'We leveren beeld en geluid op maat Goed materiaal is belangrijk Carlier zorgt voor kwaliteitsvervoer 'Je zou hier drie weken mee moeten lopen Hebu: hydraulische slangen- en koppelingenspecialist Mechielsen: van gasvulstation tot kampeercentrum JtHEBUfc S SI SI BS Carlier Touringcar BV Hebu Plus Pulse Audio Video Meeuwse Handelsonderneming B. V. Kampeercentrum Mechielsen Sporthuis Olympia Carlier Touringcar BV in Middelburg is een modern bedrijf met een vertrouwd ouderwetse visie. "De klant is bij ons nog altijd koning," zegt manager R. Nuijens. Dat betekent dat we alleen afspraken maken die haalbaar zijn en dat we die afspra ken ook altijd nakomen." Die afspraken heeft Carlier Touringcar BV gemaakt met verschillende instanties en instellingen. "Voor de CZ-groep, het GAK, de gemeente en voor scholen en instellingen verzorgen wij het zogenoem de 'doelgroepvervoer.'," vervolgt Nuijens "Als dat grote groepen zijn, zoals voor leerlingen vervoer, dan gebruiken we daar onze groepsvervoersbussen voor. Daarvan hebben we er zeventien. Veertien daarvan kunnen vijftig personen vervoeren, drie zijn de bekende 'gelede' bussen voor 67 personen." Naast de groepsvervoer-bussen heeft Carlier ook zestien touringcars. Daarvan zijn er der tien 'gewone' luxe bussen voor vijftig personen, met extra's als een toileteen video en een koffiebarretje. Verder twee verlengde bussen met plaats voor zeven tig reizigers met dezelfde extra's en daar naast nog een bijzonder luxe Vip-Coach. In deze super de luxe bus kunnen drieën twintig personen heel ruim en comforta bel vervoerd worden. Het Middelburgse vervoersbedrijf beschikt dus overeen groot scala aan rij dend materieel en kan hier door flexibel inspelen op de vraag van de klanten." En anders kunnen we altijd nog terugvallen op het moederbedrijf in Ede. Sinds 1996 zijn we een onderdeel van de Noot Holding. Dit is een van de voordelen daarvan." Als het nodig is kan Carlier Touringcar BV ook een touringcar in orde maken voor rolstoelgebruik. "Dat kan om één zitplaats gaan, maar dat kunnen er, afhankelijk van het soort rolstoelen, in totaal zo'n vijfentwintig zijn. Verder heb ben we ook de beschikking over gewone taxi's en taxibusjes, waar ook weer rol stoelers in vervoerd kunnen worden." Dat bussen makkelijk in te richten zijn voor rolstoelen is natuurlijk een voordeel als bijvoorbeeld een ouderenbond een dagtocht wil maken. "Wij hebben een speciaal dagtochten-programma voor allerlei soorten verenigingen en instellin gen. Voor een hele redelijke prijs is zo'n vereniging een hele dag lekker weg. En we kunnen ook meerdaagse reizen verzorgen. Voor de basisscholen hebben we een aantrekkelijk schoolreisjes programma, compleet met een tekenwedstrijd." Daar naast rijdt Carlier Touring- carbedrijf BV ook voor een grote reisorganisator als Arke. "We voeren voor Arke pendel reizen en meerdaagse reizen uit naar de vakantie- gebieden in onder meer Zuid Frankrijk en Spanje of 's winters naar de skigebie den." Voor die pendels, die dagtochten en meerdaagse uitstapjes gaan er bij Carlier bij voorkeur chauffeurs mee die naast hun groot rijbewijs en hun chauffeursdiploma personenvervoer, ook nog de aantekening 'tour' heb ben gehaald. "Voor dat certi ficaat leren de chauffeurs meer over het voorbereiden van een dag tocht en het omgaan met reizigers die 'uit' zijn," vertelt Nuijens. "Wij vinden dat een hele waardevolle aanvulling." Carlier Touringcarbedrijf BV let altijd op kwaliteit. "Daarom zijn we ook heel trots op de toekenning van het Keurmerk voor Busbedrijven. Tot nu toe zijn er nog maar honderd van dergelijke keurmerken uitgereikt. De verantwoordelijke stich ting houdt voor de toekenning een keu ring van het rijdend materieel en kijkt heel kritisch naar de personele samen stelling. Het is een keurmerk dat ieder jaar opnieuw verdiend moet worden. Voor 1998 zijn we in ieder geval met vlag en wimpel geslaagd," is gevestigd aan de Elect ra weg 9, 4338 PK, Middelburg. Telefoon 01/8- 615 015, fax 0118 - 635 596. Hebu Plus is sinds april '95 gevestigd in Vlissingen. Ons bedrijf is gespecialiseerd op het gebied van hydraulische slangen en kop pelingen. Als zelfstandige poot van Hebu Techniek in Krimpen a/d IJssel kunnen wij zeer concurrerend zijn, daar Hebu in de slangenwereld een zeer bekende naam is en als een der groot sten in ons vakgebied genoemd mag worden. De toevoeging Plus staat voor alles wat te maken heeft met lagedruk-slangen, appen dages en ons pneumatisch programma van Sempress. Wij zijn gevestigd op industrie terrein Vrijburg, gelegen tussen Middelburg en Vlissingen. Het heeft ons toch wat moeite gekost om het vertrouwen te winnen van onze Zeeuwse klanten. Gelukkig zijn er daarin geslaagd. Aangezien kwaliteit hoog in het vaandel staat, zullen wij onze plaats in de Zeeuwse markt kunnen uitbreiden. Onze kracht is, als klanten kampen met hydraulische pro blemen op het gebied van slangen en kop- PLUS mrwm pelingen, direct geholpen kunnen worden. Er is dan geen tijdverlies zodat men met de machine meteen verder kan. Tevens rijden wij met onze servicebus naar de klanten om te bezorgen of om hen technisch bij te staan door het inmeten van de slangen of voor advies. Wij nodigen iedereen uit die geïnteresseerd is in onze producten, om eens een kijkje te komen nemen aan de Handelsweg 20 in Handelsweg 20 4387 PC Vlissingen tel. (0118) 479 999 ulse Audio Video, een modern bedrijf met wortels in een diep ver leden, heeft meer dan 25 jaar erva ring op het gebied van geluid. Een nos talgische jukebox in de ruime showroom doet aan dat verleden den ken. In tegenstel ling tot 'die goede, oude tijd' staat in dezelfde ruimte moderne geluidsap paratuur. ,,Wij leveren profes sionele geluids- en (grootbeeld)video- systemen op maat. Dat gebeurt voorna melijk aan de hore ca, winkels en diverse recreatiebe- drijven", zegt Henk Meerman. In de speciaal ingerichte luisterruimte staat diverse Polby Pro-Logic apparatuur opgesteld, zodat de particulier het kan beluisteren. Pulse levert ook andere spe cialistische geluidssystemen zoals ring leidingen voor slechthorenden. Naast deze systemen kan Pulse ook voor zien in video-grootbeeldprojectoren. Het toepassingsgebied hiervan loopt sterk uit een. De projectoren worden met name gebruikt voor presentaties en bijvoor beeld bij voetbalwedstrijden die in cafés bekeken kunnen worden. Ook op het gebied van video-bewakingssystemen ben je bij Pulse aan het juiste adres. Met name voor kantoor, woning of winkel is er keuze uit verschillende systemen. Het bedrijf beschikt over een uitgebreide technische staf en een eigen service- dienst. Kwaliteit staat bij Pulse hoog in het vaandel. Dam 21, 4331 GE Middelburg Telefoon 0118-640411; telefax 0118-623119. bedrijf heeft zeker voor Zeeland een uniek karakter, en dan met name op het gebied van de watertechniek, zegt Maarten Pleijte van Meeuwse Handelsonderneming b.v. aan de Albert Plesmanweg in Goes. "We moeten het vooral hebben van onze veelzijdigheid, je zou hier eigenlijk drie weken mee moeten lopen om een beetje een indruk te kunnen krijgen." De oprichter M. Meeuwse begon het bedrijf in 1953 in een pand aan de Schimmelpenninckstraat te Kloetinge, als een handel in bestrijdingsmiddelen en Jtuinbouwgereedschappen. Een tankser vice station voorzag hem van aanvullen- de inkomsten. In de loop der jaren groei de het bedrijf gestaag, doordat het invloed had gekregen op het gebied van bedruppeling- en beregeningstechnie- ken. Hierdoor zag dhr. Meeuwse zich in 1980 genoodzaakt een nieuwe vestiging op te richten op het Industrieterrein de Poel I. In het begin van de jaren tachtig nam de huidige directeur P. Meeuwse het bedrijf over van zijn vader. Er werken nu 13 mensen in vaste dienst, terwijl er in de beregeningstijd, die loopt van ongeveer januari tot april, een beroep kan worden gedaan op extra krachten. Het huidige bedrijfsoppervlak bedraagt 2000 vierkante meter, waarvan een belangrijk deel ingenomen wordt door het magazijn. De veelzijdigheid van Meeuwse Handelsonderneming b.v. komt tot uiting in de drie werkterreinen die zij bestrijkt. De oorsprong van het bedrijf ligt nog steeds op het gebied van de watertech niek. Nieuwe ontwikkelingen op dit gebied worden op de voet gevolgd. Men levert en installeert systemen voor bevloeiing en nachtvorstbescherming voor onder andere fruitteeltbedrijven. Daarnaast worden er ook beregeningsin- stallaties voor golfbanen, tennisbanen, openbaar groen, sportparken en particu liere siertuinen geleverd. Door de jaren lange ervaring kan het bedrijf ook goede adviezen aan tuinliefhebbers bieden. Op het gebied van de agritechniek is het bedrijf ook ruim gesorteerd, van een paar laarzen tot luchtverhitters en besturings units voor fruitbewaarinstallaties. Sinds een paar jaar zijn de activiteiten van Meeuwse uitgebreid met een groot handel in elektro-artikelen. Deze tak vormt een apart onderdeel van het geheel. In tegenstelling tot de water- en agritechniek richt deze tak zich uitslui tend op bouwmarkten en installateurs. De balie van Meeuwse Handelsonderneming is geopend van maandag tot en met vrijdag van acht uur 's morgens tot vijf uur 's middags. Daarnaast kent het bedrijf een 24-uurs service voor zaken als beregenings-, nachtvorstbeschermings- en luchtverwar- mingsinstallaties. Goederen kunnen worden afgehaald aan de balie of thuis worden bezorgd. Meeuwse Handelsonderneming b.v. is gevestigd aan de Albert Plesma.nweg 6 in Goes bedrijventerrein De Poel I). Albert Plesmanweg 6 Goes (bedrijventerrein De Poel 1) Gildeweg 35 4383 NJ Vlissingen. Tel: 0118-440100. Bergsport, en dan speciaal de berg- wandelsport is een vrijetijdsbeste ding die zich in een groeiende belangstelling mag verheugen. Simon van Strien, eigenaar van Sporthuis Olympia, heeft er dagelijks mee te maken. "Het omvat een breed pakket en vele zaken om rekening mee te houden. Belangrijk is het eigen gewicht. Of je nu 100 kilo weegt of 65, dan heb je toch ande re bergschoenen nodig. Dat wordt onder schat, men heeft er soms niets voor over, terwijl goed materiaal belangrijk is. Bij het dalen nog meer dan bij het klimmen. Wij voeren de betere merken, leren modellen. Er zijn schoenen die uit één deel bestaan, dus naadloos, er zijn schoenen die uit ver schillende stukken leer bestaan. Eendelig past beter rond de voetvorm en zijn boven dien waterdicht. Goede schoenen zijn voorzien van Vibram zolen die veel slijt- vaster zijn dan normaal. Bovendien kunnen alle schoenen bij ons ver zoold worden, ook de tussenzolen. vn Sport, hobby, kost geld. De schoe nen mogen dan duur zijn, 300 350 gulden, die investering komt er uit. Als men beter de schoenen ver zorgt met de daarvoor bestemde onderhoudsprodukten, dan heeft men er meer plezier van en gaan ze zeker vijf jaar of langer mee. Als ze eenmaal lekker aan je voeten zitten, dan wil je ze niet weggooien. Wie bij ons schoenen koopt kan ze op de proef- helling in de winkel testen. Bergschoenen zijn er ook in kindermaten." Wie gaat wan delen of de bergen in gaat vindt bij Sporthuis Olympia een totale outfit. Slmon legt uit."Dat is Outdoor kleding en dat is behalve heel functioneel ook mode aan het worden. Het is goed materiaal, ademend, waterdicht en winddicht. Een van de nieuwste snufjes op dat gebied zijn specia le kousen, zowel voor de linker als rechter voet, een door Falke ontwikkeld produkt. Anatomisch zit er verschil in voeten en daar is aan gedacht. Door een speciale samenstelling van de stof zijn ze zeer prak tisch in het gebruik. Er zijn zelfs aan tem peratuur gebonden sokken. Bij rugzakken van het merk Tatonka heeft men ook aan een anatomische vorm gedacht en die dag rugzak is absoluut een topper. In grote rug zakken, voor trekkers, doen wij veel met <arrimnr Gan zenpoortstraat 2 Goes. scheldebode van woensdag 4 maart 1998 BEDRIJVEN fan L l.<:T;\v Nieuwbouw zorgt ervoor dat de kam- peerliefhebber niet snel teleurgesteld wordt. Het bedrijf heeft de dealerschap van Delta- en Steckeman-caravans en verkoopt Alpen-Kreuzervouwwagens. „Het nieuwste type is de Tempo. Deze vouwcaravan bestaat uit één geheel en Mechielsen Gassen groeide in vijf jaar uit van een gasvulsta tion tot een compleet kam peercentrum waar men onder andere terecht kan voor een nieuwe caravan of vouwwagen. „Ik merkte dat er een grote vraag was naar allerlei kampeer- artikelen. Daarom ben ik naast het exploiteren van de benzinepomp en het gasvulstation gestart met de ver koop van caravans, vouwwagens en tenten. Dat liep vanaf het begin goed en gelijk groeide de vraag naar kam- peer-accessoires. De afgelopen jaren ging ik alles steeds verder uitbouwen en inmiddels kunnen wij ons een vol waardig kampeercentrum noemen", vertelt eigenaar Ko Mechielsen. kan binnen drie minuten worden opge zet", legt Mechielsen uit. Tijdens de paasdagen wordt er bij kam peercentrum Mechielsen een grote show gehouden. i

Scheldebode | 1998 | | pagina 23