Het blijft feest bij Jumbo! Gratis! J JJJ yj_[j L> e,l(e da9 beter Oldtimers Trekkers werken aan de oogst A3 en A6 onderscheiden DeConsumentenbondbewijsthet! Jumbo is elke dag guldens goedkoper: leuke sortering bloemen en planten Jumbo is gemiddeld: 7 l%goedkoper dan Albert Heijn 9% goedkoper dan Edah 7% goedkoper dan A&P 7% goedkoper dan Super de Boer opste van Nederland! Sir Winston Churchilllaan49,wijkKlarenbeek/ Middelburg Ex-wereldkampioene judo Monique van der Lee: Echtpaar Bijl wint prijzenpakket Ruime sortering Groente, Voordelige prijzen! STICHTING '400 JAAR KATS' Vrijdag en Zaterdag extra voordelig: Hollandse nieuwe oogst appelen Benonie, James Grieve, Belcorf 2 kilo 2.50 Griekse druiven 2 kilo 5.00 Grote Brasil perssinasappels 15 voor 4.00 GROENTEHAL SCHOUT Breeweg 47 - Middelburg Hal Het blijft feest bij Jumbo. Na onze spectaculaire openings actie gaan we gewoon door! Doet u de komende week bij Jumbo Middelburg voor ƒ75,- boodschappen? Dan krijgt u van ons een exclusief verzilverd Jumbo-theelepeltje. Allerlaatste week! Start Jumbo is de goedkoopste supermarkt van Nederland! Dat roepen we niet alleenmaar dat willen we ook graag bewijzen. Eind mei deed de Consumentenbond dat voor ons. Zij kwamen na uitgebreid onderzoekjotderpnclusie dat Jumbo écht de goedkoopste is! mtÊÊÊÊÊÊÊiÊm^^..J Matten Aanmelden Bij jumbo staan uw wensen centraal. Elke dag! Want bij jumbo werkt iedereen maar voor één baas. En dat bent u. De klant zit bij ons nog ouderwets op de 'koninklijke' troon. Daar werken we dagelijks keihard voor. Heeft u ondanks dat nog opmerkingen? Zou u graag zaken veranderd zien? Laat het ons weten! Bij de informatiebalie kunt u uw wensen op papier zetten en in de ideeënbus stoppen. U kunt natuur lijk ook één van onze medewerkers aanspreken. Samen maken we Jumbo elke dag beter! Kaas bij Jumbo is vers van het mes. En dubbeltjes goedkoper. Dat u toch hele hoge kwaliteit krijgt, merkt u in onze winkel. Kom langs, en maak kennis met de prettigste supermarkt van Walcheren. elders Jumbo jonge kaas, vers van het mes, 1 kilo11,9010,90 Jong belegen kaas, vers van het mes, 1 kilo12,9011,90 Brie 60+, vers van het mes, per 100 gram2,291,89 Verse kaas met ananas of perzik, vers van het mes, per 100 gram2,291,98 Jonge kaas vacuümverpakt, 1 kilostuk7,987,29 jong belegen kaas vacuümverpakt, 1 kilostuk8,998,29 Eru goudkuipje, per stuk1,191,09 Brie 60+, voorverpakt, 200 gram2,692,29 Camembert St. Benoit2,691,99 Feta kaas, pot 340 gram4,493,59 Geraspte kaas jong belegen, 150 gram2,491,98 Notenkaasje, 125 gram4,493,69 Let op! Dit zijn geen aanbiedingen! Jumbo is elke dag de goedkoopste van Nederland! JCHELDEBODE VAN WOENSDAG 19 AUGUSTUS 1998 M PAGINA 22 Maandagmiddag en donderdag Gesloten! HEEFT U PROBLEMEN MET HET SAMENSTELLEN VAN UW ADVERTENTIE SAMEN MET EEN VAN ONZE AQiStTEURS KOMT U ER WEL UIT 0118-652700 aMÏIdlridsM ■t WtlWim 10 BOTtm* toornjiwn Een kassabon van minimaal ƒ75,- geeft recht op 1 gratis verzilverd theelepeltje. Elke dag: guldens goedkoper Elke dag: service met 'n glimlach Elke dag: voor al uw boodschappen Elke dag: is vers ook echt vers Elke dag: vlot winkelen Elke dag: Elke dag: Niet tevreden? Geld terug! staan uw wensen centraal Genoemde prijzen gelden in de jumbo-vestiging, Sir Winston Churchjlllaan 49, wijk Klarenbeek, Middelburg 34-98 'Grote Clubactie is een uitkomst' Tijdens de Product Design Award 1998 heeft het iF Industry Forum Design in Hannover de Audi A3 en A6 vereerd met het iF-keurmerk voor uitmuntend design. Aan de A6 werd de titel 'Beste in categorie' toe gekend op het terrein van de verkeerstechnologie. De internationale jury, waarvan onder meer Au- gusto Morello, voorzitter van de ICSID (Interna tional Council of Socie ties of Industrial Design) deel uitmaakte, liet in to taal 936 producten in tien categorieën de revue passeren. Hiervan kregen 394 pro ducten het begeerde iF- keurmerk toegekend. Audi's zijn bij prijsuit reikingen geen onbekend fenomeen: de Audi A3 kreeg vorig jaar de 'rode punt voor hoogste de signkwaliteit' toegewe zen van het Design Cent- re Nordrhein-Westfalen in Essen en de A6 kreeg in Tokyo de 'Gouden prijs voor goed design'. In 1996 sleepte de A4 de 'Nationale prijs voor pro ductdesign' in de wacht, na al eerder de Design- prijs van de deelstaat Nordrhein-Westfalen te hebben ontvangen. Aan de Audi A4 werd in 1996 de 'Good Design Award' van het Chicago Athenaeum, Museum of Architecture and Design toegewezen. TILBURG - Monique van der Lee is pas 24 jaar, maar heeft al een bewogen judo-carrière achter de rug. Éénmaal we reldkampioen, diverse keren Europees kampioen en nog vaker Nederlands kampioen zijn de feiten die ze heeft bij geschreven in haar sportieve logboek. Monique is echter een paar jaar geleden gestopt met het topjudo. "Ik ben blij dat ik alles heb gehaald wat er te halen valt", zegt ze. "Dan mis je toch wat motiva tie om door te gaan, vooral omdat ik weer wilde gaan studeren en dan heb je ook geen tijd meer om 24 uur per week te trainen." Neemt niet weg dat de Til- burgse zich met judo is blij ven bemoeien. De gedreven judoka is samen met andere mensen in Tilburg een nieuwe vereniging begonnen: Judo Top Tilburg. Daar houdt Mo nique zich bezig met het les geven aan jeugdige 'talenten': kinderen vanaf 4 jaar. „De start van een nieuwe ver eniging valt niet echt mee, vooral niet op financieel ge bied. Daarom is zo'n loterij van de Grote Clubactie een een paar broodnodige judo- matten. „Dat is de basis", zegt Monique. „Want zonder matten kun je niet judoën. Nu zijn we bezig om een vaste zaal, een dojo, te huren, waar we allemaal kunnen trainen. Nu gebeurt dat nog op ver schillende locaties. De op brengst van de Grote Clubac tie dit jaar zal er zeker toe bij dragen dat we een goede ac commodatie krijgen." Verder is Judo Top Tilburg van plan een deel van de opbrengst te gaan gebruiken voor jeugd- activiteiten. „We denken dan aan een verrassingsdag of het organiseren van een judo kamp. Belangrijke zaken in een vereniging." Wekelijks geven Monique en haar collega Monique Gouw nu les aan zo'n zeventig kin deren uit Tilburg en omge ving. In bezit van het leraar- B-diploma worden de jeugdi ge judoka's in verschillende groepen op woensdagmiddag en zaterdagochtend onder handen genomen. Met de ba sisbeginselen van de judo- sport. Daarnaast kent Judo Top Tilburg nog een aantal junioren en senioren die aan wedstrijdjudo doen, op natio naal, Europees en wereldni veau. (Xijsnn C>**H KATS - De jaarlijkse oogstdag van de Oldti mer Trekker Moto renclub Zeeland (OTMZ) wordt dit jaar gehouden op zaterdag 22 augustus op een per ceel wintertarwe aan de Noordlangeweg te Kats. Deze plaats is gekozen om door middel van de oogstdag bij te dragen aan de feestelijkheden rondom het 400-jarig be staan van het nieuwe Kats. De leden van OTMZ la ten deze dag hun schitte rend gerestaureerde werktuigen en trekkers zien. Er worden demon straties uitgevoerd met zelfbinders, oude maaid orsers en opraappersen en er zal stationair wor den gedorst met het zo genaamd 'groot garni tuur'. Diverse wiel- en rups trekkers gaan met bij passende werktuigen zo als culitvatoren en diver se ploegen de stoppels bewerken. Om 10.00 uur zal de di recteur van de CZAV, A.W. Bierens, de eerste schoof in de dorsmachine werpen. Het werk duurt tot ongeveer 16.00 uur. De toegang is gratis evenals de parkeergele genheid. Op het terrein zijn tegen billijke prijzen consumpties, versnape ringen en souvenirs ver krijgbaar. Een extra attractie is een defile van enkele tiental len oude automobielen van het merk Volkswa gen, die in de loop van de middag arriveren. Dit onderdeel wordt ver zorgd door de 'Luchtge- koelde VW-club Neder land'. Het terrein wordt door middel van borden en vlaggen duidelijk aange ven. Gedurende de middag wordt er een huifkar kendeldienst onderhou den tussen Kats en Colijnsplaat. Op de oogstdag is ook de 12-voets Carterpillar- Holt maaidorser aanwe zig. De man bij het 'stuurwiel' regelt daar mee de maaihoogte. Monique van der Lee wordt 'onderuit gehaald' door drie van haar pupillen FOTO LEO PREUSTING uitkomst", vertelt de voorma lig wereldkampioene. „Ik kende de Grote Clubactie al van vroeger, bij mijn eerste vereniging, Hikari in Zaan dam. Daar ging ik als jeugdlid langs de deur om loten te ver kopen voor de vereniging. In middels ben ik er wel achter waarom: het is makkelijk, je hoeft alleen maar loten te ver kopen, en de opbrengst is groot." In het eerste jaar van het be staan van Judo Top Tilburg werden, voorzichtig, twee honderd loten besteld en ver kocht. „Dat betekende dus een bedrag van achthonderd gulden voor onze nieuwe club. Dat was veel geld", her innert Monique zich. „Vorig jaar hebben we er driehon derd besteld en verkocht en nu zitten we al op vijfhon derd. Ja, de vereniging groeit en de verkoop van Grote- Clubloten dus ook." Van de eerste opbrengst van de Grote Clubactie kocht de kersverse Judo Top Tilburg Verenigingen die nog willen meedoen met de Grote Club actie dit jaar moeten zich snel inschrijven. De laatste aan meldingen moeten op vrijdag 28 augustus aanstaande bin nen zijn bij de organisatie van de Grote Clubactie in Tilburg. Nog even de feiten op een rij tje: iedere vereniging in Ne derland (behalve die met poli tieke of religieuze doelen) kan gratis meedoen. De vereni ging koopt loten voor 1 gul den per stuk van de Grote Clubactie en verkoopt die lo ten voor 5 gulden per stuk, zodat de vereniging 4 gulden per lot in de eigen kas kan stoppen. De organisatie zorgt voor de trekking, het aantrek kelijke prijzenpakket en de publiciteit. Voor deze regio betekent dat, dat al het nieuws, dus straks ook de trekkingslijst, uitsluitend wordt gepubliceerd in deze krant. Alle informatie geeft de orga nisatie van de Grote Clubac tie in Tilburg via telefoon nummer (013) 4 55 28 25, per fax: (013) 4 55 29 38 of per e- mail: grote@clubactie.nl. In formatie is ook te vinden op Internet: www.clubactie.nl. Het echtpaar Bijl met de gewonnen prijs bij de Jumbo Supermarkt. foto: Piet Davidse MIDDELBURG - In de Jumbo Supermarkt Middelburg werd het echtpaar Bijl in de bloemetjes gezet. Het Middelburgse echtpaar had namelijk de prijs gewonnen van de Heineken vliegticket-actie. Het leverde twee tickets voor een vlucht naar Parijs op en een met levensmiddelen gevulde reistas. Filiaalmanager Daems overhandige de prijs, een medewerkster zorgde voor de bloemen. i U vraagt, wij draaien!

Scheldebode | 1998 | | pagina 22