ZEELAND - Gezondmooi en fit: drie basisgegevens voor een prettig leven. zeker nu de zomer in aantocht is, is het belangrijk om goed voorbereid de mooiste maanden van het jaar in te gaan. gezondheid is een groot bezit, natuurlijk wil iedereen ook nog eens mooi zijn en uiteraard horen daar een fitte lichaam en geest bij. door Ben Donkers Tal van bedrijven en instellingen, die zich in deze weekkrant presen teren, dragen een steentje bij aan ons welzijn. Dat kan een schoonheidsspecialiste zijn, de kapper of een fitnes scentrum, om maar eens een paar dwarsstraten te noemen. Gespecialiseerde beroepen kunnen ons aardig op weg helpen naar een prettig leven. Vakmensen weten vanuit hun kennis en ervaring wat iemand nodig heeft. Ze zijn overal te vinden, werken aan het welzijn van de mens. Vrouwen, en ook mannen, die de drempel naar een schoonheidsspecialist nog te hoog vinden, kunnen op aangename wijze kennismaken met professionele verzorging in beautyfarms. Een ongedwongen manier om gezond met het eigen lichaam om te gaan. Bij een goed gevoel hoort passende kleding en verzorging. Je hoeft geen ster te zijn om te schitteren, kleding kan frivool zijn, speels of uitbundig. Accessoires worden aangepast. Ons uiterlijk hebben we zelf in de hand. Een badpak of bikini moeten goed pas sen, dat is minstens zo belangrijk als bij lingerie. Alles draait om uitdagingen: nieuwe wegen inslaan. Het geurtje mag afwijkend zijn, de gevestigde orde wordt kritisch bekeken, alle accenten zijn mogelijk. Regels mogen overtreden worden. Het kan, als het maar naar je zin is. basis vo

Scheldebode | 1998 | | pagina 15