BEDRIJVEN Autosloperij Van Veen heeft alle onderdelen Caravancentrum Poelzicht compleet Een tevreden klant is onze beste reclame Fabricom biedt veelzijdig dienstenpakket Delta Gasservice heeftService Pluskontrakt' Onderhoud, storingen en onderdelen in één tarief Delta Gasservice Jvan Belzen Caravancentrum Poelzicht Autosloperij Van Veen Fabricom Electro B V Delta Gasservice installeert gastoestellen, repareert en onderhoudt ze en is een vraag baak én een servicepunt voor andere gas-installatiebedrijven. "Wij zijn gespe cialiseerd in onderhoud en het verhel pen van storingen," zegt directeur E. Cornelissen. "En die verhelpen we bin nen een uniek servicepakket." Delta Gasservice werkt voor particulie ren, voor het Delta Nutsbedrijf en werkt verder voor collega installatiebedrijven als 'gaswacht'. "Iedere installateur kan installaties aan leggen," vervolgt hij. "De grote bedrijven hebben wel een storingsdienst, maar die kunnen over het algemeen slechts enke le merken repareren. Delta Gasservice kan ieder merk en iedere storing aan." Met een storing aan een gastoestel, of het nu een eenvoudige Cv-ketel is of een combiketel, zijn bijna altijd fikse repara tiekosten gemoeid. "De klanten realise ren het zich niet, maar in de vijftien jaar dat zo'n apparaat gemiddeld meegaat, kosten reparaties al gauw 800,- tot ƒ1400,- aan onderdelen. Met ons spe ciale Service Pluskontrakt krijgen de klanten niet alleen periodiek onderhoud en niet alleen 24-uurs service, zoals bij onze collega's, maar ook nog eens gratis reparatie en onderdelen. En de kosten van zo'n abonnement zijn hetzelfde als bij die 'normale' serviceabonnementen. Iemand met een eenvoudige centrale verwarming betaalt bij ons ƒ11,75 in de maand, met een combitoestel met warm water is dat ƒ16,- per maand. Wie op jaarbasis afrekent krijgt ook nog eens korting. De klanten krijgen dus meer voor hetzelfde geld." Er zijn verschillen de redenen, waarom Delta Gasservice zijn klanten dit Service Plus kontrakt kan aanbieden."Ons bedrijf is in 1991 gestart met 500 klanten. Nu, in 1998 onderhouden we 15.000 apparaten voor klanten van het Delta Nutsbedrijf en voor 4500 particuliere klanten. Omdat zoveel klanten meedoen in dat Service Pluskontrakt, hebben we een verzekering waaruit die reparaties betaald worden." De klanten van Delta Gasservice wonen op Walcheren, Schouwen-Duiveland, in Zeeuws Vlaanderen en in Noord en Zuid Beveland. "Je kunt dus gerust stellen dat we heel Zeeland bedienen. Klanten die geïnteresseerd zijn in het Service Plus informatiepakket van Delta Gasservice kunnen altijd even bellen naar het kantoor in Middelburg. Ook voor een eerlijk advies kan iedereen bij Delta Gasservice terecht. "Wij zijn er echt niet altijd op uit om een nieuw toe stel te verkopen..Als iemand twijfelt, dan informeren we bijvoorbeeld altijd even naar het gasverbruik. Want dat beïn vloedt ook de slijtage van de apparaten. Soms adviseren we de klant om de aan schaf nog maar een jaartje of twee uit te stellen. Waarom niet?". Als klanten dan toch een nieuw toestel willen, dan is het prettig om te weten dat Delta Gasservice, Nefit-dealer is "Wij zijn zelfs Nefit Comfortdealer. Dat is een onderschei ding, want het betekent dat we net iets meer voor de klanten doen. De helft van de gastoestellen in ons gebied is ook van de Nefit, vandaar dat deze fabriek ons ook meer ondersteuning biedt. Ook collega-gasinstallateurs komen bij Delta Gasservice om advies. "Door onze uitgebreide kennis van verschillende energiesystemen, kunnen' we hen van dienst zijn. Arnesteinweg 48 K-L, 43 38 PD, Middelburg Telefoon 0118 - 635 256, fax 0118 -627'837 Las- en constructiebedrijf Nieuwe Kruidmolenweg 1 4382 WB Vlissingen telefoon (0118) 461 387, fax (0118) 470 946 Verrijn Stuartweg 4, 4462 GE Goes; telefoon (0113) 223277 fax (0113) 233 560 Mijn bedrijf is een modern auto recyclingbedrijf, zegt A. van Veen, eigenaar van Autosloopbedrijf Van Veen in Middelburg. "Een autosloperij bestaat al lang niet meer uit een rommelige verza meling auto's waaruit klanten naar believen onderdelen kunnen balen. Wij hebben hier een modern magazijnleen reparatieafdeling en een afdeling twee dehands auto's." "In onze magazij nen liggen onder delen van alle mer ken auto's vanaf de zeventiger jaren tot '1992 keurig gerangschikt," ver volgt Van Veen. "Een klant hoeft maar naar een Ont steking of een rem- schijf te vragen en we kunnen het zo opzoeken. Hier ligt alles van alle bekende merken, behalve van Amerikaanse auto's'. Daar is aan deze kant wat lastig aan te komen. Wij leveren onderdelen aan bedrijven en particulieren. De onderdelen worden steeds beter van kwaliteit. Ik zeg altijd: 'goed is goed'. Waarom zou je in een oudere auto een gloednieuwe ontsteking van 900,- gul den gebruiken als het voor minder dan is gevestigd aan de Oostperkweg 39, 4332 SB Middelburg Telefoon 0118 - 625689, fax 0118-62 37 68 de helft van de prijs kan?" Onder die par ticulieren zitten voor een deel liefheb bers van oude auto's en klassiekers. Ook die klanten kan Van Veen helpen. "We bestaan al bijna tien jaardus we hebben zo wel het een en ander kunnen bewa ren." En Van Veen kijkt hu al vooruit naar de toekomst. "Je moet courant blijven. Het is belangrijk dat we nu al in de gaten hebben, welke auto's het in zich hebben om straks een klassieker te worden. Die wordt het, die niet. Dat voel je aan. Duitse merken zoals Opel, Ford en Volkswagen moét je in de gaten houden. Een enkele- keer kan het toch nog eens verrassen. Zo had ik het-succes van het oude C-Kadettje niet voorzien. De Coupé, ja die wel, die zag ik wel als klassieker. Maar de gewone uitvoering had ik niet zo ingeschat. Je moet dus niet te vroeg gaan weggooien. Ons bedrijven terrein is 3000 vierkante meter groot maar ruimte genoeg heb je nooit." Klanten die onderdelen komen halen, kunnen daar van Van Veen of van zijn twee monteurs ook technisch advies bij krijgen. "De auto's worden tegenwoordig steeds ingewikkelder, vooral op het gebied van electronica kunnen ze wel een steuntje in de rug krijgen. Vooral boordcomputers komen de klanten hier halen. In bijna alle auto's van de laatste tien jaar zit zo'n ding. Ze zijn erg popu lair bij onze klanten, want nieuw kosten die dingen al gauw 750,- tot 1500,- En als het echt te ingewikkeld wordt voor de klanten, dan kunnen wij de onderdelen altijd nog voor ze inbouwen. We hebben hier ook een gewone reparatieafde ling, dus ook voor andere reparaties kun nen ze hier terecht." Ook tweede hands auto's verkoopt Van Veen. "Hier staan occasions van alle merken van zeven tot vijftien jaar oud. We geven' overal twee maanden garantie op. En we zijn aange sloten bij de STIBA, dat is de vergelijk baar met de BOVAG, maar dan voor au'tosloopbedrijven. Verder zijn we een gecertificeerd bedrijf, aangesloten bij de ARN, Auto Recycling Nederland." Autosloperij Van Veen is dus een modern auto-recyclingbedrijf. Binnenkort doet ook.hier de automatisering zijn intrede. "Speciaal voor ons wordt een software pakket ontwikkeld, waarmee we nog sneller kunnen zien of een bepaald onderdeel op voorraad is. Dan kunnen we klanten nog beter van dienst zijn." scheldebode van woensdag 4 maart 1998 Van Belzen bv produceert prak tisch alles wat de klanten vragen. Dit kan zijn van eenvoudige beugels, haken e.d. voor particulieren, maar ook worden regelmatig staal constructies, trappen, bordessen en lui fels voor aannemers of voor de industrie gerealiseerd. Een belangrijke bijdrage wordt ook gele verd door het maken van diverse stalen onderdelen voor de industrie, scheeps bouw en de weg- en waterbouw. Een specialisatie van Van Belzen is het maken van diverse onderdelen t.b.v. zee boeien en drijfbakens t.b.v. de vaarweg- markeringsdienst. Hiervoor worden ook regelmatig complete boeien - van drijf bakens tot grote lichtboeien - zelf gemaakt. Las- en Constructiebedrijf Van Belzen bv is reeds lange tijd een begrip in de omge ving van Vlissingen. In 1953 is opa Van Belzen in het nabijgelegen dorpje Ritthem gestart in een bestaande smede rij, waarbij de hoofdwerkzaamheden lagen bij de dienstverlening in de land- die uitgevoerd worden, kun nen variëren van het knip pen, zetten, walsen en las sen van platen en profielen in staal, roestvrijstaal en alu minium. Verder is er op het gebied van materiaal bewer king veel meer te krijgen bij de firma Van Belzen. Wat betreft de lasprócessen kunt U bij Van Belzen bouw, o.a. paarden beslaan e.d. Ook werd er veel smeed-- werk uitgevoerd. Na di.verse verbou wingen en, uitbrei dingen op het dorp was het destijds niet meer mogelijk om verder door te groeien i.v.m. milieu- en geluidsoverlast. Omdat Van Belzen zich meer ging toeleggen op constructiewer ken, is er in 1988 besloten om nieuw te gaan bouwen aan de Nieuwe Kruidmolenweg 1, op het nieuwe indus triegebied "Buitenhaven" te Vlissingen. Hier werd een bedrijfspand gerealiseerd met een oppervlakte van ±760 m2, met een hijscapaciteit van 2 x3,2 ton. Inmiddels is na uitbreidingen de opper vlakte van de werkplaats ±1650 m2, met max. 10 tons hijscapaciteit. In 1996 is er een nieuw kantoor met kantine en was- en kleedruimte gerealiseerd. Het huidige personeelsbestand bestaat uit 24 perso nen. Van Belzen bv heeft een gevarieerd klantenbestand, dat in alle bedrijfstakken is terug te vinden. .De werkzaamheden Fabricom Electro BV, met vestigingen in Moerdijk, Sluiskil en Goes, biedt een uitgebreid en veelzijdig dien stenpakket. Dat kan zijn op het gebied van telecommunicatie en beveiligingen, kasten- en paneelbouw, ontwerp en engeneering, instrumentatie en electro- techniek, om maar eens een paar specia lisaties te noemen. Zo kan proces-automatisering en machi nebesturing worden uitgevoerd, er wordt aan de hand van opgegeven specificaties programmatuur ontwikkeld en uiteraard wordt inzake automatisering in het alge meen geadviseerd. Dagelijks zijn er zo'n 170 medewerkers in de weer voor diver se projecten: dat kan bij bruggen of slui zen zijn, waterbehandeling, de voedings middelen- of glasverwerkende industrie en milieubeheer. Er worden pneumatische en electroni- sche systemen gemonteerd, integrale ver- keerssignaleringssytemen en kracht- of lichtinstallaties. Bovendien wordt gezorgd voor algemeen onderhouds werk. Samenstellen, bedraden en testen van besturingskasten behoort bij Fabricom tot de mogelijkheden, afhankelijk van de wensen van de klant zijn diverse uitvoe ringen mogelijk. Het gecertificeerde bedrijf levert uiter aard kwaliteit in de ruimste zin van het woord. Apolloweg 15, Haven Ml 95. 4782 SB Moerdijk. Mercuriusstraat 4, 4551 LB Sluiskil, telefoon 0115-471859. Albert Plesmanweg 58, 4462 GC Goes, telefoon 0113-230908. terecht van eenvoudig electrode lassen, tot een meer geavanceerde toepassingen ats MIG, TIG en O.P. lasprócessen. Ook wordt het STT lasproces toegepast voor het kleinere pijp- en plaatwerk- of voor doorlassingen in pijp- of tanknaden. Voor diverse doeleinden worden ook materialen als roestvrijstaal en alumini um toegepast, naargelang de klant dit wenst, waarbij tevens van een deskundig advies kan worden gebruik gemaakt, steunend op een jarenlange ervaring. Het is vreemd. Zeeland is met name in de zomer een geliefde stek voor caravan- en campers- bezitters. Maar alles bij elkaar is er in heel Zeeland slechts één echt complete winkel te vinden waar echt alle acces soires voor deze vrijetijdsbesteding zijn te vinden: Caravancentrum Poelzicht in Goes. Poelzicht heeft echt alles te koop voor de caravan, camper of stacaravan. Het bedrijf dat wordt geleid door broer en zus Erik en Anne Boogaard bestaat vijftien jaar en in die jaren is er natuurlijk wel het een en ander veranderd. Ze waren een van de eer ste bedrijven op het industrieterrein en de start was eenvoudig: verkoop, onderhoud en stalling van caravans met daarbij een klein 'hoekje' voor de accessoires. Inmiddels werken er vijf full timers, is er een modern geoutilleerde werkplaats voor de reparatie en het onderhoud van caravans en is het 'hoekje' uitgegroeid tot een complete megamarkt van vijfhonderd m2. Wat er aan accessoires te koop is? Noem het maar op en het is er. Daarnaast is er een showroom van 2000 m2, met een enorme collectie caravans. De totale oppervlakte, inclusief stalling, beslaat zo'n 7000 m2. Dat om een beetje een indruk te geven wat er zich allemaal achter de voorgevel van Caravancentrum Poelzicht bevindt. "En eigenlijk groeien we alweer uit onze jas", weet Anne. "Het assortiment accessoires neemt per jaar toe. De showroom kleiner maken zodat de shop groter wordt, dat is eigenlijk geen oplossing. De mensen moeten ongedwon gen bij de caravans kunnen komen". Wie eraan denkt om met de caravan op pad te gaan, kan rekenen öp een goed advies. Vrijwel elk merk caravan is te koop en wie een occasion prefereert boven een nieuwe heeft keuze te over. Al is Poelzicht dan gespecialiseerd in caravans en alles wat daar bij hoort, ook bootbezitters kunnen er terecht. Talloze accessoires die bedoeld zijn voor caravans zijn uitermate geschikt voor op de boot en het assortiment dat Poelzicht voert sluit daar naadloos op aan.

Scheldebode | 1998 | | pagina 22