Muziekuitvoering te Breskens Slagerij De Jonge Firma SCHIPPERS i HM UITVOERING Voorjaars-aclie 1955, Breskens AamiM^Juevqen ÏOOPKliC 1933 Ie M« Locomotief Bewaar- en kleuterschool te Groede Utiri eefi auto F amiliedrukwerk: Firma SMOOR DE HULSTER, Breskens. Christelijke Zangvereniging „God is mijn lied" te Breskens F. P. VERDUIJN v/h Gebr. Cornelis op Vrijdag 25 en Zaterdag 26 Maart a.s., J. Hooflman, Breskens Algemene Vergadering Koninklijke Opera te Gent Kou. Nederlandse Schouwburg te Geul. penningmeesterP. Taelman, ringen- commissaris. De heer Flipse beoordeelde enkele kanaries, terwijl van de gelegenheid tot het stellen van vragen een druk gebruik werd gemaakt. Breskens Prijzenregen winkeliers-actie is begonnen ie prijs J. I. Niesler, Dorpsstr. 28, Breskens 2. I Oosterling, Noodplan F 15, Breskens 3. A. Verduijn, W 104, Breskens 4. D. Verherbrugge, Tol D xo, Schoondijke 5. J. de Jonge, Burg. Gerritsenstr. 5, Breskens 6. C. v.d. Heuvel-Erasmus, Hulludwarsstr 22, Breskens 7. Ph. Keijmel, Boulevard 8, Breskens 8. Wed. J. v. Houte, Noodplan C 14, Breskens 9. E. Temmerman, Nummer 7, Hoofdplaat 10. J. Blok, Nieuwe Sluis W 42, Breskens 11. C. J. Vroon, Grote Kade 30, Breskens ia. A. de Kramer, Emmastraat 6, Breskens 13. M. Nagelkerke, Noodplan L 8, Breskens 14. P. Duin, Boulevard 83, Breskens 15. J. de Winde, Molenwater 14, Breskens Alle prijzen zijn reeds aan de winnaars verzonden. Uitvoering „Mirian". Zaterdagavond gaf de accordeon club „Mirian" alhier een zeer goed ge slaagde uitvoering in het Oem. ont spanningsgebouw. De belangstelling was zeer groot. De leider van de accordeonclub, de heer J. Bruijnooge, sprak een openings woord, waarna het programma, be staande uit muziek, zang en schetsjes op vlotte wijze werd afgewerkt. Een gezellig dansje besloot deze zeer ge zellige avond. Oostburg Vergadering muziekveraniging. In hotel De Vuijit werd de jaar vergadering gehouden van de muziek vereniging „Harmonie". De voorzitter, de heer A. Gossije, heette allen wel kom en sprak er zijn voldoening over uit, dat zovelen waren opgekomen. Kr heerst, aldus spr. grote activiteit rondom de muziekvereniging, eerst voor het instrumentenfonds en nu voor de uniformen. Het is te hopen dat nog meer werkende leden en donateurs de rijen zullen komen versterken. Ook het jaarverslag van de secretaris, de heer P. de Smit, vermeldde vele activiteiten van de vereniging in het afgelopen jaar. De heren H. Luteijn en J. Dellaart hadden de rekening nagezien en in é-< orde bevonden. De penningmeester, de heer P. Bril, gaf het financieel over zicht. Er was een batig slot van f50,— terwijl het instrumentenfonds f 2600, in kas heeft. Hier tegenover staat de nieuw aangegane schuld van f 3750, Voor 1955 werden zeven aandelen uitgeloot, n.l. 1, 12, 13, 44, 82, 126 en 150. De voorzitter bracht nog dank aan de initiatiefnemer inzake de unifor men, de heer P. A. van der Plas en aan de dames van de O.V.V. voor de inzamelingsactie. Hierna ging men over tot bestuursverkiezing. Van de aftre denden stelden zich niet herkiesbaar de heren A. de Hullu en P. de Smit. De heer A. W. Gossije werd bij accla matie als voorzitter herkozen. Voor de vacature bestuurslid niet-muzikant werd de heer P. van der Plas gekozen. In de nog overblijvende vacature zal op de eerstvolgende repetitie worden voor zien. Voetbal Vierde klasse G. Programma voor Zondag a.s. lersekeSteen; BreskensSluiskil; Ria Koewacht—Aardenburg; Hoofd plaatClinge. Nu de vorst voorbij is en we hope lijk beter weer krijgen, kunnen de compe titiewedstrijden zonder onderbreking voortgezet worden. Voor a.s. Zondag komt Sluiskil naar Breskens. Gezien de positie van beide clubs op de ranglijst, twijfelen we er niet aan of Breskens zal weer voor een overwinning zorgen. lerseke zal wel te zwak zijn tegen Steen. Benieuwd zijn we naar de uitslag van Ria tegen E.M.M. Mochten de Viissin- gers weer verliezen, dan wordt hun positie critiek en, we geloven wel, dat de thuisclub sterker is. Aardenburg, dat wat afgezakt is, moet toch in staat geacht worden Koe wacht te verslaan. Ook Hoofdplaat moet niet op een overwinning rekenen tegen Clinge. Om 12 u. speelt te Breskens Bres kens IIZeelandia II. Ook hier kan de thuisclub zegevieren. Abe. ter gelegenheid van het 35-JARIG BESTAAN van de op Maandag 28 Maart 1955, in het kerkgebouw der Vrij Evang. Gemeente Aanvang 7,30 uur. Toegangsprijs 50 cent. Meisjes en jongens, ook jullie kunn«.n een prijs winnen tijdens de Voor- jaars-actie. Diegene, die elke week 's Zaterdagsavonds vóór 8 uur de meeste blanco formulieren inlevert, krijgt een mooi cadeau. Vraagt dus aan moeder of buurvrouw de formulieren, die elke winkelier geeft. Je kunt ze inleveren bij het bestuur der Winkeliersvereniging. Zet op één der formulieren je naam, adres en leeftijd en het aantal ingeleverde formulieren. Honderd en tien Jaar beitaat de Zaadhandel ven P. ROOD Zn. te Boven- kartpei. Wie daar zaden van wil hebben gaat naar Dorpsstraat 45 BRESKENS Aan httzelfde adres verkrijgbaar Gladiolen, Dahlia's, Begonia's en Uienplanten. te geven door de Muziekvereniging „Uit het Volk-Voor het Volk" met medewerking van de Toneelvereniging „Thalia" te Breskens in het Gemeentelijk verenigingsgebouw. Vrjjdag uitsluitend toegankelijk voor donateurs op vertoon van ontvangen programma. Aanvang 7,30 uur (atipt). Zaal open 7 uur. Zaterdagavond na afloop bal. Namens het bestuur I. DE HULSTER, Voorzitter. R. VERGOUWE, Secretaris Op verzoek van vele kopers geven wij hier enkele richtlijnen voor het invullen der formulieren die U gratis ontvangt bij de deelnemende winkeliers aan de Voorj aars-actie. A. Het aantal in te zenden iormuiieren is onbeperkt. Bij gelijktijdige inzending van bijvoorbeeld 62 formulieren is het één maal vermelden van de slagzin voldoende. Het totaal gewicht en de totale lengte van het bestuur is bij juiste in vulling genoeg. Elke week worden minstens 6 prijzen beschikbaar gesteld voor de beste slagzin. Het formulier dat een prijs gewonnen heeft, dingt nog mee naar één der hoofdprijzen. Bij inzending van meerdere formulieren, kan men deze gebundeld in papieren zak of enveloppe inleveren. Ook blanco formulieren krijgen t.z.t. waarde, hierover volgen later nadere gegevens. Dus spaar de formulieren op. U doet dus verstandig om bij de deelnemende winkeliers, die U vergeten de formulieren te geven, hierom te vragen. Zij brengen U waarschijnlijk voordeel. da FIETS uit één stak. Loopt altijd llchtar. Alle lossa dalan zijn vast aan frama an vorkan verbonden. Koopt zo'n flats dia altijd nlauw blijft bij Telefoon 111 •B. C. D. F. G. PREDIKBEURTEN Zondag 27 Maart Aaraen'iurg, 11,30 uur, Ds. Blom Mattheus Passie St. Kruis, 9 uur, Ds. Blom Biervliet, 10 uur, Ds. Evenhuis Breskens, 10 uur, Ds. van Beusekom 6,30 uur, Ds. van Beusekom Cadxand, 10 uur, Ds. ten Cate Groede, 10 uur, Ds. de Jong H. Doop Collecte algem. Christ, doeleinden Hoofdplaat, 10 uur, Ds. Eijgendaal Bev. nieuwe lidmaten Collecte jeugdwerk Nieuwvliet, 10 uur, Ds. v. d. Graaff Oostburg, 10 uur, Ds. Hugo van Dalen Bidstond v. h. gewas Retranchement, 7 uur, Ds. van Bork Schoondijke, 9,30 uur, Ds. Schopenhauer H. Doop Collecte geiinszorg Zaterdag 7 uur, avondgebed. Sluis, 7 uur, Ds. Groenveld Zendingscollecte St. Anna ter Muiden, 9,30 uur, Ds. Groenveld Waterlandkerkje, 11 uur, Ds. Schopenhauer Bevestiging nieuwe lidmaten IJzendijke, 10 uur, Ds. Blomaard Zuidxande, 10 uur, Ds. Kuijlman Doopiigex. Gein. Aardenburg 10,15 uur, Ds. Blom Oecumenische dienst Vrij Evang. Gemeente Breskens, 10 uur, de heer I. de Bruijne Nieuwvliet, 10 uur, Ds. v. d Vrie Retranchement, 2,30 uur, geen dienst Cadxand, 6 uur, geen dienst. Geief. Kerk Breskent 10 en 3 uur, Ds. van Mechelen, Oostburg H. Avondmaal Ev. Luth. Gemeente Groede, geen opgave. R.K. Parochie H. Barbara te Breskens Zondag 27 Maart Passie-Zondag. Eerste H. Mis om half 8. Hoogmis om 10 uur. 's Middags om half 3, Lof met lijdensmeditatie In de week H. Mis om half acht Vrijdag: Feestdag van O. L. Vrouw van 7 smarten, ie Vrijdag. Zaterdagavond om 7 uur, oefening van de H. Kruisweg. van de zal worden gehouden op Maandag 28 Maart a.s., des avonds om 8 uur in het café van de heer P BEUN te Groede. Breskens - Dorpsstraat 67 - Tel. 165 Zondagsdienst doktoren. Breskens, Groede. Schoondijke 27 Maart 1955 Dr. Ossewaarde, Breskens, te). 91 Aardenburg, Oostburg: Dr. Rijk, Aardenburg, tel. 104 Zondagsdienst Centrum Kraamzorg West Z.-Vl. 27 Maart 1955 Zr. de Graag, Groede, tel. 52 Heden overleed in zijn Heer en Heiland onze geliefde Zwager en Oom, de Heer PiETER ABRAHAM BASTING, in de ouderdom van 63 jaar. Breskens A. A. LUTEIJN. J. J. LUTEIJN. W. LUTEIJN. L. 3. LUTEIJN-Vroon. W. M. LUTEIJN. Amsterdam J. M. DE KLERCK-Luteijn. J. J. DE KLERCK. J. S. DE KLERCK. P. W. J. DE KLERCK. Breskens, 21 Maart 1955. Met leedwezen geven wij ken nis van het overlijden van de Heer P. A. BASTING. in de leeftijd van 63 jaar, die onze gemeente vele jaren diende ais kerkvoogd. We verliezen in hem een toegewijd werker, die met grote trouw zijn taak vervulde. KERKVOOGDEN en NOTABELEN der Ned. Herv. Gemeente te Breskens. Breskens, 21 Maart 1955. Heden overletd onze geliefde Zwager en Oom, de Heer PIETER ABRAHAM BASTING, in de ouderdom van 63 jaar. Retranchement Wed. J. L. BASTING-de Ridder. J. I. BASTING. A. BASTING-de Bruijne. M. BASTING. Zuidzande I. CAPPON. J. M. CAPPON-Basting. 21 Maart 1955. De kosten van een begrafenis als buren- plicht zijn bij de Begrafenis-Onder neming „De Voorzorg" met inbegrip van Vurenhouten grafkist, I lijkdienaar voor aanzegging buurt en het vervullen der formaliteiten op de dag van over igden en begraven. Desgewenst plaatsen van rouwkamer in het sterfhuis. Begraven met lijkauto f 142,90 Zeifde verzorging aisboven met inbegrip van massief Eikenhouten grafkist f 188,90. Het adres voor Breskens en omstreken J. PLEIJTE, 3e Zandstraat 11, telef. 61, Breskens. deze week en koopt een stukje vlees van ons fijn slachtbeest Ook Kalfslappen f 1,90 per pond Kalfsslukjes f 2,25 Iels vette Ham 1 0,80 p. half pond Magere Ham f 1,20 Boierhamworst f 0,72 Gekookte Worst f 0,60 Ook gestoomde Tong, Kalfsrollade, Cornedbeefi enz. Mercuriusstraat Breskens Gevonden voorwerpen. Kentekenplaat NA 77-61, centuur, gehaakt kleedje. Inlichtingen Rijkspolitie, Nieuwvliet. Zondag 27 Maart 14.30 u. Les Mousquetaires au Couvent 19.30 u. Le Consul Woensdag 30 Maart 19.30 u. La Tosca Zondag 27 en Donderdag 31 Maart „HET HUIS VAN DE NACHT" Toneelspel van Thierry Maulnier VertalingJ. Corbet RegieEdward Deleu

De Schakel | 1955 | | pagina 3