SCHELDEBODE Nieuw Interieur Intersport Statenpraat RECLAMEBORDEN maakt winkelen een stuk prettiger Carglass de grootste Ambachtelijk ijs bij Fresco Stadsdrukkerij heeft primeur digitaal drukken Vernieuwde warenhuis FamilUX Metamorfose bij fotograaf van der Genugten HET W E T I N WAAR D Ruim vijfhonderd adviezen van IC Win rijvaardigheidstraining bij Fiat woensdag 23 april 1997 Door Alex Dijkwel MIDDELBURG - Het Innovatiecentrum Zeeland (IC) heeft het afgelopen jaar aan 279 bedrijven op de een of andere wijze ad vies gegeven. Van die 279 waren er 149 'vaste klant' en 130 nieuwkomers. In totaal werden er ruim 500 adviezen gegeven. Dat blijkt uit het interne registratiesysteem van het IC. Sinds de oprichting in 1989 hebben meer dan 1.100 be drijven individueel advies ge kregen over vemieuwingstra- jecten of verbeteringsproces sen. Aan het in 1996 gestarte project 'vlechtwerken', waar bij de bedrijven de sterke kanten van het bedrijf en de kansen in de markt in kaart worden gebracht, namen 51 bedrijven deel. In hetzelfde jaar werden er 31 voorlich tingsbijeenkomsten gehouden waaraan 533 bedrijven deel namen. Het grootste deel van de ad viezen (45 procent) ging nog steeds richting industrie. Wat de omvang van die bedrijven betreft kwamen de meeste vragen uit de bedrijven met maximaal 50 medewerkers. Onderwerpen waarover ad vies werd gevraagd, hadden vooral betrekking op pro ductontwikkeling en -verbe tering (52 procent). Het afge lopen jaar werd er door het IC 300 keer externe deskundig heid geraadpleegd en kwam 300 keer een specialist bij een bedrijf langs voor een totaal bedrag van anderhalve ton. MIDDELBURG - Het is er weer helemaal het weertje voor. Zo maar gezellig door de Zeeuwse hoofdstad flaneren en 'ergens onderweg' een ijsje nemen. Dat 'ergens' is in dit geval de Lan ge Viele 39, waar Anneke van den Berg begin deze maand haar ijssalon Fresco opende. Gewoon een gezellige winkel waar het voor ouderen en zeker voor de kinderen leuk uitzoeken is in de vitrine met twintig verschillende soorten ijs. „Het ijs wordt hier ambachtelijk gemaakt", verzekert Anneke, die speciaal daarvoor in de leer is gegaan bij een gerenommeerde Italiaan se ijsbereider. Wie geen trek heeft in een ijs je of zomaar trek heeft in een kopje koffie kan eveneens te recht bij Fresco. Daarnaast is er altijd wel een plaatsje aan een van de drie tafeltjes te vinden om een en ander op het gemak te nuttigen. Naast het uitgebreide aanbod aan schepijs, heeft Fresco natuur lijk de nodige varianten in sorbets. En wie met de familie of het gezin thuis zit en zin heeft in een ijsje hoeft alleen maar 0118 640850 te bellenen de lekkernijen staan gereed. Gewoon een ijsje 'voor thuis' meenemen kan natuurlijk ook. Anneke en Anne van den Berg in de nieuwe Middelburgse ijssalon Fresco foto harry de lange VLISSINGEN Veiligheid heeft vele gezichten. Als een van de grootste automobielfabrikanten ter wereld besteedt Fiat naast veel aandacht aan de ontwikkeling van een steeds bete re actieve en passieve veiligheid, ook veel aandacht aan een schoner milieu. Samen met Verkeers Veiligheids Centrum Ro- zendom is Fiat daarom gestart met de training ecolomisch rij den. Dit is een nieuw woord (eco nomisch en ecologisch), een nieuw product, nodig voor een schoner milieu. Besparin gen van 5% tot 30% zijn mo gelijk! Als winnaar van de prijs vraag die Fiat-dealer Autobe drijf 'Britannia' heeft uitge schreven kunt u deelnemen aan deze ecolomische rijvaar digheidstraining. Meedoen kan in de periode van dinsdag 22 april tot en met zaterdag 26 april in winkelcentrum Miro-Center in Vlissingen. De provinciale Staten van Zeeland hebben de oorlog verklaard aan de reclamebor den die overal in onze provin cie langs de wegen buiten de bebouwde kom staan opge steld. De laatste jaren zien wij meer en meer reclameborden verschijnen in het Zeeuwse landschap. Borden groot en klein, dik en dun, proberen ons over te halen om juist bij dat bedrijf onze inkopen te doen of bij die firma onze diensten af te nemen. De creativiteit van de reclame makers is daarbij tot grote hoogte gestegen. Niet alleen zien wij simpele informatieve borden maar ook borden op wielen, en oude afgedankte bestelwa gens proberen met hun blijde boodschap onze aandacht te trekken. Optreden tegen der gelijke landschapvervuilen- de activiteiten was in het verleden niet gemakkelijk. Iedereen die zich keurig aan de regels hield en voor het plaatsen van een bord een vergunning vroeg liep grote kans dat deze vei-gunning werd geweigerd. Anderen die het wat minder nauw namen met de regelgeving waren moeilijk te vervolgen omdat het ingewikkeld en arbeids intensief was om de verorde ning te handhaven. Boven dien hadden slimmerikken bedacht dat een bord op wie len of een oude 'geparkeerde' vracht of bestelwagen niet onder de verordening viel. De braven werden dus be straft en de wat minder bra ven overtraden weliswaar de regels maar werden niet aan gepakt.Daaraan komt nu een niet. De milieuverordening is op een zodanige manier aan gepast dat er nu handelend kan worden opgetreden. Al die troep moet uit het land schap. Langs alle doorgaan de wegen wil de provincie grote schoonmaak houden. Dit geldt niet voor industrie terreinen en binnen de be bouwde kom. Die plaatsen vallen weer onder de be voegdheid van de gemeente. Staat er dan straks helemaal geen bord meerNee. Een aantal borden zijn vrijge steld. Borden van de ANWB, informatieborden en borden waarop de agrarische pro ducten te koop worden aan geboden zijn vrijgesteld. Snelle effecten zijn er even wel nog niet te verwachten. De tijd tot 1 oktober zal wor den gebruikt om voorlichting over de nieuwe verordening te geven. Pas na 1 oktober zullen er -zonodig met dwang- maatregelen volgen. Dat netjes handelen soms toch wordt beloond, bewijst de vrijstellingen die worden gegeven aan onder andere de stichting Ronde van Midden- Zeeland en de Stichting 'Het werkend trekpaard'. Zij heb ben altijd volgens de regels ontheffing aangevraagd en krijgen deze ontheffing nu ook voor de toekomst. Hon derd duizenden guldens be steedt de provincie ieder jaar weeraan het verfraaien van het landschap, maar soms kan het tegengaan van ver loedering ook zonder veel geld. Gewoon de borden het landschap uit. VLISSINGEN - Drukkers wer ken met drukpersen, offsetma chines en inkt. Stampende ma chines zorgen ervoor dat druk werk keurig van de persen komt. Tenminste, bij de meeste drukkerijen in het Zeeuwse. Bij De Stadsdrukkerij aan de Coos- je Buskenstraat 155 zal nie mand enig 'drukwerkgeluid' horen. De Stadsdrukkerij heeft een primeur van digitaal druk ken en loopt daarmee ver voor uit op de andere drukkerijen op Walcheren. Om even het systeem uit te leg gen: digitaal drukken is een nieuw fenomeen en bestaat uit het lezen, het bewerken met de computer en het afdrukken van de ontwerpen. Drie jaar geleden nam eigenaar/directeur Martin van der Louw een bestaande drukkerij in Vlissingen over. Maakte drukwerk zoals ieder een dat deed. Totdat Martin, 'gek van drukken en wat daar bij komt kijken', duidelijk werd dat digitale technieken ook voor de drukkerijen de toe komst gaan worden. Eenmaal in de computer maken kleine of grote oplagen dan niet meer uit. Het idee om 'digitaal' te gaan, werd nader uitgewerkt. Er volgde een marktonderzoek en hoe het er allemaal uitziet is dus te zien in De Stadsdrukke rij anno 2000. In een modem, uitnodigend in terieur, zonder drempels en in een omgeving waar creatief wordt gewerkt. Professionele computers, professionele DTP'ers en -sters en grafische computerprogramma's die je niet zomaar een, twee, drie bij de winkelier haalt. „De moge lijkheden zijn eindeloos", prijst Maaike Hoogedeure de omwen teling in drukkerijland enthou siast aan. „Je kunt klein en groot drukken, zonder kwali teitsverlies. Groot is dan A0 of wel 84 bij 120 centimeter." Wil je een fraaie offerte maken van een paar pagina's? Geen pro bleem. Of moeten het er hon derd zijn? Evenmin een pro bleem. Op gewoon papier of high-gloss stickermateriaal? Eenvoudig. De Stadsdrukkerij verblikt of verbloost er niet eens van. Dat alles, de high- De Stadsdrukkerij loopt met de megelijkheid van digitaal druk ken ver vooruit op andere drukkerijen. Rechts medewerkster Maaike Hoogedeure. foto harry de lange tech en veel besparing op voor bereidingstijd maakt het druk werk in ieder geval aantrekke lijk geprijsd en bovendien wordt er binnen 24 uur gele verd. Maar dank zij de primeur, de modem uitgerust studio is De Stadsdrukkerij niet alleen een werkplek geworden voor de ei gen vormgevers, maar ook ont werpers kunnen bij De Stads drukkerij studiotijd inhuren. En dat moet voor ettelijke gra fische vormgevers en ontwer pers in het Zeeuwse een uit komst zijn. Weg met copy- proofs, linialen en scherpe mes jes en welkom computers met 1001 mogelijkheden en een be duidend betere kwaliteit als re sultaat. Duidelijk moge zijn dat zeker voor bedrijven de technieken die De Stadsdrukkerij hanteert een uitkomst is. En zonder veel te verklappen, De Stadsdruk kerij kan veel. Heel veel, al dan niet in samenwerking met an dere specialisten. Denk alleen maar eens aan het ontwikkelen van een complete huisstijl, re clamecampagne of promotione le activiteiten. En heeft de particulier ook iets aan De Stadsdrukkerij? Ja na tuurlijk. In de eerste plaats is het voorste gedeelte van de stu dio speciaal ingericht voor de particulier (hoewel bedrijven natuurlijk ook welkom zijn) voor kopieerwerk, zowel in zwart/wit als in kleur. Een uit gebreid assortiment (gekleurd) papier, geboortekaartjes, trouwkaarten en ga maar door. Wie drukwerk wil hebben of het nu veel of weinig is, of het nu een groot of klein formaat moet zijn, een uitnodiging voor een verjaardagsfeestje van de kinderen of wat dan ook dat maar gedrukt kan worden kan simpelweg bij De Stadsdrukke rij binnenstappen en er samen met de ontwerper(ster) iets moois van maken. En nog een voudiger: lever gewoon een floppy in. MIDDELBURG - Theo maakt foto's. Theo maakt hele mooie foto's. Theo wie? Theo van der Genugten in het winkelcentrum Dauwendaele in Middelburg. Theo is daar specialist in. Sinds hij vijf jaar geleden in het win kelcentrum neerstreek, en daar een goed geoutilleerde studio inrichtte, hebben tallozen de weg naar Theo weten te vinden. Bruidsparen, jongeren, oude ren, duo's, kwartetten en groe pen van om en nabij de 25 man/vrouw. Theo zette ze alle maal op een geheel eigen ma nier op de foto. Ook dieren -honden, cavia's en katten- werden op de foto ge zet. De aanpak van Theo is zo als hijzelf graag zou behandeld zou willen worden als hij op de foto moest. „Tussen de klant en de fotograaf zit altijd een came ra. Mensen hebben onbewust een angst voor zo'n ding. Als ik een goede foto wil maken, moet ik die angst wegnemen. Dat ge beurt door alles in een ontspan nen sfeer te doen. Mensen om hun gemak stellen, een grap, een geintje. Niet gespeeld, maar echt. Natuurlijk. Als je een goe de sfeer hebt, kunnen mensen zichzelf zijn en is alles natuur lijk. Niet dat gemaakte, niet dat 'geposeerde'. Je moet er samen iets moois van maken". Een filosofie die klopt als een bus, maar niet overal wordt ge hanteerd. Bij Theo wel dus. De zelfde filosofie trekt Theo ook door naar de pasfoto's. Voor het gros van de mensen is het ma- Theo van der Genugten in zijn fotostudio ken van een pasfoto iets wat 'even tussendoor' moet. Het is toch maar voor het paspoort of rijbewijs. Even een mee- of na- denkertje over hoe Theo dat be nadert. „Je hebt vier pasfoto's. Twee voor het paspoort en je hebt er dus twee over. Wat doe je daar mee? Die geef je weg aan je vriendin, je vrouw. Mag het dan alsjeblieft een goede pasfo to zijn? Ik maak nu net die twee pasfoto's die nu toevallig niet voor het paspoort zijn be stemd." De foto's zijn hetzelfde, maar de benadering is dus dui delijk anders. Proberen dus. Deze keer heeft Theo weer iets nieuws: de metamorfose ofwel de complete gedaanteverwisse ling. Eén dag stralen, één dag professioneel fotomodel zijn, één dag een uitgebreide profes sionele fotosessie maken met als resultaat een foto die je pak weg over 25 jaar met enige trots aan iedereen kunt laten zien in de trant van 'kijk. Dat ben ik óók'. Tijdens die uitgebreide fo tosessie komen een visagiste en een kapster het 'model' omtove ren tot een filmster. En dan gaat Theo aan de slag. Op zijn eigen manier met verbluffende resultaten. Hoe het eruit kan zien? Theo laat graag wat voor beelden van metamorfoses zien. Hoewel het er eigenlijk niet specifiek is voor bedoeld: een idee voor aankomende fotomo dellen die nog geen (goede) portfolio hebben? ARNEMUIDEN - Bijna drie weken is er vrijwel dag en nacht verbouwd, maar wat Arnemui- dcn er voor terug heeft gekre gen, is een warenhuis dat er we zen mag. Een totaal vernieuwde Familux aan de Nieuwlandse- wcg 4. Niet alleen het interieur is volledig vernieuwd, ook de oude vertrouwde gezichten van Betty en Jack Stroy zijn ver dwenen en hebben plaats ge maakt voor het nieuwe onder nemersechtpaar Rinus en Syl via de Ridder. De nieuwe Fa milux werd donderdag 17 april met enig vertoon heropend. Knetterende aanbiedingen, bal lonnen voor de kinderen en de hele dag (en dagen daarna) een drukte van belang, of Amemui- den en omgeving op de herope ning hadden zitten wachten. Met de opening van de zaak is ook een wens van Rinus en Syl via in vervulling gegaan. Bei den wilden al langer een eigen bedrijf en toen bekend werd dat de 'oude Familux' te koop was, stapten beiden in het zelfstan dig ondernemerschap. De zaak, zoals gezegd, mag er wezen. Op de kop af 350 vierkante meter en totaal vernieuwd. „Het vol ledige interieur is nu aangepast aan de huidige tijd en dat maakt het winkelen hier nu ook een stuk prettiger", vertelt Ri nus. Het assortiment is in grote lijnen hetzelfde gebleven, zij het dat een en ander drastisch is uitgebreid. Een riante hoek met speelgoed, de nodige en minder nodige Het totaal vernieuwde interieur van warenhuis Familux in Ame- muiden. Links Lenie Schroevers, rechts Sylvia de Ridder. foto harry de lange huishoudelijke artikelen en al les wat een mens maar wensen kan, van een sfeervol cadeau tot een leuke schemerlamp. Want ook verlichting is een van de uitbreidingen die De Ridder heeft gepleegd, evenals de col lectie Fissler-pannen. In de zo mer -en die staat dus pal voor de deur- staan er voor de deur van het pand een serie uitge kiende tuinmeubelen, is er ijs verkoop en wie zin heeft in een blikje fris hoeft het maar te zeg gen. En foto's ontwikkelen, afdruk ken en daar bijzonder weinig voor betalen is óók een van de diensten die Familux in Arne- muiden biedt. Verder heeft Fa milux een uitgebreid assorti ment aan hengelsportartikelen van Albatros. VLISSINGEN Intersport Vision in de Wolstraat 80/82 heeft een totaal nieuw interieur gekre gen. Door lichte kleuren en veel hout heeft de sportzaak nu een veel lichtere uitstraling. „Een to tale metamorfose", noemt eigenaar Frank, de Bie de nieuwe inrichting. „Maar in principe is de in deling gelijk gebleven: beneden een schoenenwand met sportschoenen en verder tennis- vrijetijds- kleding, kindersportkleding en aerobic kleding. Boven nog meer tenniskleding, trainingspakken en aerobicskleding. Wat ook ruim vertegenwoordigd is zijn de 'basics', zoals joggingbroeken en joggingsets. En we hebben maar liefst dertig merken in ons assortiment, dus voor elk wat wils." Op de foto Frank de Bie voor de wand met sportschoenen. foto harry de lange GOES/VLISSINGEN - Auto- ruitspecialist Carglass is in zes jaar tijd uitgegroeid toto marktleider in Nederland met 43 vestigingen verspreid over het hele land. Schade aan autoruiten is een veel voorkomend en gelijktijdig onderschat fenomeen. In 1996 kregen ruim 550.000 automobi listen te maken met een put, ster of scheur in de voorruit van de auto. Veel automobilisten la ten de schade voor wat het is en blijven er mee doorrijden tot de scheur 'doorschiet' en vervan ging onontkoombaar is. En dat terwijl volgens een onderzoek van TNO in principe de helft van de schadegevallen te repa reren is. Vrijwel onzichtbaar, veilig, snel en tegen lagere kos ten dan bij vervanging van de complete ruit. Carglass is voor reparatie en vervanging dé spe cialist in Nederland. De grootste autoruitspecia- list van Nederland heeft niet al leen 43 vestigingen in het hele land, maar bovendien nog 107 servicewagens op de weg. Car glass Nederland maakt deel uit van Belron International, we reldmarktleider in autoruitser- vice. In West-Europa beschikt Carglass over ruim 500 vesti gingen in België, Duitsland, Frankrijk, Luxemburg, Italië, Engeland en Portugal. Dus ook tijdens uw vakantie is Carglass het vertrouwde adres indien u onverhoopt voor een ruitscha- dep rob leem komt te staan. Het succes van Carglass is te dan ken aan snelle, deskundige en klantvriendelijke dienstverle ning. De klanten geven Car glass dan ook een dikke 9! Problemen met uw autoruit Bel gratis 0800-0406. HUISARTSEN Vlissingen - Za. W. Osterman, De Kempenaarstraat 2, tel. 479791. Zo. R. Thiadens, Zuiderbaan 23, tel 464633. Spreekuren 12.30-13.00 uur en 17.30-18.00 uur. 30 april. J. Roebroeck en E. van Russen Groen, Singel 11 tel. 412225 Middelburg Za. S.A. van de Haak, Rouaansekaai 47. Zo. G.H. Meijjer, De Krammer 14. Centraal door- schakelnr. 639933. Spreekuren 12.30-13.00, uur en 17.30-18.00 uur. Souburg, Gezondheidscentrum Middelburg-Zuid, Arnemuiden en Nieuwland - Za. J. Visser, Wachttoren 19, Middelburg, tel. 627664. Zo. R.G. Groot, Prins Bemhardstraat 2, Arnemuiden. tel. 601308. Spreekuren 12.30-13.00 uur en 17.30-18.00 uur. Veere, Gapinge, Serooskerke, Oostkapelle en Vrouwenpolder Za. en zo. Domburg, Aagtekerke, Westka- pelle, Koudekerke, Meliskerke, Biggekerke en Zoutelande - 29 april vanaf 18.00 tot 30 april 24.00 uur, F. van Eede, de Casem- brootstraat 24, Westkapeile, 571234. Midden-Walcheren Za. en zo. B. Bouwense, Valkenis- seweg 14, Biggerkere, tel. 552190. VERLOSKUNDIGEN Vlissingen - Vr 9.00 t/m ma 9.00 uur. H. Klompe. Centraal tel.nr. 471140. Middelburg - 25 tot en met 28 april, 20.00 uur, Marlien de Jonge, 616761 TANDARTSEN Za. en zo. R. Arratoon, Badhuis straat 45, Vlisssingen, 414643. Van Mailand (alleen eigen patiën ten) Tobagolaan 6, Vlissingen, tel. 478290. APOTHEEK Middelburg - Vr. tot vr. Stromen- wijk 't Zand, Maasstraat 58 Vlissingen - Vr. tot vr. Van de Sande, Badhuisstraat 30, tel. 412066 DIERENARTSEN A. Hoogveld en R. Meesters, Korte Noordstraat 61, Middelburg, tel. 637077. 30 aprii.A. Diender, Dr. Stavermanstraat 57, Vlissingen. tel. 410910 Dierenartspraktijk Oostkapelle, Oude Domburg- sestraat 33a, Oostkapelle. VOGELOPVANG MIDDEN-ZEE- LAND tel. 628288. POLITIE Noodhulp, als elke seconde telt: 112. Overige assistentie aanvra gen 633333. Voor alle andere aan gelegenheden zijn de bureaus in Middelburg en Vlissingen 24 uur per dag geopend. KERKDIENSTEN Ziekenhuis Walcheren 10 uur Ds. De Nooij. Rooms-katholieke kerk Der Boe- de 2e, 4e en 5e za 10.30 uur. Ter Reede za 17 uur. Vlissingen Onze Lieve Vrouwe kerk za 19 uur, zo 9.30 uur. Open Hof 11.15 uur. Souburg Martinuskerk 10 uur, Zoute Viever 1e en 3e za 11.30 uur. Middelburg Petrus en Pauiuskerk 2e en 4e za. 17 uur, zo 10 uur. Hoeksteen 11.30 uur. Sint Willi- brord vr 9.45 uur. Dishoek Em- mauskerk uur. Domburg St Wil- librordkapel, za 19 uur. Vrouwen polder Fort de Haakweg uur. Zoutelande Bosweg za 19 uur. Samen-Op-Wegkerk Veere Kaai 11 en 19.30 uur, Nieuw Sanden- burgh uur. Vlissingen Petrus- kerk en Open Hof9.30 uur. Zieken huis .walcheren, 10 uur. Schaaps kooi 9.30 uur. Ter Reede 19 uur. Nederland Hervormde kerk Aag tekerke 10 en 19 uur. Domburg 10 en 19 uur. Gapinge 10 uur. Grijps- kerke 10 en 19 uur. Kleverskerke 9.30 uur.Middelburg Koorkerk 10 uur. Ontmoetingskerk (bond) 10 en 18.30 uur. Nieuwe Kerk 10 uur. Hofpleinkerk 9.30 en 16 uur. Con cert Gehoorzaai/Oostkerk 10 uur. De Morgenster 9.30 uur. De Hoeksteen 10.00 uur. Koorkerk 10 uur. Engelse Kerk 19 uur. Evange- lisch-Lutherse Gemeente 10 uur Swerf-Rust 9.45 uur. St. Willibrord 11 uur. Nieuwland 11 uur. Ritthem 9.30 uur. Oostkapelle 19 uur. Oost-Souburg 9.30 en 19 uur. Zoute Viever 19 uur. Serooskerke 10 uur. Vrouwenpolder uur. Westkapelie 9.30 en 19 uur. Gereformeerde kerk Gapinge uur. Grijpskerke uur. Koudeker ke 9.30 uur. Meliskerke 10 en 14.30 uur. Oostkapelle 10 uur. Oost-Souburg 9.30 uur. Seroos kerke 10 uur. Vrouwenpolder 10 en 19 uur. Chr. Gereformeerde kerk Vlissin gen zo 9.30 en 16 uur. Gereformeerde Gemeente Vlis singen zo 9.30 uur. Middelburg 9.30 en 16 uur. Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt Middelburg 9.30 en 16.30 uur. Vlissingen vr 19.30 uur, zo 9.30 en 14.30 uur. Ned. Gereformeerde Kerk Mid delburg 9.30 uur. Zevendedags Adventisten Middelburg za 11 uur, Vlissingen za. 9.30 uur. Doopsgezinde Gemeente Mid delburg 11 uur. Vlissingen 9.30 uur. Kristen Zuidmolukse kerk Oost-Souburg 17 uur. Koudekerke 12 uur. Anglicaanse kerk Vlissin- gen-Oost uur. Pinksterge meente Middelburg 11.30 uur. Vlissingen e.o. 15 uur. Pinkster gemeente Sjaloom Souburg zo 14.30 uur. Bethel Pinksterkerk Vlissingen wo 19.30 vr 19.30 zo 11.30 uur. Christelijk Centrum Zeeland Vlissingen, Faradayweg 1, 10.30 uur. Nieuw Apostolische kerk West-Souburg wo 20, 9.30 en 17 uur. Evangeliegemeente Middelburg 9.30 uur Oost-Sou burg 10 uur. Eglise Wallone uur. Christengemeenschap, Lan ge Noordstraat 62, Middelburg ma 10 uur. Volle Evangeliege meente Arnemuiden 10 uur, Serooskerke uur. West-Sou burg 10 uur. Middelburg Thomas kapel 10 en 14 uur (cutiel en Frangais). Filadelfia Gemeente Vlissingen wo 19 uur zo 10 uur. Vrije Evan gelische Gemeente Westkapeile 9.30 uur. Rafaël Gemeenschap Eleos Olmenlaan Middelburg 9.30uur.Leger des Heils Midder- burg 10 en 19 uur, Vlissingen 10 uur. Jehova's Getuigen Vlissin gen Centrum do 19 uur, zo 10 uur. Souburg di. 19 uur, zo 10 uur. Bos- senburgh di. 19 uur, za 18 uur. I

Scheldebode | 1997 | | pagina 5