18 S.T.T. b.v Group of Companies Laroes Loodgieters Installateurs Verfmarkt en Schildersbedrijf Boogaard Van den Berg Schadenet Groenbedrijf Wim Wagenaar Van de Gruiter b.v. Een scheepvaartagentschap flexibel en alert Verhuisd naar nieuw bedrijfspand r We leveren een goed product Van verf tot complete woningstoffering Uitnodiging Voor hovenier en particulier Artikelen voor scheepvaart, visserij en industrie BEDRIJVEN Scheldebode van woensdag 1 maart 2000 VLISSINGEN - Shipping, Trading Transport b.v., kortweg S.T.T. bv is een scheepvaartagent in Vlissingen Oost. S.T.T.bv verricht alle werkzaamheden die nodig zijn voor een vlotte af handeling van aankomende en vertrekkende schepen binnen het Vlissings havengebied. S.T.T. heeft handelsbetrekkin gen met West-Afrika, Rusland en het Midden-Oosten voor zo wel stukgoed als containerver voer. De kerntaak is servicever lening ten behoeve van het ver voer over water. „Wij hebben een lijndienst op St. Petersburg met foodstuffs (voedselproduc ten), zoals groente, fruit en vlees", zegt directeur Alex Ne- lis. „Verder zijn we betrokken bij de aan- en afvoer van oliep roducten en LPG." Bij S.T.T. bv zijn momenteel acht mensen werkzaam, ieder met zijn spe cialisme. S.T.T. is in 1991 opge richt na de sluiting van Deka Transport, werkzaam in dezelf de branche. Enkele werkne mers hebben daarop een door start gemaakt. Enkele jaren ge leden hebben we contacten ge legd met diverse Rotterdamse bedrijven en een Noors bedrijf, hieruit ontstond de 'group of companies'. Het voordeel ligt vooral in wereldwijde contac ten die hierdoor zijn ontstaan. Wij als agent verlenen service en behartigen de belangen van rederijen, vervoerders, lading belanghebbenden en natuurlijk aan het schip wat de haven bin nenloopt. Hiervoor regelen wij de ligplaats, loods- en sleep bootbestelling en houden be langhebbenden en autoriteiten op de hoogte. Na aankomst van het schip in de haven of in som mige gevallen op de rede, gaat een van onze waterklerken aan boord en regelt inklaringsfor maliteiten voor de douane en marechaussee. Vaak zijn sche pen dagen en soms weken on derweg en moet er veel voor de bemanning geregeld worden: zoals doktersbezoek, een reis naar huis of gewoon een paar uurtjes de wal op, even shop pen in Vlissingen. Voor deze dienstverlening is ons bedrijf 24 uur per dag bereikbaar, 7 dagen in de week en gedurende alle voorkomende feestdagen". S.T.T. Engelandweg 37 Vlissingen Telefoon: 0118-46 77 78 VLISSINGEN - Laroes, loodgieters en installateurs is een sinds 1926 bestaand bedrijf dat in 1985 is overgenomen en staat voor vakwerk en service. Vorig jaar juli vond er met de overna me van Van Gilst een uitbreiding plaats. Bij Laroes werkt een team van twaalf personen en het bedrijf is een erkend leerbedrijf. Diana Brouwer, samen met man Willem, verantwoordelijk voor Laroes: "We leiden hier leerlingen op, ze lopen stage, stromen soms door en komen hier werken. We heb ben een goed team, gemotiveerd en klantvriendelijk. Goed functionerend personeel is on misbaar. Wij verrichten alle voor komende loodgieterwerk zaamheden, leggen complete c.v. installaties aan, ook vloerverwar ming. Na de overname, van Van Gilst inclusief personeel, hebben we nog een c.v. monteur in dienst genomen. Laroes is officieel dealer van Nefit, Radson en Vail- lant." Laroes Loodgieters en In stallateurs maken vaak offerte. Willem Brouwer gaat altijd zelf bij de klanten thuis kijken: "Dan kun nen wij in de offerte een goed on derbouwde prijs opgeven", ver klaart Diana, "want dat is van veel fac-toren afhankelijk. We beste den veel aandacht aan het verzor gen van de offerte want we willen een goed product afleveren." Een andere specialiteit van Laroes is dakwerk, men werkt veel op het Abdij-complex in Middelburg wat onze chefmonteur Ed Antheunis- se helemaal onderhoudt. Er wordt tien jaar garantie gegeven op nieuwe daken: "Wij werken alleen met produkten waar een keur merk op staat", geeft Diana Brou wer aan, "en met het KIWA waarborgcertificaat; een voordeel waarmee je je onderscheidt van andere bedrijven. Je moet een sys teem aanhouden; ook dat wordt regelmatig gecontroleerd." Laroes staat ieder jaar oktober op de bedrijvenbeurs Contacta in Goes en promoten daar dakwerk. Het Laroes-team "Zo krijgt het publiek een bredere indruk van onze werkzaam-he- den". Laroes Loodgieters Installateurs Handelsweg 10 Vlissingen Telefoon: 0118-46 58 00 VLISSINGEN - Het bedrijf van J. Boogaard aan de Gildeweg 25 in Vlissingen bestaat uit twee takken: Verfmarkt Boog aard en Schildersbedrijf Boogaard. Voor dat laatste on derdeel wordt ook wel de af korting Schiboo gebruikt, een samentrekking van de eerste letters van beide woorden. "Deze combinatie is natuurlijk erg praktisch voor onze klanten", meent A. Koppejan, die in de zaak staat. J. Boogaard zelf runt het schildersbedrijf. "Wanneer Boogaard ergens gaat schilde ren, kan hij ook voor nieuwe vloerbedekking of behang zor gen. "Schildersbedrijf Boogaard is een Erkend schilder. "Dat bete kent dat je aan alle eisen moet voldoen en je wordt twee keer per jaar gecontroleerd. De klan ten weten dus dat het werk ge woon goed is. We geven bijvoor beeld drie jaar garantie op bui tenschilderwerk." Bij het schildersbedrijf zijn 23 schilders in dienst. Ook in de verf(groot)handel staan mensen die zelf schilder zijn geweest. "Wij hebben praktijkervaring", zegt Koppejan. "Daarom kunnen wij ook echt achter de adviezen staan die we geven bij de profes sionele verven. In de zaak wordt gewerkt met een professionele achtergrond, waardoor we weten wat de goede producten zijn en zo kunnen we goede adviezen geven." De wisselwerking tussen de beide onderdelen van het be drijf Boogaard komt ook tot ui ting wanneer er nieuwe produc ten op de markt komen. "Het schildersbedrijf probeert die producten dan in de praktijk uit, zodat we in de zaak weten waar over we praten." De Verfmarkt Boogaard biedt een enorme keus aan verf- en schildersmaterialen. Verven zijn er van alle bekende merken als Sikkens, Sigma, Wij- zonol, Flexa en Histor. Verder is er alles wat een schilder nodig heeft, zoals kwasten, ladders, be schermende kleding. "Sinds kort hebben we ook een deco-hoek met sjablonen en klassieke verf technieken als sponzen, deppen en het marmereffect." Sterk in opkomst zijn verven waarin minder oplosmiddel en meer vulmiddel zijn verwerkt. Deze verf is minder schadelijk voor het milieu. In de zaak staan vier computergestuurde verf- mengmachines, waarmee iedere denkbare kleur is te mengen. Heel speciaal is de fotospectro- meter, waarmee precies de kleur verf van een product kan worden bepaald. "Toch controleren we de kleuren dan altijd nog. We bieden veel service. Dat is ook lo gisch, want je werkt hier dan wel met vakkundige mensen, maar de klanten hebben natuurlijk ho ge verwachtingen. Wat betreft de verven hebben we ook een hele grote voorraad. In Verfmarkt Boogaard kun je terecht voor een complete woon- stoffering. Van verf en behang tot vloerbedekking, laminaat, gor dijnen en binnenzonwering. "Wij kunnen in principe het hele om- Schildersbedrijf Boogaard is erkend schilder hulsel verzorgen. De klanten hoeven dan alleen maar de meu bels zelf weg te zetten", aldus Koppejan. "We hebben bijvoor beeld zo'n tachtig tot honderd behangboeken, waaronder twin tig boeken met kinderbehang. Daarnaast hebben we ongeveer zeventig soorten behang conti nue in voorraad." In de verfhan del aan de Gildeweg zijn twee showkamers opgesteld, waarin gordijnen, verf en behang met el kaar gecombineerd worden. Verf(groot)handel Boogaard Schiboo Gildeweg 25 4383 NJ Vlissingen Telefoon: 0118 43 13 04 Fax:0118-43 03 95 VLISSINGEN - Van den Berg Schadenet is op 31 januari jongstleden verhuisd naar een nieuw bedrijfspand in Vlissingen. Dit bedrijfspand is ingericht volgens de laatste eisen op het gebied van mi lieu en logistiek. De totale vloeroppervlakte bedraagt maar liefst 4.200 vierkante meter. Daarmee behoort Van den Berg tot de grootste scha- deherstelbedrijven van Ne derland. „Door de toenemende dmkte was het noodzakelijk om voor grotere huisvesting te kiezen", zegt Rien van den Berg. Samen met zijn vrouw Heike heeft hij de leiding over het schadeherstelbedrijf. „Een andere reden voor de nieuwe huisvesting is dat wij tot een opti male, efficiënte en capaciteit wil den komen. Auto's met schade kun je alleen snel en volgens de aller hoogste kwaliteitsnormen herstel len als het schadeherstelbedrijf aan die zwaarste normen voldoet. Een goede logistiek en werkplaats uitrusting zijn erg belangrijk." Rien van den Berg vervolgt: „Naast het herstellen van schades regelen wij de complete schadeafhande- ling met de verzekeringsmaat schappij. Daar heeft de klant geen omkijken meer naar. Vorir de taxa tie van de schade wordt gebruik ge maakt van het Audatex-systeem. Dit is een reusachtige databank, waarin alle onderdelen met hun prijzen zijn opgenomen. Zo kan het totale schadebedrag tot op de cent nauwkeurig worden bere kend." Van den Berg Schadenet Schadenet, gevestigd in een nieuw bedrijfspand. maakt deel uit van de landelijke Schadenet-keten, waartoe meer dan vijftig bedrijven zijn aangeslo ten Dat zijn allemaal uiterst profes sionele bedrijven. Gezamenlijk kunnen ze gebruikmaken van de know-how op het gebied van scha- deherstel. Alle schadenetbedrijven hebben zich toegelegd op het gebruik van producten die het milieu minimaal belasten, waaronder bijvoorbeeld milieuvriendelijke lakken op wa terbasis. Daarnaast heeft deze schadeherstelketen onder de naam Schadenet Facilities een aantal moderne herstelmethodes ontwikkeld waarbij de schade extra snel en tegen zeer lage prijzen kan worden gerepareerd. Van den Berg Schadenet beschikt over een hypermoderne werk plaats die volledig is ingericht voor het herstellen van alle soorten schades aan personen- en bedrijfs- autos. Voor het spuiten van her stelde auto's beschikt het bedrijf over hypermoderne spuitcabines. Tevens maakt men gebruik van een speciale HVLP-spuittechniek. Hierbij wordt gewerkt met speciale verfspuiten, waarbij vrijwel geen restlakken vrijkomen." Daarnaast wordt gebruik gemaakt van ge- avenceerde high-tech richtappara- tuur voor het herstellen van zware schades. Hiennee kunnen auto's nauwkeurig worden hersteld. Van den Berg Schadenet geeft maar liefst twee jaar garantie op el ke schadereparatie. Daarmee staat de kwaliteit onomstotelijk vast. Verder biedt men een zeer uitge breid servicepakket. Zo is het be drijf 24 uur per dag bereikbaar voor noodgevallen. En mocht uw auto na een schade niet meer kunnen of mogen rijden, dan beschikt Van den Berg over een eigen afsleepservice voor transport naar het bedrijf. Boven dien is er voor klanten, wiens auto in reparatie is, gratis vervangend vervoer beschikbaar. Vanwege het hoge kwaliteitsniveau, de hoge ser vicegraad en het milieubewustzijn is Van den Berg Schadenet uitste kend gekwalicifeerd. „Wij zijn een FOCWA garantiebe- drijf met Eurogarant-erkenning. Hiermee voldoet ons bedrijf aan de zwaarste Europese normen die gelden voor autoschade-herstelbe- drijven. Tevens zijn wij in het bezit van een KZS-certificaat, wat bete kent dat men voldoet aan zeer strenge milieu- en kwaliteitsei sen." Dat is het beste bewijs dat wij uw auto geheel volgens de streng ste normen herstellen. Het is dan ook niet voor niets dat Van den Berg Schadenet werkt voor alle verzekeringsmaatschap pijen. Het maakt dus niet uit bij welke maatschappij u uw auto heeft verzekerd. Nieuwsgierig? Kom gerust eens kij ken. Medio mei zal er ter gelegen heid van de ingebruikname van het nieuw pand een feestelijke open dag worden georganiseerd. Dan kunt u zelf ons bedrijf komen bekijken. De exacte datum van de ze feestelijke open dag wordt nog bekendgemaakt. Van den Berg Schadenet Hermesweg 5 Vlissingen Telefoon: 0118-41 43 29 Fax:0118-416167 VEERE - „Goeiendag beste tuunmensen, ja 'k bin d'r mer 's even bie gaen zitte zo aaj ziet..., het is alweer zo'n tien jaar ge leden dat ik hier aan de Veerseweg neerstreek om van een kale lap boerenland de kwekerij te maken zoals die er nu bijligt, en daer oor je natuurlijk best een bitje moe van." Het is geen grootsprekerij, want daar hou ik helemaal niet van, maar we kunnen rustig stellen dat het grootste sortiment tuinplanten in deze provincie ongetwijfeld op Kwekerij Veerseweg te Veere staat. Veel buxus, veel lavendel, perk- planten, vaste planten, heesters, koniferen, struik- en stamrozen, hoog- en halfstam, sier- en fruitbo men, waterlelie's en moerasplan- ten etc. Tuinplanten uit onze kwekerij goedkoper en beter? (mer da kan toch glad nie??). Ja dat kan, en daer oef je gin ohere wiskunde vo g'aat 't ebben. De tus senhandel slaat u sowieso al over, en al die dure akkomodaties zoals bijvoorbeeld grote kassen, die heb ben we hier niet nodig dus daar hoeft u niet aan mee te betalen. Onze planten staan gewoon buiten in zon en wind zoals het hoort, daar worden ze mooie en sterk van. Wijzelf en onze planten staan gewoon 'met beide voetjes' op de grond van Moeder Aarde, als dat Ja, 'ik bin d'r mer 's even bie gaen zitte. met u ook het geval is, bent u de klant die wij nog zochten, kom dus snel eens langs om kennis te ma ken, wij kunnen u dan de kwekerij laten zien. Nieuwe tuin, veel vragen? kijk op internet: ww.zeelandnet.nl/wim- wagenaar. Groenbedrijf Wim Wagenaar Veerseweg 68a Veere Telefoon: 0118-50 21 45 VLISSINGEN - Van de Gruiter b.v. is van oudsher een bekende naam als het gaat om zeilmakerij, watersport en werkkleding. Het bedrijf werd in 1919 opgericht door de grootvader van de huidige eigenaar, Kees van de Gruiter. "Zeilmaker was je toen", weet Kees van de Gruiter, "tegenwoor dig doen we iets meer. De zeil makerij is hoofdzakelijk voor in dustriële doeleinden, maar ook zeilen voor op boten, of veelge vraagd, lastenten. Daarnaast ma ken we netten die we door het hele land leveren, en ook naar het buitenland, of kettingmatten, nog zo'n speciaal product In on ze winkel is een uitgebreid assor timent aan watersportartikelen en scheepsbenodigheden te vin den. Voor bedrijven een breed assortiment werkkleding en vei ligheidsschoeisel. Toch zijn wij het meest ingesteld op de indus trie want dat gaat het hele jaar door. We maken veel netten voor de kottervisserij en zijn daar druk mee. "Van de Gruiter b.v. is Be proevingsinrichting voor hijsgereedschappen, lid HAI en AI, lid F.KH, erkende keurbedrij- ven voor hijs- en helmiddelen. "Daar hebben wij speciaal opge leide mensen voor, die zijn ge- Van de Gruiter b.v. bekende zeilmakerij. certificeerd", licht Kees van de Gruiter toe, "Dat is voor het op nieuw testen en certificeren van hijsmiddelen. Die testen verzor gen wij hier ingevolge de ARBO- wet." Van de Gruiter BV, Edisonweg I Vlissingen, telefoon 0118-465961.

Scheldebode | 2000 | | pagina 18