SP0N0R I i r D E S Tl 31 SCHELDEBODE (5 Audio voor liefhebbers van topkwaliteit Pupillen poseren „Het is natuurlijk geen macraméclubje" 'De Stille Kracht' sluit theaterseizoen af ..schoonheid en gaafheid maakt Oostkerk bijzonder" Moutainbikers rijden voor ATB-cup ZAKENFLITSJES intratuin zamelt in voor goed doel Competitie Chee.tos 24 Game Heropening manege Paardoes Concert Cappella Terra Tre mens in zoutelande i Drum Corps Wedstrijd H ET WET EN W A A R woensdag 28 mei 1997 Verbouwing bij Blankenburgh Visafdeling Spar Hardy-optiek Makelaarskantoor Voorjaarsmarkt Speciaal buffet X-Treme zet parcours uit in Den l n k e I Eigenaar Peter Blankenburgh noemt het nog een „Zeeuwse win kel" maar zijn zaak krijgt na de verbouwing meer de allure van een woonboulevard; met naast bedden, tapijt en gordijnen ook kleine meubelen en een cadeauboetiek. Op woensdag 11 juni moet Blankenburgh tapijt, gordijnen en beddenspeciaalzaak in Mid delburg weer een nieuwe en frisse winkel uitstraling hebben. Vandaar dat er tot de opening hard wordt verbouwd aan een nieuwe binnenboel. De beddenafdeling van Blankenburgh blijft tijdens de verbouwing open, de rest van de winkel gaat tot 11 juni dicht. Klanten kunnen natuurlijk terecht bij de vestiging in de Aagje Dekenstraat 18 in Vlissingen. Sinds een paar weken heeft Spar de Boeck in Oost-Souburg een uitgebreide visafdeling. Naast verse kabeljauwfilet, moten zalm, diverse soorten gerookte vis zijn er natuurlijk ook mosselen en Hollandse nieuwe. Vandaag en morgen is de visafdeling open in verband met de Nieuwe Haring. Normaal is de visafdeling aan de Kanaalstraat 121 op vrijdag en zaterdag geopend. Uit het assortiment van Hardy brillen en lenzen, Bellamypark 38 in Vlissingen, blijkt wel dat de bril inmiddels een waar mode-ob ject is. Een sportieve look of uitbundig, eenvoudig of opvallend gedecoreerd: Hardy heeft het in huis. De opticien beschikt over de Silhoutte-collectie met een origineel design en perfecte kwaliteit. Bert Dingemanse is gestart met zijn eigen makelaarskantoor, on der de naam Bert Dingemanse makelaar, taxateur, aankoopadvi seur. In de regio Zeeland heeft Dingemanse al ruim 12 jaar erva ring in zowel verkopen, aankopen als taxeren van onroerend goed. Het nieuwe kantoor is gevestigd in het centrum van Middel burg, aan de Gortstraat 57. Kinderattrakties voor kinderen en marktkramen met diverse ar tikelen. Op vakantiepark Hof Domburg is vrijdag 30 mei een spe ciale markt van 11.00 tot 17.00 uur. De toegang is gratis. Een speciaal buffet met de populairste voor- en nagerechten staat zondag 1 juni op het menu bij de Koperen Ketel, Plein 1940 13-15 in Middelburg. De eerste gang van het 'Smulpapenbuffet' wordt tussen 18.00 en 19.00 uur geserveerd voor een prijs van 55 gulden per persoon. Reserveren bij de Kopere Ketel, 633839. KOUDEKERKE Intratuin, het groene warenhuis, zamelt vrijdag 6 en zaterdag 7 juni opnieuw het snoeisel van de Taxus baccata in. In deze plant zit namelijk baccatine, een stof die van groot belang is voor de bestrijding van eierstok- en borst kanker. Voor de productie van dit kankerremmende middel is heel veel baccatine nodig. En dat betekent dat er een grote be hoefte is aan schoeisel van de Taxus baccata. De geneeskrachtige stof zit in de naalden van deze heestersoort. Belangrijk is dat de plant zo laat mogelijk wordt gesnoeid. Het snoeisel -de takken die dunner zijn dan een halve centimeter en het bijbehorend groen- kunnen klanten het beste droog en broei- vrij inleveren. Vorig jaar heeft Intratuin in mei en september eenzelfde actie ge houden. Er werd in totaal ongeveer tienduizend kilo fijn materi aal door de bezoekers van Intratuin ingezameld. Het geld dat het tuincentrum krijgt voor de inzamelingsactie gaat volledig naar de Nederlandse Kankerbestrijding. De klanten krijgen als dank een klein presentje van Intratuin, gevestigd aan de Galgeweg 5 in Koudekerke. VLISSINGEN - Vandaag, woensdag 28 mei van 13.30 tot 16.00 uur, strijden basisschoolleerlingen uit Zeeland in Scheldemond in Vlissingen om de titel provinciaal kampioen 'Chee.tos 24 Game'. Zeeland is de tiende provincie waar deze scholencompetitie wordt gehouden. De vier winnaars van Zeeland gaan door naar de finale in Amsterdam. Aan de competitie doen ruim duizend scholen mee. In 1996 waren de provinciale kampioenschappen Chee. tos 24 Game een groot succes. CPS, instelling voor onder wijsontwikkeling en advies, ziet in 24 Game meer dan alleen een spel. het blijkt in de dagelijkse schoolpraktijk rekenzwakke kin deren aan te zetten tot betere rekenprestaties. VLISSINGEN - Zaterdag 31 mei opent burgemeester J.C.Th, van der Doef, tevens voorzitter van de Raad van Toezicht van de Stichting Arduin, om 10.30 uur de manege, kinderboerderij en uitspanning Paardoes, Bosweg 8 in Vlissingen. De burge meester arriveert 10.00 uur per rijtuig bij de manege. Vanaf 12.00 uur houdt de manege Open Huis. Naast het vrij bezichti gen van alle voorzieningen en activiteiten van Paardoes zijn er activiteiten zoals schaapscheren, demonstatie van oude am bachten, workshops en rondritten met een Jan Plezier. Paardoes wordt beheerd door de Stichting Ponyrijden Gehan dicapten Zeeland en wordt door de dagbesteding van de Stich ting Arduin geëxploiteerd. ZOUTELANDE - Het jong Walchers koor Cappella Terra Tre mens geeft onder leiding van Henk J. Harinck uit Borssele op zaterdag 31 mei om 20.00 uur een concert in de Nederlands Hervormde kerk in Zoutelande. Het koor zingt werken van Goudimel, Schütz, Bach, Franck, Anerio, Praetorius en Has- sler. Orgel- en vioolintermezzi zijn van René Molenaar en He- leen de Munck. Toegangsprijs 7,50 gulden, kinderen tot 12 jaar betalen 5 gulden. Het kleinkoor Cappella Terra Tremens is opgericht door enke le zangers en zangeressen van de Vlissingse Oratoriumvereni ging. Bijna alle medewerkenden wonen op Walcheren. Voor 1997 staan voorlopig concerten gepland in Middelburg, Dom burg en Emmeloord. Het zijn de F-pupillen van V.V. Nieuwland die hier poseren. Van links naar rechts heten de voetballertjes Eloy Joosse, Mi chael van de Schoor, Bobby Crucq, Willem Willeboordse, Jordy van Waarde, Iwan Brkie, Joey van Belzen, Lennard van Bel- zen, Wouter Duim en Martin Minheere. Achter de pupillen staan leidster Conny Joosse, sponsor J. Joosse en trainer Lie ven van Belzen. De shirt's zijn geleverd door Sport Shop '94 en geschonken door transportbedrijf Joosse. VERVOLG VAN VOORPAGI NA Ook Ronald heeft de indruk dat de cursisten veel opsteken van de tijd dat ze bij de Ambi tie doorbrengen. „Het is na tuurlijk gèèn macraméclubje. Je bent op elkaar aangewezen en ziet veel van elkaar. En leert de andere mensen beter kennen. Met toneelspelen ben je meer open, want je moet iets voordragen. Dus je moet zowel zwakke plekken als sterke kanten tonen." Regisseur De Graaf koos als afsluiting van de cursus voor een productie dat eigenlijk bedoeld is voor het professionele cirjcuit. „Het is inderdaad geen makkelijk verhaal. Maar ik zeg altijd: een goed stuk is het halve werk. Het blijkt dat Rinkelrooien prima geschikt is voor deze groep. Er zijn in het verhaal acht verschillende taferelen. Daardoor heeft iedere acteur een hoofdrol. Ze moeten alles op alles zetten in een kwartier tijd. Dat is voor de deelnemers een flinke kluif. Toch weet ik zeker dat het gaat lukken. Het is geen verhaal waarbij het pu bliek zich rot lacht. Het is op sommige momenten zelfs zwaar. De personages zijn vooral met zichzelf bezig. Maar daardoor krijgt het uit eindelijk ook iets komisch. Over deze groep cursisten ben ik tevreden. Je kan heel duide lijk zien dat ze de afgelopen twee jaar zijn gegroeid." Een ander woord voor rinkel rooien is pierewaaien en dat is ook eigenlijk wat al die men sen doen. De taferelen na de pauze hebben ook iets gemeen schappelijks. De vrijgezel, het meisje, de student, de ouwe vrijster en tenslotte de we duwnaar uit de eerste scène, allemaal hebben ze iets met de dood. Het decor is gemaakt en ont worpen door beeldend kunste nares Eveline van Duyl. Zij maakte eerder de decors voor een theaterproductie. In een omgeving, die bestaat uit geo metrische figuren moeten de spelers hun personages neer zetten. De felle kleuren van de decorstukken maken de figu ren nog eenzamer. De decors worden door de acteurs zelf gewisseld. Josien: „Dat is een goede keus. Juist omdat het een serieus verhaal is, breekt dat ombouwen de sfeer." Ro nald Dingemanse is klaar voor de première. „Uiteraard blijft het spannend. Dat merkte ik tijdens de laatste repetities. Het komt allemaal dichterbij. Eerst waren we heel relaxed bezig en nu sta je opeens op het toneel van het theater. En...je weet dat je moeder str aks in de zaal zit en nog veel meer andere bekenden die toch iets van je verwachten. Maar ik weet zeker dat ik het jam mer zal vinden als alles voorbij is. Misschien sluit ik mij aan bij een theatergroep. En dan te bedenken dat ik twee jaar ge leden nog nooit had geac teerd!" Rinkelrooien wordt ook nog gespeeld op vrijdag 30 mei en zaterdag 7 juni. De voorstel lingen beginnen steeds om 20.30 uur. Kaarten kunnen ge reserveerd worden tijdens kantooruren bij VMC Zeeland in Middelburg, telefoon: 0118 634880. VLISSINGEN - Wie in Walcheren aan kwaliteitsnaaimachines denkt, denkt zonder meer aan Louis Hemelaar aan de Spuistraat in Vlissingen. En wie vanaf morgen aan Bang en Olufsen, denkt, denkt ook aan Hemelaar! Vreemd? Ja en nee. Want wat heeft een speciaalzaak in naaimachines te maken met de top op audio- en vi- deogebied? Niets en alles. Dat vraagt duidelijkheid. Louis Hemelaar is een fervent liefhebber van hoogwaardige audio- en videoapparatuur. Foto Dert, dealer van onder meer Bang&Olufsen stopte er februari van dit jaar definitief mee en Aart Schram, die jaren lang de B&O afdeling bij foto Dert bestierde, vond zichzelf te jong om ermee te stoppen. De drie (B&O, Aart Schram en Louis Hemelaar kenden elkaar, vonden het zonde om B&O uit Vlissingen te zien verdwijnen en dus besloten ze een deel van de winkel aan de Spuistraat speciaal voor B&O plus énkele andere hoogwaardige merken in te richten - Ad Roos) Liefhebbers van topkwaliteit en echte design kunnen dus weer met een gerust hart sla pen. Het nieuwe audiocentrum mag er wezen. Een ruimte, ge heel ingericht voor mensen die iets bijzonders willen hebben en op zoek zijn naar appara tuur die dat bieden. Geen bom volle rekken met apparatuur, maar de simpele eenvoud die klasse uitstraalt. Over B&O valt eigenlijk ook niet zoveel te zeggen. Over een Ferrari praat je tenslotte ook niet. Waar we wel iets over willen zeggen is het nieuwe Beocenter AV5 van B&O, dat daar te zien is. Om het simpel te houden: een tv-toestel waar in audio en video volledig zijn geïntegreerd. Met een 'zapper' die een toonbeeld van simpel heid is. Druk op het knopje: de luidsprekers schuiven naar buiten. Druk op het knopje: de tv is in werking. Druk op het knopje: de Cd-speler doet z'n werk of de bandrecorder gaat lopen. Druk op een knopje en de radio staat aan. De stoel waarin u zit verdraaien om be ter naar het beeld te kunnen kijken? Blijf gewoon zitten. Druk op een knopje en hele ap paraat draait. Of we kunnen het hebben over het beeldscherm, dat ook met sterk tegenlicht alles volledig weergeeft. Of het Master Link meer-kamersysteem. Echte liefhebbers van dergelijke ap paratuur zullen hun vingers aflikken. Louis, Jaqueline He melaar en Aart Schram zijn dan ook met recht trots op 'hun' audio-videocentrum. Weken is er getimmerd en ver bouwd om de inrichting nu net die uitstraling te geven die het verdient en ook weer net niet een torenhoge drempel voor de bezoekers opwerpt. „Echte muziek- en tv-liefhebbers voe len zich hier direct thuis", weet Aart uit zijn rijke en lange er varing. „Naast B&O voeren we andere toppers zoals Yahama, de betere lijn van Philips en Loewe." Kenners weten wat dat inhoudt. Dat aan alles een prijskaartje hangt moge duidelijk zijn, en daar doet ook niemand ge heimzinnig over. Maar dat al les nu specifiek is bedoeld voor de financieel betere klasse wordt door Aart en Louis ferm tegengesproken. „Mensen ma ken keuzes en stellen prioritei ten. Mensen die zich tot echte liefhebbers van muziek reke nen, stellen eisen aan hun ap paratuur. Als je een goede CD op een slechts apparaat af speelt komt de hele muziek die erop staat niet tot zijn recht. Speel je die CD op pak weg een B&O af, dan voel je het kippe- vel over je rug lopen. Dat is een wereld van verschil die moei- Louis Hemelaar heeft een nieuw audiocentrum FOTO HARRY DE LANGE lijk is uit te leggen. Dat moet je hebt gehoord of gezien weet je en zien tussen goed, beter en horen, dat moet je zien, dat waarom mensen B&O kiezen." best, doet er goed aan om van- moet je beleven, dat moet je er- Dus wie zijn oren wil verwen- af morgen het Audio Video De- varen. Als het verschil eenmaal nen en het verschil wil horen sign Hemelaar te bezoeken. MIDDELBURG - Het theater seizoen loopt ten einde, maar niet voordat het toneelstuk 'De Stille Kracht', wegens groot succes, woensdag 4 juni op nieuw in de Stadsschouwburg in Middelburg wordt opge voerd. In januari 1997 beleeft de eerste theaterbewerking van Louis' Couperus legendarisch roman De Stille Kracht haar wereld première in Nederland. 'Het geeft vooral de geheimzinnige vijandschap weer van Javaanse grond en sfeer en ziel, tegen de Nederlandse veroveraar', zo omschreef Couperus zijn be roemde roman waarvan Ton Vorstenbosch een gloednieuwe theaterbewerking maakte. In de regie van Mette Bouhuijs her leeft de koloniale samenleving van baren en oudgasten, Indi sche prinsen en baboes, in een bonte weelderig aangeklede voorstelling. 'De Stille Kracht', met onder Wegens groot succes 'De Stille Kracht' wederom in Middelburg se stadsschouwburg FOTO GASTÈL VAN KOELEMAN danig groot, dat besloten is tot een extra voorstelling. Er zijn nog een vijftigtal kaarten be schikbaar. Reserveren kan via 611500. andere Peter Tuinman en Linda van Dyck, was begin vorige maand al in de schouwburg te zien. De vraag naar kaarten was dus- KRUININGEN - De moun tainbike vereniging X-Treme in Goes houdt op dinsdagavond 3 juni wedstrijden om de ATB- Cup in het recreatiegebied 'Den Inkel' bij Kruiningen. In sa menwerking met Hans Harinck van Staatsbosbeheer kon een parcours worden uitgezet van 2 kilometer lengte. Er wordt gereden in twee cate gorieën. In categorie 1 acteren vrouwen, 40-plussers en jeugdi ge renners tot en met 16 jaar. In categorie 2 komen in actie ATB licentiehouders en niet licentie houders tot 40 jaar. De starttij den zijn respectievelijk 19.00 en 19.45 uur. Inschrijving ter plaatse, vanaf 18.30 uur. Het inschrijfgeld bedraagt 2,50. Het dragen van een helm is ver plicht en de deelname is voor eigen risico. Tot de deelnemers behoren on der andere Patrick Tolhoek en Marcel Remijn. Bij ongunstig weer wordt de wedstrijd afge last, in verband met mogelijke beschadigingen binnen het na tuurgebied. Voor informatie kan men con tact opnemen met de telefoon nummers (0113)344445 of (0118)592688. MIDDELBURG Na 21 maan den opknappen en 3,6 miljoen in vestering is het eeuwenoude bouwwerk weer in oorspronke lijke staat teruggebracht. Mr. Pieter van Vollenhoven zal vrij dag 30 mei de Middelburgse Oostkerk heropenen. Het is dan 350 jaar geleden dat 'de eerste steen' is gelegd. Een restauratie was nodig omdat de Momunu- mentenwacht in 1994 ontdekte dat de bonte knaagkever de koe pelstructuur zo grondig aantastte dat het gebouw op instorten stond. „De kerk overleefde oor log en bliksem, maar is bijna ten gronde gegaan aan de bonte knaagkever", meent de voorzitter van de kerkvoogdij Gerrit de Bruijn. „De Oostkerk maakt veel bij me los, het is één van de topmonu- menten van ons land", vertelt De Bruijn. „De gaafheid en schoonheid maakt het een bij zonder gebouw." Het bijzonde re is -volgens De Bruijn- dat er in drieëneenhalve eeuw niks is afgebroken of aangebouwd. „Toen Middelburg gebombar deerd werd, werden de huizen rondom de kerk getroffen door granaten, maar de kerk bleef bijna onbeschadigd, dat is een volstrekt wonder." Stormen, bliksem en oorlogsge weld heeft de Oostkerk over leefd. Miljoenen larven vraten het bouwwerk echter groten deels op. Anjo Kooman en Hans Verschure startten een finan ciële wervingsactie die ervoor moest zorgen dat binnen no time een half miljoen gulden op tafel kwam. Het bedrag wat no dig was om de restauratie vóór te financiëren. 250.000 gulden aan giften kwamen binnen en het overige werd betaald met leningen De kerk heeft een grondige schilderbeurt gehad. „Het is bijzonder geslaagd, mede om dat we oude wapenschilden te rug hebben gehaald." Van de zware eiken balkenconstructie is ongeveer 75 meter vervangen. Daarnaast zijn vele kubieke meters aangetast hout wegge hakt en vervangen door glasfi ber wapening. In het gewelf zijn ruim 100.000 gaten geboord, die volgespoten zitten met gif. De afgelopen weken is de voorzit ter van de kerkvoogdij druk be zig geweest met het boekje De Klokkenluider -voor vijf gulden te koop bij de Oostkerk-, waar in hij samen met anderen gege vens rondom het verleden van de Oostkerk heeft verzameld en verwerkt. „In de geschiedenis kun je de mentaliteit van de mensen door de jaren heen zien." De leukste anekdote vindt De Bruijn het verhaal hoe de financiering in vroeger tij den verliep. „De bisschopen verkochten stukjes hemel als aflaten, maar hoe deden de Middelburgse protestanten dat? Ze besloten belasting op bier en betere wijnen te heffen. Zo kon de bouw in 1647 beginnen." Op zaterdag 31 mei en 7 juni kunnen belangstellenden tussen 10.30 en 16.00 uur de kerk be zichtigen, Elk half uur zijn er rondleidingen, met beklimming van de koepel en de lataam. Op zondag 1 juni wordt de eerste dienst gehouden en woensdag 4 juni geeft Bram Beekman om 20.00 uur een orgelconcert. Speciaal voor jongweren is er een 'praise-concert' met het go spelkoor His Revelation uit Al phen aan de Rijn. Alle evene menten zijn gratis te bezoeken. De kerkvoogdij wil de ingebrui kname op passende wijze inlui den: om die reden is de voorzit ter van het Nationaal Resteura- tiefonds, Mr. Pieter van Vollen hoven uitgenodigd om de ope ningshandeling te verrichten. Het muzikale deel wordt ver zorgd door organisten Freek de Keizer en Bram Beekman en so praan Saskia Gerritsen. De opening is alleen toegankelijk voor genodigden. MIDDELBURG - Zaterdag 31 mei wordt op het sportveld aan de Nadorstlaan in Middelburg de eerste ronde van de Nederlandse drum corpskampioenschappen gehouden. Nederlandse, waarvan vier uit Zeeland, en een Duits drum bugle corps nemen hier aan deel. De wedstrijd wordt ge- organiseerd door Drum Corps Holland en begint om 19.00 uur. In de hoofdklasse is Blue Spirit Middelburg te zien en te horen, in de tweede klasse Juliana Middel burg. In de opstartklasse speelt Excel sior uit Goes en in de jeugdklasse doet Confetti uit Goes mee. Voor informatie of reservering kan men tijdens kantooruren bel len met Drum Corps Holland: 036-5224254. HUISARTSEN Vlissingen - Za: J. Roebroeck en E. van Russen Groen, Singel 11 tel. 412225 zo: R. Thiadens, Zuider- baan 23, tel 464633. Spreekuren 12.30-13.00 uur en 17.30-18.00 uur. Middelburg Za: De Vries, Heren straat 18, zo: Wortelboer, Korendijk 36, Centraal doorschakelnr. 639933. Spreekuren 12.30-13.00, uur en 17.30-18.00 uur. Souburg, Gezondheidscentrum Middelburg-Zuid, Amemuiden en Nieuwland - Za: waarnemend arts zo: J. Visser, Wachttoren 19 Mid delburg, tel 627664. Spreekuren 12.30-13.00 uur en 17.30-18.00 uur. Veere, Gapinge, Serooskerke, Oostkapelle en Vrouwenpolder Za. en zo. geen opgave. Domburg, Aagtekerke, Westka- pelle, Koudekerke, Meliskerke, Biggekerke en Zoutelande Za. en zo: A.A. van der Male, Duinweg 59, Zoutelande, 561282 Midden-Walcheren Za. en zo. A. Stutterheim, Sivert- straat 40, Meliskerke, tel. 561760. Apotheekhoudende platteland sartsen Za en zo:G. Rullens, 581276. VERLOSKUNDIGEN Vlissingen - Za. en zo: geen opga ve, vr 9.00 t/m ma 9.00 uur. Cen traal tel.nr. 471140. Middelburg - Do t/m zo, Karin Boot, 639865. TANDARTSEN Za: L. Slingenberg, zo: H.Boot. Bei den Roozenburglaan 14, Middel burg, 628420. Patiënten P. van Malland, voor spoedgevallen, 478290. APOTHEEK Middelburg - Vr tot vr.Ringeling, Lange Delft 133 Vlissingen - Van de Sande, Bad huisstraat 30, tel. 412066 DIERENARTSEN Za, zo. Hoogveld-Meesters, Korte Noordstraat 61637077. VOGELOPVANG MIDDEN-ZEE- LAND tel. 628288. POLITIE Noodhulp, als elke seconde telt: 112. Overige assistentie aanvragen 633333. Voor alle andere aangele genheden zijn de bureaus in Mid delburg en Vlissingen 24 uur per dag geopend. KERKDIENSTEN Ziekenhuis Walcheren 10 uur Rooms-katholieke kerk Der Boe- de 2e, 4e en 5e za 10.30 uur. Ter Reede zo 19 uur. Vlissingen Onze Lieve Vrouwe kerk za 10 uur, zo 9.30 uur, H'dag 9.30 uur. Open Hof 9.30 uur. Souburg Martinuskerk 10 uur, Zoute Viever 1 e en 3e za 11.30 uur. Middelburg Petrus en Pauluskerk 2e en 4e za. 17 uur, zo 10 uur. Hoeksteen 11.30 uur, Sint Willi- brord vr 9.45 uur. Dishoek Em- mauskerk zo 10 uur. Domburg St Willibrordkapel vr 10 uur, za 19 uur. Vrouwenpolder Fort de Haakweg 10 uur. Zoutelande Bosweg za 19 uur. Koudekerke Toeristenkerk Dis hoek, zo 10 uur. Samen-Op-Wegkerk Veere Kaai uur, Nieuw Sandenburgh uur. Vlissingen Petruskerk 9.30 uur. Open Hof 9.30 uur. Schaapskooi 9.30 uur. Ter Reede 19 uur. Nederland Hervormde kerk Aag tekerke 10 en 19 uur. Domburg 10 en 19 uur. Gapinge 9 uur. Grijpsker- ke 10 en 19 uur. Kleverskerke 9.30 uur. Koudekerke 9.30 uur. Middel burg Koorkerk 10 uur. Ontmoe- tingskerk (bond) 10 en 18.30 uur. Nieuwe Kerk 10 uur, 9.30 uur. Hof- pleinkerk 9.30 en 14.30 uur. Con cert Gehoorzaal/Oostkerk 10 uur. De Morgenster 9.30 uur. De Hoek steen 9.30 uur. Koorkerk 10 uur. Engelse Kerk 19 uur. Evangelisch- Lutherse Gemeente 10 uur Swerf- Rust 9.45 uur. Waalse kerk 16.30 uur. St. Willibrord 11 uur. Nieuw land 10 uur. Ritthem 10 uur. Oost kapelle 10 uur. Oost-Souburg 9.30 en 19 uur. Zoute Viever 19 uur. Serooskerke 10 uur. Vrouwenpol der 10 en 19 uur. Westkapelle 9.30 en 19 uur. Veere 10 en 15 uur Gereformeerde kerk Gapinge uur. Grijpskerke uur. Koudeker ke uur. Meliskerke 10 en 14.30 uur. Oostkapelle 10 uur. Oost-Sou burg 9.30 uur. Serooskerke 10 uur. Vrouwenpolder 10 en 19 uur. Chr. Gereformeerde kerk Vlissin gen zo 9.30 en 16.30 uur. Gereformeerde Gemeente Vlis singen zo 9.30 uur. Middelburg 9.30 en 16 uur. Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt Middelburg 9.30 en 16.30 uur, 8 mei, 9.30 uur. Vlis singen zo 9.00 uur, 16.30 uur. Ned. Gereformeerde Kerk Middelburg 9.30 uur. Zevendedags Adventis ten Middelburg za 11 uur, Vlissin gen za. 9.30 uur. Doopsgezinde Gemeente geen dienst. Kristen Zuidmolukse kerk Oost-Souburg 10 uur, ma om 13 uur. Gezamenlij ke dienst Koudekerke. Anglicaan se kerk Vlissingen-Oost uur. Pinkstergemeente Middelburg 11.30 uur. Vlissingen e.o. 15 uur. Pinkstergemeente Sjaloom Sou burg zo 14.30 uur. Bethel Pink sterkerk Vlissingen wo 19.30 vr 19.30 zo 11.30 uur. Christelijk Centrum Zeeland Vlissingen 10.30 uur. Nieuw Apostolische kerk West-Souburg wo 20, 9.30 en 17 uur. Evangeliegemeente Middel- j burg 9.30 uur Oost-Souburg 10 uur. Eglise Wallone 10.45 uur. Christengemeenschap, Lange Noordstraat 62, Middelburg 10 uur. Volle Evangeliegemeente Ame muiden 10 uur. Serooskerke uur. West-Souburg 10 uur. Middelburg Thomaskapel 10 en 14 uur. Filadeifia Gemeente Vlissingen wo 19 uur zo 10 uur. Vrije Evangeli sche Gemeente Westkapelle 9.30 uur. Rafaël Gemeenschap Eleos Olmenlaan Middelburg 9.30 uur.Leger des Heils Middelburg 9, 10 en 19 uur, Vlissingen 10 en 19uur. Jehova's Getuigen Vlissin gen Centrum do 19 uur, zo 10 uur. Souburg di. 19 uur, zo 10 uur. Bos- senburgh di. 19 uur, za 18 uur. I

Scheldebode | 1997 | | pagina 5