fitness thuis! 799, m (afhaalprijs) Dei? Scheldebode uit DE LAMMERENBURCHT A L L E N The Clarks BINGO PRIJSKLAVERJASSEN DANSEN H Kooksessie Oranjezon Korfbalclinic voor de jeugd MUZIEK ZEEUWSE BAND MAAKT LANDELIJKE FURORE GOES - Het gaat de vier leden van de Goese band Racoon voor de wind. De bandleden Bart van der Weide (zang), Dennis Huige (gitaar), Stefan de Kroon (bas) en Paul Bukkens (drums), die nu samen voor hun studie in een studentenhuis in Utrecht wonen zijn nog niet eens zo lang bezig met hun groep. Zeeland kent nu een aantal verschillende bekende bandjes. Maar sinds kort is er dus weer een band uit het Zeeuwse bij, dat met het nummer "Feel like flying" binnen is gestormd in alle hitparades die je je kunt bedenken. De Klaverjasclub kan nog enkele leden gebruiken KETTLER STRATOS van 999,- voor Nieuws Beatles Rolling Elvis Presley imitat Dansdemonstraties Dansschool Janvier aanvang 20.00 uur, kaarten f. 55,00 organisatie Stichting Lions Goes Helpt fjf Dyna Dental Engineering BV VVV Yerseke Kerkplein 1Yerseke 0113 571864 OOSTKAPELLE - De Stichting Educatief Toerisme Zeeland 'Oranjezon' te Oostkapelle ver zorgt regelmadg samen met het Badhotel Domburg kooksessies O.I.v. Corné Rasenberg, chef de cuisine van het Badhotel; steeds met een ander thema. Tijdens de eerstvolgende sessie staat "vis" op het menu. Rasenberg demonstreert de be reiding van alle gerechten, waarbij hij zijn keukengehei men prijsgeeft. In groepjes van 4 personen gaan de deelnemers vervolgens zelf aan de slag on der toeziend oog van de chef. Er wordt een exclusief driegan gen menu bereid. Na elke gang gaat men gezamenlijk aan tafel om in alle rust te genieten van de prestatie. Bij elke gang wordt een passende wijn geserveerd en de tafel wordt feestelijk ge dekt. Plaats: Leskeuken Toeristisch Centrum Oranjezon, School straat 4, Oostkapelle Datum: 13 mei van 10.00 - 15.00 uur. Inlichtingen en aan melding: 0118 - 581507. ARNEMUIDEN - Top-korfbal Amemuiden houdt zaterdag 6 mei een clinic voor de jeugd. Tussen 10.00 en 11.30 uur kun nen jongeren terecht op het korfbalveld. MIDDELBURG - Jean Guillou concerteert dinsdag 9 mei vanaf 20.00 uur in de Nieuwe Kerk. Hij is een van de meest spraak makende organisten van deze tijd. Kaarten zijn vanaf 19.00 uur bij de kerk te koop. 'We spelen muziek vanuit onszelf Door Maikel de Kok "Natuurlijk maakten we allemaal al wel muziek bij andere bandjes, maar als "Racoon", dat in principe is voortgegroeid uit de succesvolle sa menwerking tussen Dennis en mij, spelen we sinds november 1997. Dit is de perfecte combi natie. Dat voelen we zelf als we spelen, maar ook niet onbelangrijk: dat voelt het publiek ook. On langs bij een optreden in Paradiso in Amsterdam speelde we een heel gevoelig, rustig nummer. Op het moment dat we klaar waren bleef het een paar seconde stil... We twijfelden even. Wat is dit!?! Maar toen barstte er een overweldigend ap plaus los. Dit geeft aan dat we muziek vanuit onszelf spelen, en dat het publiek het oppakt", zegt de vijfentwintigjarige zanger. "De aankomende maanden zitten we al hele maal volgeboekt. Vooral na ons bezoek aan de Radio 3 studio waar we tot onze verrassing wer den uitgeroepen tot "Radio 3 Megahit", loopt het ADVERTENTIES Zuidbeekseweg 4 - Vlissingen - Tel. 470692 vrijdag 12, 19, 26 mei Gratis entree Aanvang 19.45 uur woensdag 10 mei Aanvang 20.00 uur entree ƒ3,50 zaterdag 27 mei m.m.v. Double Face Aanvang 20.30 uur entree ƒ7,50 inlichtingen: de heer Van Munster 0118-460486 Zalenverhuur van 30 tot 200 personen. trainingscomputer storm. We treden nu al meerdere malen per week op en dat zal alleen maar meer worden. Er komen sowieso al grote muziekfestivals aan... die vind ik echt te gek," lacht Bart.We staan bij voorbeeld ook s'middags op het bevrijdingsfesti val in Vlissingen.Daar zijn we de hoofdact. We vinden het leuk om in Zeeland te spelen; die ver trouwde Zeeuwse stugheid die je in het begin van een optreden vaak ziet vinden we heerlijk. Het is te gek als je het publiek los krijgt en na een tijdje ziet swingen." In 1998 maakte de leden van Racoon hun eerste demo, die naar diverse platenmaatschappijen werd gestuurd. "We geloofden sterk in onze band. We kunnen het... daar ligt het niet aan, maar we hadden ook een beetje geluk nodig. Ziet een platenmaatschappij brood in ons? Vandaar dat we bij de platenmaatschappijen de aandacht op ons wilden vestigen." zegt Dennis. Die aandacht kregen ze; tientallen platenmaat schappijen reageerde op de ingezonden demo. "Nu maar eens goed bekijken wat de juiste maat schappij is voor ons. We willen uiteraard wel zelf de baas blijven." De band maakte pas echt furore toen hij in janu ari 1999 in Groningen tijdens het welbekende festival Noorderslag de harten van het publiek en de pers wist te veroveren. Op dit festival kwa men de bandleden in contact met hun huidige platenmaatschappij, Smart. "Smart heeft er in korte tijd voor gezorgd dat we niet alleen megahit waren op Radio 3, maar ze zorgde er ook voor dat de videoclip die we pas in Marokko hebben opgenomen dagelijks meerde re malen te zien is op TM F en The Box. We hebben nu ook een splinternieuwe internet site: www.racoon.nl die dagelijks druk bezocht wordt. Voorlopig hebben we dus nog optredens genoeg. We zien wel of we er op den duur ons brood mee kunnen verdienen. Zo niet, jammer dan! We zijn nog jong, en hebben weinig te verliezen. Maar we gaan er wel voor," zegt de realistische Bart tot slot. KOUDEKF.RKE - Zaterdag 6 mei wordt in de Couburg een dans avond met live-muziek van Two Sound gehouden. Aanvang 20.30 uur, entree f 7,50. Ook 3 juni staat er een dergelijke avond op de agenda. VLISSINGEN - Programma In- en Uitloophuis: dinsdag- en donderdag van 09.30 tot 12.00 uur koffie-contactochtend; dinsdag sjoelclub vanaf 14.00 uur; woensdag 13.30 tot 17.00 uur sociaal spreekuur; dinsdag en vrijdag 18.00 uur komt de eet- groep bij elkaar; donderdagoch tend 4 en 18 mei wenskaarten maken vanaf 10.00 uur; donder dag 11 mei om 10.00 uur han- denarbeidclub; donderdag 25 mei bloemschikken; donderdag 19.30 uur klaverjassen en voor inlichtingen over de klussen- dienst kan van maandag tot en met vrijdag tussen 09.00 en 11.00 uur met 417467 gebeld worden. Racoon tijdens een optreden in Het Schuttershof in Middelburg. Kaartverkoop: vandaag nog via de ticketline 0900 3330303 tot en met zaterdag bi] de voorverkoopadressen zaterdagavond aan de kassa Mogelijk gemaakt door: Bergen op Zoom Jacobusse Tweewielers Heinkenszand Olie en de Jonge Advocaten Goes Schelde International BV Goes PTA Goes BV (Off. Peugeot dealer) Goes revend Ingenieurs Buro F. Koch Architect Linzell 's Heer Arendskerke Van Dissel en Oostinga en Hage Notarissen Goes Visser en Smit-Hanab Papendrecht Schipper Accountants Goes Jac. Rijk BV Heinkenszand Molcon BV Heinkenszand Goedbloed Assurantiën Goes Buro voor Toerisme Zeeland Middelburg Jubas Eindhoven Jubas Eindhoven Van Fraassen Holland International 10 vestigingen florad marketing group Goes VVV Goes/Borsele Stationsplein 3, Goes 06 91681666 Delta Discs Mol 15, Zierikzee 0111 414699 Music The Store Stationsstraat 2. Bergen op Zoom 0164 242401 Music House Waalstraat 105, Vlissingen Voorverkoopadressen Bruna - Postkantoor Weststraat 9 - 11, Kapelle 0113 344128 triathlonstuur Café Flora Grote Markt 22, Goes 0113 215553 De Platenbaas Pottenmarkt 8, Middelburg 0118 640720 ergonomisch zadel traploos instelbare weerstand van 1-10 systeem voor een eenvoudige verstelling van de zadelhoogte zwaartepunt pedalen met riempjes De Kettler Stratos hometrainer heeft een on derhoudsvrij magneetsysteem met een trap loos instelbare weerstand. De trainingscom puter biedt voorprogrammeer mogelijkheden voor 4 personen. WOENSDAG 3 MEI 2000 transport rollen De grootste fitness speciaalzaak van Zuidwest Nederland Hogestede 1 -5 (Molenstraat) Roosendaal tel. 0165 547408 hoogte compensatie

Scheldebode | 2000 | | pagina 16