24 BEDRIJVE Goed gezien op meer dan 50.000 adressen in Zeeland Mulder Yachtcharter Yachtsales r De lezer. In contact. Waardering van de lezers Bereik. Leesduur. Enige mate Mate van missen De moeite waard Zeer de moeite waard Waardering van reactie Waardering advertenties Enige mate Missen Mate van missen Respons. Leesintensiteit. Het nieuws ligt op straat El Dorado voor watersporters De Scheldebode Als u binnen uw verzorgingsgebied wilt communiceren met uw (potentiële) klanten lijkt dat geen gemakkelijke opgave. Want wie zijn uw klanten, waar wonen zij en hoe kunt u hen be reiken? De Zuidwest Weekkran ten, waartoe ook Het Nieuwsblad en De Scheldebode behoren, kunnen u hierbij van dienst zijn. Want waar uw klanten ook wo nen, uw verzorgingsgebied is ons verspreidingsgebied. U kunt met uw boodschap exact daar komen waar u wilt of u nu één of meer dere titels inschakelt. Onze weekkranten verschijnen daar waar mensen iets gemeenschap pelijk hebben. Op die manier ontstaat er een platform waar overheid, middenstand en con sumenten elkaar vinden. Hier door is de betrokkenheid van de lezer groot. Hij herkent zichzelf in de krant. Dat is op zich niet zo gek want de krant wordt elke week voor hem gemaakt. Uw klanten zijn onze lezers! We komen tenslotte in uw verzor gingsgebied huis - aan - huis, en brengen de lezer het laatste nieuws uit zijn straat, dorp of stad. Niet alleen redactioneel maar ook advertentioneel. Want naast het lokale nieuws heeft de lezer ook alle aandacht voor de vele lokale advertenties in de weekkrant. Uit onderzoek blijkt dat de titels van Zuidwest Week kranten uitstekend gelezen wor den, door een doorsnee van de bevolking, van man tot vrouw, van lager tot hoger opgeleiden. We beschikken over uitgebreide informatie betreffende het bereik van onze afzonderlijke titels. De respons op de advertenties is uitstekend. Dit gevoegd bij de waardering die lezers hebben voor zowel de advertenties als re dactionele inhoud, sterkt ons in de overtuiging dat Zuidwest Weekkranten kranten maakt die nauw aansluiten op de wensen van de consument. We durven met recht te stellen dat uw klant ook daadwerkelijk onze lezer is! catie willen we u graag helpen in contact te komen met uw be staande en nieuwe klanten. Dat kan uiteraard door middel van advertenties in onze week kranten. Onze vakbekwame me dewerkers zijn in staat opvallen de advertenties voor u te maken en u te adviseren op het gebied van plaatsing, het inspelen op lo kale ontwikkelingen en respons- verhogende acties. De onder steuning uit zich ook in speciale producten als de Bedrijven Infor matie Krant en Bouwen Verbou wen. Specials die we een aantal keer per jaar uitbrengen en waar in bedrijven uit de regio zich middels 'advertorials'aan het grote publiek presenteren. Als u meer wilt weten kunt u bij onze vertegenwoordigers of an dere medewerkers terecht. Onze huis-aan-huisbladen zijn een uitstekend massamedium. Dit bewijst een grootschalig on derzoek naar het bereik en de waardering van de huis-aan- huisbladen. Het onderzoek is uit gevoerd door onderzoeksbureau Intomart onder 23.659 inwoners van Zuid-Nederland. Enkele re sultaten zijn op de pagina cu- multatief weergeven. Het totaal bereik van 81%, ge middeld bereik van 57% en huis houden bereik van 86% geven aan dat Zuidwest Weekkranten een duidelijke plek in elke ge meenschap verworven heeft. 80% Van de lezers heeft minimaal 3 van de 6 laatste num mers gelezen, terwijl 53% alle nummers heeft gelezen. 77% Wat kunt u van ons verwachten? Als partner in (massa) communi- De gemid- J delde lees- H duur van 17 minuten vertelt dat de lezer duidelijk geïnteresseerd is in de 50% 81% van de lezers geeft aan het ZWN blad in enige Enige mate De helft t% informatie die geboden wordt. 58% is het dan ook eens met de stelling dat het huis-aan-huis- blad van ZWN hem of haar nutti ge informatie verschaft. mate te missen indien dit niet meer zou verschijnen, terwijl 75% het (zeer) zou missen 77% Van de lezers geeft aan de advertenties in de huis-aan-huis- bladen van ZWN in enige mate de moeite waard te vinden, ter wijl 50% ze (zeer) de moeite waard vindt. graag over? Waar wil hij van op de hoogte blijven? Wat wil hij ze ker niet missen? Week in week uit zijn dat de vragen die beantwoord moeten worden in onze week kranten. Met een mix van lezenswaardige grondartikelen, vlotte achter- inter- vieuws, leuke uitgaans-tips, ver trouwde colums.een puzzel, le zersacties, interessante wetens waardigheden en aansprekende foto's, maar ook met onontbeer lijke informatie over zaken als de weekenddiensten van doktoren of de spreekuren van voor lezer belangrijke instellingen U,% Groot belang hechten onze re dacteur en redactrices aan de in breng van hun lezers. Er wordt altijd naar hun geluisterd en in gestuurde kopij en tips worden nooit klakkeloos terzijde geschoven. Ongeacht of het om een simpel aankondi ging van een bingomiddag gaat of om een tip voor interessant achtergrondverhaal.Het zijn alle maal zaken die de lezer bezig glhouden en dus -met recht Zeer missen -een plaats of plaatsje ver- dienen in onze weekkran ten. Het Scheldebode team. Onze lezers weten dit alles zeer te waarderen. Ze reageren op ar tikelen, doen massaal mee met lezersacties en overstelpen de re dacties met kopij. Organisatoren weten dat ze nooit tevergeefs aankloppen wanneer ze hun acti viteiten onder aandacht van een groot publiek willen brengen. In onze weekkranten kunnen ze daar zeker van zijn. De Scheldebode, Postbus 7011, 4330 GA Middelburg. Telefoon: 0118-652700. Fax: 0118-652701. Grotendeels Dat dit niet alleen woorden maar ook daden zijn, blijkt uit de mate van respons: 44% van de lezers onderneemt actie naar aanlei ding van de advertenties in de huis-aan-huisbladen van ZWN. Bij de scheldebode en Het Nieuwsblad ligt dit nog veel Vrijwel helemaal hoger Liefst tachtig procent van onze lezers komt in actie naar aanlei ding van het gebodene op onze pagina's Wekelijks komen wij als Zuid- West Weekkranten bij de mensen thuis. Met nieuws van en over de lezers. In al onze units staan daar ervaren redacteuren en redactri ces garant voor.Als geen ander kennen zij hun gebied.Ze weten waar ze het nieuws vandaan moeten halen en wie ze moeten benaderen om hun lezers zo goed en volledig mogelijk te in formeren over het wel en wee in het verspeidingsgebied van hun uitgaven Voorop staat de lezer. Waar houdt hij van? Wat zijn z'n inte resses, z'n hobby's Waar leest hij OUDDORP - Kabbelaarsbank, Marina Port Zélande, daar vestigden Hans en Yvonne Mulder hun bedrijf, op een prachtig plekje aan het water. Ze verhuren zeil- en motorjachten. Daar naast verkopen ze ook opblaasboten met bijbehorende motoren. De Zuid-Hollandse en Zeeuwse Deltawateren blijken nog altijd een el dorado voor watersporters. Liefhebbers, die voor even een privé boot tot hun beschikking wil len hebben, kunnen gemakkelijk hun keuze maken bij Mulder Yachtcharter Yachtsales. Wie graag de wind in de zeilen wil, kan kiezen voor een zeiljacht voor 4,5,6 of 8 personen. Een klein sportief schip, dat men bedient vanuit de kuip of een fantastisch zeiljacht met massief teakhouten interieur, waarin het goed toeven is voor zee bonken. Voor een grote familie of een groep zijn er luxe motorjachten te huur, met een zeer ruim interi eur en van alle gemakken voorzien. De schepen zijn compleet uitgerust en zijn voor een dag, een midweek, een weekend of per week te huur. Voor de zeiljachten is er enige erva ring met open zeilboten vereist. Het is echter ook mogelijk om les te nemen. Mulder Yachtcharter Yachtsales kan een beroep doen op ervaren instructeurs van zeil- en vaarscholen. Zij kunnen op de be manning afgestemde cursussen geven, tijdens de huurperiode. De kosten voor lessen bedragen 250voor drie uur, daarbij kan dan de gehele bemanning aan de lessen deelnemen. Die lessen hou den in, dat men leert om te zeilen en te manoeuvreren. De schepen worden aan gezinnen en groepen verhuurd en het is niet mogelijk om als opstapper aan boord mee te gaan. Een vaarbewijs is niet ver plicht, dit hangt samen met de af meting van de boten. De huurprijs ligt tussen de 350 en 450 per persoon per week. Alle schepen zijn All Risk verzekerd, maar er is wel een eigen risico. Mulder Yachtcharter Yachtsales is voort durend in de weer om aan de hoogst mogelijke kwaliteitseisen te voldoen. Mulder Yachtcharter Yachtsales is elke dag geopend van 09.30 tot 17.30 uur. Mulder Yachtcharter Yachtsales Marina Port ZélandeKahbelaarsbank 13, 3253 MF Ouddorp Homepage www.jachtcharter. com. Postbus 16 3253 ZG Ouddorp, Tel. 0111-672874 Fax 0111-671 814 F.-mail info@jachtcharter.com

Scheldebode | 2000 | | pagina 24