^c° t^ce Vakantie vakantiewerk OVERFLOW uitzendburo 'Vakantiewerk op maat' SPIRIT Adecca via Content ZATERDAG 6 MEI Vedior Eén dagje werken voor een reischeque van 1000 gulden? Go for it! uitzendbureau De Scheldebode Ook zin in een bioscoopbon? en maak kans op een My Way reischeque van l.OOO,-. Adecca 1 ■0^- *i*>- euro ZOOO begint bij Heeft werk in diverse richtingen voor gemotiveerde vakantiekrachten KOM dan naar de speciale inschrijfdag tussen 10.00 en 14.00 uur en maak kans op een BIOSCOOPBON van Cine City in Vlissingen! Piet Heinstraat 6, Goes, tel. 0113-252424 UITZENDBUREAUS ZORGENVOOR DESKUNDIGE BEGELEIDING SPIRIT UITZENDBUREAU Vakantie, in deze tijd van het jaar kijken velen er naar uit. Ook schooljeugd en studenten krijgen een ander levensritme. Waar de een blij is even van het werk af te zijn, wil de ander juist graag aan het werk. Uitzendbureaus zorgen voor tijdelijke arbeid. Daar weten ze ook al les van voorwaarden, rechten en plichten, wordt voor deskundige begeleiding gezorgd en wordt eveneens alles op financieel gebied geregeld. Interessant inlichtingen via Vedior Werk maken van talent uitzendbureau Telefoon: 0118 - 430100 www.jobsupport.nl mm Zon, zee strand? Een leuke vakantiebaan Goes, Middelburg, Grote Markt 2, Lange Geere 22, (0113)25 11 91 (0118)63 90 52 Official Supplier voor meer vacatures: www.adecco.nl Wu-2bevc^r CP^\0o^o Tencef Laatje inschrijven bij een van de volgende vestigingen, neem een geldig legitimatiebewijs, je sofi-nummer en bank-gironummer mee; Middelburg; Lange Geere 12 0118-629658 1 Vlissingen: St. Jacobspassage 2 0118-415059 Goes; Westwal 7 0113-230976 gj tit Kom langs bij de dichtstbijzijnde vestiging van Content uitzendbureau, dan bespreken wij direct wat wij deze zomer voor jou kunnen betekenen. Er ligt een attentie voor je klaar. Goes, Piet Heinstraat 2. tel. (0113) 27 14 20 Middelburg, Lange Noordstraat 24, tel. (0118) 65 15 05 p- PAGINA 13 WOENSDAG 26 APRIL 200? natuurlijk een ideale combinatie. werken in de vakantie Door Ben Donkers De belangrijkste reden om een paar weken voor een uitzendbu reau te werken is doorgaans 'geld'. Dat kan gebruikt worden om bij voorbeeld een scooter te kopen, voor de vakantie of andere grote aankopen. Voor scholieren is een tijdelijk baantje tevens interessant om werkervaring op te doen. Er wordt ervaren wat er achter kantoor- of fabrieksmuren precies gebeurt. Er wordt met anderen samengewerkt en uiteindelijk komt men er ach ter welke werkzaamheden wel of niet leuk zijn. Werken via een uitzendbureau als vakantiekracht biedt eigenlijk al leen maar voordelen. De mede werker wordt aangemeld bij het Ziekenfonds. Van het brutosalaris wordt dan een premie ingehou den. Die is soms terug te vorderen, de vestiging die het werk regelt, kan er alles over vertellen. Dat geldt ook voor het bijverdie nen op zich. Dat mag namelijk niet zo maar onbeperkt. Teveel bijverdienen kan invloed hebben op de studiebeurs of de kinderbij slag. Als ouders kinderbijslag ont vangen, mag er slechts een be paald bedrag netto worden ont vangen. Bij studiefinanciering geldt dat eveneens. Méér verdie nen dan de norm, betekent gekort worden op de basisbeurs, daarna op de aanvullende beurs. Het is zinvol om daar inlichtingen over in te winnen. Uitzendbureaus doen voor vakan tiewerkers net zo hun best als voor andere uitzendkrachten. Vestigingsmedewerkers zorgen voor begeleiding en helpen waar nodig is. Jongeren dan achttien jaar die willen werken, moeten zich aan speciale regels houden. Daarom wordt met het uitzend bureau exact doorgenomen wat de mogelijkheden zijn. Daar wordt ook het aantal vakan tiedagen geregeld en weten de medewerkers welke werkzaamhe den verricht moeten worden. Jongeren kunnen namelijk niet overal zomaar worden ingescha keld. Bepaalde werkomstandighe den en arbeidstijden zijn zelfs ver boden. Werkende jongeren wor den beschermd door aparte regels die eveneens gelden voor vakan tiewerkers. De eerste stap op weg naar een va kantiebaantje, gaat dus altijd via het uitzendbureau. p O co s Ben je op zoek naar een leuke baan, kom dan 8 naar het adres voor werk. Want het is ons talent om voor jou de juiste bestemming te vinden. Je bent van harte welkom van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 17.30 uur op onze vestigingen: Grote Markt 12 Pottenbakkerssingel 10 Kolvenierstraat 2 Goes 0113-223220 Middelburg 0118-623855 Vlissingen 0118-412620 Bij Uitzendbureau Spirit wordt vakantiewerk op maat geleverd. foto: harry de lange VLISSINGEN - Spirit Uitzendbureau, met vijf vestigingen in Nederland, heeft vakantiewerk op maat voor scholieren en studenten. De Vliss- ingse vestiging, op het adres Badhuis straat 21, heeft veel baantjes beschik baar en komt regelmatig medewerk ers tekort. Werk is er op velerlei gebied, van de haven tot in de horeca en op vakantieparken. Spirit zorgt voor volledige begeleiding, regelt de verzekering en heeft uitgebreide in formatie over bijvoorbeeld veiligheid. ,,In principe mag iedereen vanaf 13 jaar zich bij het uitzendbureau voor een vakantiebaantje melden", zegt Hans Scheers van Spirit. ,,Op die leeftijd zijn medewerkers echter aan een aantal beperkingen gebonden, vanaf 15 jaar ligt het alle maal een stuk eenvoudiger." „Ons bureau kan flexibel inhaken op wensen vanuit de markt. We zorgen voor een persoonlijke benadering van zowel opdrachtgever als uitzend- of vakantiekracht. Door dat beetje extra kan beter inzicht verkregen worden in wederzijdse wensen." Er is voldoende werk op Walcheren. Voor sommige vacatures is het moeil ijk om geschikte kandidaten te vin den, maar creativiteit leidt uitein delijk vaak tot resultaat. Spirit staat erom bekend. Er is een indruk wekkend aantal kwaliteitswaarbor gen, opdrachtgevers en uitzend krachten hebben daar alleen maar baat bij. Badhuisstraat 21 4381 LN Vlissingen - - V iedere inschrijving ontvangt een McDonald's waardebon

Scheldebode | 2000 | | pagina 13