JACOBS-van Dixhoorn, Breskens Mm. Ruazou LE BLEU, Breskens 10 aanbiedingen Sebr.R00KUS-BreskGns-Iel.Z8 te 10 Mei a.s., 'n Passende Hoed De Zeeuwse Bazar Gemeente Schoondijke. Wijziging openstelling Secretarie- Gemeente Schoondijke VËROABERÏNG "fT BLOEMEN VAN Wed. P. J. NOTEBAART, C.L. V. „Landbouwbelang" G.A. 504e STAATSLOTERII M. A. A. VERSPRILLE-de Kraker Dames 1 Met de a.s. feestdagen een MaisonModerne,Wed.I.v.d.VIJVER-Donze, Boulevard, Breskens Altijd koopjes zo lang de voorraad sirekl W erko verhemden Jongenshemden Damesbadpakken Kinderhemdjes Wollen slof Plissé rokken Werksokken Kanislof Onderjurken DeS.C.W.steÈ e$ twieet iP,eho-anmaaêxi'iti^en SxAchenJken Ie Afdeling Fanfare „Dans Suite," Ger. Boedijn. „Geduld Overwint" te IJzendijke, di recteur Jasper Anthonisse, ie prijs, 58V2 punten, met 5e extra-prijs. Afd. Uitmuntendheid Harmonie „Suite Romantique," F. Popy. „Kon. Harmonie" te Hulst, directeur A. v. d. Broeck, 2e prijs, 5 3V2 punten. Afd. Uitmuntendheid Fanfare „Symphonia," ouv. J. Furgeot. „E.M.M." te Groede, directeur W. Hollaers, ie prijs, 58 punten, met 6e extra-prijs. Ere-Afdeling Harmonie „Fra Daviolo," ouv. Auber arr. Bouehel. „De Ver. Vrienden" te Sas van Gent, directeur J. Mannaert, ie prijs, 57 punten. „Oefening Kweekt Kunst" te Schoon- dijke, directeur A. Luteijn, ie prijs, 62 punten, niet 2e extra-prijs. Ere-Afdeling Fanfare „Dyonisos," Mare. Poot. „Harmonie" te Biervliet, directeur Jas per Anthonisse, ie prijs met lof, 66 punten met ie extra-prijs. Biervliet behaalde dus het hoogste aantal punten, zodat het de eer te beurt viel om na afloop op de kiosk nog een concert te mogen geven, waarna Groede als ontvangende vereniging deze schit terend geslaagde muziekdag met een concert besloot. Zangconcours Goes. De Chr. Zangvereniging „God is mijn lied" te Breskens, Dir. J. Basting, behaalde gisteren te Goes in de afd Uitmuntendheid A de eerste prijs met 121 punten. De Chr. Zangvereniging „Soli Deo Gloria" te Oostburg, Dir. J. C. de Feijter, in de Tweede afd. een eerste prijs met 121 punten. De Chr. Zangvereniging „Halleluja" te Groede, Dir. A. Cijsouw, in de tweede afdeling een derde prijs met 87 punten. Gevonden voorwerpen. 1 dameshoed. Inlichtingen ter gemeente-secretarie te Schoondijke. Een bril met etui, een wollen muts, een rozenkrans, enkele sleutels. Inlichtingen bij de rijkspolitie te Aardenburg. 1 paar glacé handschoenen, enkele dameshoeden, een dameskous. Inlichtingen Groepsbureau Rijkspolitie te Breskens. PREDIKBEURTEN Zondag 9 Mei Breskens, 10 uur, Ds. van Vliet. 6,30 uur, Ds. van Vliet. Groede, 9 uur, Ds. Winckel. Nieuwvliet, 2 uur, Ds. Wiebosch. Schoondijke, 10,15 uuq Ds. Schopenhauer. Biervliet, 10 uur, Ds. Wiebosch. Hoofdplaat 2 uur, Ds. Winckel. Retranchement 14,30 uur Ds. Fournier. Doopsgez. Gem. Aardenburg 10,15 uur, Ds. Nolthenius. Ev. Luth. Gemeente Groede, 10 uur, Da. M. P. Stol. Geref. Kerk Breskens v.m. 10 uur, de heer P. de Jonge, n.m. 2,30 uur, de heer P. de Jonge. Clubgebouw voorm. fabriek Van Melle. MOEDERDAG! Er is zeer veel op deze aard, Maar niets is mij meer waard, Dan de liefde van een Moederhart. Zij alleen voelt je leed, zij alleen is gereed Je te troosten in je smart. Een moederhart wordt niet geteld, Maar is zij plotseling ongesteld, Staan ze snikkend bij 't bed van Moe: „Wordt gauw beter en dekt ons weer toe." Hapert er soms wat an, Doet ze al wat ze kan Om beter te maken, haar kind, Dat zij zo innig bemint. Is het dertig of is het maar acht, In Haar liefde waakt Zij bij dag en bij nacht. Wie m' ook rijk maakt, met liefde, of hoe, Nooit vergeet ik het hurt van mijn MOE! P. Leenhouts, Oostburg. Met ingang van 10 Mei a.s. wordt de Secretarie voor het publiek opengesteld van 9-12 uur des voormiddags, in- plaats van 9—12,30 uur. De Burgemeester van Schoondijke: F. A. VAN ROSEVELT. Onteigening van GRONDEN in de gemeente Schoondijke. De Burgemeester van Schoondijke, brengt ter openbare kennis, dat blijkens een door hem op r Mei 1948 ontvangen aanzegging van het College van Algemene Commissaris sen voor de Wederopbouw is overgegaan tot ONTEIGENING ten name van de gemeente Schoondijke en ten behoeve van de weder opbouw van percelen aan de Dorpsstraat, Fabriekshoek, Prinses Beatrixstraat, Lijnbaan- hoek en Lange Herenstraat, vermeld op een ten gemeentehuize aanwezige lijst. Deze lijst en de verder op de onteigening betrekking hebbende stukken liggen ten ge meentehuize kosteloos voor een ieder ter inzage van heden tot en met 18 Mei 1948. Schoondijke, 4 Mei 1948. De Burgemeester van Schoondijke, F. A. VAN ROSEVELT. OPROEP tot het bijwonen van een tot opricht ng van een Bazar-Comité voor de bazar ten bate van de opbouw van Kerk, Pastorie en van de Predikantsplaats om 7 uur» hi de consistoriekamer van de Ned. ITerv. Kerk. Noodplan O 3 Telefoon 37 Bloemen verzenden door heel Nederland Ijzerwaren Gereedschappen Huishoudelijke artikelen Electr. wasmachines met motor (Erres) Electr. wringers (Erres) Houten wringerbokken Schoondijke Telefoon 23 In voorraad Beka bruine bonen origineel en eerste nabouw Noord Hollands Landras gekeurd Gras- en Klaverzaden Loten verkrijgbaar vanaf 3 Mei. Trekking ie klasse op 24 Mei. 1 h f 8o,— t/2 f 40,— 1/4 f 20,— J Vlo f 8>—1 V20 f 4» Ons telefoonnummer is 130, noteert U dit even Scheepvaartstraat 2 - BRESKENS Deb Ned. Staatsloterij Giro 212330 bij iedere Mantel Gekleed of sportief in de nieuwe modetinten nieuwe Hoed, een fijne georgette Shawl of leuke Corsage Wij hebben hierin ruime sortering Bij U/Mem daar moet je zijn Prachtige nieuwe (met vooroorlogse bekleding) clubs, crapeaux en fauteuils met stoelen, dressoir en theemeubels. Voor één kamer zeil, vloerkleed of karpet en een nieuwe R. S.-haard aanwezig. MAARRR Ook prachtige gebruikte meubelen hebben wij voor U, zoals: buffetten, tafels, stoelen, divan en een mooi dressoir, pas gespoten kinderwagens, kinderledikanten en een als nieuwe moderne wieg. Het Is geen bluf of bedrog, maar zulke aanbiedingen vindt U nergens nog BRESKENS - Telefoon 116 i verschillende dessins extra sterk. 13 punten f 5,90 zonder mouwen, prima Interlock 70 cm. lang f 1,60 65 cm. lang f 1,57 60 cm. lang f 1,41 3 punten TWEKA zuiver wol. ^0 punten f 17,45f 15.95f 13.15f 10,45 zonder mouwen,primalnterlock 50 cm lang f 1,17 45 cm. lang f 1,03 3 punten. zwart kamgaren, zeer geschikt voor CADZANDSE MANTELS 5 punten. Per meter f 5,26 iets bijzonders Verschillende kleuren I 10 punten. f 19,57 zwarte sajet sokken zeer sterk 4 punten, f 2,40 f 2,30 f 2,26 Heren onderbroeken kort katoen Interlock Maat 6. Slechts 3 punten, f 2,19 zwart - bruin - bordeaux 40 cm. breed. Zonder punten. Per meter f 4,87 charmeuse maat 48 f 3,97 maat 44 f 3,04 4 punten. Behartigt Uw belangen bij Rijksbureaux en andere officiële Instellingen. Behandelt Uw belasting- en andere moeilijkheden. Houdt Uw boekhouding bij. Belast zich met het invullen van formulieren en het opmaken van verzoekschriften. In keuze en kwaliteit staat aan de spits Vazen, Pullen, Schemerlampen, Courantenhangers, Borstelgarnituren, Spiegels, Rooktafels, Glaswerk, Presenteerbladen, Fotolijsten, Casettes (Sola), Messen, Vorken, Lepels, Taart vorkjes, Theelepels, Koektrommels, Drinkstellen, Naaidozen, Scheerdozen, Sierbloempotten, Beelden, Asbakken, Maatglazen, Kapstokken, Kanariekooien, Wringers, Schilderijen, Koffers, Deurmatten, Slijkmatten, Trappen, enz. Krulspelden - Haarnetjes - Haarkammen - Zijkammen Firma M. DE KRAKER Breskens - Telefoon 38 2),ae atl u-eien, dij,U Uj, ani

De Schakel | 1948 | | pagina 3