co-packers Wat houdt de functie in? Wat heeft Budelpack jou te bieden? Interesse? Bel direct de Budelpack werklijn: 0166 - 619915 De toonaangevende verpakker in Europa. Werken als productiemedewerker (m/v) kan iedereen die het wil leren. (Dus ook voor herintreders is er werk aan de winkel.) De belangrijkste werkzaamheden zijn: het inpakken van een breed scala aan merkproducten; t het verzorgen van bijkomende verpakkingswerkzaamheden; het stapelen van gereed product en het zorg dragen voor de eindafwerking van dit gereed product. Ervaren inpakkers kunnen de gelegenheid krijgen operators te assisteren. Daardoor kunnen hun taken worden uitgebreid. Denk hierbij aan machinebediening en kwaliteitscontrole. 1. Zekerheid van werk Na een jaarcontract krijg je bij goede prestaties een contract voor onbepaalde tijd. 2. Opleiding ledereen tot 18 jaar gaat één dag per week naar een vakopleiding. Maar ook als je ouder bent dan 18 jaar kun je naast je werk een diploma halen. Aan werknemers die het Nederlands nog niet voldoende beheersen, biedt Budelpack de mogelijkheid om Nederlandse les te volgen. 3* Doorgroei in salaris De volgende tabel laat zien dat er muziek zit in een baan voor jou bij Budelpack (inschaling vindt plaats op basis van leeftijd, kennis en ervaring). 16 jaar: 1.147,- bruto per maand; 17 jaar: 1.308,- bruto per maand; 18 jaar: 1.515,- bruto per maand; 19 jaar: 1.767,- bruto per maand; 20 jaar: 2.066,- bruto per maand; 21 jaar: 2.181,- bruto per maand; vanaf 22 jaar tot 2.632,- bruto per maand. 4* Doorgroei in functie Je kunt doorgroeien via de functie van senior productiemedewerker (tot 2.843,-) naar de functie van (senior) operator. Hiervoor kun je met steun van Budelpack je VAPRO diploma A en/of B mechanische richting halen. Een operator verdient tot 3.041,- bruto per maand. Een senior operator tot 3.760,- bruto per maand maar hiervoor is wel je VAPRO B diploma noodzakelijk. Vanzelfsprekend ligt het aan je eigen inzet of je doorgroeit naar een hogere functie. 5* Flexibel dienstverband Er zijn allerlei mogelijkheden: werktijden van 7.00 tot 16.00 uur en van 16.00 tot 24.00 uur. Wisseldiensten met toeslag of oproepdiensten in de dag of avond. Budelpack zoekt in eerste instantie medewerkers in wisseldienstverband waarbij over de gewerkte uren na 18.00 uur een toeslag van 30% wordt betaald. Maar, er zijn dus ook andere werktijden mogelijk. Als je nog geen 18 jaar bent, word je voorlopig in de dagdienst geplaatst. 6. Vervoer Er zal een buslijn worden geregeld met routes vanuit Roosendaal naar Budelpack en vanuit Vlissingen naar Budelpack met vaste opstapplaatsen. Je kunt ons bellen tijdens kantooruren en woensdag 27 mei, donderdag 28 mei en vrijdag 29 mei tot 21.00 uur en zaterdag 30 mei van 9.30 tot 13.30 uur. Budelpack co-packers is een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met drie vestigingen in Nederlanddrie vestigingen in Spanje en één vestiging in Groot-Brittannië. Budelpack is marktleider in de Benelux en in Spanje. Budelpack co-packers verpakt met behulp van moderne machinelijnen onder andere levensmiddelenhygiëne productencosmetica en wasmiddelen. In Poortvliet is een team van ruim 400 vakmensen werkzaam voor een grote reeks van nationale en internationale merkartikel fabrikanten. Paasdijkweg 15, 4693 RE Poortvliet Budelpack co-packers groeit,., groei je met ons mee als

Scheldebode | 1998 | | pagina 12