Paviljoen „DE GROE" Zeeuwse Reisgids Firma SMOQR l BE HULSTER Iz. DE VISSER - Breskens Schippers Nauia BLEU's Kledingmagazijn op Zondag 24 Juni ai MOLENMR'S NEDERLANDSE AUTOMOBIELFABRIEKEN Agent voor Breskens: GARAGE BLIEK - Telefoon 59 - BRESKENS J. Casieleijn-Moggré. Woningruil een knecht, barakje Winkelopstand ZATERDAG 23 JUNI a.s. Electrische artikelen, enz. U bespaart huishoudgeld Philips of Alaska koelkast Breskens, ielef. 151 Groede, ielef. 60 vaart ook op Zondag. Voor snelzeer zuinig, comfortabel, betrouwbaar vervoer minor (1 -16) f 4985 Ruime 4-oersoons wagen Fabricage-afdeling van -J.' J. Molenaars Automobielbedrijf N.V. -Amersfoort morris op h't bestely/agen in korter ju morr/s 300 kg; méér *ro bestelwagen f 4160 «er4«r ,,,eB 700 K G. I 5780 Alle typen geheel compleet. Bestelwagens in grondverf Alle noteringen zijn ondernemersprijzen al Amersfoort Uit voorraad of op korte I termijn leverbaar Agenten door het hele lend course reed, en in 5e positie zat, met pech te kampen, en verloor daardoor déze plaats. De 100 Km. werd afgelegd in 2 u. 3 min. 26 sec. Uitslag r. R. Verplaetse, Maldeghem (B); 2. L. v. Daele, Ruddervoorde (B); 3. A. Braspenning, Zundert; 4. C. Ver- straeten, Breda; 5. j. Konings, Breda; 6. J. Roovers, Etten; 7. R. v. d. Veeken, Sint Willebrord; 8. J. C. Vlaminks, Steenbergen; 9. P. A. Maas, Pindorp; 10. C. Oosthoek, 's Herenhoek; 11. J. Bartelen, Oud Gastel; 12 A. Geluk, Rotterdam; 13. J. Maas, Roosendaal; 14. A. v. Laere, Oost Eecloo; 15. C. v. Gils, Breda; 16. M. v. Poortvliet, Oud Vosmeer; 17. M. Valentijn, Bos- schehoofd; 18. L. Damen, Vlissingen; 19. A. Ham, Oost-Souburg. Landbouwhuishoudschool. Het nieuwe gebouw van de Land bouwhuishoudschool alhier, dat op 28 Juni a.s. officieel geopend zal worden, zal voor ieder te bezichtigen zijn op Donderdag 28 Juni van 7.308.30 uur en Vrijdag 29 Juni van 34.30 uur. De op deze dagen te houden ten- toonstelling zal een beeld geven van wat op de verschillende cursussen wordt geleerd. Alle oud-leerlingen worden uit genodigd voor een bijeenkomst op Vrij dagavond 29 Juni om 7.30 uur in de school. Ned. Herv. Kerk. Ds. Schopenhauer alhier heeft een beroep ontvangen naar Voorschoten (tweede prcdikantsplaats). Breskens. Gunning. Het bouwen van een Hotel-Café- Restaurant aan de Grote Kade, hoek Molenwater voor dhr. N. C. Valk, is gegund aan de laagste inschrijver, fa. Gebrs. Maas alhier. Benoeming. Met ingang van 1 Juli a.s. is Mej. J. Verschoor alhier benoemd tot Hoofd van de Fröbelschool. Geslaagd. Bij het te Utrecht gehouden examen voor het politiediploma slaagde de wachtmeester der Rijkspolitie P. van Remortel en de Maréchaussée ie klasse M. A. van der Graeff, beiden alhier. Nieuw winkelpand. Morgen zal het nieuw winkel pand van de heer 1. de Visser, aan de Boulevard alhier, worden geopend. Het is een keurig ingerichte winkel in elec- triciteits-artikelen. Reis Ouden van Dagen. Een 60-tal ouden van dagen uit onze gemeente hebben zich opgegeven voor de op 30 Juni a s. te maken reis naar Brugge en langs de Belgische kust. De deelnemers(sters) aan de tocht worden er aan herinnerd, dat om 8.30 uur vanaf de weegbrug (staande tegen over rijwiel- en motorhandel P. Cruson), wordt vertrokken. De bewoners van N.- Sluis moeten om 8 10 u. bij hun wo ning gereed staan, waar zij door een der autobussen worden afgehaald. Eten behoeft niet te worden meegenomen. Uitstapjes. De Reisvereniging ,,Uut in Thuus" alhier heeft Zondag en Maandag een bezoek gebracht aan Amsterdam, Mar ken en Volendam. De eerste dag ging de tocht via de Veluwe naar Amster dam, waar gedineerd en overnacht werd, terwijl 's Maandags een bezoek werd gebracht aan Marken en Volen dam, waarbij op de terugtocht in Den Haag het panorama Mesdag werd be zocht. De reis is schitterend geslaagd en de stemming was, zoals gewoonlijk, weer best. Evenals vorig jaar, heeft de Personeelsvereniging met Directie van de Suikerwerkfabriek Gebr. Verduijn alhier, Zaterdag weer een uitstapje ge maakt, ditmaal naar Arnhem en om streken. Des' morgens vertrokken zij met de UeAo^mttg. van ons in de duinen, onder de ge meente Groede Gedistilleerd Wijnen Fijne likeuren Limonade Gazeuse Vruchtenlimonade Bier, enz. Li w-e&h feil R. v. QUEKELBERGHE Scheepvaartstr. 12 - BRESKENS Alles wordt gratis thuisbezorgd Grote bovenwoning, goede itand, te Vlissingen, voor woning met tuin in West Zeeuwsch-Vlaanderen. Brieven onder nr. 336, bureau van dit blad. Direct gevraagd bekend met het repareren van land bouwmachines, enz. Woning beschikbaar. GEBR. LEENHOUTS, Breskens. Te koop: goed onderhouden dubbel wandig verplaatsbaar groot pl.m. 4,50 x 5,50 m. Zeer geschikt voor zomerhuis. Te bevragen Dorps straat 30, Breskens. over ie nemen. Te bevragen Dorpsstraat 21, Breskens. ->v öspetüng, van onze NIEUWE ZAAK In Beleefd aanbevelend, Installatiebedrijf Boulevard V_j doordat niets bederft, dus niets behoeft te worden weggegooid bij gebruik van een Prijzen vanaf f 540, Vraagt vrijblijvend Inlichtingen en demonstratie bij Firma BRESKENS Dorpsstr. 67 - tel. 165 OOSTBURG Brouwerljstr. 13 - tel. 58 Overhemden hierin hebben wij een ruime keus met los en vast boord Week-end Shirts (matting stof) Polo- en Khaki-overhemden Jongensblouses (effen en geruit) Pracht sortering wollen Zwembroeken en Kinderbadpakken Prov. boot naar Vlissingen, waarna de tocht verder ging met autobussen naar Nijmegen, waar een speeltuin werd be zocht en enige verversingen werden ge bruikt. Verder werd een bezoek ge bracht aan Berg en Dal, waarna ver volgens de Grebbeberg aan de beurt was. In Rhenen werd Ouwehands die renpark bezichtigd. Na nog enige verversingen te hebben gebruikt, werd de terugreis aanvaard die over Antwerpen ging De Personeels vereniging kan met voldoening op deze welgeslaagde reis terugzien. De nieuwe Reisvereniging „Vrij en Blij"' heeft Zondag en Maandag haar eerste 2-daagse reis gemaakt en wel naar Luxemburg en omgeving. Zondag werd gelogeerd in Diekirch. waarna de volgende dag via Vianden de terug reis werd aanvaard. De reis geschiedde per touringcar en mag zeer zeker goed geslaagd genoemd worden. Sluis Museum. De door de heer C. Bukkens onder nomen pogingen om een museum in te richten hebben reeds goede resultaten opgeleverd. Het is te hopen dat het gedane beroep op de ingezetenen om museum-materiaal in eigendom of bruik leen af te staan, een en ander zal kunnen completeren. Overplaatsing. Naar hier werden overgeplaatst de grcnskommiezen der invoerrechten en accijnzen A. Schakelaar van Sint Jansteen en H. de Smet van Hulst. Geslaagd. Te Utrecht slaagde voor het politie-diploma met aantekening de wachtmeester bij de Rijkspolitie, L. G: Kramer. Te Dongen slaagde voor onder wijzeres mej. E. A. Hermans met de aantekening „Nuttige handwerken". Retranchement Rode-Kruiscollecte. De Rode-Kruiscollecte bracht alhier f 99,32 op. Biervliet Rode Kruis-collecte. Met uitzondering van de wijken Goudenpolder en Eiland, heeft de Rode Kruis-collecte alhier f 638,op gebracht. Aardenburg Geslaagd. Voor het examen gemeente-admini stratie I slaagde te 's-Gravenhage de heer W. C. Klooté. IJzendijke Geslaagd. Te Dongen slaagde voor onderwij zeres met de aantekening „Nuttige handwerken" mej. M. A. A. Raas. Zuidzande. Zangconcours. Zaterdag a.s. zal het Dameskoor „Juliana" alhier aan het zangconcours van de Zeeuwse Zangersbond te Hoek deelnemen. Naar men ons mededeelde is dit de eerste maal dat dit koortje aan een zangwedstrijd zal deelnemen. PREDIKBEURTEN Gevonden voorwerpen. 1 gebreid wollen voor- of achter pand, vermoedelijk van een kindertrui of jasje. Inlichtingen bij de Rijkspolitie te Nieuwvliet. Een Zwei. Een wit gehaakt kinder manteltje met een tasje. Inlichtingen op het Groepsbureau der Rijkspolitie te Breskens. Zondag 24 Juni Aardenburg, 10,30 uur, Ds. Blom Bediening H. Doop St. Anna ter Muiden, 11 -uur, Ds. Schrale Biervliet, 9,30 uur, Ds. Boere Breskens, 10 uur, Ds. van Beusekom Voorber. H. Avondmaal 6,30 uur, Ds. van Beusekom Cadzand, 10 uur, Ds. ten Cate Groede, 9,30 uur, Ds. Wiebosch Hoofdplaat, 2 uur, Ds. Schopenhauer Nieuwvliet, 2 uur, Ds. Doorn Collecte Kerkherstel St. Kruis, 9 uur, Ds. Blom Bediening H. Doop Oostburg, 10 uur, Ds. Fournier Collecte Prot. Interkerkelijk Thuisfront Retranchement, 10 uur, Ds. Blom Schoondijke, 9,30 uur, Ds. Y. van der Schoot Collecte voor België Zaterdagsavonds 7 uur, avondgebed Sluis, 9,30 uur, Ds. Schrale Waterlandkerkje, 10 uur, Ds. Bergsma IJzendijke, 10 uur, Ds. Schopenhauer Zuidzande, 10 uur, Ds. Kuijlman Collecte Reg. Commissie Doopsgei. Gom. Aardenburg 10,15 uur> Us. Nolthenius Ev. Luth. Gemeente Groede, 10 uur, Da Stol Vrij Evang. Gemeente Breskens, 9,30 uur, de heer De Bruijne Nieuwvliet, 10 uur, Ds. Praas Retranchement, 2,30 uur, Ds Praas Cadzand, 6,30 uur, Ds. Praas Geref. Kerk Breskans 10 uur, Ds. Nijhuis, Gouda 3 uur, Ds. Nijhuis Zondagsdienst doktoren. 24 Juni Oostburg, Aardenburg, Eede: Dr. Buskop, Oostburg, tel. 60. Sluis, Cadzand, Zuidzande Dr. Beek, Zuidzande, tel. 8. Breskens, Groede, Schoondijke Dr. Jongsma, Groede, tel. 2. Prlji f 0,40 Bootnummer 18 (22.20 ven Vllitlngen en 22,50 ven Breskene) Dit nummer dus In Uw Reisgids even onderstrepen.

De Schakel | 1951 | | pagina 3