5 cent per inwoner. De bouwverordening zou onder goedkeuring van Ged. Staten zo worden gewijzigd, dat de plafondhoogte van één kamer zou worden 2,60 m. en van de overige kamers 2,30 m. De burgemeester en wethouder Quaars verzoeken de raad het stukje grond dat door de gemeente was aangekocht voor 2 woningen en waarvan nu blijkt, dat het slechts voldoende is voor één woning, te verkopen aan wethouder Hoste, indien ontheffing van de Kroon zou worden verkregen van de bepaling, dat geen grond van de gemeente mag worden verkocht aan raadsleden. Dit werd goed gevonden. Bij de rondvraag vroeg de heer Aar- noutse of de gemeente er niet beter aan deed het stukje grond van de heer Dhondt, dat als tuin bij de door de gemeente onteigende grond van de heer Cruson behoort, aan te kopen, daar nu de gemeente toch het plan heeft om deze bouwgrond te koop te stellen. B. en W. zullen een en ander nog eens met de gem.-architect bespreken. Om trent de vraag van de heer Boeije hoe het nu eigenlijk is met het fietspad buiten Nieuwvliet tot aan de Kruisdijk, werd door de burgemeester toegezegd hierover nogmaals contact te zullen op nemen met het Prov. bestuur, daar dit een zeer gevaarlijk fietspad is, dat dringend verbetering behoeft. Op de vraag van de heer De Veij hoe het stond met de opruiming van het schuur tje van de heer Schijve, door de heer Wage uit Oostburg, werd door de raad op voorstel van B. en W. besloten hem een deurwaarders-exploit te sturen, daar d« heer Wage schromelijk in ge breke is gebleven. In verband met de werkzaamheden aan de riolering, de nieuwe bestrating en de verlichting, werd op voorstel van B. en W. besloten voor de eerste be talingen, op de door het Rijk verkre- kregen subsidie, een kasgeldlening aan te gaan van f 60.000,voor de tijd van een jaar. Groede Uitreiking diploma's verkeersop voedingscursus Vorige week had op het gemeestehuis al hier de uitreiking plaats van diploma's voor met goed gevolg afgelegd examen van een onder leiding van de wachtmeester van Ooijen gevolgde verkeersopvoedingscursus. De diploma's werden uitgereikt door burge meester J. C. Everaars, terwijl tevens aan wezig waren mevr. Everaars, mevr v. Ooijen, de weth C. Cijsouw en J. Casteleijn, de heren L. Stoorvogel, kapitein der Rijkspolitie en J. L. Bogaard, commandant verkeerspost Ter- neuzen, beiden als leden van de examencom missie, de heer v. d. Driest, postcommandant te Groede en de heren Dorst en Hemert, leden der Org. E.V.O. Na de aanwezigen welkom te hebben ge heten, werd door burgemeester Everaars aan 67 cursisten het diploma uitgereikt. Hij dankte de leden voor hun deelname, de examencommissie voor hun medewerking en de heer van Ooijen als leider van deze cursus. Kapitein Stoorvogel zei vervolgens blij te zijn dat er zoveel diploma's zijn uitgereikt. Hij vroeg deze nu niet op te bergen, daar ze waard zijn gezien te worden. Hij zei trots te zijn op dhr. van Ooijen voor deze prach tige bereikte resultaten en dankte ook de Dostcommandant, dhr. v. d. Driest, voor de Deschikbaar gestelde tijd. Zonder afbreuk te willen doen aan de goede resultaten van de cursisten wil hij toch een 4-tal noemen die het hoogste aantal punten hebben bereikt, n.l. mevr. van Hijfte-Jongman met 1022 p., mej. Grimm met 1013 p., dhr. J. J. Gardeijn met 1004 p. en mevr Moorlag-Verhage met 1000 p. Namens de damesafdeling dankte daarna mevr. van Hoeve-Herweijer de burge meester voor het beschikbaar stellen van de raadszaal en de theeverzorging door de da mes van de secretarie en dhr. van Ooijen voor de gegeven cursus, terwijl namens de herenafdeling door de oudste cursist, dhr. P. van Driel, woorden van dank werden ge sproken. Als blijk van dank ontving dhr. v. Ooijen van de damesafdeling als cadeau een belichtingsmeter en een sijnchrolamp, terwijl door de heer J. de Meester, namens de heren afdeling als dank een filmprojector werd aangeboden. De dames van de secretarie kregen een boek aangeboden, terwijl ook mevr. Meulendijk niet werd vergeten en als dank een boodschaptas werd overhandigd. Dhr. v. Ooijen dankte zijn cursisten voor de aangeboden cadeaux. Tijdens een korte pauze werd als verrassing de door de dames beschikbaar gestelde bowl gepresenteerd. Na de pauze sprak dhr. Dorst als bestuurs lid van de Org. E.V.O. en belichtte het doel en de werkwijze van de organisatie „Eigen vervoer op de Weg". Daarna werden nog een 4-tal verkeersfilms vertoond, die een juist beeld gaven van het verkeer op de weg. Tot slot dankte de burgemeester allen die hadden medegewerkt aan deze geslaagde feestavond. Hieronder volgen de namen aan wie een diploma werd uitgereikt: (alphabetisch) Dames: M. A. Becu-Verhage, Groede; Bril- Verhage, Schoondijke; M. S. E. Cammaert, Groede; E. Dees-Risseeuw, J. A. Dees, IJzen- dijke; C. Dhont-Hoste, Schoondijke; C. C. Dhont-Verbrugge, N. van Driel-v. d. Weele, M. Dusardeijn, C. Grimm, Groede; S. M. Frelier-Colijn, Breskens; S. v. Hoeve-Herwijer, J. de Hullu-Kuissen, M. v. Hijfte-Jongman, J. de Koster-Dees, D. Lako-Dees, J. S. Lako-Luteijn, Groede; S. J. Lako-Masclee, M. W. Manneke- Barendregt, L. Moorlag-Verhage, Breskens; T. Risseeuw-Hartog, Schoondijke; J. Salomé- Kotvis; S. Salomé-Verhage, S. Schippers, M. L. Snoep-Markusse, J. v. d. Waeter, Groede. HerenD. Aarnoutse, Chr. Brakman, C. J. Brakman, P. Brakman, P. H. Brakman, C. v. Belois, J. de bliek, Groede; A. Brevet, Bres kens; J. Buijsse, J. Buijze, P. H. Cijsouw, Groede; J. J. Dhont, P. van Driel, R. A. J. Dusardeijn, A. de Gardeijn, J. J. de Gardeijn, G. J. F. Govaert, A. V. G. v. d. Hemel, V. A. M v. d. Hemel, J. A. v. d. Hooft, A. G. J. Hoste, Groede; J. W. Hoste, Nieuwvliet; Iz. v. Kerkvoort, A. Luteijn, Groede; J. P. A. Mabelis, Nieuwvliet; J. de Meester, K. L. Pladdet, A. Robijn, Iz. A. Robijn, A. J. Sa- lomé-Kotvis, A. P. Salome, J. P. Snoep, A. Sijnesael, A. v. d. Velde, J. J. Vermeulen, A. J. Versprille, H. J. Visser, J. N. v. d. Voorde, A. v. d. Waeter, J. van 't Westeinde, P. van 't Westeinde, Groede. Oostburg Herv. Vrouwengroepen vergaderden. De Herv. Vrouwengroepen uit geheel W. Z.-Vlaanderen kwamen Dinsdagmiddag in hotel de Vuijst alhier bijeen. Ds. J. J. v. d. Graaff uit Nieuwvliet ver ving zijn echtgenote, daar deze door bijzon dere omstandigheden verhinderd was, en opende de bijeenkomst met een hartelijk wel komstwoord. Het contact tussen de vrouwen groepen onderling is zeer belangrijk, aldus de voorz. Met samenzang van gez. 149 en bijbellezing werd de bijeenkomst geopend. Dhr. T. J. Kolk uit Middelburg, directeur van de Stichting Kinderzorg, hield een in teressante en leerzame causerie over de kin derverzorging en kinderbescherming. Kinder bescherming wil zeggen, de kinderen die in nood verkeren verzorgen en opnemen. Bij de huidige kinderbescherming gaat men er van uit, dat de band tussen de ouders en vooral tussen de moeder en het kind, niet verbroken mag worden indien dit enigszins voorkomen kan worden. Moeder en kind staan vaak dichter bijeen dan vader en kind. In de naoor logse jaren heeft er een frisse wind door de kinderbeschermingsideeën gewaaid. Men is tot andere inzichten gekomen en vaak zijn zeer oude methodes verlaten. De tactiek van Vrijheid en Blijheid met de kinderbescher ming, aldus inleider, lijkt fout te gaan. Con sequente leiding moet er zijn en blijven, ook al hebben de kinderen heel wat meer vrij heid dan voorheen, Kinderzorg zoals wij dat in Zeeland kennen, is het resultaat van de be moeiingen der verschillende voogdij verenigin gen en diaconiën der Ned. Herv. Kerk. Vaak is het zo, dat Kinderzorg gelijk met de zorg van het kind ook de voogdij over dat kind op zich neemt. Doch primair is wel, dat de band ouders-kind, hoe afgegleden deze ook is, zo mogelijk in stand gehouden moet wor den en niet verbroken, doch wel geleid wordt. Kinderzorg heeft hoofdzakelijk Zeeuwse kin deren in haar tehuizen opgenomen. Sommige van de tehuizen voldoen beslist niet aan de eisen die men er aan mag stellen. Het zijn zeer oude tehuizen die de benaming gestich ten benaderen. Hoe de leiding ook haar best doet, de huiselijke sfeer is niet te bereiken. Ongeveer 150 van de 300 aan haar zorgen toevertrouwde kinderen verblijven in deze tehuizen. De andere 150 kinderen zijn toe vertrouwd aan pleeggezinnen, waarin de oude ren der kinderen de kans krijgen zich op de maatschappij in te stellen en te wennen aan wat ruimere vrijheid. Het meest ideale heeft men bereikt te Serooskerke, waar de jongere kinderen min of meer in gezinsverband zijn ondergebracht. Jongens en meisjes bij elkaar groeien onder de hoede van een leidster in niet te grote groepjes op als broertje en zusje. Hier is een huiselijke sfeer bereikt, die in de oudere huizen te Middelburg niet te berei ken zal zijn. Ook heeft Kinderzorg een tehuis voor kinderen met leermoeilijkheden. Het woord debiel werd met opzet niet gebruikt, omdat deze kinderen vaak onverwachte mo gelijkheden in zich hebben. Aan de hand van vele jaren praktijk-erva ring gaf de heer Kolk enkele voorbeelden van het huiselijk leven in de tehuizen van Kinderzorg. Hoe graag Kinderzorg ook pleeg gezinnen heeft om voor de kinderen te zor gen, de gezinssfeer is eigenlijk niet te ver vangen voor de kinderen, er kleeft aan de pleeggezinnen een groot bezwaar, n.l. het contact met de eigen ouders der kinderen valt voor de pleegouders vaak niet mee. Deze causerie lokte een groot aantal vra gen uit van de talrijke aanwezigen. Na een korte pauze, waarin de vragen be treffende voogdij, kinderzorg en adoptie be antwoord werden, voerden de dames van de Vrouwenvereniging Cadzand een Paasspel op, getiteld„In Bethanie". Het lekenspel werd zeer verdienstelijk gespeeld. Mevr. J. A. Ver- hage-Risseeuw droeg in Cadzandse kleder dracht een gedicht voor van Cor Schijve, ge titeld: „Wa Saere beleefde". Vooral het dialect sloeg erg in bij de aanwezigen. Er werd nog gezongen, waarna ds. van der Graaff de bijeenkomst, die zeer druk bezocht was, op de gebruikelijke wijze besloot. Breskens Collects T. B. C. De Zaterdag gehouden 'collecte voor de T. B. C. bestrijding bracht te Bres- ken» de som van f 585,op. Jubileum. De heer B. Seekles te Breskens, Ie machinist bij de Zuid-Hollandse Red- dings maatschappij zal op 1 Mei a.s. de dag herdenken dat hij vóór 25 jaar in dienst trad bij deze maatschappij. Vergadering V.V.V. De Vereniging voor Vreemdelingen verkeer hield haar algemene vergadering in hotel „Luctor et Emergo". De wnd. voorzitter betreurde de geringe opkomst voor deze vergadering en memoreerde in zijn openingswoord de activiteiten der vereniging in het afgelopen jaar. Uit het jaarverslag van de secretaris bleek, dat de vereniging in 1954 in de gelegenheid was, belangrijke steun te verlenen aan de aanleg van de jacht haven van de Brusselse jachtclub en de visserijleesten te Breskens. De ver eniging heeft ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan een verlichting van het Spuiplein laten aanbrengen. Zij hoopt hiermede een blijvend aandeel te hebben geleverd in de verhoging van het aanzien der gemeente als toe ristenplaats. Het toeristisch bezoek aan de gemeente is in het afgelopen seizoen verheugend groot geweest, zowel dag- bezoek als overnachtingen. Ten aanzien van de propaganda ver dient de gunstige ontwikkeling der onderlinge samenwerking tussen de ver schillende V.V.V.'s in West Zeeuwsch- Viaanderen de nodige aandacht, mede dank zij de stimulerende activiteit van de directeur der Prov. Zeeuwse V.V.V. Uit het verslag van de penningmees ter kon worden vastgesteld, dat het jaar 1954 werd afgesloten met een batig saldo. De begroting werd onge wijzigd vastgesteld. De aftredende bestuursleden, de heren Seuss, Van Heek en Woittiez werden bij acclamatie herkozen, terwijl ter voor ziening in een tweetal vacatures werden benoemd de heren van de Plassche en Moorlag. Nadat nog aandacht was gevraagd voor de verontreiniging vaq de duinen door de bewoners van de Boulevard en als gevolg van het wegwaaien van afvalproducten van de gemeentelijke vuilnisbelt, verkreeg de heer Oskamp, directeur der Prov. V.V.V., die de ver gadering bijwoonde, het woord. In zijn slotwoord gewaagde de wnd. voorzitter van de onzekere toekomst van Breskens als económisch-toeristische plaats in verband met de mogelijke aanleg van een nieuwe veerhaven aan de westzijde van Breskens. Zodra de beslissing hieromtrent ten gunste van Breskens zou mogen uitvallen en de plannen betreflende de zeewering vaste vorm zullen hebben aangenomen, zal voor de gemeente Breskens en de V.V.V. een nieuw tijdperk van bloei en activiteit kunnen aanbreken. Winkeliersvereniging „Ons Belang" 6e week Voorjaars-actie. De volgende personen wonden de afgelopen week een prijs: De Witte, Glacis 21, Breskens J. Klaassen, Boulevard 45, Breskens Jo de Smidt, Terhofstede Z 37, Retranchement Donze, Ph. v. Kleefstraat 62, Breskens J. v. d. Lijke, Noodplan B 3, Breskens F. van Rosevelt, Willemsweg 1, Schoondijke J. Kense, Ph. van Kleefstraat 37, Breskens J. Keijmei, Emmastraat 5, Breskens A. Ekkebus, 3e Zandstraat 5, Breskens W. van Liere, Kruisdijk, Groede E. Boom, Vogelenzang 7, Breskens D. Koster, Boulevard 43, Breskens. Weekprijs voor het kind: Nelke Niermans, Ph. v. Kleefstr. 28, Breskens Een paar rolschaatsen. Dit voor de meeste blanco formulieien. Alle prijzen zijn reeds aan de winnaars verzonden. Nationale herdenkingsavond Woensdag 4 Mei. Evenals vorige jaren zal ter herden king van de in de oorlog en bij de bevrijding gevallenen een stille tocht naar de begraafplaats te Breskens ge maakt worden. Vertrek van het gemeentehuis om 19.45 uur. Van 19.45 tot 20.uur zal de klok geluid worden. Te 20.uur zul len 2 minuten stilte in acht genomen worden. Het einde van de 2 minuten stilte zal eveneens aangegeven worden door klokgelui'. o Naar aanleiding van het bovenstaande verzoekt de burgemeester aan de inge zetenen om van 18.uur af de vlag gen halfstok te hangen. •Sf 0 4p

De Schakel | 1955 | | pagina 2