19 Care Schadeservice SchildersbedrijfVan Iwaarden Riedam banden Auto Clean Zeeland Vlissingen Talamini Keukens Care Schadeservice geeft om uw auto SCHILDERSBEDRIJF VAN IWAARDEN Erkend schilders- en afwerkingsbedrijf Bedrijf waar de klant zich thuisvoelt Veel meer dan poetsen alleen Talamini Keukens naar Herculesweg "Wij werken voor particulieren, bedrijven en instellingen. We gaan zelf het werk bekijken en opnemen, geven in onze offerte aan hoe en met welke producten het werk uitgevoerd wordt. Ons bedrijf, 15 werknemers, beschikt over veel ervaring. Niet voor niets zijn we een erkend schil ders- en afwerkingsbedrijf. We werken technisch verantwoord en leveren in schilderen, behan gen en spuiten kwaliteit en vak werk. Een specialiteit van Schildersbedrijf Van I waarden is restauratiewerk aan en in ker ken en monumentale gebou wen. Hout- en marmerimitaties kunnen zonodig uitgevoerd worden. Hiervoor beschikken we over decoratieve technie ken." Van Iwaarden staat landelijk be kend om het vergulden van windwijzers en torenhanen. In de schilderswinkel op Dam- poortweg 29, makkelijk bereik baar en ruime parkeergelegen heid, vindt men van oudsher een groot assortiment verf, be hang, zonnewering, gordijn stoffen, laminaat en strijkvloe- ren, decoratie binnenshuis. "Dat is meer de doe-het-zelf af deling", aldus Geluk, "en daar zijn wij de klanten graag mee van dienst. In behang is er een groot aanbod en wat verf betreft, op de mengmachine kunnen we alle kleuren maken. Wij helpen de mensen graag deskundig op weg, dat is Van Iwaarden." Schildersbedrijf Van Iwaarden BV Dampoortweg 29 Middelburg Telefoon: 0118-64 04 00 Riedam Banden, Schouwersweg 66, Heinkenszand, telefoon 0113-563889. Care herstelt de schade perfect. drijf. We zijn druk bezig met verhuis plannen naar een ruimere locatie want we zijn hier volle dig uit ons jasje gegroeid." Voor het richten van auto's werkt Care Schadeservice Middelburg met een laserstraal. De beschadigde au to wordt op de richtbank gezet, uitgemeten en in zijn originele maten teruggebracht. Het meetsysteem werkt met een laserstraal: "Dat gaat perfect," zegt Leo Spek, "dat sluit aan bij wat de verzekeringsmaatschappijen willen, kwaliteit en voordelig. Wij besluiten altijd eerst wat we doen, vervanging of reparatie. We geven twee jaar garantie of nemen de fabrieksgarantie over. Bij Care Schadeservice werken we ambachtelijk, dat geldt ze ker voor het spuitwerk. Spuit werk wordt hier gedaan en spuiten is een van de moeilijk ste beroepen, de milieueisen. En het resultaat moet eigenlijk nog mooier dan nieuw zijn." Care Autoscha deservice is 24 uur per dag en 7 dagen in de week bereikbaar onder nummer 0900 - 2025239. Men helpt, zorgt voor afvoer van de auto en vervangend vervoer. Woont U in Middelburg en staat uw auto met schade in Groningen bij Care Schade service dan wordt Uw auto naar Middelburg teruggebracht. Ca re Autoschadeservice, één trend, één kwaliteit, zéér herkenbaar. Care Schadeservice, Kleverskerkeweg 3-5, Middelburg, telefoon 0118-613564. MIDDELBURG - SchildersbedrijfVan Iwaarden is een schildersbedrijf met een verf- en behangwinkel. Van Iwaarden houdt zich voornamelijk bezig met onderhoudsschilderwerk van bestaande panden en projecten. [HEINKENSZAND - Riedam Banden Heinkenszand (RBH) is het bedrijf van Martin van Riet en Kees van Damme. Het autobanden bedrijf is gespecialiseerd in landbouw, tractorbanden. De hoofdmoot blijft natuurlijk de particuliere sector, de banden voor personenwagens. MIDDELBURG - Care Schade service is een keten van ruim 40 universele autoschadeher- stelbedrijven verspreid over heel Nederland. Als uw auto met schade bij Care Schade service wordt binnengebracht zijn zij er volledig op gericht om de schade aan uw auto perfect te herstellen. Daarbij wordt gebruik gemaakt van uiterst moderne werkplaat sen en de nieuwste scha- dehersteltechnieken. Uw auto is snel weer als nieuw. Care Schadeservice maakt uitslui tend gebruik van nieuwe origi nele onderdelen en herstelt op hoog niveau. Dit blijkt wel uit het feit dat Care Schadeservice lid is van het FOCWA Garantie fonds en Eurogarant. Daarom wordt met een gerust hart twee jaar garantie op de reparatie gegeven. Vestigings manager Care Schadeservice Middelburg Leo Spek heeft er dagelijks mee te maken: "Wij zijn puur autoschadehersteller. Er is een gestuurde schade- stroom, verzekeringen verwij zen hun klanten naar ons, leaserijders worden gestuurd en autodealers weten ons ook te vinden. Alle schade wordt hier op het bedrijf hersteld: soms besteden we werk uit aan een van onze andere vestigin gen. Care maakt een groei door en dat is omdat wij als organi satie aan de weg timmeren. Hier in Middelburg staan wij met zeventien man. Het is een snelgroeiend en modern be- Kees van Damme: "Banden, uitlaten, schokdempers, accu's, trekhaken, en licht metalen velgen, onze specialiteit. We doen in sneeuwkettingen, winterhanden, die worden ook verhuurd. Met winterhanden, sneeuwbanden, meer veiligheid. De andere banden kunnen hier opgeslagen worden. Wij voeren Goodyear, een nieuwe generatie winterhanden met la mellenprofiel dat voor meer grip op het wegdek zorgt. We verkopen niet alleen Goodyear maar ook banden van Michelin, Vredestein, we kunnen elk merk banden leve ren. We hebben een heel breed as sortiment in huis. Onze werkwijze is eenvoudig en direct. 'Altijd klaar terwijl U wacht'. Wij geven advies, een. twee, drie, of vier banden vervangen, de klant beslist. De prijsopgave die wij doen is altijd inclusief, dus met montage, balanceren, met ventiel en met BTW. De mentaliteit in ons bedrijf is er op gericht dsat de klant zich thuis voelt, daar gaan wij voor. Tij dens de werkzaamheden kan de klant bij zijn auto blijven en zien Riedam, vele specialiteiten. wat er gebeurt." Voor de montage van landbouwbanden heeft Riedam Banden Heinkenszand een machine aangeschaft waarmee deze banden machinaal gemonteerd kunnen worden. "Dat heb je nodig", aldus Van Damme, "Sterke punten van RBH zijn dat bijna alles op voorraad is, we pakken niet vaak mis. Klanten kun nen hier altijd zo binnenrijden en worden vlot en correct geholpen voor een scherpe prijs." Auto Clean Zeeland Hermesweg 17-19 Vllssingen Telefoon: 0118-41 07 93 Talamini Keukens Korendijk 50-56 Middelburg Telefoon: 0118-61 32 75 MIDDELBURG - Talamini Keukens, al jarenlang een be grip, gaat zijn bekende stek op de Middelburgse Koren dijk verlaten. Begin april ver huist Talamini Keukens naar het voormalig terrein van het Tuincentrum in de Herculesweg in Middelburg. Ruim voor Pasen kan men de klanten weer ontvangen in 650 m2 showroom, een op slag van 600 m2 en met ruime parkeergelegenheid. VLISSINGEN - De benaming 'autopoetsbedrijf laat aan duidelijkheid niets te wensen over. Zo'n bedrijf zou je zeg gen doet niets anders dan au- topoetsen. Iedereen die een auto aanschaft, nieuw of ge bruikt, vindt het normaal dat die auto er glimmend en blin kend schoon uitziet. Autobedrijven en dealers we ten dat maar al te goed. Zij ma ken gebruik van de diensten van gespecialiseerde bedrij ven, waarvan veel automobilis ten misschien niet eens het be staan kennen: de professionele FOCWA-autopoetsbedrijven. Auto-Clean Zeeland is zo een FOCWA bedrijf; men kan er te recht voor totale reconditione- ring en reiniging van de auto; uitdeuken zonder spuiten; Lakreparatie; steen- Auto Clean Zeeland is een FOCWA-autopoetsbedrijf. slagreparatie; lakverzegeling. Heeft Uw auto een parkeerdeukje, hagelschade of andere deukjes in het plaat werk? Ga dan meteen langs bij Auto-Clean Zeeland. Zij repa reren de schade zonder dat de auto opnieuw gespoten hoeft te worden. Daarvoor wordt een nieuwe reparatietechniek, uit- deuken-zonder-spuiten, ge bruikt wat al gauw honderden guldens scheelt. Goes opgelei de vaklui gebruiken speciale gereedschappen waarmee ze het plaatwerk perfect herstel len. Auto-Clean Zeeland is of ficial dealer van Waxoyl Car Care. Dit product wordt aan de buitenkant van de auto aange bracht en daardoor krijgt de laklaag een hoogglanzend en ondoordringbaar transparant pantser. Door de glasharde verzegeling van de lak is deze bestand ge worden tegen negatieve in vloeden van buitenaf zoals schadelijke UV-straling, zure regen, modder, zand, pekel, luchtverontreiniging. Na de grondige behandeling met Waxoyl 100 plus is de laklaag strakker en ondoordringbaar der geworden en is dieper gaan glanzen. Men hoeft de auto nu minstens drie jaar!! niet te polishen, alleen reini gen met schoon water en even tueel een goede shampoo is voldoende. Bij toepassing op nieuwe au to's geeft Auto-Clean Zeeland 3 jaar garantie en op gebruikte auto's anderhalf jaar. Meer dan 35 jaar werden op de Korendijk de keukens verkocht: "De zaak is indertijd opgezet door mijn schoonvader de heer Talamini en later hebben wij, Ben en Marjan, het bedrijf overgenomen," vertelt Marjan Talamini, "In die begintijd zag je veel roestvrij stalen bladen en standaard keukenblokjes, daar na kwamen de aanbouwkeu- kens. Nu kun je hier terecht van sim pel tot zeer luxe. Wij krijgen al les aangeleverd door fabrikan ten, Duits fabrikaat, we maken niets zelf. Waarom je bij Talami ni Keukens zou kopen? Nou, wij bestaan 35 jaar; wij komen met een eigen stelploeg de keuken zetten; wij verzorgen de volledi ge installatie, slopen van het ou de en de nieuwe keuken zetten; bij ons staat service en garantie voorop. Dat is het allerbe langrijkste voor de verkoop. Eerlijk duurt het langst en wij geven gewoon 25% eerlijke kor ting op de keuken zelf." Wie Het nieuwe onderkomen van Talamini Keukens idee of een schets voor een nieuwe keuken heeft kan daar bij Talamini Keukens mee te recht. "We maken samen een opstelling, een ontwerp en dan kunnen wij een offerte maken met een 3D tekening. Als we met elkaar in zee gaan dan gaan wij bij de klant ter plekke de si tuatie opnemen om vast te stel len of het gemaakte plan uitge voerd kan worden", aldus Mar jan Talamini, "De keuken wordt besteld en na zes weken ge plaatst. De werkzaamheden worden in overleg met de klant gedaan, die bepaald wat wij moeten doen. Wij staan voor onze service, het belang van de klant staat altijd voorop en ten opzichte van on ze leverancier staan wij altijd achter de klant." Op de Koren dijk heeft Talamini Keukens een showroom van 23 keukens; op de nieuwe lokatie wordt dat 40 keukens. "Wij hebben daarmee de grootste opstelling van keu kens op Walcheren," weet Mar jan, "Wij werken veel met Sie mens, Miele, Etna, allemaal heel goede merken en die vormen ook de hoofdmoot in onze showroom. Daar zijn de nieuwste trends te zien. Heel veel zachte tinten, pastels, gecombineerd met hout, kersenhout met vanille is momenteel dé kleur en roestvrij stalen kasten. In de nieuwe showroom is er veel aandacht voor aanrechtbladen in graniet, want die zijn zeer gewild. Lang geleden kreeg ik eens mensen binnen en die mevrouw viel me teen voor het granieten aan- rechtblad. 'Daar kan ik babbe laars op bakken' zei ze. Zo heeft Talamini Keukens voor ieder een een keuze, voor iedere beurs." Voor de opening straks van het nieuwe bedrijf heeft Talamini Keukens al een feestelijk pro gramma met verrassingen in ge dacht: "We doen een gezellige open dagen, koffie met gebak, dat wordt feest", lacht Marjan, "We willen de klanten van de af gelopen 35 jaar graag uitnodi gen voor de komende 35 jaar. Iedereen die interesse heeft is welkom. Er worden reizen ver loot onder andere naar Cur acao." Bij Talamini Keukens op de Ko rendijk hangt een alleszeggende spreuk aan de wand en die ver huist zeker mee: Als wij onze klanten niet tevreden stellen dan doet iemand anders het."

Scheldebode | 2000 | | pagina 19