06-350.222.38 DE AFSPREEIOIONTAKTLIJN DE AFSPREEIOIONTAKTLIJN Nieuw: Introduktie-aanbieding Schriftelijke reaktie op kontakt- advertenties is niet mogelijk REAGEREN OP EEN KONTAKTADVERTENTIE ZELF EEN ADVERTENTIE PLAATSEN r~r I ««I DE AFSPREEKMONTAKTLIJN ƒ1,- per min. Vanaf deze week is er een nieuwe efficiënte manier om via de tele foonlijn snel in kontakt te komen met leuke vrouwen en mannen. Op de kontaktlijn 06-350.222.38 kunt u anoniem luisteren naar tal loze serieus ingesproken adverten ties van lezers die een leuke, nieuwe partner of gewoon een vriend of vriendin zoeken. U kunt direkt reageren op de inqesproken advertenties door uw reaktie in te spreken. Uiteraard kunt u via 06-350.222.38 ook zelf - anoniem - een gratis kontaktadvertentie inspreken, welke u via de advertentiebon op deze pa gina ook in dit blad kunt plaatsen. U krijgt, nadat u de advertentie heeft ingesproken, automatisch een boxnummer en pincode van de bel- computer. Hiermee kunt u later de reakties op uw eigen advertentie be luisteren. Ter introduktie wordt uw advertentie deze maand voor slechts 10.- ge plaatst in de huis-aan-huis-bladen in heel Zuidwest-Nederland, met een to tale oplage van 556.800 exemplaren Uw advertentie komt dan onder de aandacht van ruim een half miljoen le zers Probeer het direktVeel adverteerders hebben op deze wijze al binnen één of twee dagen leuke kontakten met ande ren gekregen Chantal, 21 jaar en op zoek naar een lieve jon gen spreekt dit je aan? Ik zoek geen doorsnee iemand en zeker niet burgerlijk. Laat jij een vrouw in haar waarde, dan wil ik met jou de zo mer wel in! Laat je telefoon nummer voor me achter! Boxnummer 276011 Brabant: Mijn naam is Joyce en werk in de ge zondheidszorg. Ik zou via deze weg graag een spannende date willen met een lekkere vent. Ik ben een 23 jarige spontane meid dus laat snel een lieve boodschap achter in mijn box en wie weet bel ik je! Boxnummer 362938 Hallo mengelmo sjes, halfbloedjes of donkere mannen! Luister, want ik val op jullie! Ik ben een goed uitziende moeder van 19 jaar, blond en sexy en ik woon op mezelf! Ben jij een beetje macho, maar goed van karakter? Reageer dan op mij! Boxnummer 386853 Hoi! Ik ben Tatjana, ben 20 jaar en ben een hartstikke leuke meid! Als jij mij wilt voor een spannende afspraak, spreek dan nu snel mijn boxnummer in want anders ben jij te laat! Spreek snel iets in en ik bel je zeker terug! Doei! Boxnummer 413849 Ik ben Natasja, 19 jaar en heb blond haar en blauwe ogen en ik zoek misschien wel jou! Boxnummer 336935 Hallo mensen! Ik ben Petra, 22 jaar en ik woon in Arnhem! Via deze weg zoek ik mannen of vrouwen die met mij een avondje villen gaan stappen! Spreekt dit je aan, reageer dan op mijn boxnummer en ik bel je terug! Doei en tot ziens! Boxnummer 352067 Ik ben Ellen, ben 20 jaar en ik zoek een leuke jongen in de omgeving van Breda! Denk jij dat ik naar jou op zoek ben? Laat het me dan snel weten, door een leuk bericht in te spreken op mijn advertentie! Ik bel je dan zeker terug! Boxnummer 252483 Ik zou deze gelegenheid aan willen grijpen voor het uitbreiden van mijn kennissenkring! Ik zoek dus niet een vaste relatie maar gewoon wat leuke mensen om eens gezellig te gaan stap pen. ledereen krijgt zeker een reactie van me te rug. Boxnummer 383780 Dit is mijn laatste hoop om die gezellige, leuke, charmante jongeman op deze lijn te vinden! Naar mijn idee zijn die er niet! Denk jij: HO, HO! Dat klopt niet! Laat mij dan snel iets horen! Ik ben heel benieuwd! Bel en doe dat snel! Boxnummer 226284 Hoi leuke jongens! Ik ben Janie, ben 23 jaar en ben heel spannend! Heb jij zin in een span nende avond met mij? Reageer dan maar heel snel met een spannend bericht op mijn box nummer en wie weet gaan wij een leuk avon tuur tegemoet! Boxnummer 384338 Nou, daar komt die dan! Heb jij een eigen leven, ben jij zelfstandig en onafhankelijk en onderne mend? Hou jij van de natuur, zon, zee, dieren en kinderen? Heb jij een open mind? Dan ben ik erg benieuwd wie hier achter zit! Bel dus! Boxnummer 214307 Heb jij toevallig al een relatie, dan zit je meestal goed tout maar niet bij mij! Ben je boven de 30 en zoek je iets extra's met een lieve vrouw die ook niet aan die dagelijkse sleur kan wennen laat dan je boxnummer voor me achter en wie weet! Boxnummer 235041 Gezocht: man tussen de 35-40, groot, slank, aantrekkelijk, humoristisch en monogaam! Die zijn carrire al heeft gemaakt! Die van kinderen en dieren houdt! En die niet alleen de lusten maar ook de lasten van een relatie aankan! Jij? Boxnummer 378627 Je uiterlijk is niet zo beiangrijk, ben jij wel lief en begripsvol, laat dan wat van je horen. Ik ben een weduwe met 2 lieve kinderen en ben begin 30 jaar. Ik houd van de natuur en bel je zeker terug als ook je stem me aanspreekt! Boxnummer 387586 Ik zöëkëen verschrikkelijk leuke en stoere cow- boy om mij en mijn ouwe knol te komen tem men! Gezellig met ons tween in ons huisje op de prairie. Weet jij een mooi vervolg voor mijn ingesproken advertentie, dan moet je eerst eens luisteren! Boxnummer 358413 Ik voel me blij, met vlinders in mijn buik voel ik me vrij. Het mooie weer staat weer voor de deur dus pluk de dag samen met mij! Wie wil er met me mee en is recht door zee?preek in je naam en van mij kun je echt op aan. Nieuwsgierig? Boxnummer 962464 Zit je net als ik alleen op de bank te koekeloeren pak dan nu die telefoon ter hand en bel me eens om wat af te spreken! Ben jij net als ik circa 1.80 groot en in de leeftijd rond 34? Ben jij dat kassie kijken beu, ik ben toe aan iets gezelligs! Boxnummer 278216 Ik Simone, ben een zelfstandige 1.75 grote ge- scheiden vrouw. Welke moderne man die mid den in het leven staat is er nog vrij voor mij? Boxnummer 911744 buurt van Tilburg? Dat zou ik heel leuk vinden! Boxnummer 379744 Ik ben een vrouw van 51 jaar, blond. 1.46, zoek een lieve man die heel lief en aardig is en die zin heeft om leuke dingen met mij te gaan doen! Voel jij je aangesproken, laat dan een leuk be richt achter op mijn box en ik neem contact met je op! Boxnummer 256495 Dag met Anke! Ik ben 44 jaar en ik zoek een leuke afspraak' Maakt niet uit wat: gezellig wat doen, lekker winkelen, maakt verder niet uit! Wil je reageren op mij, spreek dan iets in op mijn box en ik vertel ie wat meer over mezelf! Daag! Boxnummer 997368 Je hoeft geen knappe droomprins te zijn. met een dikke beurs of een-groot huis om te reage ren! Ikzelf ben een 47 jarige vrouw die op zoek is naar een gewone lieve eerlijke betrouwbare man die respect heeft voor vrouwen! Zij jullie er nog? Boxnummer 281608 ik bën'Denise. ben 22 jaar, volslank, bruine ogen en ik zoek een lieve man boven de 40 jaar om een leuke relatie mee op te bouwen! Die ook ze ker serieus is, je hoeft niet knap te zijn als jij maar een goed hart hebt! Reageer snel op mij! Boxnummer 260088 Hallo! Je spreekt met Eva! Ik ben 32 jaar. heb 2 meisjes, die zijn heel lief! Wat ik zoek is ge woon een leuke en gezellige jongen die van kin deren en dieren houdt en je uiterlijk doet er niet zo veel toe! Ik ben gewoon een gezellige meid! Boxnummer 468174 Misschien vraag ik wel teveel! Ik ben 28 jaar, ben erg zelfstandig en heb een lekker slank fi guurtje! Ben jij zo gek als een deur? Zo lief als mijn teddybeertje? Intelligent? En het lichaam van een bouwvakker? Denk jij dat jij dat bent? Boxnummer 430090 Hallo heren! Met Cristien! Ik ben me ervan be wust dat de meeste mannen van rond de 60 jaar een veel jongere vrouw zoeken! Ik ben 63 jaar, ben slank, modern en niet onknap! Ik ben een pittig type en zoek een man die een paar jaar jonger is! Boxnummer 307251 Brabant: Ik ben een 26 jarige vlotte meid en werk als bewegings agoge dus sport en zwem ik erg veel. In m'n vrije tijd skeeler ik en geef ik fitness, en zwem les Ik zie er best goed uit en heb ook voor jou nog wel een gaatje in agenda! Boxnummer 302495 Ik zoek misschien wel jou! Ik ben Janet en ben 29 jaar! Wil jij meer van mij weten, laat dan een boodschap achter via mijn box en ik neem heel snel contact met jou op! Maar dan moet jij mij natuurlijk wel eerst bellen Doen dus! Boxnummer 292035 Ben jij boven 1 78. ouder dan 30 en serieus op zoek naar een lieve vriendin? Ik ben een 30 ja rige leuke vrouw, slank 1.75 groot, soms een beetje verlegen. Hobby's zwemmen, kinderen, lezen en lekker koken. Hou je ook van dieren? Boxnummer 406357 Hallo! Ik ben een jonge vrouw van 41 jaar en wat ik zoek is een maatje! Als het kan het liefst lekker dicht bij mij in de buurt! Ik zoek ook echt een arm op mij heen! Woon jij een beetje in de STOP! Ik ben Cindy, ben 29 jaar, 1.70 lang, slank en heb donker haar! Ik zoek een spontane man tussen de 25-35 jaar in de omgeving van Nuenen, Geldrop! Lijkt het je leuk om wat af te spreken, spreek dan ik en ik bel je zeker terug! Boxnummer 467998 Met Jolanda! Ik ben een vrouw van 48 ben ge bonden. maar hou toch van een gezellige bab bel! Lekker uitgaan, naar de bioscoop, eten of lekker stappen! Ik ben niet op zoek naar een vaste relatie, maar een leuke vriendschap is wel kom! Boxnummer 382160 Hallo mannen! Hier is Jacqueline! Ik ben 37 jaar en ik zoek via deze afspreeklijn een spannend contact met een leuke vent! Voel jij je aange sproken en wil jij met mij een spannend avontuur beleven? Reageer dan snel op mij! Boxnummer 396051 Weduwe. 56 jaar, zoekt LAT relatie met heer tot ca. 65 jaar (jonger mag ook), lengte tot ca. 170. Ben jij eerlijk en vrolijk, hou je ook van dieren en een wandeling langs het strand, bel me dan Lichte handicap geen bezwaar en huidskleur on belangrijk. Boxnummer 357953. West Brabant: Ik ben een spontane jongeman van 28 jaar en zou graag kennis willen maken met een spontane en charmante jonge vrouw Luister of mijn stem je aanspreekt en wie weet kunnen we eens nader kennis met elkaar maken via deze lijn! Boxnummer 457235 Ik weet dat je bestaat maar Ik heet Wilma en zkm lieve man tussen circa 45 en 55 jaar die niet direct op sex belust is. Ikzelf ben 1.70 lang en weeg 65 kg. je moet wel spontaan, eerlijk en minstens 1 80 zijn. ik reageer altijd terug! Boxnummer 464042 BredaTilburg: Kom jij uit deze regio en val je op jongens met zwart haar en grijs groene ogen? Ik weet dat de concurrentie groot is en dat er op deze lijn elk uur weer nieuwe advertenties te be luisteren zijn, maar ik ben echt de moeite waard! Boxnummer 449736 k vraag me wel eens af of er in Maastricht of omgeving nog leuke meisjes wonen die graag op stap willen gaan? Ik ben een jongen van 23 jaar en mijn hobby s zijn uitgaan, naar een bar of disco, bioscoop en luisteren naar muziek! Boxnummer 319545 ik heb een "dochtertje van bijna 8 jaar maar ben zelf alleen. Heb jij ook een kind, ok geen be zwaar. Ik ben 32 jaar oud, blond en draag een snor en meet 1.66 Mijn hobby's vertel ik je graag persoonlijk dus laat wat van je horen en ik bel terug! Boxnummer 211828 Ben jij een leuke meid die eens met mij naar de motorcross zou willen gaan kijken? Ik zoek een spontane vrouw die avontuurlijk is en die met mij een gezellige dag wil meemaken. Als je je box of telefoonnummer voor me achter laat bel ik je! Boxnummer 469124 Val jij op een wat mollig type dan moet je zeker niet verder lezen maar nu reageren! Ik ben 1.78. donkerblond en zou graag eens een ondeugend gesprekje met je willen hebben. Ik heb een goed figuur en zou graag een blind date met je heb ben! Boxnummer 451771 Maastricht: Ik ben een jonge 4Ï jarige vrouw, 1.72 groot, blond en zou graag in contact komen met een lieve, energieke man tot circa 48 jaar. Ik hou van muziek, wandelen, fietsen en samen leuke dingen bezichtigen, spreek ik je aan? Boxnummer 339580 Misschien geen adonis maar wel om aan te zien. Ik ben 1.78 groot met donkerbruine haren en blauwgrijze ogen en circa 70 kg. Ben jij een vrouw slank tot volslank tussen 25 en 35 jaar oud Ben je eerlijk, huidkleur onbelangrijk. Boxnummer 245180 Hallo dames van 20-35! Deze serieus zoekende 27 jarige man zoekt een leuke, spontane meid voor een afspraak en misschien een relatie! Ik heb bruin haar. ben 1 88 en hou van sport, ge zelligheid en romantiek! Liefst omgeving Sit- tard! Boxnummer 384072 Laat ik beginnen met te vertellen dat ik een ont zettend lekker knuffelbeest ben die erg graag knuffelt! Daarbij ben ik ook nog zeer roman tisch en erg prettig gestoord! Ben jij een slanke en aantrekkelijke dame uit de buurt van Heer len? Boxnummer 372331 Hallo met Cor! Ik ben een weduwnaar van 60 jaar en ik zoek een hele lieve vrouw! Ik ben erg sportief, slank, 1 75 lang, heb donker kort haar en blauwe ogen! Ik zou graag in contact willen komen met een spontane vrouw! Ben jij dat? Boxnummer 213752 Frank is mijn naanr jonge sportieve man van 47 jaar. 85 kg en 1.85 lang en heb een goede baan. Ik hou van dansen, zwemmen, sfeer, passie en natuur. Ik zoek een spontane en lieve vrouw van 40 plus voor opbouwen van leuke vriendschap. Boxnummer 415400 Ik ben een nette 49 jarige man en zie er ver zorgd uit Ben jij die goed verzorgde vrouwelijke vrouw die bij mij past? Wie niet waagt. Boxnummer 905164 Ik heet Peter en ben een weduwnaar van 45 jaar met een zoon van 13. Wij zoeken een aardige vriendin waarmee we leuke dingen kunnen on dernemen. Serieuze reacties zien wij met plezier tegenmoet dus dames, laat het er niet bij zitten en bel me! Boxnummer 336521 Mijn trefwoorden zijn zinderende zomers, emo ties. 't strand een bruin kroegje en nog veel meer. Heb jij donker of rood haar, laat dan iets achter op mijn box ik bel je terug. Ik zoek een echte vrouw die ook nog een maatje kan zijn. Boxnummer 408426 Wat ik serieus zoek is een vriendin waarbij een typering past van niet alledaags qua smaak en interesses! Vindt jij elkaar goed aanvoelen, res pect en diepgang belangrijk voor een diep gaande relatie? Bel me dan snel! Groetjes Tom! Boxnummer 376629 Dat kan nu heel simpel, snel en discreet, 24 uur per dag. Wat moet je doen kies een leuke advertentie bel met 06-350.222.38 en toets in het hoofdmenu een 4 toets nu het boxnummer in en luister naar de advertentie van je keuze spreek een boodschap in en wacht op een reaktie Voor de introduktieprijs van 10.- komt je advertentie onder de aandacht van ruim een half miljoen lezers van huis-aan-huis-bladen in heel Zuidwest-Nederland. Wat moet je doen - Bel 06-350.222.38 en toets een 2 in het hoofdmenu. - Spreek een eigen advertentietekst in. - De computer geeft je nu een boxnummer en een pincode. - Stuur onderstaande coupon met het ingevulde boxnummer en de cheque van 10.- naar De Afspreekkontaktlijn - Na verschijning van dit blad bel je 06-350.222.38 en kun je de ingesproken reakties op jouw advertentie afluisteren. Vul hieronder de korte samenvatting van de kontaktadvertentie in, die je hebt inge sproken via 06-350.222.38. Vul hieronder het unieke 6-cijferige boxnummer in dat je na het inspreken van jouw adver tentie van de belcomputer hebt gekregen. Het boxnummer is: Het gedeelte hieronder wordt niet afgedrukt en absoluut vertrouwelijk behandeld. Naam: Adres: Postcode/Plaats: Let op Alleen advertenties die eerst ingesproken zijn op nummer 06-350.222.38 en waarbij ook het juiste boxnummer is vermeld worden geplaatst. Stuur de ingevulde bon naar: AFSPREEKKONTAKTLIJN, Postbus 3229, 4800 MB Breda. Vergeet niet een cheque van 10.- bij te sluiten. Voor een uitgebreide handleiding: bel 06-350.222.38 en toets 8 in het hoofdmenu.

Scheldebode | 1997 | | pagina 17