Urker koor in Elimkerk Amateurgala in Borsele 0p goede voet bij Caroline Antoinet JIM elke dag beter LSD De ifCheldebode Primafoon Jumbo is 19,52 (13,7%) voordeliger dan Edah Jumbo is 25,53 (17,2%) voordeliger dan Albert Heijn Jumbo is elke dag guldens goedkoper! f 269,- f 199,- opent je wer BORSELE - Het bekende Amateur Gala Borsele wordt op zondag 20 februari gehouden. Op die dag zullen vanaf half twee 's middags in de Stenge te Heinkenszand meerdere malen ama teurartiesten uit de regio hun beste beentje voor zetten Er zijn op dit moment heel veel grote supermarkt ketens die hun prijzen waarschijnlijk tijdelijk verlagen. Zo proberen ze u te lokken. En als u dadelijk een beetje gewend bent, gaan de prijzen weer langzaam maar zeker omhoog. Behalve bij jumbo. Want jumbo is de allergoedkoopste! En dat blijven we. En dat betekent dat u bij Jumbo altijd goedkoop uit bent. Voor eens en voor altijd! Dus wat de andere u ook mogen wijsmaken. Hoeveel artikelen ze ook in 'prijs verlagen'. Wat ze ook doen en wat ze ook laten, jumbo is elke dag guldens goed koper. Niet met een pakketje van 500 of misschien zelfs van 1.000 artikelen. Nee, Jumbo is met ruim 20.000 artikelen het goed koopst van heel Nederland! Elke dag! Bovendien zijn we ook nog eens voor de 4e keer op rij gekozen tot de beste supermarkt van 't land! Ontdek het voordeel van de beste! Doen dus! App£LsSyAD* *oosvSoep Primafoon Middelburg heeft zijn deuren weer geopend P1I.UÜIHW..W.» PAGINA 12 ihimi WOENSDAG 16 FEBRUARI 2000 heropening Orion® Compacte mobiele telefoon. Nu met gratis autolader voor Op maandag 14 februari vond de feestelijke heropening plaats van de Primafoon aan de Lange Delft 86. In een compleet nieuw en inspirerend interieur laten we ons grote assortiment telecomapparatuur zien. Handige draadloze telefoons, supersnelle multimedia-computers, een ruime keus aan mobiele telefoons en nog veel meer. En natuurlijk staan onze medewerkers ook weer klaar voor service en informatie. Kom snel langs, want er is van alles te doen en er zijn fantastische aanbiedingen! Aanbiedingen zijn geldig tot en met zaterdag 26 tebruari 2000. alleen bij Primafoon Middelburg en zolang de voorraad strekt. Gratis Internetkaart ter waarde van f 9,95 Bij minimale besteding van f 99,-. Orlando® 120 Draadloze telefoon met Voice-mailindicatie en geschikt voor NummerWeergave Van t-269r voor Jobnr. 001.1802.00 middelburg GA adv 861 mm 7 kol. (exact 278 x 120 mm) media en pl.dat. Scheldebode wo 16-02-00 Elke dag: guldens goedkoper Elke dag: service met'n glimlach Elke dag: voor al uw boodschappen Elke dag: is vers ook echt vers Elke dag: vlot winkelen Elke dag: Elke dag: Niet tevreden? Geld terug! staan uw wensen centraal Almere, Geinplein 34-36 Berghem, Burgemeester van Erpstraat 10 Breda, Baliëndijk 20 Cadier en Keer, Rijksweg 27 Cuijk, Jumbo Bosmans, Winkelcentrum De Vaiuwe Dedemsvaart, Juiianastraat 75 Den Bosch, Rompertpassage Gemert, Pastoor Poellplein 9 Heeswijk-Dinther, St. Servatiusstraat 39 Kerkrade, Carboonstraat 69 Loon op Zand, Oranjeplein 47 Middelburg, Sir Winston Churchilllaan 49, wijk Klarenbeek Nieuw Bergen, Rembrandtplein 2 Nuth, Markt 21 Oirsbeek, Markt 20 Rothem Meerssen, Gebouw Au Ciel Someren, Verdonckstraat 2 Steenbergen, Jumbo Ligtenberg, Floraplein 10 Terneuzen, Winkelcentrum Serlippens Tilburg, Lourdesplein, Bart van Peltplein en Winkelcentrum Heyhoef Urmond, Paalweg 14-15* Voikel, Schakelplein 16 07-2000 'S-GRAVENPOLDER - Het bekende Urker mannenkoor 'Hallelujah' onder leiding van dirigent Jan Quintus Zwart verzorgt een zang avond in de Elim-kerk van de Gereformeerde gemeente in 's-Gravenpolder. De avond is zaterdag 19 fe bruari, aanvang 19.00 uur. De entree is vrij. Er wordt op deze avond, die georgani seerd is door 'Woord en Daad', gecollecteerd voor verwaarloosde kinderen in Ethiopië, afkomstig uit de armste gezinnen. Via onder steuning bij het geven van beter onderwijs en medische verzorging wil men verande ring brengen in deze situatie. Ook de Zeeuwse comités van 'Woord en Daad' voeren daar actie voor. Het Zeeuwse pro ject dat daar loopt wordt toe gelicht door D. Vergunst, hoofdbestuurslid van ge noemde stichting. Het Urker Mannenkoor dat 95 leden telt en gekleed is in Urker klederdracht, brengt in 's-Gravenpolder een pro gramma van Psalmen en an dere geestelijke liederen. Het koor wordt op het orgel bege leid door Harry Hamer. Wie niet in staat is deze avond bij te wonen kan even tueel een gift overmaken op bankrekening nummer 38.05.77.291 van de penning meester van 'Woord en Daad' Zeeland met vermel ding 'Zeeland helpt kinderen in Ethiopië'. Voor meer info: telefoon 0113-342067. Er wordt die middag door een vijftal gezelschappen een zeer gevarieerd pro gramma aanbod voorge schoteld, van zang tot mu ziek en van dans tot cabaret. Zo zal er een swingend op treden zijn van de gospel groep "Foundation". De groep "West Zuid West" zal volksmuziek ten gehore brengen. De "Goese Operet te Vereniging" zal een ge deelte van de musical 'Zacharias Jansen' laten ho ren. De musical gaat later dit jaar in première. De stich ting Dansz, die een korte balletuitvoering verzorgt neemt het dansgedeelte voor haar rekening. Ook is de cabaretgroep "De Wit- kammetjes" van de partij. De groep, die uit vijf broers bestaat, speelt de aller nieuwste voorstelling. De voorstelling bestaat uit korte verhaaltjes en liedjes in het Zeeuws. Naast de genoemde optredens is er ook een kraampjesmarkt. Hier is ge legenheid tot kennismaking met verschillende instan ties, zoals het Trekkermuse um, het Winkeltje van Wul- lemptje, stichting Ons Boe- regoed, de dialectenvereni ging Zeeland, de historische boeken over de Zeeuwse dorpen, wijnmakerij Hellen- burg, de Zeeuwse Schaaps kudde enz. Het wordt al met al een afwisselende middag. De entreeprijs is 7, 50 gul den. Reserveren is mogelijk bij De Stenge op telefoonnum mer 0113-561865. VLISSINGEN - Praktijk voor Voetverzorging Caroline Antoinet opende in januari zijn deuren in de persoon van Caroline Antoinet Aal- derink. Zij is pedicure en de enige podokinesiologe in Zeeland. Via een vriendin die schoonheidsspecialiste en pedicure was kwam zij tot het besluit om met voetverzorging te beginnen: "Ja, dat leek mij wel wat. Ik heb een twee jaar durende opleiding gevolgd, ben vol ledig gediplomeerd, en heb tijdens die opleiding veel praktische ervaring opge daan", zegt Caroline Aalde- rink, "Mensen worden zich bewust van voetverzorging en dat is heel belangrijk. Je hele lichaamsgewicht drukt op je voeten neer. Er ont staat wrijving, eelt, voeten worden droog, barsten en kloofjes, ontstekingen, lik doorns, en dat kan allemaal pijnlijk zijn. Schoenen zijn van groot belang, vaak is verkeerd schoeisel de oor zaak van voetproblemen. Ook overmatig zeepgebruik kan tot problemen leiden. Daardoor verdwijnt de zuurgraad en krijgen schim mels een kans. Altijd je voe ten goed afdrogen, vooral tussen de tenen anders kweek je een goede onder grond voor schimmels. Draag leren schoenen en goede kousen en sokken. Zorg er voor dat het vocht goed opgenomen kan wor den. En zeker bij zweetvoe ten, elke dag schone sokken. Wisselbaden kunnen goed helpen. Er zijn ook crèmes, allemaal hulpmiddelen die goed te gebruiken zijn. Alle normale voetverzorging worden door mij als pedicu re behandeld zoals voet massage, likdoorns, inge groeide nagels. Mensen met diabetes hebben vaak ver minderd gevoel in hun voe ten en een slechte wondge- nezing. Als ik bemerk dat het niet goed gaat met voet klachten verwijs ik altijd door naar een andere disci pline zoals huisarts, podo- therapeut of orthopedisch schoenmaker." Caroline Aalderink is podo kinesiologe en zij legt uit wat dat inhoudt:" Corrige ren van houding- en bewe gingsafwijkingen met als aanknopingspunt de voet. Ik maak zooltjes die maxi maal twee millimeter dik zijn en die werken pro-prio- ceftief, werken op de voet spieren. Er komt bij voor beeld iemand in de praktijk met rugpijn die doorge stuurd is door de huisarts. Spierspanningsverchil kan de oorzaak zijn. Met zo'n Voor eens en speciaal zooltje probeer je dan om die persoon klach- tenvrij te maken. Dat is heel precies werk. Na een uitge breid gesprek met de klant over hoe en wat kan ik bepa len of en hoe ik kan helpen. Ik bepaal dan welke ele- mentjes ik ga plaatsen. Deze kunnen in elke schoen inge legd worden, behalve sport schoenen. En deze moeten echt hele dagen gedragen worden. Klachten als rug- en nekpijn, scodiose (een ruggegraat die niet helemaal recht staat), heupklachten, er is wat aan te doen. Alles wat ik doe is medisch onder bouwd: ik kreeg zelf les van artsen." Voetverzorging Caroline Antoinet is aangesloten bij Thuiszorg: wie een TAS- pakket heeft krijgt korting op de behandeling. In de praktisch ingerichte behan delkamer krijgt de klant alle aandacht voor zijn of haar voetproblemen. Voor ver zorging thuis heeft Caroline een goed assortiment kwali- teitsprodukten. De Voetver zorgingspraktijk is gevestigd in Westerzicht 29, Vlissin- gen, telefoon 0118 - 476761, geopend maandag/vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur. Tus sen 12.00 en 13.00 uur houdt Caroline een telefonisch vragenuurtje. voor altijd! "W

Scheldebode | 2000 | | pagina 12