Uitslag Kuikenprijsvraag Combi Back: ook inlijstwerk De Spiegel: Da's met die poppen Robbemijn heeft leuke acties Op de pagina van Langeviele/Geere was een aantal kuikens verstopt. De letters moesten het woord paaseieren vormen. De prijs, een waardebon van 100 gulden, is voor: P. de Dreu uit Gapinge 1 Combi Back in de Korte Geere foto: Ben Donkers MIDDELBURG - Dikbert van Hees, bedrijfsleider van foto- en videospeciaalzaak Combi Back aan de Korte Geere, gaat extra servi ce verlenen middels inlijstwerk. „Een lijst of passe-partout hoort bij een foto, het is de finishing touch. Uiteraard blijven foto en video de hoofdmoot van het bedrijf. Als aardige, niet onbelangrijke bijkomstigheid gaan we daar het inlijstwerk aan toevoegen." Uitgangspunt van Combi Back is dat men er niet duur mee wil zijn. In de zaak komt een display met de soorten lijsten die mogelijk zijn, en uiteraard wordt er graag advies over gegeven. Van Hees is een fotodier in hart en nieren, dat blijft zo. Hij ziet de digitale fotografie met rasse schreden naderen. Combi Back volgt die trend, de zaak is er klaar voor. „De camera is nog best prijzig, maar er is al een aantal fanatici volop mee in de weer. Een nieuwe uitdaging voor hobbyisten." De fotospecialist heeft er uitgebreide informatie van in huis. Blijven er vragen over, dan kan men er uiteraard altijd mee bij hem te recht. Dikbert van Hees en Hilde van den Dool van Combi Back. foto: Harry de Lange 0 De Spiegel is aan de buitenkant herkenbaar door de etalagepoppen die trouw de wacht houden. foto: Ben Donkers MIDDELBURG - Aan het begin van de Lange Geere, een schilderachtig zijstraatje van de Lange Delft, is al sinds jaar en dag De Spie gel gehuisvest. Een aparte modezaak van Sari Maas. Apart vanwege de collectie (Duitse en Franse damesmode) en door de persoon lijke benadering. Mode houdt Sari Maas al jarenlang bezig. De Franse en Duitse collectie voert ze al jaren. „Duits is degelijk met prachtige stoffen, Frans heeft iets leuks, joyeuzer, vrolijker ook*. Ik zorg telkens voor iets nieuws. Mensen moeten gewoon regelmatig komen kijken. Het is natuurlijk een moeilijk voorseizoen, mode is weergevoelig. Ik probeer er exclusief op in te spelen." Er komen steeds meer kleuren, aardetinten vormen de basis. Omslagrokken, voile stoffen, t-shirts of 3-delige sets: „ik lever een to taalpakket. Toch wil ik klein blijven voor een grote doelgroep. Maar de persoonlijke benadering blijft en ik wil niet te duur zijn. Je moet ook iets anders brengen dan anderen. Uiteindelijk bepaalt de klant natuurlijk wat zij draagt. Je moet in kleding bewegingsvrij heid hebben, je moet je er prettig in voelen. Dat adviseer ik ook." De stijl die in De Spiegel te koop is, spreekt velen aan. „Ik houd er zelf ook van. Je moet tenslotte achter het product staan dat je ver koopt." Bij Robbemijn zijn er tot en met zaterdag extra koopjes. MIDDELBURG - Dat is nu weer echt zo n winkel waar je niet meer omheen kan. Gewoon gezellig, fris, leuk voor the kids en plezierig voor de ouders daarvan. Robbemijn ju- nijor aan de Lange Viele 4 in Mid delburg. Een speciaalzaak in baby, peuter en tienermode en regelmatig leuke acties. Zoals de kassabonnen- aktie van deze maand. Wat dat is Simpel. Iedere klant die iets bij Robbemijn junijor koopt krijgt uiteraard een kassabon, aan het eind van de maand wordt er een uit de vele kassabonnen getrokken en de geluk kige mag deze mand een origineel LaPa- gayo-horloge in ontvangst nemen. Volgende maand, mei dus, is er weer een kassabonnenaktie en de winnaar krijgtDat houden we dus nog even geheim. De collectie van Robbemijn junij or is zoals de klanten dat gewend zijn: be kende kwaliteitsmerken, met een speciale knipoog naar de LEGOlijn in de LEGO- kleuren rood, blauw, groen en wit. Voor wie het nog niet weet: Robbemijn ju nijor is niet alleen voor kinderen. Ook tee ners horen sinds geruime tijd tot de vaste klanten en voor die speciale groep is er vo lop keuze. Op zoek naar een leuk cadeau tje voor de baby? foto: Harry de Lange Robbemijn junijor heeft het. Leuke baby- kleding, maar dan niet van dat zoete' maar gewoon lekker stoer? Stap bij Rob bemijn junijor binnen en bezoek de baby- hoek. En zo is er nog veel meer op mode gebied te vinden maar daar is natuurlijk pas achter te komen als de winkel wordt binnen gegaan. En de kinderen? Die vin den het een feest. Met een jungleboom, oergezellige paskamer en eindelijk een winkel waar je als kind gewoon jezelf kunt zijn. Echt kindvriendelijk dus. O ja. Op zoek naar een echt koopje voor de kids? Tot en met aanstaande zaterdag gaan de trainingspakken met 25 gulden korting de deur uit. En dat is mooi meege nomen.

Scheldebode | 1998 | | pagina 5