HOE FIT BENTUP DE GEZONDEZAAKl 14 woonwinkels onder één dak De Scheldebode Fit- en Gezondheidmeting #60UMANP0nBb •mODERn IDEAS s Openingstijden: Dinsdag t/m donderdag van 10.00 tot 17.30 uur, vrijdag van 10.00 tot 21.00 uur, zaterdag van 09.30 tot 17.00 uur, zondag en maandag gesloten. Voldoende parkeergelegenheid! [2Llj^ÜLULlÜet Onderzoek wijst uit dat 62% van de Nederlanders te weinig beweegt. De gezondheidsrisico's en de kans op allerlei klachten nemen daarom toe. Neem zelf de verantwoordelijkheid voor uw gezondheid en ga bewegen. Leeftijd of een slechte conditie is geen excuus, bewegen is goed voor iedereen mits dit op een verantwoorde manier gebeurt. Dit is de kracht van De Gezonde Zaak. Door deskundigheid op zowel medisch als bewegingsgebied staan wij garant voor een optimaal trainings- en gezondheidseffect. Kortom, veilig werken aan een gezonde toekomst. Onderdeel van De Gezonde Zaak is het Fitplan. Fitplan is een hoogwaardige vorm van fitness. Bij het Fitplan werkt u op een dynamische en afwisselende manier aan uw gezondheid. Elke deelnemer traint op zijn eigen niveau aan conditie, kracht, coördinatie en lenigheid. De persoonlijke Fitpas bevat alle trainings- gegevens en stuurt alle apparaten aan. Het Fitplan is bedoeld voor jong en oud en dik en dun; voor iedereen die op een leuke en goede begeleide wijze wil bewegen. Om u een kennis te laten maken met het Fitplan hebben we een leuke aanbieding: Op zaterdag 29 september a.s. organiseert Training Therapie de jaarlijkse Een persoonlijk Firheidsprojïel wordt opgesteld aan de hand van het volgende: Invullen van een medische vragenlijst Gesprek met een sportarts Conditietest Kracht test Lenigheidstest Gewicht en vetpercentage Bloeddruk Cholesterolgehalte middels bloedonderzoek (HDL en LDL) Op basis van dit profiel wordt er een trainingsprogramma samengesteld en krijgt u de gelegenheid om 3 maanden bij ons te trainen. Deze periode sluiten we af met dezelfde Fit- en Gezondheidsmeting. Deze kennismakingsactie, inclusief 3 maanden trainen en 2 metingen, kost u 325,—. In oktober 2001 start ook weer ons unieke gewichtscontrole programma. Dit programma duurt 10 weken en bestaat uit een combinatie van regelmatig bewegen, minimaal 3 maal per week, en voorlichting met betrekking tot goede gezonde voeding. Het accent ligt op het verbeteren en vasthouden van de motivatie om de vooraf tot doel gestelde kilo's kwijt te raken. Dit door strenge controle van de deelnemers en individuele begeleiding door een diëtiste en een bewegingsdeskundige Een voorwaarde om deel te nemen is wel dat u lid wordt van De Gezonde Zaak. Voor deelname of meer informatie kunt u bellen naar: (0113) 88 66 99. U kunt natuurlijk ook bij ons binnen stappen. Ons adres: Schenge 4, 4335 XS te Middelburg. (Stro men wijk) SeatWorld PACINA 06 WOENSDAG 12 SEPTEMBER 2001 gBHRttaHHGKSnK Vakantie voorbij? Is die buik alweer gegroeid? Ook zo lusteloos? Nog steeds last van die rug? uw keus de ruimte IfONf H Banken en Fauteuils

Scheldebode | 2001 | | pagina 6