DE MOOISTE KEUKENS 9290 PELMA KEUKENS b.v. de voordeligste keuKerspeclalist Met deze prijzen besparen wij de spaarvarkens veel feed! M Herculesweg 42 - Middelburg - Tel. 0118-613275 TRENDY EN TOCH TIJDLOOS KOLONIAAL ...BIJ ÉÉN VAN DE GROOTSTE KEUKENZAKEN VAN ZEELAND .CGANTlMASSIEF HOUT Openingstijden: Dinsdag t/m Vrijdag 9.00-12.00 13.00-17.30 uur. Donderdag van 19.00-21.00 uur. Zaterdag van 9.00-16.00 uur. Maanaag gesloten Compacte en praktische keukenopstelling met bijzonder fraai cassettefront. Compleet met geïnte greerde afwasautomaat, kookplaat, oven, vlakscherm afzuigkap en koelkast. Duropal werkblad (50 kleuren) met spoelbak en kraan. Dif model mef zijn hoogglans witte fronten en met oriëntaal rood afgezette elementen toont zich absoluut trendy en toch tijdloos elegant. De aluminium kasten met hun attractieve vorm breiden de steil van deze creatie uit en bieden de gebruiker, naast de designgeoriën- tt crde hangkast met liftdeuren, aluminium randen en gesatineerd glas, optimale bergruimte. Deze keuken herinnert met haar opgewekte uit drukking aan het traditionele leven op het land, maar dan zonder kenmerken van rusticiteit. De kleur geeft een bijzondere definitie aan het kolo niale karakter, dat met champagnekleurige licht- afschermingen en nispanelen wordt opgefrist. Rustieke keukens: dat blijft altijd geeft in ieder geval een warm welkom. Keukens in de rustieke vorm zijn er te kust en te keur. Men kan maar liefst kiezen uit zeventien hout soorten en kleuren. Nostalgie en herinneringen vieren er hoogtij. Het kan een keuken zijn met een vleugje verleden, maar toch met moderne, verfijnde en hedendaagse techniek. Men staat vrij om te kiezen. Als de keuken maar multifunctioneel is, handig om in te werken. In een keuken in deze vorm kan men ook kiezen om een buffetkast in te passen in het geheel. Met daarin boorden waar het servies, glazen of antieke botervloten een mooi plaatsje krijgen. Onderin piep- Wïe op zoek Is naar vervlogen tijden en de warmte van eenvoudi ge dingen, kan het beste een rustieke keuken uitzoeken. Een marmeren wand tussen de kastjes en het aanrecht en de juiste houtsoort zorgen voor harmonische eenheid. De kastdeurtjes kunnen van een ver fijnde eenvoud zijn, met hier een daar een glazen kastje. Hierin komt het mooie servies van oma precies tot zijn recht. Sierglas in de deurtjes en handbeschilderde knopjes: ook dat is mogelijk, het is er maar net naar waar men van houdt. Een dergelijke keuken ademt sfeer uit. Een keuken met aan de wand tegeltjes met daarin een motiefje, wat ook weer in de vloer terugkomt, zorgt voor een rustpunt in huis. Een plek om even bij te komen. Zachte kleuren en een persoonlijke noot completeren het geheel. Het kleine laadjes, waar van alles in op te bergen is. Deze zogenaamde landhuisstijl kan een reeks van associaties opwekken: bijvoorbeeld een Toscaans land schap met een overvloed aan druiv en op de berghellingen. Of geni etend van het Mediterane klimaat in een dorpje op Mallorca. Of een ste vige bries daar buiten, in een En gelse cottage, die een robuuste lan delijke gezelligheid uitstraalt. Of de nostalgie op het platteland. Met al dan niet anfiek aandoende details. Bij deze keukens kan men ook kiezen voor een werkwagen erbij: een serveerwagen, aanrecht en voorbereidingscentrum tegelijk; een wagen met twee etages en een werkblad in hout decor is ideaal wanneer men zijn gasten iets bij zonders wil presenteren. 11 ten stijlvolle keuken die optimaal de ruimte biedt aan al uw wensen. Elegant en speels zijn alle elementen samengevoegd tot een comfortabel geheel. Luxe MAXI-line hoekkeuken leverbaar in vele kleuren en gecombineerd met houtaccenten. Compleet met 90cm schouw, geïntegreerde afwas automaat, keramische kookplaat, koelkast en combimagnetron. Duropal werkblad (50 kleuren) met spoelbak en kraan. Openingslijden: Maandag t/m zaterdag van 09.30-18.00 uur. Donderdag koopavond tot 21.00 uur. - Luxe sfeervolle keuken met hoogglans geprofileerd deurfront. Compleet met koelkast, keramische kookplaat, oven, geïntegreerde afwasautomaat (app. 10 jaar garantie) en zelfbouwschouw met unit. Duropal werkblad (50 kleuren) met spoelbak en kraan. Sfeervolle keuken met geheel eigen uitstraling. Veel decoratieve elementen. Compleet met brede korven decorelementen, apothekerskast, combimagnetron, geïntegreerde afwasautomaat, kookplaat, afzuigunit en koelkast Duropal werkblad (50 kleuren) met spoelbak en kraan. MAXI-line hoekkeuken met vele extra's. In meerdere kleuren leverbaar. Compleet met korven en ladenkasten, glaskasten, geïntegreerde afwasauto maat, 90 cm gas/elektrofornuis, 90 cm schouw en koelkast (app. 10 jaar garantie). Duropal werkblad (50 kleuren) met spoelbak en kraan. Prachtig geprofileerde hoekkeukèif waarin u zich zeker thuis zult voelen. Compleet met granieten werkblad, combimagnetron, keramische kookplaat, oven, geïntegreerde afwasautomaat, vlakscherm afzuigkap en koelkast. Amundsenweg 47, 4462 GP Goes Tel.: 0113-219770, Fax: 0113-219200

Scheldebode | 2000 | | pagina 16