wie wat waan wie wat waan HET KANTOOR voetnoot. Tèncef alarm, alarm...! Kok Beveiliging stimulerend groen... tring, tring, tring... •het hoofd koel houden... Source Networks functioneel meubilair. Schoonmoakbednjf SEM(ÖM opIMn,T«»^n°S"'eel De Scheldebode wat kunnen onderstaande specialisten voor u doen Lukaart Nieuwenhuysen computer service eeelend deze week: Fix Showproductions Fix Records Shop Fix Pro Rent Pyrofight NL SystemXS 1 I M 01 w 1 *1 Bewaking - Alarmopvolging Surveillance - Evenementenbeveiliging KOK Beveiliging Postbus 387 4380 AJ Vlissingen Bezoekadres: Haven 9890 Vlissingen-Oost Telefoon 0113 - 689750 Registeraccountants Belastingadviseurs Bedrijfsadviseurs Administratiekantoor Wijngaardstraat 51 Goes Veerseweg 5 Middelburg Telefoon 0113 25 18 44 Telefoon 0118 61 64 51 info lukaart-nieuwenhuysen.com Tevens vestigingen in Gorinchem en Dordrecht JANSMA PIK b V Wij zoeken, voor de vakantieperiode in de maanden juli en augustus, Enthousiaste schoonmakers (m/v). Voor projecten in Vlissingen en Vlissingen- Oost. Werktijden in overleg. Vervoer kan verzorgd worden. Voor telefonische informatie: Mw. E.Jansma- Dik Tel. 0118 - 46 18 92 of 06 - 53 93 27 12 Kwaliteitscomputers voor bedrijf en particulier. Standaard drie jaar garantie. Service, reparatie en onderhoud. Netwerken, printers, scanners etc. Uitbreidingen en aanpassingen. Inktcartridges, toners, linten, papier. Grote sortering speciaal inkjetpapier. Speciale juni-aanbieding multimediacomputer met AMD Thunderbird 1 Ghz. processor. Uw respect is onze waardering Voor totaal schoonmaakonderhoud Bel ons op» B.V. DEZE WEEK IN UW WEEKKRANT de pagina KANTOOR het platform waar adverteerder en lezers elkaar ontmoeten. Boordevol handige tips, wetenswaardigheden en adressen om te bewaren. Wiede specialisten op het gebied van kantoren, inrichting en benodigdheden Wat: kunnen zij voor u betekenen Waar: namen en adressen PAGINA 6 wie wat WOENSDAG 6 JUNI 2001 Verkoop - Import - Export Disco, Effect verlichting Theater, Toneelverlichting Buiten gevelverlichting Professionele geluidsapparatuur DJ- en Gearapparatuur Deskundig advies De nieuwste platen voor DJ's discotheken Verkoop van Merchandise Verhuur en verzorging Professioneel licht en geluid PA- versterking voor Bands Karaoke shows en apparatuur Drive in Shows Video presentatie apparatuur Losse apparatuur Verkoop en Verzorging Binnen en buiten vuurwerk Grote en kleine vuurwerk shows Openings vuurwerken Arnesteinweg 48b 4338 PD Middelburg NL Tel.: +31(0) 118-651300 Fax: +31(0) 118-651303 Brieven, memo's, niets wordt zoveel gebruikt op een kantoor als papier en inkt. Zowel geschreven als geprint. Maar welk papier is nu het best geschikt voor uw bedrijf en wat kost dat dan! Bestelt u uw benodigdheden per keer of met grote hoeveelheden tegelijk, ook dat scheelt in de prijs! SystemXS is een dochteronderneming van Recreanet BV Recreanet realiseert al jaren ICT-projecten voor de recreatiesector, maar ook voor vele andere branches- Met andere woorden: de ervaring en know-how van onze professionals is toegankelijk voor ieder bedrijf. En dat willen wij benadrukken! SystemXS zorgt voor het ontwerpen, installeren en beheren van betrouwbare computernetwerken. Onze ervaren systeembeheerders brengen geautomatiseerde totaaloplossingen binnen handbereik. Natuurlijk ook voor u! Dam 6 Postbus 121 4330 AC Middelburg Telefoon: 0118 - 671010 Fax:0118-671011 Internet: www.systemxs.nl E-mail: info@systemxs.nl Tènce L. Geere 12 4331 LX Middelburg tel.: 01 18 - 62 96 58 fax: 01 18 - 61 69 93 middelburg@ter»ce. nl Tènce St. Jacobsstraat 2 4381 EL Vlissingen tel.: 01 18 - 41 50 59 fax: 0118 - 41 94 79 vlissingen@tence.nl Téncel doet graag een stapje extra voor haar mensen. Niet alleen met werk, maar ook tijdens de vakantie. Geef je nu direct op voor vakantiewerk en je ontvangt na 2 weken werken een hartstikke leuk luchtbed. Bel direct naar de T6ncel-vestiging of bezoek www.tence.nl wmm Is uw kantoor eigenlijk wel goed beveiligd tegen diefstal. Vraagt u zich wel eens af of er in bij u kantoor ook een alarm geplaatst kan worden, of dat u be ter een beveiligingsbedrijf in kunt huren? Wat zijn de mogelijkheden en wat is het prijskaartje dat daar aanhangt? Toe aan nieuw meubilair, nieuwe stoelen of tafels of wilt u een nieuw kantoor inrichten? Ga eens praten bij een speci alist, deze kan u alles vertellen over de laatste trends en wat het best geschikt is voor uw doeleinden. Van bureau's tot stoelen, van verlichting tot computers en telefoons. Maar ook kantoorbenodigdheden zoals papier en printers, faxen en telefoons. Kortom alles wat u nodig heeft op kantoor, u vindt het bij de specialist! A B E A Bloemen en planten stimuleren de werklust. En wie wil er nu niet werken in een gezellige omgeving. Er zijn volop bedrijven die uw kantoor kunnen in richten met bloemen en planten en dit ook nog voor u onderhouden en indien nodig vervangen of verversen. Zodat u altijd in een stimulerende groene om geving kunt werken. SCHOONMAAKBEDRIJF Noorderbaan 112* 4386 CC Vlissingen Nieuw bij Repro Walcheren, grootformaat scannen. Nieuw is het "grootformaat scannen". Met grootformaat wordt bedoeld max. 90 cm. breed met een onbeperkte lengte. Voordeel hiervan is dat bestaande tekeningen niet meer handmatig met de computer hoeven te worden getekend, maar simpelweg kunnen worden ge scand en op de computer kunnen worden opgeslagen. Het gescande bestand kan vervolgens weer worden bewerkt. Dit geeft een enorme tijdwinst. Een voorbeeld hiervan zijn bijvoorbeeld bestaande bouwtekeningen. U heeft een bestaande tekening waar wijzigingen op moeten worden gemaakt met de computer. U laat de tekening scannen, laat het gescande bestand op een cd of Zip zetten of naar uw eigen computer e-maiien, brengt de gewenste veranderingen aan, mailt de nieuwe toetand terug naar Repro Walcheren waar wij het vernieuwde bestand weer voor u kunnen afdrukken, zo vaak als u maar wilt, eventueel kosteloos gevouwen op A4 formaat, waarna de afdrukken indien gewenst kunnen worden bezorgd met de bekende Smart. Een andere toepassing zou archivering kunnen zijn. Tekeningen nemen enorm veel ruimte in beslag. Op een enkele CD kunnen tien tallen tekeningen worden opgeslagen. Dit geeft niet alleen een enorme ruimte winst maar is ook veel overzichtelijker en veiliger op te bergen. Met deze scan service is de digitale cirkel rond. Digitale bestanden afdrukken van de computer op papier, papieren tekeningen digitaliseren naar de computer, en digitaal kopiëren. Dam 59 4331 GG Middelburg Tel. 0118- 65 10 10 Fax 0118-65 10 11 e-mail: repro@zeelandnet.nl Zeker op kantoor is het handig om een gebruiksvriendelijké telefooncentrale te hebben, waaraan als het even kan ook een fax verbonden is, zodat u al les bij de hand heeft en een telefoon niet onnodig lang overgaat. De telefo- niespecialist kan u er alles over vertellen. Vminvcnpnldtrwwcf; 16 4353 BI) Seronskerke Tel: 0118 593 135 Fax: 0118 596 006 K-mail: csy.a zeeland iwt.nl buiten is het warm en u moet absoluut doorwerken. Wat is er dan fijner als een airconditioning, waardoor het heerlijk koel blijft op kantoor en u zelfs bij een hittegolf toch gewoon kunt wer ken zonder ergens last van te hebben. Informeer eens naar de mo gelijkheden! Postbus 5067 4380 KB Vlissingen Tel.: 011844 08 20 Fax: 0118-44 08 21 E-mail: info@source-net.nl Web: http://www.source-net.nl Zowel zakelijk als particulier alles voor uw automatisering Advisering en leveringen op maat van hard en software, het aanleggen van netwerken en het beheer van o.a. Windows NT en 2000 netwerken. Ook hebben wij de mogelijkheden om deze Windows net werken remote voor u te beheren Nieuw meubilair voor uw kantoor nodig? Kiest u voor design of juist niet, al lemaal in dezelfde stijl is natuurlijk mooi, maar belangrijk is dat het functio neel is. De specialist kan u er alles over vertellen Ook voor al uw HACCP-middelen en -materialen Telefoon: (0118) 625188 Fax: (0118) 624320 E-mail: smbsimons@smb-simons.nl ISO 9002

Scheldebode | 2001 | | pagina 6