BRADERIE STUNT HIENKENSZAND 06-350.222.38 DE AFSPREEKHONTAKTLIJN DE AFSPREEIOIONTAKTLIJN WINKELEN HET SCHELDEBODE INT VAN Alle tapijten en gordijnen worden GRATIS gemetengemaakt en gelegd OPRUIMING Nieuw: 49.- 79.- 35. 49.95 MINI'S, MAXI-RESULTATEN! 10. GORDIJNSTOFFEN ONDER- VLOER PLATEN 59.95 69.95 69.95 5.95 Niet de grootstewel de gezelligste winkel s.v.p. in blokletters invullen Uw aanbieding met een maximum prijsvermelding van 50.- echt gratis* in De Scheldebode MINI'S: MAXI - RESULTATEN*I SCHELDEBODE Rotan Showroom modellen Mexico Ifrisétapijt Lagune noptapijt Fijne Alpha bouclétapijt nu BANKSTEL 13-2 zits Aanbieding Aanbieding Aanbieding Aanbieding Stof ondertapijt 00 Safari Natuurlook Novazon tapijt 00 Aanbieding Aanbieding Aanbieding van de rol 169.- KARPETTEN DOUK GROENENDIJK KOOPCENTRUM Dorpsstraat 20 - Heinkenszand GROENENDIJK Tel. 0113-562961 Hermesweg 23 - Vlissingen Alles direct uit voorraad leverbaar Tel. 0118-413632 Introduktie-aanbieding Schriftelijke reaktie op kontakt- advertenties is niet mogelijk REAGEREN OP EEN KONTAKTADVERTENTIE ZELF EEN ADVERTENTIE PLAATSEN 5CHELDEBODE VAN WOENSDAG 9 JUL11997 'Zie onderstaande voorwaarden Ir Rubriek: Plaatsingsdatum: Naam:Straat: Postcode:Woonplaats:Tel.nr.: Opsturen of inleveren: De Scheldebode, Vrijlandstraat 33d, 4337EA Middelburg. Uiterlijk vrijdag's Plaatsingsvoorwaarden: 1Uitsluitend voor particulieren, maximaal 3 regels. 2. In uw advertentie vermelden: één artikel met prijs tot max. 50.- en uw telefoonnummèr. 3. Geldt alléén voor te koop aangeboden artikelen. 4. Geen aanbiedingen per stuk, per paar e.d. 5. Gratis MINI'S kunnen uitsluitend middels bovenstaande bon worden opgegeven; geen fotokopieën. 6. één advertentie voor één plaatsing per bon (dus niet voor meerdere data per bon). 7. Indien plaatsing voor de eerstvolgende uitgave niet mogelijk is, wordt automatisch in de daarop volgende uitgave geplaatst. 8.Gratis MINI'S die niet aan onze voor waarden voldoen, worden zonder overleg niet geplaatst. 9. Maximaal 1 bon per week tel.nr./opdrachtgever. 10. Advertenties met dezelfde of soortgelijke inhoud worden maximaal 2 maal geplaatst. 11 j ...WEKELIJKS VOL SENSATIONELE AANBIEDINGEN EN NUTTIGE INFORMATIE VAN EN OVER UW FAVORIETE WINKELCENTRUM vising** imjtïjrj uwifn King Amur' m 1** Sportfestijn in Borseise sportnaiien vanaf 400 breed 12 kleuren I nu f%Q 00 per mtr. 1/ m 400 breed 8 kleuren nu per mtr. 1400 breed 8 kleuren zelflegprijs per mtr. t div. kleuren v.a850.- 3-zits bankje v.a. 475.- 2-zits bankje 375.- 200 breed nu per mtr. 1400 breed naturel gratis gelegd nu f%Q 00 per mtr. U^a 10 jaar garantie 400 breed 8 kleuren nu per mtr. keuze uit div. soorten/designs 120 of 140 breed vanaf per meter zelfmaak prijs Vinyl Costa marmoleumdessin 1400 breed QQ 00 per mtr. 0%7« project vinyl CARNAVAL I toplaag 0,6 mm Gratis gelegd Allerlei maten en soorten vanaf... Laminaat 80 soorten vloerplaten Alle laminaatvloeren gratis gelegd 5 jaar garantie 5 jaar garantie HAPPY FLOOR LAMINAAT 8 dessins Taberwaarde 9000 nu gratis gelegd per m2 SELECT FLOOR LAMINAAT 8 dessins Taberwaarde 9000 nu gratis gelegd per m2 OSMO LAMINAAT 15 dessins taberwaarde 11000 hardere toplaag niet mogelijk beslist eenmalig nu gratis gelegd per m2 per m2 nu k DE AFSPREEKHONTAKTLIJN ƒ1,- per min. Vanaf deze week is er een nieuwe efficiënte manier om via de tele foonlijn snel in kontakt te komen met leuke vrouwen en mannen. Op de kontaktlijn 06-350.222.38 kunt u anoniem luisteren naar tal loze serieus ingesproken adverten ties van lezers die een leuke, nieuwe partner of gewoon een vriend of vriendin zoeken. U kunt direkt reageren op de ingesproken advertenties door uw reaktie in te spreken. Uiteraard kunt u via 06-350.222.38 ook zelf - anoniem - een gratis kontaktadvertentie inspreken, welke u via de advertentiebon op deze pa gina ook in dit blad kunt plaatsen. U krijgt, nadat u de advertentie heeft ingesproken, automatisch een boxnummer en pincode van de bel- computer. Hiermee kunt u later de reakties op uw eigen advertentie beluisteren. Ter introduktie wordt uw advertentie deze maand voor slechts 10.- ge plaatst in de huis-aan-huis-bladen in heel Zuidwest-Nederland, met een to tale oplage van 556.800 exemplaren. Uw advertentie komt dan onder de aandacht van ruim een half miljoen le zers Probeer het direktVeel adverteerders hebben op deze wijze al binnen één of twee dagen leuke kontakten met ande ren gekregen Leuke meid van 22 zoekt romantische en lieve longen omg Bergen op Zoom. Zij ziet er goed uit. Jij moet er ook goed en leuk uitzien, een normaal postuur hebben, kort haar en langer dan 1 83m Wel je meer over mij weten? Bel me dan meteen op mijn box Boxnummer 922759 Ik zoek een leuke jongen! Een beetie een donker uiterlijk en donkere ogen vind ik wel leuk' Je moet ook ongeveer 1.75 lang zijn! Ik ben een meid van 24 |aar en ben t .68 lang en heb donker blond haar en groene ogen! Ik hou van swing beat! En W? Boxnummer 330452 Karakter: aardig attent en een tikkeltje eigenwiis. Ik ben Jose. een spontane, stevige, 24 lange schorpioen Ik heb lange blonde haren en blauwe ogen Hobby's: steps en mountaine biken. 8en jij tussen de 27 en 32 jaar? Bel dan! Boxnummer 455S48 Ik hou 'van lekkere mannen! Denk jij dal ji| die lekkere man bent die ik zoek? Laai dan snel een leuk bericht achter op mijn boxnummer en ik neem zeker contact met |c op' Mi|n naam is Evelien en ik ben 25 jaar oud! Wie gaat mij bellen? Boxnummer 968520 Ik woon in Öss en ben een tamelijk rustige meid van 22 jaar. Mijn naam is Sasia. heb blauwe ogen, kon haar en ben t .66 groot. Ik ben heel spontaan gezellig en romantisch. Spreekt dit je aan en hou ie van hetzelfde? Bel me dan eens snel! te genaan?! Boxnummer 922733 West Brabant Dag lieve lezers uit de regio, ik ben Renale een leuke 18 jarige meid uit Bergen op Zoom. Ik heb kort bruin haar en blauwe ogen. Ik hou van dansen en uitgaan maar ook j IV kijken. Jongens tot circa Hoi. ik ben Chantal en 19 jaar Jouw leettijd doel er met. als je maar leuk en gezellig bent. Als ie nu rea- geert kan ik je meer over mezelf ver- tellen. Doei' Boxnummer 394371 Hoi. ie spreekt met Anne! Ik ben 24 iaar! Ik zoek een lekker ruikende man tussen de 30-40 jaar' Niet voor een vaste reb be. maar wel voor een leuke vriendschap ot iels spannends! We zien wel waar het op uitdraaid' Ik ben erg benieuwd! Boxnummer 965538 Hallo leuke longens' ik ben Susan, ben 19 jaar. neb lang bruin haar en groene ogen! Ik zoek een leuke tongen! Ik hou van van alles, uit eten. naar een barretje naar een disco! Ik zoek gewoon een leuke jongen om een keer mee te gaan stap pen i Boxnummer 257869 Hallo leuke iongens! Ik ben Judith, ben 19 jaar en als jullie- lussen de 19-22 jaar zijn, spreek dan wat leuks in op mijn boxnummer en dan zien we wel wat er van komt! Waar ik vandaan komt dat zeg Ik nog even niel, bel me maar snel! Boxnummer 983828 Hoi, je spreekt mei Oonja uit Vlissingen! Ik ben 22 jaar. heb lang blond haar en blauwe ogen en ik ben 1.63 lang! Wil jij samen mei mij naar de sauna, dan moet je zeker reageren! Nou ik hoor graag van jou op mi|n boxnummer! Boxnummer 287708 goed uitziende man voor een spannende relatie dus heren Boxnummer 430902 Hoi. met Debby! Ik ben 19 jaar en ik ben op zoek naar een spannend gesprek en misschien nog meer! Nou. reageer op mijn boxnummer en ik reageer zeker op jou terug voor een spannend avontuur' Laat anders jou teleloonnummer achter en ik bel je! Boxnummer 456347 Val j| op meisjes me! lang bruin haar? ik ben Marena ik ben 20 jaar bruine ogen en ik hoop dal |i| contact met me op neemt. Als je ie telefoonnummer ol boxnummer achter laaf kan ik je terugbellen en wie weet klikt het! Boxnummer 478397 Ik ben Natasja. 19 jaar en heb blond haar en blauwe ogen er ik zoek mis- schien wel jou! Boxnummer 336935 Hallo lieverd' ik ben een meisje van 22 jaar mei groene ogen en kastanje bruin haar! De 3 belangrijkste dingen in mijn le ven zijn: spannende dingen doen house en lekker leesten! Hou jij daar ook van? Reageer en dan kunnen we iets leuks doen! Boxnummer 3B1152 Ik ben Anne, ben 24 jaar en ik zoek een man tussen de 30-40 jaar! Ik zoek een serieuze, maar ook een humoristische man! Ik zoek geen vaste relatie, want die heb ik al, maar gewoon een spannende relatie! Wie bell mij? Jij soms' Boxnummer 965538 Ik ben een goedverzorgde 39 larige vrouw, sportief Ins. sponlaan en gescheiden. Ik hou ervan om eens lekker uil mijn dak Ie gaan. eens Ie gaan bowlen ol een strandwandeling mei jou en mijn hond Ie maken' Ik zoek een lekkere vent. bel je? Boxnummer 254595 Ik ben een Brabantse jonge vrouw van 37 jaar Iklen blond 1.75 lang en zie er beslist goed uil. Ik zoek dan ook een man die er ook goed uitziet maar natuurlijk ook een aardig karakter heeft Wil ie mijn slem horen bel en luister nu' Boxnummer 227026 Ik neb kort bruin haar en blauw grijze ogen Ik ben 28 jaar en een beelje gezel Ik houd van wandelen een terrasie pikken en gezelligheid. Ben jij rond de 30 jaar goed verzorgd, spon laan. romantisch en heb je een goed karakter? Bel! r 938674 Dit IS Dropje' Ik ben 25 jaar. t 73 lang. heb blonde haren "en blauw-groene ogen! Ik ben op zoek naar mannen vanaf 27 jaar voor een humoristisch en al en toe ook een serieus ge sprek! Laat iets van je horen en dan zien we wel wat er verder gebeurt! Boxnummer 375697 Ik ben Chantal en lust graag een pilsje, tenminste als ik dat kan drinken met een gezellige leuke venl! Ik woon sinds kort in West Brabant, laat jij me de omgeving eens .sen? Ik zoek een man tussen de 30 en 35 jaar, zeil ben ik 31 Boxnummer 247192 van kinderen, dieren, bos en strandwandelingen. Ligt je leef tijd lussen de 35 en 40 jaar? Bel dan snel en neem dan con tact op met mij Ik wacht op je! Boxnummer 378627 Ik ben op zoek naar een nieuwe, eerlijke, huiselijke, romanti sche man van ongeveer 35 jaar voor een serieuze relatie! Ik ben zeil 30 jaar en heb 2 kinderen! Heb jij een goede baan en een aulo en nou jij van kinderen en gezelligheid? Boxnummer 364742 Ik zoek een verschrikkelijk leuke en stoere cowboy om mi| en mijn ouwe knol le komen temmen! Gezellig met ons tweeen in ons huisje op de prairie. Weet jij een mooi vervolg voor mi|n ingesproken advertentie, dan moet je eerst eens luiste ren! Boxnummer 358413 Heb jij toevallig al een relatie, dan zit je meestal goed loul maar mei bij mij! Ben je boven de 30 en zoek je iels extra s mei een lieve vrouw die ook niet aan die dagelijkse sleur kan wennen laat dan je boxnummer voor me achler en wie weel! Boxnummer 235041 Blond haar. blauwe ogen. 25 jaar. een normaal postuur! Dal zijn enkele kenmerken van mij! Mijn hobby's zijn dieren en sporten, vogels, honden en ik heb een visvijver! Ik zoek ie mand voor een serieuze relatie! Groetjes van Miriam! Boxnummer 463880 Lalen jullie eens een leuke reaclie voor me achler? Ik verblijl in een ziekenhuis maar ben daar bijna uil! Ik ben een jonge dame van 31 iaar en zoek een leuke Brabantse man Je hoell niel echt knap te zijn als je maar begripsvol bent. Boxnummer 426114 Daag1 Mijn vriendenkring bestaat voornamelijk uil stelletjes' Ook ik. slanke vrouw van 26 iaar. wil graag een stel vormen en misschien wel met jou! Ben jij eerlijk, liet. sponlaan. maar ook serieus en kom jij uil Zuid West Nederland? Boxnummer 374518 Ik ben een spontane, lieve, redelijk goed uitziende eerlijke meid van 34 jaar en ik ben 1 69 lang en heb kort haar en een dochter van 6 jaar' Ik zoek eer, lieve, sportieve, goeduitziende man zonder baard, met humor! Jij soms? Boxnummer 452339 Ben jij ook op zoek en vraag je je al Waar de helde is geble ven Ik vindt dit een gekke weg om een gezellig maatje le vinden maar ik probeer hel toch maar eens. Durt jij een reac tie in te spreken, ik ben een meid van 25. Boxnummer 416663 Brabant: Ik zoek een aardige longeman voor een spannend af spraakje Ik heel moniek. ik ben slank, ben 1.70 en heb blonde haren en blauwe ogen. Laat jij je teleloonnummer ach ler op mijn box en ik ga je beslist bellen voor een leuke dalei 369638W Boxnummer 484136 Ik Simone, ben een 1.75 grote gescheiden midden In hol leven staat is Laat jij al mijn fantasieën uitkomen ik kan hel me haas! met voorstellen maar als je kunl natuurlijk een poging wagen. Ik heel Claudia, ben 20 iaar en zie er zeker niel verkeerd uit. Ik wil snel een date maken mei een volwassen man, groeljes! Boxnummer 372670 De man die hel spannendste verhaal van circa 30 seconden kan inspreken in mi|n box bel ik beslis! terug voor een echte afspraak! Ik kom uit Zuid Nederland en dat is ook een voor waarde om snel wat te kunnen alspreken! Echt bellen hoor!!! Boxnummer 33S233 Ik zoek een liefdevolle vent voor een leuke blind date' Ik heel Ramona en ben 21 jaar. blauwe ogen. blond haar ben slank en ongeveer 1 70 lang Ik heb een goed hguur en zoek een vrouw Welke moderne man c et nog vrij voor mij? Boxnummer 911744 Ik ben een blonde vrouw van 40 jaar en 1.70 lang. Zeggen dë volgende dingen jou wal: humor delen van gevoelens, kind vriendelijk. vertrouwen en wederzijds respect? Reageer dan maar snel op mijn boxnummer, voordal het te laat Is! Boxnummer 932292 Ik ben Linda en ik ben 34! Ik ben getrouwd, dus een beetie stout! Ik werk in de horeca en vind het leuk om langs deze weg mensen le ontmoeten en een leuk gesprek aan ie gaan! Je weet maar nooit! Durf jij mei mij een leuk gesprek aan te gaan? Boxnummer 347773 Ben jij aantrekkelijk, lang. slank, donker en serieus' Houd! ie Ik zoek een makker mei een relatie waarin hij heel gelukkig is. Dus ben je getrouwd, woon je samen maar zoek je daarnaast nog eens wat extra dan moet je me maar eens bellen. Vertel even in mijn box hoe wij mei elkaar kunnen alspreken. Boxnummer 235041^ Dil is een oproep voor alle politie mannen ui! Noord Brabant! Bencht ik ben een |onge en gebonden vrouw van 34 jaar en ik ben op zoek naar |0u! Een gebonden politieman uit de regio Noord Brabant voor hel uitlenen van zijn wapenslok! Boxnummer 445237 Ik zoek een gezellig maatje om eens mee le gaan stappen. Ik- zelf ben een 55 jarige vrouw en zie er jonger uit. Hou jij van leuke gezellige dingen en ben je met ouder dan 60. Sta je open voor de gezellige dingen in hel leven en ben je soms se rieus? Boxnummer 287324 Gebonden, rubensvrouw, me! een goede uitstraling, liet. goed verzorgd en voor veel dingen in. zoekt via deze contactlijn een extra maatje erbij! Voel jij je aangesproken en wil jij mij beter leren kennen? Reageer dan snel op mij! Boxnummer 489185 Hoi. met Sabine' Ik ben zeer aantrekkelijk en zeer sexy' Ik ben via deze afspreeklijn op zoek naar een leuke avontuurtje! Ben ji| ook op zoek naar een avontuurtje en ben jij op zoek naar mij? Dan moei ie beslist eens reageren! Boxnummer 286031 Hallo heren! Zijn jullie die personen die een zellbewuste uit straling hebben? Vergeet dan deze 34 jarige dame mei een ei gen karakler niel! Willen jullie meer vreten? Bel dan en jullie worden zeker niel teleurgesteld! Boxnummer 426342 Hallo heren! Dit is een Leeuwtje van rond de 50 jaar! ik ben een alleenstaande vrouw en ik zoek een maatje van rond de zelfde teeltijd' Ik heb leuke hobby's nl. koken, reizen, strand, sauna wandelen en cultuur, maar ook thuis! Boxnummer 403958 Je hoett geen knappe droomprins le zijn. met een dikke beurs ot een groot huis om te reageren! Ikzelf ben een 47 jarige vrouw die op zoek is naar een gewone lieve eerlijke betrouw bare man die respect heelt voor vrouwen! Zij jullie er nog? Boxnummer 281608 Zijn er nog eerlijke mannen van 50 plus. willen die dan nu reageren! Ik heet Ans ben een goed verzorgde vrouw en zou met |Ou willen genieten van de leuke dingen in het leven. Ben lil betrouwbaar en liet, trek de stoute schoenen aan! Boxnummer 425049 Ik ben een blonde vrouw uit Zuid Nederland. 42 jaar en zkm leuke vriend om le stappen en andere leuke dingen mee le doen ik zie er goed uit ondanks mijn wat flinke postuur. Ik zou het leuk vmden als ik een tijne reactie van je krijg Boxnummer 256290 Hallo, met Saskia! Ik ben een vrouw van 48 jaar. ben een beetje een mollig type! Ik ben 1.60 lang en heb zwart haar! Ik ben gebonden en ik zoek een los-vasl relatie mei een leuke man! Heb jij Interesse? Ik woon In Midden Brabant! Boxnummer 215673 Hallo, Ik ben Mariska! Ik ben 49 jaar en gehuwd! Ik zoek een maatje waar ik liel en leed mee kan delen en vooral leed! Wie durll het aan om op mij te reageren? Ik wachl het van harte at op mijn boxnummer en zal je zeker terug bellen! Boxnummer 267476 Ik ben een longedame van 43 jaar. best aardig van binnen en van builen I 58 lang. grone ogen en kort blond kopje! Ik zoek langs deze weg een serieuze relalie! Trefwoorden: rei zen, computers, gezelligheid, humor en uit je bol kunnen gaan! Boxnummer 405173 Deze goed verzorgde gebonden vrouw is op zoek naar een spannend avontuurde voor komend weekend! Ben jij degene die mij wil verwennen, dan ben jij degene die ik zoek' Reageer heel gauw graag' Ik ben benieuwd naar jullie reacties! Boxnummer 301708 Slanke dame blond, klassiek modern gekleed zou het leuk vinden kennis te maken met eerlijke en spontane heer. mono gaam. goed gekleed voor gezelschap vriendschap en gezellig heid leettijd tot circa 60 jaar. Voet jij je soms aangetrokken? Boxnummer 399531 Als je werkelijk iets anders wil, omdat je nieuwsgierig bent of omdat je bent uitgekeken op het alledaagse, dan moei je eens contact met mij zoeken' ik ben een lieve, spontane en be trouwbare weduwe van 64 jaar. Bel me Groetjes' Boxnummer 988510 Heb ji| nel als ik al last van vooriaars kriebels? Ik zoek een lieve man in Brabanl. Ik ben 1.60 groot en weeg circa 58 kg. Ik ben In voor alles wat leuk en interessant kan zijn, maar dan moeten we wel met zijn tweeen zijn, bel je eens? Boxnummer 249159 Ik zoek spannende mannen die het net als ik leuk vinden om teletonisch contact te hebben! Zowel Nederlandse als buiten landse mannen mogen hun telefoonnummer achter laten en v/ie weet volgt er een leuke alspraak met ons tweetjes uit! Boxnummer 420872 Ik ben een leestnummer en hou van opwindende avondturen met een leuke man! Mijn naam is Loes en ben 51 jaar en in voor vanalles en nog v/at Ben jij op alle vlakken actief, goed gebouwd en helst boven de 50 jaar? Ik wacht echt op je! Boxnummer 217963 Ik zou via deze contactlijn graag eens wat spannends willen Beleven! Mi|n naam is Suzan en ben halt Indisch dus als pj daar toevallig op valt? 1.65 groot, bruine ogen en lang zwart haar met een slank en een goed figuurtje Waag je het erop? 317036 Boxnummer 278694 goed gevormt op de juiste plaatsen, ik zou via deze weg eens in contact willen komen met een hele aarige spontane, span nende man. Als ie reageert kunnen we snel wat afspreken. Boxnummer 394391 Wie durft te reageren? Wil jij met mij een lijne avond en daarna misschien wel meer? Ik Ben een goedverzorgde vrouw van 41 jaar en zoek een lieve man Je moet wel een charmant en vooral goed verzorgt type zijn tot maximaal 50 jaar vertel len Boxnummer 916042 Als je werkelijk iets anders wil, omdat je nieuwsgierig bent of omdat je benl uitgekeken op hel alledaagse, dan moei je eens contact met mij zoeken! Ik ben Maikel. 26 jaar. Ik heb zwart haar en een normaal postuur Reageer op mijn boxnummer! Boxnummer 417107 Hallo, met Alex' Ben |ij een vrouw die nel zo als ik besloten heeft om verder alleen door het leven te gaan? Mis jij net zo veel als ik en mis jij soms toch wat gezelschap maar wil jij el kaar toch wel vrijlaten? Reageer dan op mij! Boxnummer 487579 He hallo lieve dames uit de buurt van Breda! Mijn naam is Steve, ik ben 1.74 lang. ik ben bruin, heb donker krullend haar en doe veel aan sporten en titness! Wat ik zoek is een leuke meid om een keer mee le gaan slappen! Ga je mee? Boxnummer 258072 Hallo dames! Ik ben 23 jaar, heb bruine haren en blauw-grijze ogen! Mijn hobby's zijn bioscoop, concerten bezoeken en uit gaan! Ik zoek een leuke meid tussen de 20-25 om samen iets leuks mee te gaan ondernemen! Heb jij daar zin in? Boxnummer 298027 Hoi meiden, mijn hobby's: squasch. titness en uilgaan. Ik heet Marcel en ben 23 jaar. Heb ji| ongeveer dezelfde interes ses en woon je in de buurt van Den Bosch Pak dan snel die telefoon en grijp je kans voordat het te laat is Groetjes. Boxnummer 479946 Ik Ben Paul. een jongen van 25 jaar uit Den Bosch en ik ben op zoek naar een leuke jongedame voor een gezellige avond te gaan stappen! Heb ji| daar zin in. spreek dan een leuke reactie terug! Ik Ben 1 92 heb kort blond haar en blauwe ogen! Boxnummer 256758 Hoi ik Ben Kees en mijn leeftijd is 33 jaar Ik heb zwart haar. bruine ogen en een snor. Mijn hobby's zijn surfen, wandelen en lekker eten. Ben jij tussen de 25 en 32 jaar en heb je zin in een dine samen met mij Groetjes Boxnummer 466752 Ik ben een jonge spontane man die la- chend door het leven gaal! Ben |ij ongeveer 30 jaar? Boxnummer 363076 Genieten van het leven, een directiebaan zelt koken, maar ook uil eten. squashen, zeilen, skieen. duidelijkheid en eerlijk heid. kostuum, maaar ook jeans, heel veel knuffelen en aan dacht! Dit zijn enkele trefwoorden van mijl Boxnummer 926339 Hallo! Mijn naam is Sjaak. ik v/oon in Middelburg, ben van beroep verpleger en ben 36 jaar! Ik zou graag eens een leuke vrouw willen onlmoeten om samen de zomer door le komen, want ik voel me behoorlijk eenzaam! Ik wil me! jou in contact komenl Boxnummer 445147 Wal ik zoek is een slanke ol volslanke vrouw Ik ben 38 jaar 1.80 lang en heb een slank postuur. Ben jij oprecht en roman tisch dan zou ik met |ou graag een spannende relatie willen opbouwen. Serieuze realties worden absoluut beantv/oord door mij! Boxnummer 213046 Hallo dames! Jongeman van 33 jaar heelt zin in een span nende alspraak. zaterdagavond in Breda' ik ben 1.70 lang. heb donker Blond haat en blauwe ogen! Ben jij tussen de 25- 40 jaar en lijkt jou dit ook wel wat? Reageer dan snel op mijn box! Boxnummer 415253 Hoi. met Leo' Ik ben een serieuze. 54 jarige man mei een lengte van 1 65. op HBO niveau en ik zoek een slanke, goed verzorgde, eerlijke en betrouwbare partner tot circa 53 jaar! Ben |ij die vrouw die ik zoek? Reageer dan snel op mij! Groet jes! Boxnummer 477792 Ik ben niet wanhopig, maar zoekende! Slanke handen, zwoele slem. leder, romantisch, dat is waar ik gek op ben! Lange ha ren. lieve ogen ogen van Irouw die |e niet bedriegen, samen huilen, lachen' Ik denk niet dat ik jou al ken! Boxnummer 447615 Goedemorgen' Goedemiddag! Goedeavond! Ik ben een 56 ja- rige man die veel le bieden heetl, behalve problemen! Ik wil graag verliefd woren en blijven op een vrouw die lekker kan lachen en die niel ouder is dan 48! Laat je telefoon nummer achler! Boxnummer 417779 Ik ben een warme man van 53 jaar en ik ben op zoek naar een lieve en warme vriendin tol 60 voor een lijne vriendschap! Spreken de volgende trefwoorden je aan: zon, zee. terrasje, strand! Dan moei ie zeker reageren! Boxnummer 352390 Ik ben een neile 49 larige man en zie er verzorgd uil. Ben jij die goed ver- zorgde vrouwelijke vrouw die bij mij past? Wie niel waagl Boxnummer 905164 Diep blauwe ogen. rood haar en een slank figuurtje Ik hen Omgeving Breda Ik ben Piet een spontane, vrolijke, onge bonden man van 45 jaar Ik sla nog vol in hel leven en heb een vaste baan Wil |ij er met mij nog iets leuks van maken Pak dan snel die teletoon en reageer, voordat het te laat is. 247708. Boxnummer 433175 Dat kan nu heel simpel, snel en discreet, 24 uur per dag. Wat moet je doen kies een leuke advertentie bel met 06-350.222.38 en toets in het hoofdmenu een 4 toets nu het boxnummer in en luister naar de advertentie van je keuze spreek een boodschap in en wacht op een reaktie Voor de introduktieprijs van 10.- komt je advertentie onder de aandacht van ruim een half miljoen lezers van huis-aan-huis-bladen in heel Zuidwest-Nederland. Wat moet je doen - Bel 06-350.222.38 en toets een 2 in het hoofdmenu. - Spreek een eigen advertentietekst in. - De computer geeft je nu een boxnummer en een pincode. - Stuur onderstaande coupon met het ingevulde boxnummer en de cheque van 10.- naar De Afspreekkontaktlijn - Na verschijning van dit blad bel je 06-350.222.38 en kun je de ingesproken reakties op jouw advertentie afluisteren. Vul hieronder de korte samenvatting van de kontaktadvertentie in, die je hebt inge sproken via 06-350.222.38. Vul hieronder het unieke 6-cijferige boxnummer in dat je na het inspreken van jouw adver tentie van de belcomputer hebt gekregen. Het boxnummer is: Het gedeelte hieronder wordt niet afgedrukt en absoluut vertrouwelijk behandeld. Naam: Adres: 9 C\J Postcode/Plaats: •D Let op Alleen advertenties die eerst ingesproken zijn op nummer 06-350.222.38 en waarbij ook het juiste boxnummer is vermeld worden geplaatst. Stuur de ingevulde bon naar: I AFSPREEKKONTAKTLIJN. Postbus 3229, 4800 MB Breda. Vergeet niet een cheque van 10.- bij te sluiten. Voor een uitgebreide handleiding: bel 06-350.222.38 en toets 8 in het hoofdmenu.

Scheldebode | 1997 | | pagina 8