DE SCHELDEBODE 55 iaar 1 O Az GEGARANDEERD Gratis figuur-analyse! Stoiss figure BEL NU OSiS Pc Orchidee "Niet alleen kilo's maar vooral centimeters verliezen" Voor alle Elk been 12 centimeter dunner Figuurcorrectie- en afslankinstituut 0118-633601 "Nu mag je naar me kijken" Figuurproblemen? ik niet meer! Lammerensteeg 9, 4331 MB Middelburg Het nieuwe synoniem voor trendy haar. STICK UP r i MESS UP - Don't mess with me! COLOR SCREEN - Big Screen Performance St. Janstraat 3 - Middelburg 0118 - 625075 plaatselijk afslanken bij figuurproblemen een gladdere en strakkere huid de bestrijding van een sinaasappelhuid geen gebruik van wikkels, spuiten of pillen een goede conditie, mede door het gebruik van de ozoncabines Mevr. Besuyen-op 't Land uit Veere (79 jaar) en maak een afspraak voor een gratis figuuranalyse! m Woensdag 1 november 2000 Schwarzkopf Professional Hamnuxx gebruikt een systeem waarbij ieder type haar volgens de geest des tijds in model gebracht kan worden. Of het nu meer structuur moet hebben, meer verzorging of fixatie, OSiS van Schwarzkopf Professional biedt een passend produkt. Is de stevige Wax Stick. In een handomdraai creeër jij die extreme en actieve look. "m Mess up is een vezelachtige Matt Gum. Wrijf het in je haar. zet het rechtop. Tover met je vingers een trendy wet look. Have fun. Welke stijl je ook kiest, de Flexibele Styling Ge! doet precies wat jij wilt en kleeft niet. Speciaal geheim: de gel beschermt gekleurd haar tot in de puntjes.. Langeviele 67 Middelburg tel: 618130 fax: 617223 E-mail: Middelburg@Haimiaxx.nl Openingstijden: ma. vanaf 1 dec. 2000 van 13.00-18.00 di. - wo. - vr. 9.00-18.00 do. 9.00-21.00 en zat. 8.00-17.00 tappen van nature £CH£U>£WP£ i thfchidee Figuur problemen? AFSLANKEN Liep ik vroeger in de stad, dan voel de ik voortdurend dat de mensen naar me keken. Ik had een ernstig complex over mijn te dikke benen. Ik woog 96,6 kilo. Ik wou niet op de foto, want ik zag er niet uit. Nu ben ik maar liefst 30 kilo en 206.5 cm kwiit en ik voel me ge weldig. Ik weet dat ik er goed uitzie, dus: laat ze maar kijken. Ik heb er hard voor gewerkt en ik ben trots op mezelf. Mijn spijkerbroek is van 36 inch naar 30 inch gegaan. In precies één jaartijd. Mijn hele leven lang was ik bezig met afvallen. Zonder blijvend resul taat. Bij Swiss Figure vond ik de stok achter de deur die ik nodig had. De oefeningen die ik moest doen waren in het begin soms aardig zwaar. Ik had geen conditie en moest die dus langzaam opbouwen. Doordat ik persoonlijke begeleiding kreeg werd ik gestimuleerd om het vol te houden. De eerste 20 kilo's verdwenen als sneeuw voor de zon. Ik voelde me al snel fitter en ik kwam beter in mijn vel te zitten. De voedingsadviezen die ik kreeg gaven me inzicht in mijn eetpatroon. Ik kreeg richtlijnen waar ik me goed aan kon houden en die ik nog steeds met gemak blijf volgen. Ik werk bij een benzinestation als servicemedewerker. Daar staat het vol met allerhande lekkernijen. Soms zie mensen zakken chips meene men en dan denk ik wel eens: Ver draaid, waarom ik niet? Maar ik ben Diana Lambermont (29 jaar) uit Amemuiden nog geen enkele keer gezwicht. Door de adviezen van Swiss Figure ben ik me ervan bewust geworden dat ikzelf degene ben die de keuzes maakt. En ik wil voor geen goud meer terug naar die 96,6 kilo. Soms moeten de mensen drie keer kijken of ik het wel ben. Van mij mo gen ze. Al 14 jaar zeer goede resultaten door de complete Thermo-Fysische-Methode (T.F.M.) en speciaal opgeleid personeel, kunnen wij u garanderen: Omdat ik vroeger veel aan sport deed, lukte het me redelijk goed om op gewicht te blijven. Drie jaar geleden werd ik echter ziek en moest geope reerd worden. Het sporten heb ik toen op dokter advies even moeten laten voor het was. Gevolg hiervan was dat mijn weegschaal niet meer de ver trouwde 59 maar 65 kg aanwees. Mede door mijn buik en rugklachten werd mijn conditie steeds minder. Om er weer bovenop te komen probeerde ik allerlei middeltjes uit reclame spots en tijdschriften. Maar die hielpen helemaal niet integendeel ik ging me steeds dikker en futlo- zer voelen. Gelukkig las ik een advertentie voor een gratis figuuranalyse van Swiss Figure. Dat maakte me nieuwsgierig. Wat ik mij daar precies van moest voorstellen wist ik niet, maar ik heb de stoute schoenen aangetrokken en ben er naar toe gestapt. In de analyse werd mij uitgelegd dat ik niet alleen.te zwaar was maar dat ik zo'n 81 centi meter teveel had op mijn bovenwijdte, taille, heu pen en benen. Mij werd de garantie gegeven dat ik deze centimeters zou verliezen als ik hun pro gramma van twee keer per week zou volgen. Omdat de begeleiding vanaf het begin betrouw baar, deskundig en prettig op mij overkwam, voel de ik me er meteen op mijn gemak. Medio 1998 ben ik dan ook bij Swiss-Figure begonnen. Je be gint steeds met een ozon-zuurstofbad van 20 mi nuten, daarna doe je; onder begeleiding in de TTM-cabine je eigen oefenprogramma, dat steeds aangepast en uitgebreid wordt. Bovendien wordt er deskundig voedingsadvies gegeven. Honger lij den hoeft hierbij niet want de nadruk ligt op het ver anderen van de voe dingsgewoonten. Wat ik ook heel prettig vindt is dat de begeleidsters van Swiss- Figure zo met je meeleven en je blijven sti muleren. Het is nu alweer een half jaar geleden dat ik bij Swiss-Figure begonnen ben. Zij hebben hun be lofte meer dan waarge maakt, ik ben 6 kg afge vallen en mijn lichaams omvang is met maar liefst 86 cm afgenomen. Ik krijg uit mijn omgeving vrijwel dagelijks compli mentjes over mijn figuur. Ook voel ik me door de ozon en de oefeningen weer een stuk fitter. Bo vendien is mijn huid veel mooier en soepeler ge worden. Inmiddels ben ik weer met hardlopen en tennis begonnen want ik zit weer prima in m'n vel. Ik ben er van overtuigd dat dit me zonder de hulp van Swiss Figure niet gelukt zou zijn. Mevrouw R. Vrencken uit Kloetinge Na een medische ingreep aan beide benen, in verband met een slechte bloedsomloop, moest er heel nodig iets gedaan worden aan mijn overgewicht. Tabletten, druppels, maal tijdvervangers: de hele route heb ik door lopen. Teleurstellend, moeizaam, demotive rend en: zonder resultaat. Uiteindelijk kwam ik terecht bij Swiss Figure. Daar had ik, achteraf gezien, beter meteen naar toe kun nen gaan. Mijn probleem werd vanaf de eerste keer ter dege aangepakt. Men berekende hoeveel ki lo's van mijn gewicht af moesten en hoeveel centimeters van mijn totale omvang. Daarna volgde de uitleg over de ozonbehandeling, de oefeningen en de voedingsadviezen. Tijdens het gehele traject werd ik vakkundig begeleid. De dames van Swiss Figure gaven mij persoonsgerichte oefeningen te doen en stimuleerden mij hierin zodanig, dat ik het bleef volhouden. En dus kwam ik na verloop van tijd op mijn streefgewicht. In zeven maan den tijd ging ik van 86 kilo naar 71 kilo en verminderde het aantal cen timeters met 101. Mijn bloeds omloop is door de ozonbaden enorm verbe terd. En ik vond het heel plezie rig om een compleet nieu we garderobe aan te kunnen schaffen. Zelfs mijn schoenen zijn te groot geworden. Waar ik het Mevr. Besuyen-Op 't Land uit Veere meest blij om ben? Moeilijk kiezen. Om allebei denk ik. Jeanette van der Wal uit Amemuiden (31) Ik ben altijd een ontzettende snoe per geweest. Ik wist dat ik, als ik wilde afvallen, daar mee moest stoppen. In mijn eentje lukte dat niet. Swiss Figure heeft me daarbij geholpen. Ozonbaden, oefeningen en voedingsadviezen hebben mijn gewicht binnen 7 maanden van 95 kilo naar 72 kilo gebracht. Ik haal mijn broekriem aan; mijn truien val len wat wijder en sommige kleren doe ik gewoon weg. Met een heer lijk, voldaan gevoel. Ik voelde me niet echt gelukkig met hoe ik er uit zag. Ik was te zwaar. En dat was vooral te zien bij mijn buik, benen en heupen. Allerlei di éten heb ik geprobeerd, maar die hadden al leen wat effect op het gewicht, maar niet op de centimeter. Toen las ik een advertentie van Swiss Figure en besloot contact met hen op te nemen. Bij de eerste kennismaking kreeg ik een goede indruk van het instituut. De ontvangst en de uitleg boezemden vertrouwen in. Na meting werd een behandelingsprogramma opge steld, specifiek gericht op de plekken die de meeste aandacht verdienden. Door de ozon baden verdwenen de afvalstoffen sneller uit mijn lichaam en verbeterde mijn huid. Bij de intensieve oefeningen in speciale cabines kreeg ik voortdurend persoonlijke begeleiding. Er werd op gelet dat ik de oefeningen goed deed en, indien nodig, werd ik gecorrigeerd.lk moest hard werken. Maar: had ik het af en toe een beetje te zwaar dan stimuleerden ze mij om door te gaan. In het begin had ik een con ditie van nul komma nul. Die is nu flink opge vijzeld. Ik voel me veel fitter en ik kan nu veel meer dan voorheen. Ook kreeg ik voe dingsadviezen: ik leer de een andere manier van eten, die heel goed is vol te houden. In totaal ben ik 13 kilo afgevallen. Maar wat voor mij belangrijker is: mijn lichaamsomvang is met 140 cm vermin derd. Mijn benen zelfs met 12 centimeter elk! Toen ik thuis mijn i •4--- Mevr. C. During uit Helnkenszand nieuwe kleding (een paar maatjes minder) showde zeiden mijn kinderen: 'pappa we heb ben een nieuwe mamma'. En bij de mensen die me een langere tijd niet gezien hebben valt hun mond open van verbazing. Dat is nog eens een flinke opsteker! Ik ben heel blij dat ik het gedaan heb. Ik wil nooit meer terug naar mijn oude gewicht en omvang.

Scheldebode | 2000 | | pagina 8