22 19 20 18 VAN VUIL TAPIJT een feest voor alle mensen! Kom ook naar de gezelligste gezinsbeurs in Zeeland! J.H. MATHIA Zn. zeelandhallen goes zondag 12-18 uur donderdag 14-22 uur vrijdag 14-22 uur woensdag 14-22 uur Spuitpleisterspecialist Wij kunnen 16.000 verschillende kleuren spuiten Al 15 jaar ervaring in het spuiten van spak- en sierpleisters op plafonds en wanden. Chem-Dry reinigt en houdt uw tapijt als nieuw Chem-Dry Brooymans-de Dijcker Tel. 0118-639623 M De badkamer is een bron van inspiratie voor ontwer pers. Ze bedenken elke keer nog weer mooiere dingen en slimmere snuf jes voor de tot relaxruimte uitgegroeide traditionele badkamer. Het ligbad neemt er een centrale plaats in, wordt ook vaak vrijstaand in de ruimte neergezet. BADERIE SANILUXE YERSEKE INTERNET Kom en neem uw kinderen mee - het is toch herfstvakantie - want zij hebben onder geleide gratis toegang. BADERIE SANILUXE MIDDELBURG De nieuwste trends in woning inrichting? Geïnteresseerd in fietsen? Auto's? Keukens? Doe-Het-Zelf? Benieuwd naar de actuele mode voor hem, haar en de kinderen? En de grootste bruidsmodeshow van Nederland? U vindt het allemaal tijdens Wonen Wensen. De eerste editie van deze eeuw is meteen ook de elfde. Reden te meer waarom u dit unieke evenement niet mag missen. Zandput 8 Serooskerke(W) Tel. 0118-592404 06-536677488 Dubbele garantie voor optimaal resultaat 0 Reinigt op natuurlijke basis, veilig voor mens en milieu 0 Verlengt levensduur van tapijt en meubelstoffen 0 Zorgt dat tapijt binnen een uur weer droog is 0 Reinigt aan huis of kantoor 0 Speciale behandeling voor Perzen en Berbers 0 Houdt tapijt langer schoon met vuilwerende protector 0 Tevens reiniging van meubels X/yon&n Je ontspant pas echt lekker in een (bub belbad als je daar tot aan je nek in ondergedompeld bent. Baden worden daarom steeds dieper gemaakt. En bubbelbaden worden steeds stiller door de toepassing van nieuwe tech nieken. Soms zijn diepere baden voor zien van een verhoogd zitvlak dat bij het in- en uitstappen als trede dienst doet. En dat tevens waterbe sparend werkt. Of ze hebben een praktische reling om je aan op te trekken en je bij het in- en uitstappen behulp zaam te zijn. Design radiatoren Wie zijn badkamer mooi wil Is de badkamer niet mooi nog genoeg? verwarmen kan tegen woordig kiezen uit talloos ve le model len design radiatoren in elke ge wenste kleur en vormge ving. Naast mogelijk heden voor het ophangen voor verwarmen van hand doeken zijn er radi atoren met daarop een spie gel en planchet. De spiegel wordt me teen ver warmd zal daardoor en niet beslaan. Voor „gewone" spiegels zijn er uiterst dunne verwarmingsele menten die tegen de achterkant kun nen worden geplakt. Zo blijven ze eveneens condensvrij. Minisystemen Fijn als er zowel een ligbad als een dou che in de badkamer kan, maar voor klei ne vertrekken bieden fabrikanten een keur van mini- en combisystemen, van het bad om in te douchen met verbreed en antislip douchegedeelte tot elegan te combinaties van - gedeeltelijk ver smald - bad en (aparte) douchecabine. Bij waskommen is de trend opbouw. Daarmee gaan we als het ware terug naar de waskom van weleer. Maar in plaats van water uit te lampetkan heb ben we nu koud en warm stromend wa ter uit de kraan. Stoom sauna De stoomcabine verovert langzaam maar zeker een vaste plaats in de bad kamer. Er zijn gecombineerde stoom/douchecabines die al geplaatst kunnen worden op een vloeroppervlak van minder dan één vierkante meter. Sauna's en fitnesstoestellen staan ook te dringen om een plekje. Maar daar is meer voor nodig dan een doorsnee bad- ruimte. Toch maar eens den ken over het ver bouwen van de logeerkamer? Losse accessoires De keus in ac cessoires en kastjes is werke lijk eindeloos. Er zijn ingenieuze stangensyste- men waaraan een keur van toebehoren wordt opgehan gen. Buiten ge bruik kan met stang en aanhangsels vaak tegen de wand wegdraaien. Daarnaast zien we vrijstaande en gemakkelijk verplaatsba re systemen die de flexibiliteit van het badkamergebruik bevorderen. Heel praktisch voor plaatsing naast een vrij staand bad. Met losse bergkasten in al le maten en soorten kan men zelfs de meest grillige badkamer optimaal van praktische bergruimte voorzien. Ze zijn qua kleur en materiaal vrijwel al- lU'My tijd afgestemd op sanitair, kranen, wastafelzuilen en sifonkappen. Fabri kanten werken op dat gebied goed sa men tegenwoordig. We zien veel witte kunststof, zowel met licht of donker hout als met helder of gematteerd glas gecombineerd. Ook de aluminium- trend heeft in de badkamer zijn intrede gedaan. Niet alleen bij accessoires maar tevens bij kastsystemen. SCH00NGEN0EG Wonen Wensen Paardenmarkt 19, Yerseke 0 Tel. 0113-574512 www.baderie.nl .Ja, ik geloof absoluut in "less is more", zoals dt Engelsen zeggen. Liever één vriend dan honderd kennissen. Luister naar Eric Satie. Zijn muziek bevat heel weinig noten je eigen fantasie tussen de ruimtes door kan zweven. En ruimte, dat is het mooiste meubel in de hadka mer. In mijn hadkamer wordt je niet afgeleid door onnodige zaken, maar geboeid door schoonheid. Door het krachtige design van het had en de wastafel. Ik vind dat Baderie mijn ruimte voortreffelijk het- ingevuld. Bedankt Bader Ewangelo Savakis, Industrieel ontwerper Cranadierweg 17b, Middelburg 0 Tel. 0118-641386

Scheldebode | 2000 | | pagina 15