elke dag beter Dit weekeinde is het Pinksteren. Bij uitstek het week einde om familie of vrienden uit te nodigen voor een gezellige barbecue. En het beste adres om die barbecue lekker en compleet aan te kleden is natuurlijk Jumbo. Want bij jumbo vindt u alles, van salades tot stok brood en van sauzen tot kwaliteitsvlees. En jumbo is elke dag beter! Zo kunt u bij jumbo, ondanks de drukte, altijd lekker vlot winkelen. U hoeft nergens onnodig te wachten. Niet bij de versafdelingen en zeker niet bij de kassa's. Want als u daar als vierde aansluit en nog niet alle kassa's zijn geopend, krijgt u uw hele kar gratis mee naar huis! Zonder problemen! Dus ook als u op hete kolen zit en snel nog even wat moet halen komt u naar Jumbo. Doen dus! Elke dag: guldens goedkoper Elke dag: Elke dag: service met 'n glimlach voor al uw boodschappen Elke dag: is vers ook echt vers Elke dag: vlot winkelen Elke dag: Niet tevreden? Geld terug! Elke dag: staan uw wensen centraal Cadier en Keer, Rijksweg 27 Den Bosch, Rompertpassage Gemert, Pastoor Poellplein 9 Heeswijk-Dinther, St. Servatiusstraat 39 Kerkrade, Carboonstraat 69 Middelburg, Sir Winston Churchilllaan 49, wijk Klarenbeek Nieuw-Bergen, Rembrandtplein 2 Rothem-Meerssen, Gebouw Au Ciel Sint-Oedenrode, Winkelcentrum Kienehoef Someren, Verdonckstraat 2 Steenbergen, Jumbo Ligtenberg, Floraplein 10 Terneuzen, Winkelcentrum Serlippens Tilburg, Lourdesplein, Bart van Peltplein en winkelcentrum Heyhoef Volkel, Schakelplein 16 Op hete kole zitten... J)iljvJ!UL> 20-99 i-. i

Scheldebode | 1999 | | pagina 24