Mooi zijn; de balans tussen lichaam en ziel Stap in de toekomst bij Auto Renault Dijkwel BV en win een Mégane Scénic Verder kijken dan je neus lang is Hosta de vaste plant van het jaar Fosiele schelpen voor het oprapen Cursus theologische vorming SCHELDEBODE Tuinreizen Dreischor Tuinreizen Vlaanderen workshop Tuinarchitectuur Stadsarcheologie Antwerpen HaFaBra-festival Vlissingen Koninklijke Landmacht biedt Zeeland concert aan Joety Huidverzorging Wijkontmoetingsdag Stromenwijk IET W EN W A A R 1 woensdag 21 mei 1997 Middelburgs jeugddebat in stadhuis Onderwerpen Aanleiding Bloemen Op een dertigtal plaatsen in Nederland begint in september weer de cursus 'Theologische Vorming van Gemeente- en Pa rochieleden'. Het is een al vele jaren lopend project van de Ned. Hervormde Kerk, de Gerformeerde Kerken in Nederland en de Rooms Katholieke Kerk. Deelnemers uit alle kerkelijke richtingen volgen één avond in de week lessen in Goes, gedu rende drie jaar. De lessen worden gegeven door predikanten en pastores. Er is geen bepaalde vooropleiding vereist. Alle be langrijke vakken in de theologie-studie staan op het program ma en de cursus is dan ook uitermate geschikt voor kerkleden en anderen die graag meer willen weten van de nieuwe ont wikkelingen in de theologie en de verhouding tussen christen dom en andere godsdiensten. Tegelijkertijd krijgen de deelne mers mogelijkheden in handen tot het meedoen aan allerlei kerkelijk werk. Het secretariaat van de landelijke cursus is ge vestigd in Driebergen; voor de cursus in Goes is het adres: Bal juwstraat 72 te Middelburg, telefoon (0118) 615914. De Stichting Educatief Toerisme Zeeland Oranjezon houdt op 3, 10,17 en 24 juni tuinreizen met onder andere een bezoek aan het ringdorp Dreischor op Schouwen-Duiveland. Dreischor heeft een beschermd dorpsgezicht en is dit jaar uitgeroepen tot bloemendorp. Voorafgaand aan het bezoek worden de Tuinen van Weelzicht in het naburige Schuddebeurs bezocht. Het middagprogramma duurt van 12.15 tot 18.15 uur of van 13.00 tot 17.30 uur. Er zijn opstapmogelijkheden in Vlissingen, Mid delburg en Goes. Wie met het openbaar vervoer reist wordt in deze plaatsen opgehaald bij het NS Station. De trip kost 25,- p.p. Voor inlichtingen en aanmelding: telefoon en fax: 0118- 581507. De Stichting Educatief Toerisme Zeeland Oranjezon houdt vanuit Walcheren en Zuid-Beveland op donderdag 5 en 26 ju ni tuinenreizen naar Vlaanderen. Op het programma staan de 7500 vierkante meter grote tuin van mevrouw S.J. Meijer in Axel en 'De Schuur' in Zelzate net over de Belgische grens. Rozen en vele vruchtbomen geven de ze tuin iets bijzonders. Opstapmogelijkheden zijn in Vlissingen en Middelburg. Kos ten 65. inlichtingen via telefoon en fax: 0118-581507. In het Badhotel in Domburg houdt de Stichting Educatief Toe risme Zeeland Oranjezon op 10 en 11 juni een tweedaagse workshop tuinarchitectuur onder leiding van Arend Jan van der Horst. Van hem leren de deelnemers hoe zelf een boeiende tuin kan worden ontworpen. Een gedeelte van de workshop wordt besteed aan het bezoeken van een aantal tuinen die door Van der Horst zijn ontworpen. Kosten, inclusief consumpties, lunches en entree tuinen bedra gen 150,-. Voor inlichtingen en aanmelding: telefoon en fax: 0118-581507. Op uitnodiging van de Archeologische Werkgemeenschap Ne derland, afdeling Zeeland, zal de heer Johan Veeckman van de Dienst Opgravingen van de stad Antwerpen vrijdag 23 mei om 19.30 uur in de Zeeuwse Bibliotheek een lezing verzorgen over het onderzoek in de Scheldestad, in het bijzonder van de mid deleeuwse stadskern rondom het 'Steen'. Het 'Steen' was des tijds het wereldlijk machtscentrum. Thans vindt al enige jaren onderzoek plaats in de St. Pauluskerk aan de Veemarkt. Als vervolg op de lezing staat de volgende dag, zaterdag, een ex cursie met stadswandeling op het programma o.l.v. Veeckman, daarbij zal een bezoek aan de opgravingen worden gebracht. Zaterdag 24 mei wordt in het gebouw van scholengemeen schap Scheldemond aan het Weyevlietplein in Vlissingen een HaFaBra-festival gehouden. Vanaf zeven uur komen vier mu ziekverenigingen uit Groot Vlissingen een half uur in actie. Dat zijn de Koninklijke Harmonie Ons Genoegen uit Vlissin gen, fanfare Vlijt en Volharding uit Oost Souburg, brassband Caecilia uit Vlissingen en bx-assband ONDA uit Ritthem. Na de pauze wordt er een Groot Vlissingse Hafabra-combina- tie gemaakt en deze zal optreden onder leiding van Jaap Koops, oud-dirigent van de Marinierskapel. De toegangskaar ten kosten vijf gulden en zijn verkrijgbaar aan de zaal. De Koninklijke Landmacht biedt op dinsdag 27 mei de bevol king van Midden- en Noord-Zeeland een relatieconcert aan. Dit concert wordt in de Nieuwe Kerk aan de Groenmarkt in Middelburg verzorgd door de Koninklijke Militaire Kapel met als gastsoliste Saskia Gerritsen en duurt van 20.00 tot 22.15 uur. Kaarten zijn gratis af te halen bij de VW-kantoren in Middelburg, Vlissingen, Goes, Wissekerke, en in St.Maartens- dijk. In totaal kunnen 700 bezoekers het concert bijwonen. De Ko ninklijke Militaire Kapel staat onder leiding van Majoor Pieter Jansen en speelt stukken van Grieg, Kosakov, Shaw en Gar ner. De sopraan Saskia Gerritsen zingt enige liederen van W.A. Mozart, o.a. uit Figaro's Hochzeit. Zoals alle militaire or kesten is de Koninklijke Militaire Kapel een reizend orkest. De Kapel speelde o.a. in Noorwegen, Italië, Engeland en Polen. In 1995 werd een succesvolle tournee door Canada gemaakt. Gas theer op deze muzikale avond is Commandant Regionaal Mili tair Commando Zuid, kolonel P.M.C. Winckelmolen. Met dit concert wil de Landmacht de relatie met de bevolking voort zetten en waar mogelijk verbeteren. VLISSINGEN - Dealer Auto Renault Dijkwel B.V. in Vlis singen toont in een show van 22 mei tot en met 9 juni de nieuw ste Renaults, 'Klaar voor de 21e eeuw', zo meldt Auto Renault Dijkwel. Veel modellen die ge showd worden zijn voorzien van een 'Future Voordeelpak ket' dat honderden guldens be sparing biedt op accessoires. Als klap op de vuurpijl is de Auto van het Jaar 1997 te win nen, de Renault Mégane Scénic. Behalve deze hoofdprijs ter waarde van 35.975,- maken bezoekei-s kans op een van de 250 gezinsaiTangementen naar Futui-oscope, het Franse fami liepark van de toekomst in Poi tiers. Het enige wat men hier voor hoeft te doen is met het in gevulde Ticket To The Future uit de actiefolder of advertentie de showroom van Renault bin nen stappen. Dit biljet wordt daarna verruild voor een Pas- OOST-SOUBURG - 'Er mooi uitzien' is vaak een kwestie van lekker in je vel zitten. De balans vinden tussen geest en lichaam. Rust in jezelf vinden in een maatschappij die alleen maar het woord 'haast' en 'stress' lijkt te kennen. Om die rust te hervinden, de balans te vinden tussen geest en lichaam is er een scala aan mogelijkheden. Joety Huidverzorging (de naam houdt veel meer in dan zo op het eerste gezicht lijkt) aan de Julianastraat 6 in Oost-Sou burg heeft daarvoor de nodige kennis en kunde in huis. En daarmee onderscheidt Joety zich direct met een traditionele schoonheidssalon. Beperkt een schoonheidssalon zich voorna melijk tot de buitenkant, Joety houdt zich bezig met zowel het innerlijke als het uiterlijke van de mens. „Ik bekijk de totale mens. Door onder meer een ge laatsdiagnose zijn blokkades op te sporen en op basis daarvan stel ik een persoonlijke behan deling samen. Een behandeling, die helemaal gericht is op die ene cliënt", zegt Joety, die sinds vorig jaar een aparte studio tot haar beschikking heeft. Een studio die zich eveneens van andere onderscheidt door de absolute stilte die er heerst. Daar rinkelt geen telefoon en wordt niemand tijdens een puur persoonlijke behandeling afge leid of gestoord. De methodes die Joety toepast zijn onder meer Shihatsu (drukpuntmas- sage) al dan niet gecombineerd met het gebruik van aromati sche oliën. Daarnaast boekt Joety verbluffende resultaten met acne-behandeling. Uiteraard wordt het huidver zorgingsinstituut ook door mannen bezocht. „In het alge meen hebben mannen meer huidproblemen, het taboe daar over is vrijwel doorbroken en de vraag naar huidverzorging door en voor mannen neemt steeds meer toe", verduidelijkt Joety. En omdat iedere huid in verschillende omstandigheden (zoals seizoenen) steeds weer een eigen behandeling vraagt is dus iedere behandeling of ver zorging puur persoonlijk. Maatwerk dus. 1 Joety in haar studio te Oost-Souburg. FOTO HARRY DE LANGE MIDDELBURG - Onder het motto 'Verder kijken dan je neus lang is' houdt de gemeente Middelburg op vrijdag 30 mei een groot jeugddebat in diverse ruimten van het Middelburgse stadhuis. Jongeren en raadsle den discussiëren eerst in com missies over onderwerpen die in Middelburg van belang zijn. In deze commissies worden stel lingen voorbereid. Deze stellin gen vormen later op de dag de basis voor een plenaire discus sie met het college. Dagvoorzit ter is t.v.-persoonlijkheid Bas Westerweel. Het programma ziet er als volgt uit: 12.30 tot 13.20 uur - bur gerzaal en raadzaal: ontvangst, opening door burgemeester en inleidend gesprek tussen de wethouder van Jeugdzaken, mevrouw J.C. van Dijk-Sturm en de dagvoorzitter; 13.20 tot 14.45 uur - kamers wethouders: jongeren, raadsleden en wet houders discussiëren in 'com missievergaderingen'; 15.15 tot 17.15 uur - raadzaal: plenair debat onder leiding van de dag voorzitter tussen jongeren en wethouders. Daarna formele afsluiting; 17.15 tot 18.30 uur - burgerzaal: informele afslui ting. Het jeugddebat moet echt een aangelegenheid van de Middel burgse jongeren zelf zijn. Daar om is vooraf op de middelbare scholen in tien gesprekken door de jongeren zelf bepaald waar over gesproken gaat worden. Verschillende raadsleden zijn samen met een ambtenaar naar de scholen toe gegaan om met de jongeren te praten. Het so ciaal-cultureel werk heeft het zelfde gedaan in het jongeren centrum. Uit deze gesprekken zijn de volgende mogelijke on derwerpen naar voren geko men: 'vrijetijdsaanbod', 'woon omgeving/veiligheid' en 'com municatie'. Aan het debat nemen 32 jonge ren deel. Veel meer jongeren waren betrokken bij het bepa len van de onderwerpen voor het debat. Het motto 'Verder kijken dan je neus lang is' geldt voor zowel politici als jongeren. Als er tweerichtingsverkeer ontstaat tussen deze groepen omdat ze met elkaar gaan praten en blij ven praten, dan is het doel van het jeugddebat bereikt. In Middelburg wonen ruim 4.000 inwoners in de leeftijd van 12 tot en met 18 jaar. Over en voor deze jongeren wordt al veel gesproken en bedacht, vaak zonder dat jongeren daar zelf bij betrokken zijn. Dat is de conclusie van een onderzoek dat vorig jaar in opdracht van de gemeente is uitgevoerd. Veel jongeren zeggen over politiek: „Kan mij het wat schelen Dat wil niet zeggen dat zij geen eigen mening hebben. Ze lopen niet snel achter een ideologisch vaandel, maar per onderwerp hebben ze wel degelijk iets te zeggen. Hoe denken zij over al lerlei zaken Voor veel inwo ners, ook voor jongeren, is het niet zo duidelijk wat een ge meentebestuurder doet. Waar is hij of zij mee bezig, welke keu zen moeten ze maken Wat komt er kijken bij het besturen van een stad Veel vragen, wei nig antwoorden nog. De ge meente wil op zoek gaan naar die antwoorden door contact te leggen tussen jongeren en poli tici. Door van beide groepen te verwachten dat ze 'verder kij ken dan hun neus lang is'. De eerste zet is het organiseren van het jeugddebat op 30 mei aan staande. De informatie uit dat debat is bepalend voor het ver volg. MIDDELBURG - Voor de be woners van de Stromenwijk/'t Zand wordt zaterdag 24 mei een wijkontmoetingsdag ge houden met als thema 'Ver- daagzaamheid'. Het is de be doeling dat hiermee het accent gelegd wordt op de leefbaar heid in de wijk. Tussen 10.00 en 16.00 uur zijn er diverse activiteiten zoals op tredens van toneel-, muziek- en dansgroepen, spelen voor jong en oud en een informatie- en commerciëlemarkt. Op het pro gramma staan verder optredens van een Molukse muziekgroep, een Turkse dansgroep, het Mid delburgs Muziekkorps Tata Deng en van het Totaaltheater Flup en Ju Bedrijf. Dit alles vindt plaats rondom 'De Ver gulde Baars' en de terreinen van de 'Beverburch' en de Kor- czakschool. De organisatie is in handen van een werkgroep die bestaat uit afgevaardigden van de Korc- zakschool, de wijkvereniging 't Zand, Stichting Sociaal Cultu reel Werk Middelburg, de Huurdersvereniging van de Woningbouwvereniging en de Stichting Welzijn Ouderen Middelburg. Hosta's zijn vaste planten, die in korte tijd bijzonder populair zijn geworden. Ze hebben prachtige bladeren en vaak ook mooie bloemen. Zowel de bloe men als de bladeren blijven mooi op water en dat is goed nieuws voor ieder die van tuin- boeketten houdt. Veel Hosta's doen het prima op schaduwrij ke plaatsen, wat uitstekend van pas kan komen. Kortom: Hos ta's zijn velzijdige planten. Niet voor niets hebben vaste plan- tenkwekers de Hosta uitgeroe pen tot 'Vaste plant van het jaar 1997'. De Nederlandse naam voor Hosta is hartlelie, maar de plant is bekender onder z'n we tenschappelijke naam. De stij gende populariteit van Hosta's is voor een groot deel te danken aab de sortimentsvernieuwing van de laatste jaren. Vooral in Amerika wordt veel gekruist. De mooiste planten worden ge selecteerd, benaamd en in de handel gebracht. Zodoende is de keus aan Hosta's bijzonder groot geworden. Er zijn lage vormen bij zoals 'Blue Cadet', die slechts 40 cm hoog wordt. Hosta sieboldiana 'Elegans' daarentegen haalt met gemak 80 cm. Dat is dan wel in bloei gemeten. Het sorti ment is groot genoeg om er een boek aan te wijden. Practisch is het om gewoon te gaan kijken welke Hosta's u mooi vindt en welke in uw tuin passen. Be- naamde collecties zijn te zien op Aboretum Trompenburg in Rotterdam en in de schaduw- borders van het Westbroekpark in Denhaag (Scheveningen). Hosta's behoren tot de familie van de lelies (lilaceae), wat goed te zien is als ze bloeien. De Hosta 'Blue Cadet' is een rijkbloeiende vorm met blauw berijpt blad en lila bloemen, vanwege de compacte groei ondermeer ge schikt voor randen. bloeitijd varieert van juni tot september. De klokjesvormige bloemen hangen aan stevige stelen en zijn veelal lila tot dieppaars, soms ook wit (Hosta sieboldij 'snowflakes'). Vooral bij dauwberijpt blad is de lila bloemkleur bijzonder mooi, zo als bij de welbekende Hosta fortunei 'Hyacinthina'. Over het algemeen komen de bloe men goed boven het blad uit. de bloeirijkheid kan sterk ver schillen. Wie Hosta's met geel- bont blad en lila bloemen geen mooie combinatie vindt, kan de bloemen voor een boeket ge bruiken. Snij de stelen af als enkele bloempjes open zijn. Lage Hosta's zijn ook heel ge schikt als bodembedekker. In een grote tuin kunnen ook wat hogere worden gebruikt. Ze la ten zich goed met heesters com bineren. In het voorjaar komen Hosta's met prachtig gekleurde neuzen uit de grond, de bladeren zijn aanvankelijk als grappige rolle tjes opgevouwen. Vanaf dat moment zijn ze mooi genoeg om in een pot te zetten. Leuk voor balkon of terras. Een exem plaar is dikwijls al voldoende. DOMBURG - WV-Domburg- Oostkapelle houdt op 7 juni in het kader van Zeeland Natuur- maand een excursie 'Fossiele schelpen op het strand'. Onder leiding van ervaren schelpen kenners gaan de deelnemers het strand op om fossiele en be staande schelpen te leren her kennen en determineren. Aan deze excursie kunnen beginners en gevorderden deelnemen. Op de Zeeuwse stranden zijn tussen de 250 en 300 soorten schelpen te vinden, waarvan het merendeel fossiele schelpen zijn. De bekendste vindplaatsen zijn bij Cadzand en Domburg. Bij Cadzand liggen aardlagen uit het Eoceen van 45 miljoen jaar oud, bij Domburg zijn dit lagen uit het Plioceen tussen de vijf en twee miljoen jaar oud. Deze oude aardlagen worden door de schurende werking van de zee-armen de Zwingeul en de Scheldestroom met hun ge- tijdenstromingen aan de opper vlakte gebracht.Het zeewater werpt de schelpen vervolgens op het strand. Tijdens de inlei ding worden de bodemstructu- ï'en en aardlagen waarin fossie le schelpen voorkomen bespro ken. Sommige schelpen worden op dia vertoond. Daarna gaat men het strand op. De excursie duurt van 10.45 tot ongeveer 16.00 uur. De mini mumleeftijd voor deelname is 12 jaar. Regenkleding en laar zen worden aanbevolen. Deze dag kost voor volwassenen 15,- en voor 65+ en kinderen van 12 tot en met 16 jaar 12,50; hierbij is een eenvoudige lunch inbegrepen. Aanmelden kan bij het Toeristisch Centrum Oranjezon in Oostkapelle, tele foon: 0118-581507 of VVV Domburg-Oostkapelle, tele foon: 0118-581342 IA1 poort voor de Toekomst en ver meldt of er een prijs is gewon nen. Daarnaast heeft iedere showroombezoeker kans op een designklokje. Behalve de genoemde Mégane Scénioc staan in de showroom ook de Twingo Spring, met vouwdak, de chique Clio Chi- pie, de laguna Hatchback en de Mégane Hatchback. Als per soonlijk financieringsplan biedt Auto Renault Dijkwel Renault Selections. Hiermee wordt de mogelijk geboden elke twee of drie jaar een nieuwe Renault te rijden voor een vast laag maandbedrag. De toekom stige inruilwaarde kan de dealer nu al voorspellen. „Met een financiering via Renault Selections betaalt de Renault- rijder dus alleen voor gebruik van de auto. Dat maakt de over stap naar een volgende nieuwe Renault prettig voorspelbaar", aldus de dealer. HUISARTSEN Vlissingen - Za: F. Bronzwaer, Badhuisstraat 47, tel. 412525. zo: P. Crama, Hogeweg 107, tel. Termeer/v.d. Berg, Rosenburg- laan 1, tel. 465498. Spreekuren 12.30-13.00 uur en 17.30-18.00 uur. Middelburg Za en ma: Meijer, De Krammer 14. zo, Buytendijk, Noordweg 419, Centraal door- schakelnr. 639933. Spreekuren 12.30-13.00, uur en 17.30-18.00 uur. Souburg, Gezondheidscentrum Middelburg-Zuid, Arnemuiden en Nieuwland - Za: N. Kapteijn, Lekstraat 6, Oost-Souburg, tel. 461630. zo: J. Bergen, Kanaal straat 89. Oost-Souburg, tel. 461500. Spreekuren 12.30-13.00 uur en 17.30-18.00 uur. Veere, Gapinge, Serooskerke, Oostkapelle en Vrouwenpolder Za. en zo. geen opgave. Domburg, Aagtekerke, Westka- pelle, Koudekerke, Meliskerke, Biggekerke en Zoutelande Za. en zo: F. van Eede, De Casem- brootstraat 24, Westkapelle, tel. 571234. Midden-Walcheren Za. en zo. A. Stutterheim, Sivert- straat 40, Meliskerke, tel. 561760. VERLOSKUNDIGEN Vlissingen - Za. en zo: H. Klom- pe, vr 9.00 t/m ma 9.00 uur. Cen traal tel.nr. 471140. Middelburg - Do t/m zo, Jeanette Driedijk, 626045. TANDARTSEN A.D. Stigter, Van Borselelaan 38, Veere, 501830. APOTHEEK Middelburg - Vr tot vr. Welsinge, J.W. Tibautstraat 45. Vlissingen - Papegaaienburg, Pa pegaaienburg 24 - 26, tel. 466345. DIERENARTSEN Za, zo, ma. Th. Driehuis, Gerbran- dystraat 151, Vlissingen, tel. 466648 VOGELOPVANG MID DEN-ZEELAND tel. 628288. POLITIE Noodhulp, als elke seconde telt: 112. Overige assistentie aanvra gen 633333. Voor alle andere aan gelegenheden zijn de bureaus in Middelburg en Vlissingen 24 uur per dag geopend. KERKDIENSTEN Ziekenhuis Walcheren 10 uur Rooms-katholieke kerk Der Boede 2e, 4e en 5e za 10.30 uur. Ter Reede zo 19 uur. Vlissingen Onze Lieve Vrouwe kerk za 10 uur, zo 9.30 uur, H'dag 9.30 uur. Open Hof 9.30 uur. Souburg Martinus- kerk 10 uur, Zoute Viever 1 e en 3e za 11.30 uur. Middelburg Petrus en Pauluskerk 2e en 4e za. 17 uur, zo 10 uur. Hoeksteen 11.30 uur. Sint Willi- brord vr 9.45 uur. Dishoek Em- mauskerk uur. Domburg St Wil- librordkapel vr 10 uur, za 19 uur. Vrouwenpolder Fort de Haakweg 10 uur. Zoutelande Bosweg zo 10 j uur. Koudekerke Toeristenkerk I Dishoek, zo 10 uur. Samen-Op-Wegkerk Veere Kaai uur, Nieuw Sandenburgh uur. Vlissingen Petruskerk 9.30 uur. Open Hof 9.30 uur. Schaaps kooi 9.30 uur. Ter Reede 19 uur. Nederland Hervormde kerk Aag tekerke 10 en 19 uur. Domburg 10 en 19 uur. Gapinge 10 uur. Grijps- kerke 10 uur. Kleverskerke 9.30 uur. Koudekerke 10.30 uur. Mid delburg Koorkerk 10 uur. Ontmoe- tingskerk (bond) 10 en 18.30 uur. Nieuwe Kerk 10 uur, 9.30 uur. Hof- pleinkerk 9.30 en 14.30 uur. Con cert Gehoorzaal/Oostkerk 10 uur. De Morgenster 9.30 uur. De Hoeksteen 9.30 uur. Koorkerk 10 uur. Engelse Kerk 19 uur. Evange- lisch-Lutherse Gemeente 10 uur Swerf-Rust 9.45 uur. Waalse kerk 16.30 uur. St. Wiilibrord 11 uur. Nieuwland 9 uur. Ritthem 10.30 uur. Oostkapelle 19 uur. Oost-Souburg 9.30 en 19 uur. Zoute Viever 19 uur. Serooskerke 10 uur. Vrouwenpolder uur. Westkapelle 9.30 en 19 uur. Veere 10.30 uur Gereformeerde kerk Gapinge uur. Grijpskerke uur. Koudeker ke uur. Meliskerke 10 en 14.30 uur. Oostkapelle 10 uur. Oost-Souburg 9.30 uur. Seroos kerke 10 uur. Vrouwenpolder 10 en 19 uur. Chr. Gereformeerde kerk Vlis singen zo 9.30 en 16.30 uur. Gereformeerde Gemeente Vlis singen zo 9.30 uur. Middelburg 9.30 en 16 uur. Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt Middelburg 9.30 en 16.30 uur, 8 mei, 9.30 uur. Vlissingen zo 9.00 uur, 16.30 uur. Ned. Gereformeerde Kerk Mid delburg 9.30 uur. Zevendedags Adventisten Middelburg za 11 uur, Vlissingen za. 9.30 uur. Doopsgezinde Gemeente Mid delburg, dienst in Goes. Vlissin gen, dienst in Goes. Kristen Zuid- molukse kerk Oost-Souburg 10 uur, ma om 13 uur. Gezamenlijke dienst Koudekerke. Anglicaanse kerk Vlissingen-Oost uur. Pinkstergemeente Middelburg 11.30 uur. Vlissingen e.o. 15 uur. Pinkstergemeente Sjaloom Sou burg zo 14.30 uur. Bethel Pink sterkerk Vlissingen wo 19.30 vr 19.30 zo 11.30 uur. Christelijk Centrum Zeeland Vlissingen 10.30 uur. Nieuw Apostolische kerk West-Souburg wo 20, 9.30 en 17 uur. Evangeliegemeente Middelburg 9.30 uur Oost-Sou burg 10 uur. Eglise Wallone uur. Christengemeenschap, Lange Noordstraat 62, Middel burg 10 uur. Volle Evangeliegemeente Arne muiden 10 uur. Serooskerke uur. West-Souburg 10 uur. Mid delburg Thomaskapel 10 en 14 uur. Filadelfia Gemeente Vlissingen wo 19 uur zo 10 uur. Vrije Evan gelische Gemeente Westkapelle 9.30 uur. Rafaël Gemeenschap Eieos Olmenlaan Middelburg 9.30uur.Leger des Heils Middel burg 9,10 en 19 uur, Vlissingen 10 en 19uur. Jehova's Getuigen Vlissingen Centrum do 19 uur, zo 10 uur. Souburg di. 19 uur, zo 10 uur. Bossenburgh di. 19 uur, za 18 uur. i

Scheldebode | 1997 | | pagina 5