Een zonnig reisbureau met een warm hart Mobiele telefoon is zo gek nog niet Betaalbare mode tegen schappelijke prijs Kleurenrobot heeft nergens moeite mee "ARNESTEIN" Franse buffetten, barbecues en line-dansen bij Piccard ^campingstoeltje Zomerse kleuren maken aanstaande ouders blij booster lichtgewicht 5-standen buggy voor voor eenvoudige Basic buggy autostoel ryder voor maxi cosi plus campingbed in tas voor BEDRIJVENTERREIN „KORENWEIDE" STANDERDMOLEN 14 OUD GASTEL - TEL. 0165 51 28 56 In en om de tuin Computer(spel) PROBLEMEN!!! Audio/TV/Video iziek Vakantie/Recr. Watersport Caravans/Kamp. CARAVANSTALLING „ZEIL EN WIEL" GRATIS Constructam 390 Arnestein Huisdieren Onroerend goed O.G. Huur Caravancentrum Arnesteinweg 30 Middelburg 0118-612635 O.G. Koop Kamers Kamers aangeb Vlissingen - Een vakantiegan ger komt zondoorstoofd van het strand in Calella, zand tussen de tenen en een beginnende bruine gloed op de huid. Hij haalt de sleutel op bij de recep tie, en vraagt voor de vorm of er post is. 'Ja zeker', zegt de re ceptionist. En kijk nou, een kaart van Reisbureau Van Fraassen uit Vlissingen. "Groeten van uw reisbureau, hoe hebben jullie het daar?" staat er op geschreven. "Zo ver gaat onze service en belangstelling voor de klanten, nu," zeggen Els en Adri Van Fraassen. "Wij zijn een reis bureau met een warm hart." Tien van dergelijke reisbureaus heeft de firma Van Fraassen inmiddels. Hier in de regio zitten er onder meer in Zierikzee, Vlissingen, Mid delburg en Oostburg. Warmte en zonneschijn, dat zijn dingen die klanten over het alge meen, met een reisbureau verbin den. Zeker als het weer het een beetje af laat weten. "Dan stromen de klanten binnen die toch nog gauw een vakantie willen boeken. Natuurlijk helpen we die klanten graag op weg. Al moeten die klan ten dan wel genoegen nemen met een wat krapper aanbod van voor namelijk goedkopere reizen," zegt Adri van Fraassen. "Niet dat dat een probleem is," vult zijn vrouw aan. "Want mensen die op het laatste nippertje besluiten op reis te gaan, hebben toch vaak geen groot budget. Die waren meestal eigenlijk van plan om in eigen land te blijven, of om ergens te kampe ren of zo. Het is zelfs wel eens ge beurd, dat iemand hier in Vlissin gen op de camping stond, de re gen beu was en van hieruit een reis naar de zon boekte," herinnert ze zich. "Het is wei een misverstand, dat het altijd voordelig is zo lang mo gelijk te wachten, om een zo hoog mogelijke korting te krijgen," zegt Els van Fraassen. "Dan kunnen de klanten goed bedrogen uitkomen, want als het slecht weer is gaan de last-minute reizen als warme broodjes weg," Een ding is zeker, of een klant nu in januari of in juli boekt, hij krijgt altijd de grootst mogelijke aandacht van Reisburo Van Fraassen. Vakantiegangers worden steeds mondiger. En zelfstandiger. "De tijd dat mensen voornamelijk ver zorgde busreizen boekten, is wel voorbij," zegt Els van Fraassen. 1 'Groeten van uw reisbureau. Heeft u het naar uw zin "Geef maar een vliegticket en een huurauto, dan kom ik er wel, hoor je steeds meer." De reisadviseuses van Van Fraas sen hebben een gedegen oplei ding gehad. En daarnaast worden ze geregeld bijgeschoold. "Daar door kunnen ze die mondige klan ten altijd van advies dienen," zegt Adri van Fraassen tevreden. Ook na de vakantie wil Reisburo Van Fraassen graag contact hou den met haar vakantiegangers. "Door middel van een enquête for mulier, vragen we naderhand nog eens hoe de reisbestemming is bevallen. Het telefoonnnummer van Reisbu ro Van Fraassen in de Paul Krü- gerstraat in Vlissingen is 0118- 417710 model Drenthe •zeer stabiel en klein opvouwbaar Oud Gastel - Dit is een blije winkel, zegt Perry Megens van BabynetteBabyplanet in Oud Gastel. En door al die zomerse kleuren hier kunnen onze klanten alleen nog maar vrolijker worden. Nooit eerder waren baby spullen in zulke felle kleuren uitgevoerd. Het doet me een beetje aan Mexico denken, als ik hier rondloop. Natuurlijk hebben alle klan ten van een zaal als Babynette Babyplanet alle reden om blij te zijn. Er wordt immers een baby verwacht en daar gaan de aan staande ouders het een en ander voor aan schaffen. Maar we dringen onze klanten nooit iets op, zegt Megens ferm. En goed advies is veel belangrijker. Bang dat zijn klanten niet tot een keuze kunnen komen hoeft hij niet te zijn. In de winkel met een oppervlakte van 1600 vierkante meter staan 130 kinderwagens. 65 compleet ingerichte kinderkamers en 70 buggy-kinderwagens. Die wandelwagens zijn steeds makkelijker mee te nemen, vertelt hij. En dat is in de vakantieperiode heel belangrijk. Als handba gage in het vliegtuig of gewoon met een speciale klem op de fiets. Ook voor wie de baby in de auto mee wil nemen is de baby zaak goed gesorteerd. Vijftig verschillende autostoelen van onder meer het merk Maxi Cosi staan klaar in de winkel. Veilig zijn ze allemaal! Zegt Megens. Maar ook bijzonder comfortabel voor de kleintjes. Ook cam pingbedjes zijn een heerlijk hulpmiddel voor reizende ouders. Ook hier in zijn er steeds meer uitvoeringen. Gewoon inklapbaar, of in een speciale tas. Matrasjes zitten er altijd bij. Vijfentwintig verschillende campingbed jes staan er in de Babynette te wachten. Ook boxen zijn er te kust en te keur. En ver der babykleertjes en stapels pluche bees ten. Het is hier heerlijk werken, zegt Megens als hij rondkijkt. En weet je wat ik het allerleuk ste vind? Als de grootouders meekomen om iets uit te zoeken. Je kunt zien dat die er nu twee keer zoveel van genieten als vroeger De winkel van Babynette-Babyplanet ligt aan de Standerdmolen 14 in Oud Gastel. Behalve een winkeloppervlak van 1600 vier kante meter, is er ook nog een magazijn van 1500 vierkante meter en een ruime parkeer plaats. Voor de ouders zijn er ruime toilet ten, een luiertafel voor kleine kinderen en m rustig plekje om borstvoeding te gev< •goedgekeurd autozitje voor kinderen van 4-12 jaar van 59.95 •met verstelbaar voetenplateau van 89.00 •geschikt voor kinderen van 9 maanden tot 4 jaar. Met nieuwste veiligheidskeurmerk. stq van 289.00 van 239.00 voor 1 SS •Het meest complete autozitje voor kinderen van 0-9 maanden. Slechts enkele kleuren. •handig, compact en snel van 89.00 van 189.00 voor 1 40-00 van 245.00 voor 1 69. OO, HANDGRASMAAIER 10,-, Te koop tel. 0118-460990. Gameboy GEVRAAGD spelletjes tel. 0118-626617 Ergernis en stress want Uw nieuwe computer werkt niet „zomaar"! Wij zetten hem compleet werkend op uw buro. Geen extra kosten. 0118-415726. ERRES ktv m. kl. defect, 66 cm., 24 zend. z.afst.bed. ƒ50,-, tel. 0118-614855. ELEC. gitaar Charvell Jackson, type 6 program meerbare voorversterker 975,-, 0118-430019. Dealer van bagage/ aanhangwagens In-/verkoop van caravans en kampeerauto's, bemiddeling. verhuur nieuwe en 2e hands voortenten en onderdelen. T.k. Klein SPEEEDBOOTJE met 7,5 PK b.b.motor op trailer. Polyester sloepje 3 m. op trailer. BBM 10 PK, 11 PK en 15 PK. Yamaha afst.best. 4 Kleine stootwil- len, RVS anker. Tel. 0118- 461074. BUITENB.MOTOR Tomos 4PK i.g.s.t ƒ425,- Seagull 4PK 450,- Anker m. lijn 25,-0118-602492 Jaarplaatsen met in- en uit- rijmogelijkheid beschikbaar onderhoudscontrolebeurt bij nieuwe jaarstallers. Noordweg 76, Serooskerke. tel. 591361 fax 593379 compl. model '86 weinig gebr. 6.950,- Inl. 0118- 612636. Div. inruil caravans en vouwwagens v.a. 500,- Caravancentrum Middelburg, 0118-612636. T.k. VOUWCARAVAN 500,-0118-466418 Nette gestoft. 1GEZ.WON. m. zonnige tuin huurpr. 860,-tel. 0118-490190 Te huur v. 1 pers: kl. won. 2 (slaap)k. douche w.c. kookh woonk. ged. gemeub. Inl. 0118-571335. KAMER te huur in Middel burg, Zusterstraat 4. Inl. 0118-639937. MIDDELBURG, Dauwendaele garage box, inl. 0118-411963. Te koop goed onderhouden vouwwagen Alpenkreuzer Duet bj. '90, incl. res.wiel kant.beugels, tel: 0118- 463346, na 18.00 uur. KAMER te huur met gebr. van sanitair etc. te M'burg. Tel. 0118-614311. ZWARTE witkuif krielhaan 10,-, tel. 0118-602196. JONGE sierduiven en cavia, Schorestraat 6, Arnemuiden. GRATIS af te halen Persische kater, 5 jr., tel. 0118-637223. KAMERKENNEL t.k. Ixbxh- 71x47x54 vrpr. 150,-, tel. 0118-642839. Goed tehuis gezocht voor 3 jonge POESJES tel.:0118-616908 Zeer mooie TERVUERENSE HERDERPUP (teef), kamp.- afst., leuke gezinshond, G. waaks ouders HD-vrij 0183-402326. GRATIS af te halen lieve DUITSE HERDER 0113-551039 Weg. omst. goed tehuis gez. voor 1 jr. oude BASTAARDHOND teefje lief voor mens en dier B. Weppner 0118-415559 T.k. jonge KONIJNTJES 6 weken tel.: 0118-623973 VLISSINGEN - We gaan op va kantie en we nemen mee: vader om te sjouwen en moeder om de rommel op te ruimen plus een zaktelefoon. Het eerste is natuurlijk een grapje, maar het laatste, het meenemen van een mobiele telefoon, is op zich zo vreemd nog niet. De voordelen om een mobiele telefoon mee op vakantie te nemen zijn na tuurlijk legio. Altijd bereikbaar, altijd een tele foon bij de hand voor noodgeval len en de achterblijvers hoeven in het slechtste geval de ANWB Alarmcentrale niet in te schakelen. Daarnaast is het natuurlijk handig om snel te weten of en waar er fi les staan, wat de weersverwach ting is en om even snel naar huis te bellen om te vertellen dat u goed bent gearriveerd. Alleen, niet iedereen is nog mobiel bereikbaar. Aanschaffen zo'n telefoon dus. De mobiele telefoons zijn er in ettelij ke prijsklassen met veel of weinig mogelijkheden. Wie een mobiele telefoon wil hebben voor zeg maar 'consumentengebruik' heeft voor weinig geld al een prima appa raat", verzekert Bert Smits van 'Tele Masters', de specialist op het gebied van mobiele communi catie aan de Scheldestraat 40 in Vlissingen. Telefoons die Smits aanbeveelt zijn onder meer de Motorola 960 met een 'standby- tijd' van 40 tot 60 uur en waar ge woon vier penlightbatterijen in kunnen worden gestopt als de ac cu leeg is. Of de Nokia 1611 met een 'standbytijd' van 110 uur en vier uur gesprekstijd. Voor diege nen die met een Nokia 1611 naar warmere landen gaan: de accu kan door zonne-energie worden opgeladen. Welk apparaat het moet worden, welk abonnement er wordt gekozen en of het NMT of GSM moet worden is vaak een kwestie van persoonlijke voorkeu ren en wat er allemaal mee ge daan moet worden. Is het voor pri- vegebruik? Hou het dan simpel", adviseert Tele Masters. Welk abonnement er nodig is, is een keuze tussen duur bellen met een laag abonnement of een duur abonnement met lage gesprekkos- ten. Daarbinnen zijn nog tal van variaties mogelijk en is ook nog eens afhankelijk van welke servi- ceprovider er wordt gekozen. Een Tele Master in Vlissingen kwestie van rekenen en goede voorlichting dus. Alles kan kapot en natuurlijk ook telefoontoestel len. Een serviceabonnement en een verzekering (kost weinig) voorkomt in ieder geval een boel narigheid. Is er een technisch pro bleem met het 'mobieltje'? Een vervangend toestel ligt gereed. Maar net zoals elke vakantie goed moet worden voorbereid wil het een succes worden, is dat met het aanschaffen van een mobiele tele foon precies eender. Goede voor lichting, alle mogelijkheden be spreken en mobiel maatwerk mee naar huis nemen. Dus wat nemen we deze vakantie mee? Juist! Va der om te sjouwen en moeder om de rommel op te ruimen. En na tuurlijk een mobiele telefoon van Tele Masters. Tele Masters Scheldestraat 40 Vlissin gen 0118 431117 VLISSINGEN/MIDDEL- BURG - De formule die Marjan van Kouteren en Willem de Ridder met hun 'Punch Jeans Wear" hante ren is simpel, maar doel treffend. Zorg voor gezel ligheid in de winkel, zorg voor goed en vooral geïn teresseerd personeel en le ver betaalbare mode tegen een schappelijke prijs. Een formule die goed werkt. Begin 1995 openden zij hun eerste 'Punch Jeans Wear' aan de St.Jacobspassage in Vlissingen en begin dit jaar hun tweede 'Punch' aan de Lange Viele 18 in Middel burg. Binnenkort staan er twee grote verbouwingen voor de deur. De Middelburg se Punch Jeans Wear krijgt in ieder geval een andere pui en Punch in Vlissingen krijgt een totale facelift. Met die verbouwing zien beide zaken er precies eender uit en is het alleen nog maar een kwestie van kijken naar de gevel om te weten dat het het goede adres is. Dat is het ene goede nieuws. Het andere is, dat er een totale uitverkoop plaatsvindt. Dat betekent dus kwalitatief goe de kleding voor heren, da mes en kinderen voor een belachelijke prijs, want alles moet echt de deur uit om overigens na de verbouwing plaats te maken voor de nieuwe collectie. De doelgroep van Punch is het hele gezin. Voor de klein tjes vanaf maat 104 en de ouderen tot en met maat 42 en dat alles beneden de prijs van honderd gulden. Met de uitverkoop natuurlijk nog goedkoper. Punch is gewoon een gezellige modezaak waar een gezin kan rondkij ken, passen en kopen. De merken die Punch voert zijn uiteraard het topmerk Punch zelf en de tweede lijn van de fabrikant: Buffoon. En nog een voordeel bij Punch: dank zij het enorm diepe assorti ment veel variaties binnen één merk zijn de combinaties natuurlijk legio. VLISSINGEN - Waar kan een ou dere jongere of jongere oudere nu eens ouderwets gezellig uit gaan? Bij Hotel Piccard aan de Badhuisstraat 178 in Vlissingen natuurlijk. Daar weten ze welke entourage bij welke gelegenheid hoort en daar hebben ze echt al les in huis om elke bijeenkomst tot een blijvende herinnering te maken. Een uitgekiende keuken, personeel dat weet hoe het hoort en een ambiance waar een mens zich in thuisvoelt. De vaste klanten en regelmatige bezoekers van de Piccardactivitei- ten weten het inmiddels al, maar nog te veel mensen weten niet wat Piccard allemaal heeft te bieden om een mens een gezellige avond of dag te bezorgen. Om te begin nen is er natuurlijk het hele jaar door elke donderdag van 17 tot 19 uur een 'Happy Hour' aan de bar waar voor een habbekrats een ge zellig glaasje kan worden gedron ken (met gratis hapjes) of de werk bespreking na de gedane arbeid kan worden voortgezet. Trek ge kregen? Dan kan er 'donders' lek ker worden gegeten voor zegge en schrijve 17 gulden 50. Iedere zaterdag staat er een Frans Buffet op het programma met live muziek en kan er een dansje worden ge waagd. De zondag staat in het te ken van het inmiddels overbeken de Barbecue Buffet met uiteraard weer live muziek en op de data 13 juli, 10 augustus en 7 september het 'wegens succes geprolongeer de 'Line Dancing'. Een demonstratieteam laat count- rydansen zien, de simpelste vorm is linedancing en wie zin heeft om mee te doen doet dat gewoon. Niets moet, alles mag en wie zijn linkerbeen voor zijn rechterbeen kan zetten beleeft er veel plezier aan, zo is de ervaring inmiddels. Tevens wordt er de zondagen een hotelbon voor drie nachten onder de deelnemers aan het Barbecue Buffet verloot. Maar er zijn uiter aard nog meer goede redenen te bedenken om Piccard in te scha kelen. Een receptie voor een ambtsjubi leum bijvoorbeeld, een huwelijks feest, zoveel jaren trouwe dienst of een verjaardag. Of het behalen van een kampioenschap door een v.l.n.r.: André, Rene, Anton sportclub? Piccard biedt mogelijk heden te over en als er muziek bij moet, een optreden van een ar tiest is voor Piccard een kwestie van relaties aanboren en de avond krijgt een extra dimensie. Of het nu een groot of een klein feest moet zijn maakt voor Piccard wei nig uit. Er zijn in totaal zeven zalen die in een handomdraai kunnen worden omgetoverd in één grote zaal. Kleine en grote feestjes dus. Een 'groot feest' staat binnenkort weer op het programma, dat is de presentatie van de cd die de acht finalisten van de Piccard-talenten- jacht hebben laten opnemen. OOST-SOUBURG - U heeft nog een restje verf dat u ooit eens speciaal had laten aan maken en u wil weer dezelf de kleur? Vaak lukt dat niet meer. Een druppeltje teveel van het een en een druppel tje te weinig van het ander geeft net een iets ander kleurtje en dus verdwijnt het blik met restant in de chemo- car. Dat hoeft niet meer. Bij 'De Bezige Hand' aan de Buteuxstraat in Oost-Sou burg staat sinds kort een vol ledig computergestuurde kleurenmengmachine, die met uiterste precisie en in een razend tempo verf in ie dere gewenste kleur mengt. Wat het apparaat (de robot) allemaal kan is verbluffend. Het is een kwestie van een kleur uitzoeken uit de Flexa Ambiance A la Carte waaier of een willekeurige andere kleurencollectie, het kleur- nummer in toetsen en de computer zorgt ervoor dat die gekozen kleur exact wordt gemengd. De robot, met meer dan 100.000 kleurrecepten heeft nergens moeite mee. Of het nu een hoogglanslak, zijde- glanslak, muur of structuur- verf, verf voor binnen of bui ten is. Eigen gemaakte kleu ren kunnen in het geheugen worden opgeslagen en zo blijft dat ene speciale kleur tje, dat voordien de kans liep om als 'rest' in de chemocar te verdwijnen, voor het nage slacht bewaard. Daarnaast geeft de computer allerlei in formatie over diverse verf soorten en hun toepassin gen. ,,Een uitkomst", vindt David van Maldegem. ,,Het gaat ontzettend snel en ab soluut foutloos." Uiteraard blijven de ettelijke reeds ge mengde kleuren gewoon in het assortiment. De robot mag dan splinternieuw zijn, het advies dat De Bezige Hand aan de schilders in spé geeft blijft ais vanouds.

Scheldebode | 1997 | | pagina 12