Scheldebode terzake Opening café/bar Te zot Ook accessoires en sieraden Paashaas in Lange Delft eldebode 2500 VERLICHT Straiuma Alles voor de fiets bij Bike Total Nieuw pand Autobedrijf G.Poppe Verenigingen blij verrast met extra duizend gulden Heropeningsstunts bij Combi Back Vierwinden is Vierwegen Rondje Walcheren Garage-uitverkoop voor sponsoring leerlingen GROTE UITBREIDING WINKEL BIJ ZIPPER 0118-652700 op de begahe HEROPENING WINKELPAND LEO JOOSSE SURPRISELOTERIJ VAN GROTE CLUBACTIE Paasei Het weten waard VLISSINGEN - Combi Back her opent zaterdag 14 april en ui teraard horen daar tal van aanbie dingen bij. Stuntprijzen die in het filiaal in Vlissingen aan de Lange Zelke 17 gelden van 12 tot en met 14 april. En om actueel te blijven: er zijn 'maximale' kortingen. DOMBURG - Het Pannenkoeken huis in Domburg kreeg vorige week uitgebreid aandacht in De Scheldebode. De zaak zorgt voor overheerlijke pannenkoeken en dat onder de naam Vierwegen. In het verhaaltje werd telkens over Vierwinden gesproken, dat was fout dus. Het Pannenkoeken huis Vierwegen is gevestigd op het adres 't Groentje 10 in Domburg. VLISSINGEN - Op het adres Bad huisstraat 80 wordt 18 april om 13.30 uur een bijeenkomst gehou den voor asbestslachtoffers en hun naasten. Er wordt informatie verstrekt, hulp geboden bij het eventueel invullen van formulie ren en er kunnen vragen gesteld worden. MIDDELBURG - De Zeeuwse Volksuniversiteit heeft een twee tal activiteiten op het programma staan. Op woensdag 18 april is er om 09.30 uur een kennismaking over de vakantiecursus Spaans in het ZVU-Bureau aan de Span jaardstraat 51. Als er voldoende belangstelling is start de cursus 25 april 's morgens. Kosten 105 gul den voor ZVU-leden en 135 gul den voor niet-leden. Donderdag 19 april is er een film- college met als titel Miss Interpre ted in het Schuttershoftheater aan de Schuttershofstraat 1. Aan vang 19.30 uur, de film wordt aan sluitend gedraaid. Voor leden en donateurs van Cinema 15 gulden, voor niet-leden 20 gulden. Infor matie via telefoon 634800. De cursus kompas, kaartlezen en tourenplanning voor wandelaars en buitensporters is 12 april vanaf 19.30 uur. Kosten 95 gulden voor ZVU-leden en 115 voor niet-le den. MIDDELBURG - Zaterdag 14 april van 11.00 tot 16.00 uur wordt op de adressen Dauwendaelsestraat 30 en 32 een grote garage-uitver koop gehouden. De opbrengst is bestemd voor sponsoring van werkloze schoolverlaters op Kali- mantan (Indonesië). Initiatief neemster Tineke Derks heeft een paar jaar geleden kennisgemaakt met de plaatselijke bevolking en met name met schoolverlaters die niet aan een geschikte baan kun nen komen. Bovendien is het kli maat er erg ongezond: veel vocht en malaria. Toch is de jeugd er leergierig en intelligent. Vla rommelmarkten werd meer geld ingezameld en zaterdag 14 april staat er opnieuw een zoge heten garage-uitverkoop op het programma om nieuwe leerlingen te sponsoren. VLISSINGEN - Café/bar Te Zot op de Nieuwendijk wordt vrijdag 13 april geopend. Het vorige café op deze lokatie is overgenomen door Rick Holzl en Martijn Lamers. Zij staan voor een café met eigen stijl: "Eigen stijl, eigen muziek, eigen uit straling. Allerlei zaken doen die hier niet gedaan worden, zoals feesten met dj's organiseren", zegt Rick Holzl, "We onderscheiden ons dui delijk van anderen. Ander soort muziek. Zo krijgt de consument in Vlissin gen een ruimer aanbod. Het is goed dat er in Vlissingen een aantal café- 's bij komen, waaronder wij. Dat geeft meer concurrentie en dat is gezond voor de horeca in Vlissin gen, dat trekt nieuwe klanten aan. Ook de vele toeristen kun je dan wat bieden. Als er meer aanbod is kun je meer mensen ontvangen." Café/bar Te Zot heeft 's zomers een terras voor de deur en een terras aan de overkant van de straat, beide met zich op de altijd gezellige druk te van de Koopmanshaven en in de Te Zot op de Nieuwendijk vrijdag open. foto: harry de lange verte de Westerschelde. Rick Holzl en Martijn Lamers werken zelf, en met hun personeel in het bedrijf: "Wij vinden het belangrijk dat ie mand van ons aanwezig is", geeft Rick aan, "Deze week hebben we het nog druk met de voorbereidin gen voor de opening. De receptie is van 19.00 tot 22.00 uur en daarna gaan we gewoon open. DJ Van der Goes van Yorin (nieuwe naam Ver onica) komt muziek draaien. We gaan een aantal acts en optredens organiseren. Kijk, zo veel mogelijk organiseren, kortom café/bar Te Zot op de kaart zetten." Cafe/bar Te Zot, Nieuwendijk 9, Vlissingen, telefoon 0118 - 440443, maandag gesloten. MIDDELBURG - Zipper, bekend van kledingreparatie, heeft een gro te uitbreiding ondergaan door het naastgelegen pand bij de eigen winkel te trekken. Daarmee ontstond tevens de ruim te om het assortiment aanzienlijk uit te breiden met hoeden, petten, handschoenen, shawls en in het nieuwe gedeelte vooral sieraden en bijbehorende accessoires. Eigena res Anna van den Hout: "Er was toch al een doorgang naar hier naast en het leek mij praktisch om dat bij mijn winkel te trekken. Zip per is nu heel open geworden en heeft een gemakkelijke entree, ook voor rolstoelen. Kledingreparatie zoals ritsen vervangen, verstellen, verkorten, vermaken, ook in lede ren kleding, dat blijven we doen. Leer is vaak een probleem, maar wij zijn specialist. Je leert het op den duur door de ervaring die je opdoet. Ik heb gemerkt dat ik klanten krijg van heinde en ver, uit de directe omgeving, maar ook uit de Rand stad. Kleding die wij in behandeling nemen moet schoon aangeleverd worden. We bespreken met de klant hoe en wat en als het niet kan dan zeggen wij dat eerlijk." De ruimte die Zipper er bij gekre gen heeft wordt volledig in beslag Zipper is behoorlijk uitgebreid. genomen door sieraden en acces soires. Een heel bijzonder artikel hierin zijn de CHIMO sieraden die ook nog al eens op tv te zien zijn. "De cast van Westenwind, Onder weg naar Morgen en alle deelne mende artiesten aan het nationale Songfestival dragen deze sieraden. Veel tv personen dragen CHIMO sieraden, zoals Caroline Tensen", weet Anna van den Hout, "Het zijn sieraden met Sworovski kristal en worden ontworpen door Yvonne van Asma. Ze worden in Frankrijk gemaakt. Yvonne bepaalt waar ze verkocht worden; ik ben de enigste in Zeeland en erkend CHIMO ver kooppunt. Als je iets bijzonders foto: harry de lange zoekt wat precies bij jou past dan vind je het in CHIMO. Er zijn half edelstenen in verwerkt. Er is een uitgebreide keus bij Zipper, voor ie dere beurs is er wat. Er zijn sieraden van 7.95 en van 300.—. Wat dat betreft is er geen drempel. Nu is er een leuke collectie waar veel mari tieme onderwerpen als hanger in verwerkt zijn zoals heel kleine schelpjes, dolfijnen, oogstenen, en nog meer trendy aspecten. En op is op, ik bestel nooit het zelfde, maar altijd nieuwe collectie." Zipper, Korte Geere 5 - 7, Middel burg, telefoon 0118 - 642157, maan dag gesloten. MIDDELBURG - De onderne mersvereniging van de Lange Delft verzorgt op zaterdag 14 april een gezellige middag in het centrum van Middelburg. De paashaas en zijn assisten thaasjes gaan onder begeleid ing van de clown Joli Jolig door de winkelstraten. Vanaf 11.00 uur kan je ze tegenkomen. Ze rekenen er wel op dat de kinderen mooie tekeningen hebben gemaakt van paa seieren. Natuurlijk deelt de haas ook chocolade-eitjes uit. De paashaas komt naar de Lange Delft. FOTO: DICK VERSCHIERE Verschijnt in een oplage van 51.110 exemplaren elke woensdag huis-aan-huis In de gemeenten Middelburg, Veere en Vlissingen, Kantoor Inleveradressen Bladmanager Mini's Advertentieverkoop Redactie Fotograaf Bezorging Vrijlandstraat 33d, Postbus 70114330 GA Middelburg telefoon: 0118-652700 telefax: 0118-652701 Email: scheldeb-nieuwsbl@uitg-zwn.nl "Boekhandel Van de Hoeven, Spuistraat 94, Vlissingen 'Bruna Loek, Lange Delft 39, Middelburg Kees Maas, tel.(privé): 076-5036345 06-51247948 Tijdens kantooruren 0118-652700 Tijdens kantooruren tel: 0118-652700 Ook voor Mini's (rubrieksadvertenties) Janine Ansems (vertegenwoordiger) tel.: 0118-652719 652718 Wendy van Garsel (vertegenwoordiger) tel.: 0118-652721 Atslutttlld redactie: maandag 12.00 uur Tijdens kantooruren tel.: 0118-652713 fax: 0118-652701 Ben Donkers, tel.(privé): 0165-552493 Email: redscheldebode@uitg-zwn.nl Afsluittijd redactie: maandag 1ZOO uur Harry de Lange, tel.(privé): 0118-625195/06-54335459 Voor klachten over bezorging tijdens kantooruren bellen: De Scheldebode is een uitgave van Wegener Huis-aan-huiskranten Zuid B.V. iedere eerste zondag van de maand geopend van 11.00 uur - 17.00-uur Straluma is de grootste speciaalzaak voor ver lichting van Nederland De keuze is enorm: op 2500 m2 zijn vele duizen- v deÉfepen te bewonde ren^ ^tiyiluma heeft niet alleen juiste verlichting voor tfiiiis maar ook voor uw kaf)to<a«tbedrijf Zo'n de collectie is uit voorraad leverbaar: u kunt de lamp(en) van uw keus meteen mee naar huis nemen Zeemanstraat 17 2991 XR Baijendrecht Rotterdam-IJsselmonde (bedrijventerrein Reijerwaard) Tel 010-2921026 Meubelen Tel 010-2921022 Verlichting Ring Rotterdam-Zuid, A15 aisia||o II111 min 1 lil l| 1 IiiiiiiéM 1 t 1 AAGTEKERKE - Na een jaar van slopen en bouwen was het vrijdag 6 april eindelijk zo ver en werd het vernieuwde winkelpand van I,eo en Annie Joosse heropend. Er is aan gebouwd, bijgebouwd en van 200 m2 bedrijfsruimte is het nu het 500 m2 geworden. Onder grote publie ke belangstelling werd vrijdagmid dag de openingshandeling verricht door een neefje in de werkplaats en een nichtje in de winkel. Beiden re den op een kinderfiets door crèpe- papier, dat de deuropening ver sperde, de winkel open. Daarna was er van 16.00 tot 21.00 uur een druk bezochte receptie. Leo werkt al 18 jaar zelfstandig en heeft sinds januari 1990 de winkel. Samen met zijn vrouw Annie, broer Adrie (montage) en part-timer Wies Min- derhoud staan zij klaar voor hun klanten. De nieuwe Bike Total win kel mag er zijn: "Het is nu veel rui mer van opzet", weet Leo, "we heb ben nu zelfs een apart 'kinderei land' en veel fietsen en accesoires in de zaak staan, ook veel voorraad in het magazijn. In de winkel zijn de produkten goed zichtbaar zoals fietstassen, snelbinders en allerlei ander fietsmateriaal. De klant kan zo zelf in alle rust zijn informatie opdoen, bekijken wat hij wil en wij blijven natuurlijk altijd aanspreek baar. Fietsen heeft een grote vlucht genomen en de fabrikant speelt hier op in met niet alleen fietsen voor dagelijks gebruik maar ook sport- en recreatiefietsen. De over heid stimuleert fietsen, legt meer fietspaden aan en maakt het steeds Fietshandel Leo Joosse is feestelijk heropend, foto: harry de lange meer mogelijk om te fietsen. In elke doelgroep is er een spreiding qua type, van een basisfiets tot een hele luxe fiets." Op de bovenverdieping bij Leo Joosse vindt men scooters. Voor de verbouwing kon hij er vijf tien bergen, nu zijn dat dertig tot veertig scootersvan de merken Pi- azzo, Puch, Vespa, Gilera en Peuge ot. Op de benedenverdieping de zeer uitgebreide kinderafdeling met allerlei leuke en nuttige acce soires voor op de kinderfiets. En ook de aluminium step ontbreekt niet in de collectie. Voor reparatie en service is er de werkplaats waar men bij pech of onderhoud prettig geholpen wordt. Leo Joosse: "Wat ook belangrijk is in ons vakgebied is de fiets met hulpmotor, op benzine en op elektrisch. Vooral de electri- sche zit in de lift. Hij is stil en mi lieuvriendelijk. Je stopt thuis de stekker in het stopcontact en je kunt rijden. De electrische versie is met trapondersteuning. Er is veel vraag naar." Vanwege de feestelijke heropening zijn er een aantal akties bij Leo Joosse. Bij aankoop van een scooter boven 3500.—. Krijgt men helm plus data tech (electronisch beveiligingssysteem) gratis. Voor de kinderen is er een leuke aktie: kleur een kleurplaat en je maakt kans een nieuwe fiets te winnen. Volwassenen mogen creatief aan de slag, maak iets creatiefs over de fietsbranche en ook daar kan een fiets mee gewonnen worden. Er kan tot 5 mei in de winkel ingeleverd worden. Leo Joosse, Bike Total, Dorpsplein 14, aagtekerke, telefoon 0118 - 581306, geopend van 8.00 tot 18.00 uur, tussen 12.00 en 13.00 uur ge sloten. VLISSINGEN - Sinds eind vorig jaar is Autobedrijf G.Poppe verplaatst van de Oude Industrieweg naar Hermesweg 19 in Vlissingen. Ruim vijf jaar is Guus Poppe zelfstandig aktief in de autobranche: "Het heeft een vlucht genomen", zegt hij, "We waren op het vorig adres uit ons jasje gegroeid, het werd te klein, ik had te weinig ruimte voor opslag. We hebben dat in de straat geluk kig altijd in goede harmonie op kunnen lossen. Ja, en toen kwam dit pand ter sprake. We zaten er vlak bij en het was voor ons een unieke gelegenheid. Dit pand biedt veel meer ruimte, we beschikken nu over een eigen parkeerterrein en eigen opslag. Met onze bedrijfs ak- tiviteiten de in- en verkoop van ge bruikte auto's, reparatie, onder houd, schade en APK, kwam ons dat prima van pas. Wij leveren kwa liteit en geven 3 tot 24 maanden ga rantie op de auto's. Wij werken ook met het Shell Helix Garantieplan." Autobedrijf G.Poppe levert de con sument alle auto accesoires, zoals radio's, en kan die ook inbouwen. Banden, velgen, het komplete onderhoudsplaatje. Met de zomer voor de deur zijn de cabrio's weer Autobedrijf Poppe, eigen parkeerruimte bij flexibel bedrijf. foto: harry de lange actueel en die komen geregeld binnen, auto's in de sportieve sfeer. Guus Poppe: "We ruilen motorfiet sen in en zelfs scooters en brom fietsen. We doen ook onderhoud bedrijfsauto's want doordat we over meer ruimte beschikken kun nen we meer aan, het gaat dan om de lichte bedrijfswagen. Wij schen ken veel aandacht aan de auto's van onze klanten en dat is de kracht van ons bedrijf, kwaliteit en service. De auto van drie, vier duizend gul den is net zo belangrijk als die van 25.000.—.". Autobedrijf G.Poppe is op Tweede Paasdag geopend van 10.00 tot 17.00 uur en men kan dan een kijkje nemen in de showroom, de kompleet ingerichte werkplaats en de schadeafdeling. Autobedrijf G.Poppe, Hermesweg 19, Vlissingen, telefoon 0118 - 440066, openingstijden van 10.00 tot 17.30 uur. MIDDELBURG - De penning meesters van 250 verenigingen in heel Nederland worden dezer da gen verrast met een extraatje van duizend gulden. Dat geld krijgen ze overgemaakt van de Grote Clubac tie die jaarlijks een landelijke loterij houdt ten bate van het verenigings leven. Het is een uitkering uit de zo genaamde Surpriseloterij. Aan die loterij doen alle verenigin gen mee die in 2000 loten hebben verkocht van de Grote Clubactie. Een deel van het gewonnen geld wordt echter niet geïncasseerd. „Mensen hebben hun lot ergens ver weg opgeborgen, ze denken er niet meer aan of zijn het gewoon kwijt", aldus Dave Snellen van de Grote Clubactie. „Dat betekent dat wij ie der jaar met een pot prijzengeld blijven zitten. Onze loterij is er spe ciaal voor verenigingen, dus vinden wij ook dat dat geld ten goede moet komen aan het verenigingsleven. Daarom is de Surpriseloterij in het leven geroepen." De clubs hoeven er zelf niets voor te doen. Omdat ze loten verkopen van de Grote Clubactie doen ze auto matisch mee aan de Surpriseloterij, tenminste als ze zich vorig jaar vóór 1 augustus hadden gemeld. Het lot bepaalt vervolgens welke clubs dui zend gulden extra op hun rekening bijgeschreven krijgen. En dat zijn er dit jaar dus 250, want het totaal van de niet-ophaalde prijzen bedroeg 250.000 gulden. Meer informatie over de Grote Clu bactie in het algemeen en de Sur priseloterij in het bijzonder is ver krijgbaar bij het organiserende bu reau in Tilburg: tel. 013 - 4 55 28 25, of op Internet: www.clubactie.nl. Vorige week maandag mochten we kennis maken met de eerste warme dag van het jaar en zo links en rechts hoorde je "als het met Pasen ook eens zulk lekker weer is, nou, daar teken ik voor". Pasen is ieder jaar opnieuw een absoluut breekpunt tus sen de winter en het voorjaar. In de oude tijden van de vorige eeuw werd er nog naarstig door ie dereen schoongemaakt, soms nieuw zeil gelegd en behangen. De kachel ging uit en zou dat blijven tot oktober. Oude troep werd opgeruimd en ver stookt. Het zit in de genen van de mens om in het voorjaar op te ruimen. Als je een dag bij de milieu straat gaat kijken dan zie je allerlei troep en afdan kertjes in en op auto's geladen voorbijkomen. Met Pasen beginnen her en der de kermissen weer te draaien; Hansweert bijt in Zeeland het spits af. Toch is er veel veranderd rond Pasen. De week voor Pasen, ook wel de Goede week genoemd, stond vroeger bol van kerkelijke tradities die de boventoon voerden. Die tradities zijn er nog steeds, maar voor veel mensen is deze week ge woon de week voor Pasen en vrijdag begint het lange Paasweekend. Het toeristenseizoen komt opgang en deze week al zie je veel Engelsen, Duit sers, Fransen en Belgen in de stad rijden. De paas dagen in Nederland doorbrengen en hopen op een lekker zonnetje want dat kleurt alles mooi. Wij kleuren eitjes want dat is een leuke bezigheid. Vroeger had je van die zakjes met poeder met een Paashaasje en oma wreef ze dan met sla olie op tot ze heel mooi glansden. En je mocht zoveel eieren eten als je wilde. Lekker. Later kwamen er veel meer, chocolade- en andere snoepeitjes, ook lek ker. Bij tante Anna en ome Kees mocht je met Pa sen altijd je lekkere honger komen stillen. En je kreeg een gulden voor de kermis. Ze waren zelf kinderloos gebleven en neeljes en nichtjes waren altijd welkom. Met Pasen had ome Kees altijd zijn standaardgrapje. "Waarom denk je dat je vandaag met Pasen hier bent?" Wij bedachten dan een goe de reden, maar ome Kees bleef met zijn hoofd schudden, niet goed dus. Na een minuut of wat kwam het er dan uit: "Een ei hoort er bij." Vrolijk en zonnig Pasen allemaal. 'r\ [camS£éo7^s> WOENSDAG 11 APRIL 2001 WKÊÊKK/ÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊk HUISARTSEN: VLISSINGEN: Zaterdag 14 april: dr. F. Bronzwaer, Badhuisstraat 31, telefoon 41252. Zondag 15 april: dr. mevr. Ter meer en F. van den Berg, Rosenbur- glaan 1, telefoon 465253. Maandag 16 april: dr. W. van Ouwerkerk, Gerbran- dystraat 6, telefoon 465498. Spreekuur (zonder afspraak) van 12.30 tot 13.00 uur en van 17.30 tot 18.00 uur. Huisbezoek aanvragen voor 10.00 uur. MIDDELBURG: Zaterdag 14 april: dr. A. Bruynzeel, Herengracht 68. Zondag 15 april: dr. F. Heere, JH Huyssenstraat 15. Maandag 16 april: dr. A. Bruynzeel. Centraal doorkiesnummer: 639933. OOST-SOUBURG, MIDDELBURG ZUID, ARNEMUIDEN, NIEUW&ST.JOOSLAND: Op zaterdag 14 april: dr. C. Wattel, Dorpsstraat 19, Ritthem, telefoon 461630. Zondag 15 april: dr. J. Ponten, Oude Rijksweg 4, Nieuw en St. Joos- land, telefoon 627664. Maandag 16 april: dr. J. Vervloet, Oude Rijksweg 4, Nieuw en St. Joosland, telefoon 627664. WESTKAPELLE, DOMBURG, AAGTE KERKE, MEUSKERKE, BIGGEKERKE, ZOUTELANDE, KOUDEKERKE, Op 13,14 en 15 april (tot 12.00 uur): dr. P. Noorlander, Middelburgsestraat 94, Koudekerke, telefoon 551231. Maan dag 15 april vanaf 12.00 uur en 16 april tot 24.00 uur: dr. A. van der Male, Duinweg 59, Zoutelande, telefoon 561282. OOSTKAPELLE, VEERE EN SEROOS- KERKE: Geen opgave ontvangen. THUISZORG WALCHEREN: Voor verpleging, verzorging, uitleen verpleegartikelen, telefoon 0118- 684000. Via een antwoordapparaat krijgt u een 06-nummer door voor be reikbaarheid buiten kantooruren. Regionaal Indicatie Orgaan Walche ren: voor aanvragen met betrekking tot verzorgings- of verpleeghuiszorg, thuiszorg of Wet Voorzieningen Ge handicapten: tijdens kantooruren: 670800. TANDARTSEN KRING WALCHEREN: Op 13 en 14 april: W. de Haes, Duinenburg 9, Dom burg, telefoon 582304. APOTHEEK: MIDDELBURG/VUSSINGEN - Op de uren dat uw eigen apotheek gesloten is, kunt u voor spoedeisende recepten terecht bij de waarnemende dienst- apotheek van het Stadsgewest Vlissin- gen/Middelburg. De normale openingstijden van de apotheek zijn: Van 13 tot 20 april: maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 18.00 uur. Weekenddienst: zaterdag van 10.00 tot 19.00 uur: apotheek Van de Sande, Badhuisstraat 30, Vlissingen, telefoon 412066. 24-uursdienst: apotheek Ringeling, Lange Delft 133, Middelburg, telefoon 612538. VERLOSKUNDIGEN VLISSINGEN: Van donderdagavond 20.00 tot zon dagavond 22.00 uur. Van 13 tot 15 april: S. van de Kaaden. VERLOSKUNDIGEN MAATSCHAP MIDDELBURG: Donderdag 12 april vanaf 19.00 uur tot en met 15 april 19.00 uur: J. Drijdijk. AMCENTRUM HOMECARE: Informa tie of aanvraag kraamzorg van maan dag tot en met vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur voor ziekenfonds en particu lier verzekerden. Voor directe kraam hulp 24 uur per dag bereikbaar 0113- 232924. Kraamcentrum Homecare, Postbus 144,4560 AC Hulst. AA MIDDELBURG - Alcoholproble men? Anonieme Alcoholisten. Vrijdag van 20.00 tot 22.00 uur. Latijnse Schoolstraat 10, Middelburg, telefoon 416043,465531 of 592141. DIERENARTSEN: Op 14, 15 en 16 april: A. Meijns, Oost- kapelseweg 12, Grijpskerke, telefoon 593060. Op feestdagen die niet op zaterdag of zondag vallen, spreekuren zonder af spraak van 11.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Landbouwdierenparktijk Walcheren (grote huisdieren), Oude Domburgse- weg 33a, Oostkapelle, telefoon 633803. Zaterdag en zondag aanmelden visites van 08.00 tot 09.00 uur. ARNEMUIDEN: R. Roskam, Langstraat 85, telefoon 634842. Consult en visite na telefonische afspraak. CATS AND DOGS UITLAAT- EN OP- PASCENTRALE: Voor het verzorgen van het huisdier in de eigen omgeving, telefoon 614626. Tevens voor opvang van uw huisdier tijdens vakantie en dergelijke en voor het zoeken van gast gezinnen.. DIERENBESCHERMING NOORD- EN MIDDEN ZEELAND: A Gogelweg 12a, 4384 EV Vlissingen. DIERENAMBULANCE WALCHEREN: Alarmnummer 06-23268462 (24 uur per etmaal bereikbaar). VOGELOPVANG MIDDEN-ZEELAND: telefoon 628288. POLITIE NOODHULP: telefoon 112 als elke seconde telt. Overige assistentie aanvragen via tele foon 0900-8844. Voor alle andere aan gelegenheden zijn de bureaus in Middelburg en Vlissingen 24 uur per dag open. J

Scheldebode | 2001 | | pagina 6