SCHELDEBODE SCHELDEBODE Spahr van der Hoek is „geen standaardburgemeester" Veel publiek 'vreemd bouwwerk' Neeltje Jans Verkoop grond vrijburg 'loopt als een trein' Zeeuwse dag van het paard TORENPROAT Kritiek wijst eerste burger van Middelburg ferm van de hand Soms natte voeten en indruk op water te lopen in w a t e r p a v i I j o e n Presentatie debuut cd Plan Bee Brutus haalt Over the Edge in huis voor derde demo-presentatie woensdag 25 juni 1997 Familyman Computer Gecomponeerd Natte voeten Beweging ZANGAVOND - Zaterdag 28 juni vanaf 19.45 uur wordt in de Gereformeerde Kerk aan de Schoolstraat 9 in Vrouwen polder een zangavond gehouden. Medewerking verlenen 'Lovende Stemmen' uit Streefkerk, sopraan Leida Brand wijk-de Ruiter en organist Jan Wattel uit Vrouwenpolder. Toegang is vrij. REISINFORMATIE - Eind deze maand komt er een specia le reisinformatiebus naar Zeeland. Op 25 juni is de stand plaats bij de bieb van Kloosterzande (13.30 tot 17.00 uur); 26 juni bij de openbare bibliotheek in Zierikzee (van 09.30 tot 17.00 uur); 27 juni in Axel bij de bieb (10.00 - 17.00 uur) en 28 juni bij de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg (10.00 - 13.00 uur). In de bus is de veelzijdige ontwikkeling op het gebied van reisinformatie te zien. De nationale openbare bibliotheken hebben 1997 uitgeroepen tot Jaar van het Reizen. Verwezen wordt uiteraard naar de reiscollectie in de bibliotheken. GELD VAKANTIE-ACTIVITEITEN - Het Juliana Welzijn Fonds heeft aan Stichting voor Kerkelijk Jeugdwerk in Oost- en West-Souburg een bijdrage toegekend van twee duizend gulden in de kosten van de vakantie-activiteiten in 1997. DISCUSSIE-AVOND - GroenLinks Vlissingen houdt dins dag 1 juli een informatie- en discussie-avond over het jeugdbeleid van de gemeente. Dit naar aanleiding van de nota 'De ganse dag'. De avond is in de verenigingsruimte van de Spaanse Culturele Vereniging aan de Adriaen Coor- telaan 1 en begint om 20.00 uur. KINDERBOERDERIJ 'DE KLEPPERHOEVE' - Kinder boerderij 'De Klepperhoeve' heeft drie groepen van 'De Triangel' in Vlissingen uitgeroepen tot Klepperhoevever- kenners 1997. De certificaten worden vrijdag 4 juli om 11.15 uur uitgei-eikt in 'De Triangel'. ACM SLOTMIDDAG - Het Activiteiten Centrum Middel burg sluit donderdag 26 juni het activiteitenseizoen af met voorstellingen van de ACM-groepen Volksdansen en To neel, uitreiking bekers Biljartgroep en Sjoelgroep, een lote rij, gevolgd door een barbecue. Het Ontmoetingscentrum 'Dauwendaele', Vrijlandstraat 51 in Middelburg is vanaf 15.30 uur open. Na donderdag gaat het centrum tot maan dag 1 september dicht. JAZZ UITVOERING - De afdeling jazz van de Middelburg se turnvereniging MTV'69, Dancemotivation, houdt op za terdag 28 juni haar jaarlijkse uitvoering in de Stads schouwburg in Middelburg. De uitvoering begint om 19.30 uur. Iedereen is welkom. KLEEDJESMARKT - Op het grote schoolplein van de open bare basisschool 'De Vossenburch' in de wijk Dauwendaele is van 9.30 tot 12.00 uur een kleedjesmarkt. De opbrengst is voor het schoolplein waar nieuwe speelvoorzieningen ko men. FANCY FAIR - Basisschool 'Het Vlot' houdt op zaterdag 28 juni een Fancy Fair. Er zijn diverse attracties als een springkussen, spelletjes, schminken, snoep- en ijskraam. Een rommelmarkt en het rad van fortuin completeren het evenement van 10 tot 16 uur op het schoolplein aan de Bloe- menlaan 49 in Vlissingen. ZOMERKUNSTMARKT - Nieuwe hobby's en ambachten zijn te vinden op de zevende zomermarkt zaterdag 28 juni van 10 tot 17 uur. Strijkijzerschilderen, 3d-knippen, perga- mano, sieraden maken, poppen maken en theezakjes vou wen. Het kan allemaal bij multi colour, het creativiteitscen trum aan de Torenweg 4a in Middelburg. INFO ARTEMIS - Op Sporen traject is de informatiebijeen komst die maandag 30 juni om 9.15 uur begint aan de Kou- dekerseweg 133 in Middelburg. Iedere vrouw die meer wil weten over Artemis, de cursussen, werkervaringsplekken en verder mogelijkheden is welkom. BAZAR-ROMMELMARKT - In kerkgebouw 'De Schaaps kooi' in West-Souburg is van 10 tot 16 uur een Bazar-rom- melmarkt. De opbrengst is bestemd voor de kerk en jeugd werk. Er is een rad van fortuin, een schiettent, een zenuw spiraal en nog veel meer. COLLECTE DORKAS - Tot 28 juni komen de collectanten van Dorkas aan de deur in Middelburg. Met de opbrenst wil de christelijke hulpinformatie waterputten bouwen in Mo zambique. FIETSTOCHT - Natuurreservaat De Manteling is de be stemming van een-fietstocht georganiseerd door het Zeeuws Biologisch Museum. Tijdens de fietstocht vertelt de gids over het bos- en duingebied en geeft hij informatie over de rijke cultuurhistorie. De tocht start om 14 uur in Oostka- pelle en kost 2,50 gulden per persoon. Vooraf aanmelden: 582620. JUNI NATUURMAAND - Een dagtocht te voet door de Ze- peduinen en de Boswachterij. Zaterdag 28 juni om 10 uur neemt de Vereniging Natuurmonumenten deelnemers mee op pad. De tocht van ongeveer zes uur begint bij de toe gangspoort van Slot Haamstede. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de VVV in Haamstede, aan de Noordstraat. EXPOSITIE - Henny Rijken exposeert tot 18 augustus land schappen en stillevens in acryl, olieverf en pastel. De expo sitie is op werkdagen te bezichtigen van 13 tot 16.30 uur. MUZIEKDAG - In de winkelstraten en op de markt in Mid delburg is zaterdag 28 juni een muziekdag met medewer king van blaasorkest Juliana. CONCERT IN VEERE - In de Grote Kerk in Veere geeft het VU-orkest vrijdag 27 juni om 20 uur een concert. Kaarten kosten 17,50 gulden en zijn verkrijgbaar bij de kerk, Oude straat 26 in Veere. INFO YPSILON - De vereniging Ypsilon houdt een bijeen komst voor familieleden van chronisch psychotisch of schi zofrene mensen, op dinsdag 1 juli in het Heer Hendrikhuis, Te Werfstraat 18 in 's -Heer Hendrikskinderen. Aanvang 19.30 uur. CONCERT - De werkgroep Muziek van het Koninklijk Zeeuws Genootschap der Wetenschappen geeft zaterdag een concert om 16 uur in Huize 's-Hertogenbosch, Vlas- markt, Middelburg. De werkgroep bestaat 20 jaar en be schikt sinds kort over een fraaie vleugel. Toegang is gratis, maar aanmelden is noodzakelijk: 654347. BABYMASSAGE - Voor baby's en ouders start Didi van Loon, biodynamisch therapeut 30 juni met een cursus baby massage in Middelburg. Inlichtingen: 625526. 'DE TWEEMASTER' - De kinderen van groep 8 van basis school 'De Tweemaster' zijn met het project 'Kinderen schilderen over astma' tweemaal in de pi-ijzen gevallen. De feestelijke uitreiking is vrijdag 27 juni om 15.30 uur op ast macentrum Heideheuvel, Soestdijkerstraat 128 in Hilver sum. ZEEUWSE BIBLIOTHEEK - In de souterrain van de Zeeuwse bibliotheek is tot 26 juli een fototentoonstelling van Edwin Marlissa te bezichtigen. Geïnspireerd door on der meer Martin Kers en Wim Riemens probeert Marlissa op zijn eigen manier de harmonie tussen land, water en wolken in beeld te brengen. 'HET FORT' - Werkgroep 'Het Fort' houdt donderdag 26 juni om 19.30 uur een openbare vergadering in het gebouw van de speeltuinvereniging in Vlissingen. verschijnt in een oplage van 49.300 exemplaren elke woensdag huis-aan-huis in de gemeenten Arnemurden, Domburg, Mariekerke, Middelburg, Valkenisse, Veere. Vlissingen, Westkapelle Kantoor Scheldestraat 7-9, 4381 RP Vlissingen, Postbus 50514380 KB Vlissingen Tel.nr.: 0118-442720, Fax: 0118-442721 Openingstijden: ma, wo, do, vrij. 9.00-12.30 uur en van 13.30- 17.00 uur, dinsdag 9.00-12.00 uur,'s Middags gesloten Bladmanager Kees Maas, tel privé: 0165-504691 Advertentieverkoop tijdens kantooruren tel.: 0118-442720 Yolanda Krijger (vertegenwoordiger), tel. privé: 0118-411351 Marcel Schreur (vertegenwoordiger),tel.prive: 0118-473051 Mini's (rubrieksadvertenties), tel.: 0118-442720 Fax 0118-442721 Afsluittijd advertenties: maandag 12.00 uur Redactie Michiel Elands, tel. (privé) 013-5352087 tijdens kantooruren tel.nr.: 0118-442720, fax 0118-442721 Afsluittijd redactie: maandag 14.00 uur Correspondenten Tanme van Eek, tel. 460594 Ad Roos, tel.: 0118-602860/06-53265518 Marcel van der Voort, tel. 633535 fotografen Harry de Lange, tel.: 0118-625195/06-52665827 Piet Davidse, tel.: 0118-623594 Bezorging VOor klachten over bezorging tijdens kantooruren bellen: 0118-442720 De Scheldebode is een uitgave van Zuidwest - Weekbladen. Copy<iQM c I «6 u-wvuvrwuuthipp» Zuufc/nl - Nnfcrtond 8 v VERVOLG VOORPAGINA Het is geen volksman, zijn ne gatieve geluiden die uit Coevor- den komen. Kritiek die Spahr van der Hoek ferm van de hand doet. „Dat wordt sporadisch gezegd en leeft niet grootscha lig. Trouwhartig ga ik naar re presentatieve aangelegenheden, maar die dingen kunnen in een full-timecollege goed verdeeld worden." „Dat ik geen standaardburge meester ben, is ook zo. Op overheidscongressen kom ik nooit. Incidenteel ga ik naar een marketingsymposium. Laatst heb ik op 'Nijenrode' een training gevolgd over mo derne technische marketing." De rol van de overheid, en daarmee van de burgemeester, vindt Spahr van der Hoek de laatste jaren veranderd. „Wij - als overheid- zijn er voor de mensen en niet andersom." Om het volk daar direct in te betrekken gaat Spahr van der Hoek te ver. Goed informeren en naar de mensen luisteren is zijn motto. „Als het zo belang rijk voor mensen is dat er een verkeersdrempel in de straat komt, dan komt die er ook. Dat laatste vergeet de over heid meestal." Cynisch: „Bij een inspraakavond met flit sende beelden en een micro foon lijkt iedereen betrokken, maar dan moet er wel werke lijk wat gebeuren. Ik wil de burgers zo goed mogelijk in formeren, die mogelijkheid royaal bieden en het niet over trekken." Spahr van der Hoek heeft vier kinderen (Kirsten (14), Marthe (16), Broor (17) en Welmoed (22) -ME.). „Ik ben een echte familyman. Mijn hobby is mijn familie. Zoals ik fanatiek ben op het werk, zo ben ik het ook thuis." Alhoewel een burge- meestersbaan gepaard gaat met vergaderingen in de avonduren, mocht het gezin daar nooit onder lijden. „Als ik in Nederland was, al was het in het holst van de nacht, keerde ik terug naar huis om 's ochtends bij het gezin te zijn. Mijn vrouw heeft de leiding over deze 'kleine onderne ming'." „Aan de ontbijttafel hebben we het wel over mijn werk. Als er telefoontje uit Amerika komt, weet de familie waar het over gaat. Burgemeester ben je niet alleen, maar met het hele gezin. De vrije tijd, die ik ook wel heb, besteed ik aan het ge zin. Af en toe staat dat wel on der druk, als ik bijvoorbeeld bezig ben met het aantrekken van een groot bedrijf. Maar een echte manager zet het werk voor het gezin, zeggen ze in de Verenigde Staten. Dan ben ik dus géén echte mana ger." Spahr van der Hoek loopt op nieuw naar zijn werktafel waar hij een foto tevoorschijn haalt. Veel mannen en vrou wen in pak en met gele klom pen poseren met een drankje in de hand voor een molen. Een Hollands plaatje met een draaiorgel, meisjes in kleder dracht en Amerikaanse inves teerders. „Hij is multimiljo nair", verduidelijkt Spahr van der Hoek over de man die bijna naast hem op de foto staat. „De klompen mochten deze gasten houden -die gaan dus in de koffer mee huis. Dat spreekt die Amerikanen aan", meent Spahr van der Hoek met gepaste trots. „Trouwens, het vele reizen ligt genuanceerder. De meeste tijd zit ik hier achter mijn bureau. En het burgemeesterschap doe je niet alleen, er moet een goed team achter je staan, dat op één lijn zit, ...net als bij de jeugdopleiding van Ajax." NEELTJE JANS - Het is al weer enkele weken geo pend, het nieuwe Waterpaviljoen, de nieuwste attrac tie van Delta Expo op Neeltje Jans. Zo'n zeventien honderd bewoners van Schouwen Duiveland maakten gebruik van het gratis toegangskaartje dat hen ter kennismaking werd aangeboden. Maar ook bezoekers van buiten het 'eiland' kwamen in grote getalen op het vreemdsoortige bouwwerk af. „Vooral het Jeugdjournaal had een enorme inpact", vertelt woordvoerder Ted Sluijter. „Echt, hele gezin nen die hier gelijk de volgende dag op de stoep ston den." Het waterpaviljoen is dan ook een gebouw dat je gezien moet hebben. Alleen erover horen praten is niet voldoende om een beeld te schetsen van wat men er alle maal zien maar vooral ervaren kan. Het begint al bij de bui tenkant, waar een zilverkleuri ge buis zich over de stenen een weg naar het water zoekt. Uit het binnenste steekt van tijd tot tijd een diep gebrom op. „Het ontwerp voor dit bouwsel is voor 99 procent op de com puter gemaakt. Het achterste deel door NOX Architecten uit Rotterdam, het voorste gedeel te door Cas Oosterhuis Archi tecten, uit dezelfde stad. Het mooie van dit ontwerp is dat van binnen geen enkele wand recht is, vloeren en plafond gaan in elkaar over. Vloeibare architectuur noemt men dit, vloeibaar als het water, het thema van dit bouwwerk zelf." Binnen komt men door twee deuren die nog het meeste weg lijken te hebben van de open geklapte vleugels van een in sect. In de toegangshal begint het: De kringloop van het wa ter. Waterdamp bevriest hier tegen de wanden en wordt ijs. Het vormt de woorden Panta Rhei', alles vloeit. Verder naar binnen loopt het smeltwater weg als het begin van een beek je dat de bezoeker op zijn wan deling door het binnenste van de zilveren rups zal begeleiden. Via het portaal binnen aange land, zijn het vooral kleuren en tonen die de bezoeker in de eerste instantie treffen. „De muziek die hier binnen te ho ren is, is speciaal voor hier ge componeerd. De presentatie wordt via sensoren van een computer aangestuurd en is geen twee maal hetzelfde. Af hankelijk van het aantal be zoekers dat binnen is en de weersomstandigheden buiten zijn de tonen hoger of lager, is de muziek fel of juist wat ver stild." Een waterdruppel springt plot seling op uit een nog niet ge zien gat in de vloer en beweegt zich door de lucht om in een ander gat weer te verdwijnen. „Hoe je het precies wilt noe men doet er eigenlijk niet toe, maar deze voorste ruimte stelt de kringloop van het zoete wa ter voor. Het leukste is om de eigen fantasie aan het werk te laten, maar voor wie wat steun wil: Behalve uit smeltwater be staat onze zoetwatervoorraad uit wat uit bronnen uit het bin nenste der aarde naar boven komt. Zoet water is ook de re gen, voorgesteld als een groot aantal douches die water naar beneden spuiten. Er komt een dichte mist in dit deel van het gebouw te hangen en andere bezoekers lijken hier niet meer dan schimmen in de verte. Een zelf bewegende schaal morst van tijd tot tijd plassen water als de getijden van de zee ter wijl in een put met peilloze diepte en stilstaand water een resonerend geluid opklinkt. „Een sprookjeswereld, waarin licht en geluid een grote rol spelen en waar de snelheid 1 Het Waterpaviljoen van 'vloeibare architectuur'. waarmee de bezoeker door het gebouw gaat bepalend is voor de intensiteit van licht en ge luid." Via een computergestuurde rasterprojectie van golven en druppels op vloeren en wanden komt men in het gedeelte waar het zoute water vrij spel heeft. Een enorme golf vult bij tijd en wijle de gehele benedenruimte met water dat vervolgens gor gelend wegloopt. Niet geheel zonder het risico van natte voe ten kan men dit deel van het zoutwaterpaviljoen doorkrui sen. „Ook voor mensen in een rolstoel is het mogelijk deze er varing mee te maken. Speciaal voor hen is er een soort lift aangebracht", vertelt Ted. Een hydra, een soort wier gemaakt van zacht plastic dat steeds verschillende kleuren aan neemt geeft enigsinds houvast aan de route die men veronder steld wordt te volgen. Boven aangekomen resoneren de vloeren en geven hiermee de bezoeker de indruk op het wa ter te lopen. Alom ziet men wa tertaferelen geprojecteerd. Het geluid dat men hier hoort is via hendels in zachte muren te stu ren. „Je kunt de geluidsgolven wegduwen of verplaatsen van de ene naar de andere kant van de ruimte. Ik heb het zelf ge probeerd en je voelt je net ka pitein op een ruimteschip in een andere dimensie." In het gebouw zijn veel mensen aanwezig die uitleg geven waar dat gewensd is, helpen waar nodig is, maar vooral letten op de reacties van het steeds aan wezige publiek. „Dat we weten hoe de bezoekers op diverse at tracties reageren, dat vinden we erg belangrijk. Deze expo sitie moet immers net als het water steeds in beweging blij ven wil het publiek ook na een eerste kennismaking weer te rug komen." Op dit moment houdt men zich bezig met de vraag hoe een stukje informatie, dat hoe sum mier ook, bij het waterpavil joen gegeven dient te worden aan te bieden. Ook is men nog bezig met de bouw van het toi letgebouw dat een zelfde futu ristische uitstraling zal krijgen als het waterpaviljoen zelf. „Op het laatste moment ging alles zo snel dat we onszelf een beetje voorbij liepen, maar het was de moeite om het waterpa viljoen dat moet gaan zorgen voor een groot aantal extra be zoekers aan Delta Expo op tijd voor het nieuwe seizoen klaar te krijgen." Plan Bee presenteert haar debuut cd in De Piek FOTO REUS DE BREE VLISSINGEN 'Masterplan' heet de debuut cd van de poprockfor matie Plan Bee. Zaterdag 28 juni is de presentatie in jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 13 in Vlissingen. Het optreden is het laat ste van het seizoen in De Piek. De Vlissingse band kreeg in 1996 de prijs van de beste Zeeuwse demo uit handen van de Stichting Popmu ziek Zeeland. Op de cd 'Masterplan' staan tien eigen nummers in een mix van muziekstijlen rock, soul, funk, blues en zelfs invloeden uit de jazz. Plan Bee is een eigentijdse rockband geformeerd rond zanger en songwriter Rudy Lockefeir. In 1988 won hij de Soundmixshow als 'de Nederlandse Rick Ashley'. Recentelijker was hij Queenzanger tijdens het bevrijdingsfestival in de havenstad. De band bestaat verder uit Ronald Abresch (gitaar), Andre Szachnowski (bass, vocal). Peter Veen (drum) en Annemarie van Vliet (backingvocal). Het optreden begint om 22.00 uur en de entree bedraagt 7,50 gulden. In De Piek is vrijdag 27 juni nog een supersessie vanaf 21.00 uur. VROUWENPOLDER - Manege 'De Eendracht' aan de Rijke buurtweg 8 in Vrouwenpolder, staat zaterdag 28 juni volledig in het teken van de 'Zeeuwse dag van het paard'. Het is in middels de 28e editie, en die bruist net als de voorgaanden van activiteiten, met uiteraard de paarden in de hoofdrol. Om half negen staan eerst de keuringen op het programma. Eerst komen de Shetland po ny's aan de beurt, om 09.00 uur het Groninger paard; de New Forest pony's; de halflingers; de Nederlandse trekpaarden; de Friese paarden en de NRPS. Om 09.30 uur: de Fjorden en de Welsh pony's. Het middagprogramma$ 13.00 uur opening door de burge meester van Veere; 13.05 uur: Menparade van pony's en paar- den; 13.15 uur: springen pony's M en Z; 13.30 uur: show van trekpaarden en halflingers; 13.40 uur: concours enkelspan van Friese paarden en om 13.50 uur: gevarieerd shownummer. Tien minuten later (14.00 uur) begint het concoursnummer enkelspan en om 14.10 uur het springconcours paarden Z. Het défilé van alle rassen, alle kam pioenen, reserve-kampioenen VLISSINGEN - Het gaat goed met de verkoop van grond op Vrijburg aan bedrijven. Enige tijd geleden kwamen er vesti gingen van bedrijven die voor heen elders waren gevestigd. Nu er landbouwgrond is aange kocht en beschikbaar wordt ge maakt voor meer bedrijfsvesti ging blijkt de animo optimaal. „Het loopt als een trein", laat J. Doorns, commercieel beleids medewerker van de gemeente Vlissingen desgevraagd weten. „Het is ideaal gelegen tussen Vlissingen en Middelburg en daarom wil men er graag naar toe. Zo heeft Hakvoort Horeca zesenvijftighonderd vierkante meter aangekocht en de Stich ting Uitduin vierduizend. Een plaatselijk bedrijfje kocht veer tienhonderd meter. Tot het jaar 2002 kunnen wij verder met de beschikbare grond. Dit jaar be ginnen wij de gesprekken over wat er daarna moet gebeuren. In de loop van het volgende jaar moet daarover een beslissing worden genomen." Bedrijven buiten de regio schijnen zich echter niet happig te tonen om zich in Vlissingen te vestigen. Toch lijkt de gemeente de prio riteit bij de reeds gevestigde be drijven te leggen. „Het is tegen woordig moeilijk om bestaande bedrijven te houden. Die moet je zoveel mogelijk helpen. Som migen blijven groeien en kun nen op hun eigen locatie niet meer uit de voeten. Op Vrijburg hebben ze meer kansen." en la geplaatsen is om 14.40 uur. Oude werktuigen, getrokken door werkpaarden, zijn om 15.20 uur te zien. Om 15.35 uur volgt de dressuur-demonstra- tie. Vier vierspannen trekpaar den voor de boerenwagen. Het is een combinatie die carrousel wordt genoemd en waarmee om 15.55 uur wordt gestart. Het concours enkelspan Welsh pony's begint om 16.05 uur. De carrousel wordt om 16.15 uur verzorgd door rijvereniging Graeve Jan. Hiervoor komen zestien paarden in actie. Het concours dubbelspan is om 16.30 uur; het enkelspel half lingers om 16.40 uur; om 16.50 uur de Kür op muziek. De veel zijdigheidsshow is om 17.00 uur en wordt uitgevoerd door het Friese Paarden Stamboek. Om 17,10 uur is er eenm geva rieerd nummer met het Fjorden Paarden Stamboek en om 17.20 uur komen de trekpaarden in actie met onder andere 4-, 8-, 12- en 16-span. De sluiting is gepland om 17.30 uur. 1 Over the Edge presenteert derde demo. KAPELLE - Vrijdag 27 juni om 22.00 uur gebeurt het. Dan pre senteert Over the Edge in jon gerencentrum Trinnety te Ka- pelle de derde demo. De zaal is om 20.30 uur open, de entree bedraagt 5 gulden. De Bevelandse band wordt ge rangschikt onder de power-me- tal. Sinds 1991 is het geluid van deze viermans-formatie te ho ren. Er is veel opgetreden in bars, jongerenclubs en op festi vals. Na een 'dipje' in 1994 is vorig jaar de hechte line-up ontstaan. Van de originele be zetting is alleen René Meester over, gitarist Jaap Zandee, bas sist Joop Blaauwkamer en drummer Leon Kriekaard zijn nieuw. De derde demo bestaat uit eigen werk. De power-metal is heftig, maar tussendoor wordt een enkele ballade gespeeld. I

Scheldebode | 1997 | | pagina 7