Het Turfschip 3 en 4 oktober in Turfschip Breda OIO svcÏÏW 999,- Nikon F60 Nikon 80-200 objectief FOTO-VIDEO 1 Chasséveld 15, Breda Zaterdag 3 en zondag 4 oktober 10.00 tot 17.00 uur schfninkep 4 Alle primeurs op foto- en videogebied (Photokina) Speciale productpresentaties en demonstraties Spectaculaire beursaanbiedingen Grootse occasionmarkt Diverse workshops Foto exposities Kinderactiviteiten Voorverkoop alleen bij de Verschuren vestigingen woensdag 30 september 1998 Lage occasionprijzen Verkoop bij afslag Je steekt er wat van op Pret voor Kinderen Speciale aanbiedingen Vragen staat vrij Kaarten in voor verkoop voordeliger NIKON PRIMEUR Verschuren Pronea S body 30-60 mm objectief 60-180 mm objectief luxe Pronea S tas Breda Lange Brugstraat (076) 522 60 70, Ridderstraat (076) 514 40 45 Middelburg Lange Delft (0118) 61 26 03 Oosterhout Arendstraat (0162) 45 42 52, Zuiderhout (0162) 42 66 06 Roosendaal Dr. Brabersstraat (0165) 56 90 jeuiganiseerd door ^eSSChtiN*!! FOTO .VIDEO Volwassenen: 5,00 Kinderen tot 12 jaar: 2,50 Kaartverkoop aan de kassa: 7,50 Voorverkoopadressen Verschuren: Breda: Langebrugstraat 32-34; Ridderstraat 8 Oosterhout: Arendstraat 23; Zuiderhout 72 Roosendaal: Dr. Braberstraat 5 Middelburg Lange Delft 47 Voor meer informatie: (076) 522 60 70 Grootscheepse fotobeurs Op zaterdag 3 en zondag 4 okto ber a.s. wordt in het Turfschip in Breda voor de eerste maal een fotobeurs georganiseerd, die geen enkele liefhebber van foto en video mag missen. Op die beurs worden, vers van de Pho tokina in Keulen, de allerlaatste nieuwtjes op dit gebied gepre senteerd en gedemonstreerd. Al le grote merken zijn vertegen woordigd en in de talrijke stands geven medewerkers van al die merken graag tekst en uit leg over zowel de nieuwste snuf jes als over de inmiddels al inge burgerde apparatuur. Maar niet alleen de nouveautés krijgen op de beurs, die 's och tends om 10.00 uur haar deuren opent, die pas om 17.00 uur ge sloten worden, de aandacht. Er is ook een omvangrijke occa sionmarkt van Verschuren foto video waarop koopjesjagers hun hart volledig kunnen ophalen. Zijn alle occasions van Verschu ren foto-video altijd al interes sant geprijsd: ter gelegenheid van de beurs worden die prijzen nog eens extra verlaagd. En dan niet een beetje, maar met hon derden guldens tegelijk. Dat maakt de beurs bijzonder aan trekkelijk voor diegenen, die al tijd al gedroomd hebben, van een camera van een bepaald merk, waarvan de nieuwprijs niet in het budget paste en zelfs de oc- casionprijs geen haalbare kaart was. Reken dus maar, dat er in het Turfschip straks heel wat dromen eindelijk in vervulling zullen gaan. Wat is dat voor evenement? De verklaring is simpel: om 12.00, 14.00 en 16.00 uur worden er ar tikelen ingezet, waaraan een be paald prijskaartje hangt. Die prijs wordt vervolgens telkens verlaagd en wat de prijs dan wordt is af te lezen op een klok. Als iemand vindt, dat de prijs laag genoeg is, dan roept hij "Mijn" en hij kan het artikel dan meenemen voor de dan aan gegeven prijs. Deze prijs kan een fractie van de werkelijke waar de zijn! En dat maakt deze ver koop-bij-afslag tot een span nend evenement dat voor ieder een leuk is om bij te wonen. Bezoekers van de beurs wordt aangeraden om hun eigen came ra mee te brengen. Dat advies heeft onder andere te maken met de workshops, die tijdens de beurs gehouden worden. Eén workshop betreft het maken van portretten (een van de meest be oefende takken van de fotogra fie). Onder leiding van een erva ren fotograaf leren de deelne mers aan de workshop om hun techniek te verbeteren, waar door hun volgende portretten aan kracht zullen winnen. Bo vendien leert men werken met lichtapparatuur, die tijdens de beurs ook, met flinke kortingen, te koop wordt aangeboden. Tij dens een andere workshop staat zo'n grote Amerikaanse auto centraal, die tegen een aange paste achtergrond een dankbaar foto-object is. Ook hier is een vakman paraat om de beursbe zoekers te'vertellen, hoe zij het uiterste uit hun camera kunnen halen. De derde workshop behandelt het fotograferen van kinderen en dan vooral "kinderkoppies", i>"> «m. die door een grimeteam ge schminkt zijn. (Heeft u meteen een leuk aandenken of een leuk fotocadeautje voor opa en oma!) De Fotobeurs helpt u om de kos ten van een oppas uit te sparen, want ook de kinderen zullen heel veel plezier aan een dagje fotobeurs beleven. Er is een enorme ballenbak, waar kinderen maar nooit ge noeg van kunnen krijgen en wie dat op zeker moment toch krijgt kan meedoen met sjoelen. Op een wel heel speciale bak, die maar liefst vijf meter lang is. En tenslotte, het werd al eerder ge noemd, kunnen kinderen zich door een speciaal grimeteam la ten schminken. En dat is iets dat vrijwel ieder kind onweerstaanbaar vindt. Niet alleen de occasions zijn ui terst scherp geprijsd. Tijdens de Fotobeurs valt er te profiteren van tal van aanbiedingen, ook voor wat betreft de allerlaatste primeurs. Kijk maar eens rond op de di verse stands en u zult van de ene in de andere verbazing vallen. Dit trouwens is nog een reden om uw camera mee te nemen, want inruil kan natuurlijk ook op de beurs gebeuren. En u zult versteld staan van wat uw oude camera nog opbrengt! Misschien heeft u een algemene vraag over fotografie. Of wel licht wilt u iets weten over de camera, die u op dit moment zelf gebruikt. Ook daarvoor kunt u op de beurs terecht. De meest vakbekwame mensen van alle grote merken zijn aanwezig en geven u maar wat graag ant woord en tekst en uitleg. En bo vendien vindt u er ook de men sen van Verschuren foto-video voor wie foto en video geen ge heimen heeft: ze zijn ook net zo "fotogek" als uzelf. Natuurlijk kunt u kaarten aan de kassa kopen. U betaalt dan .georganiseerd door Morschltren FOTO vmm slechts fl. 7,50 voor een toe gangskaart voor een volwassene en fl. 2,50 voor een "kinder kaartje" van 6 tot 12 jaar). Maar als u uw kaarten nu al koopt bij één van de filialen van Verschuren foto-video, dan bent u nog voordeliger uit: een kaart je voor een volwassen bezoeker kost dan slechts fl 5,00 en dat is toch mooi meegenomen. U krijgt trouwens voor dat be drag meer dan een entreebewijs: als u het kaartje inlevert bij de ingang van het Turfschip, ont vangt u in een ruil een speciaal Couponboekje. En die coupons leveren u honderden guldens voordeel op. Lees het na op Internet: www.verschuren-foto-video.nl Het Turfschip in Breda ÏHN PHOTOKINA RECHTSTREEKS OP DE FOTOBEURS! Deze APS-camera combineert het comfort van de compactcamera met de geavanceerde mogelijkheden van een spiegelreflex! Deze primeur maakt topklasse fotografie voor iedereen toegankelijk! De bediening is volledig automatisch en daarnaast instelbaar in vier verschillende programmastanden, die zorgen voor de optimale aanpassingen aan uw opnamen. Uiteraard bent u met de handmatige instelling volledig vrij in uw creatieve veelzijdigheid. De ingebouwde flitser zorgt voor nèt dat beetje extra licht dat u nodig heeft voor de perfecte opname. De Pronea S is uitgevoerd met een geavanceerd autofocus-systeem dat rekening houdt met bewegende objecten, 3d Matrix belichtingsmeting, rode ogen-reductie, zelfontspanner, datum- en tijd inprint en 3 foto-formaten. De uitvoering van deze camera is gedurfd en toch ergonomisch, elegant en toch trendy. Deze unieke camera wordt geleverd met een 30-60 mm objectief en is uit te breiden met alle Nikon AF objectieven. ÜÖ-J80 ix-*»"-' Nieuwe spiegelreflexcamera die uitmunt in bedieningsgemak! Deze primeur is volledig automatisch te bedienen en door de verschillende modes, maakt u de meest optimale portret-, landschap-, en sportfoto's. Ondanks deze geavanceerde mogelijkheden, kunt u d.m.v. handmatige instellingen uw eigen finishing touch aan uw opname toevoegen. Dit technologische hoogstandje is voorzien van zowel autofocus als manual focus, waarbij een slimme chip in deze camera meet of het te fotograferen object beweegt of stilstaat. Daarnaast heeft de camera de mogelijkheid om als sluitertijd- of diafragma-voorkeuze automaat ingesteld te worden. De sluitertijden lopen van 30 sec. tot 1/2000 sec. Natuurlijk ontbreekt in deze camera ook de 3d Matrix belichtingsmeting niet. Uitgevoerd met zeiftimer, automatische filminleg en ingebouwde TTL-flitser. Dit state of the art objectief maakt gebruik van de laatste nieuwe technologie: het ED-glas (Extra-low Dispersion). Hierdoor is de optische kwaliteit van ongekend niveau. Door de hoge lichtsterkte (f2.8) is dit objectief uitermate geschikt voor opnamen bij slechte lichtomstandigheden. De ingebouwde nieuw ontwikkelde AF-motor maakt dit objectief tot één van de stilste en snelst werkende ter wereld. Daarom is deze lens uitermate geschikt voor portret- en sportfotografie. erscnure w

Scheldebode | 1998 | | pagina 5