DUIZEND DAGEN f DUIZEND DADEN 06-350.222.38 DE AFSPREEKMONTAKTLIJN DE AFSPREEKMONTAKTLIJN Nieuw: SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 2 APRIL 1997 The Living Planet Campaign van het Wereld Natuur Fonds Introduktie-aanbieding Schriftelijke reaktie op kontakt- advertenties is niet mogelijk REAGEREN OP EEN KONTAKTADVERTENTIE ZELF EEN ADVERTENTIE PLAATSEN 318 (Van een onzer verslaggevers) U kunt de natuur helpen redden. U kunt meehelpen de verdere ver nietiging van onze mooie en onvervangbare natuur te stoppen,' aldus Ed Nijpels, voorzitter van het Wereld Natuur Fonds. T)at lukt als we het gezamenlijk doen. Waar het nu om gaat is: doe zuinig met energie en red de bossen. Niet alleen in Nederland, maar op alle continenten. Het moet nü gebeuren, anders zijn we te laat. Er dreigt zoveel natuur verloren te gaan dat het leven op aarde gevaar gaat lopen. Wij als WNF kunnen het niet alleen. We hebben over de hele wereld hulp nodig. Ook de hulp van alle Nederlanders. Doe mee aan de actie 1000 Dagen 1000 Daden. We vragen u geen geld, we vragen uw inzet' WNF-voorzitter Ed Nijpels: 'Met de actie 1000 Dagen 1000 Daden willen we een wending ten goede tot stand brengen. Een beslissende ommekeer' Op 5 april zet het WNF de vorig jaar wereldwijd gestarte Living Planet Campaign in een hogere versnelling. Waarom 5 april? 'Dan hebben we tot het jaar 2000 nog precies duizend dagen te gaan,' zegt WNF- directeur Siegfried Woldhek. 'De 20-ste eeuw heeft veel nieuwe verworvenheden gebracht. Auto's, vliegtuigen, computers, ijskasten en wat al niet. Maar daar heeft onze natuur een hoge prijs voor betaald. We kunnen in die duizend dagen heel simpele dingen doen die echt helpen de natuurvemietiging te stoppen. Simpele dingen waarmee we een nieuwe weg inslaan.' Broeikaseffect Het WNF onderstreept dat er in deze eeuw veel is misgegaan. Zo zijn er van de 100.000 tijgers nog 6000 over, van de 275.000 blauwe vinvissen nog maar 5000. De helft van de alpengletsjers is verdwenen, evenals de helft van de wetlands. In eigen land verdwenen 75 plantensoorten. In de ozon laag zit een gat en we hebben de dampkring zo ernstig met C02 vervuild dat het broei kaseffect is ontstaan. Het broeikaseffect is een van de grootste bedreigingen van de natuur, want het ver oorzaakt klimaatverandering. Daardoor dreigen onvervangbare natuurgebieden te verdwijnen. Dat heeft ook ernstige gevolgen voor de voedselvoorziening. Neem de wetlands - natte natuurgebieden zoals bij ons de Wadden en de Zeeuwse Delta - die samen de kraamkamer vormen voor 60 procent van alle vissen in de wereld. Deze wetlands - ook essentieel voor de drink watervoorziening - dreigen door het broei kaseffect te verdrogen. Of neem de bossen. Ze dreigen door de broeikaswerking voor 30 procent verloren te gaan. Bovendien lijden ze al zwaar onder kaalslag. Van wat de bossen bieden zijn miljoenen mensen afhankelijk. Nu ver- Het voortbestaan van de orang-oetan loopt gevaar. We kunnen hem redden als we zijn leefgebied - het tropisch bos - in stand houden dwijnt er op de wereld al elke seconde een stuk tropisch bos ter grootte van een voetbalveld. Tropisch bos is behalve voor heel veel mensen ook het 'huis' van mil joenen soorten planten en dieren. Van de orang-oetan bijvoorbeeld.'Als we zijn huis afbreken sterft hij uit. 'Het kan anders' 'Het WNF beseft dat het uiteraard niet mogelijk is om honderd jaar natuurverlies in duizend dagen terug te winnen,' zegt WNF-voorzitter Nijpels. 'Maar we grijpen die vijfde april 1997 aan voor extra aandacht voor de bedreigde natuur. In de komende duizend dagen willen we een wending ten goede tot stand brengen. Een beslissende ommekeer. Zo nemen we een aanloop naar de 21ste eeuw. Laat de hele wereld op 1 januari 2000 kunnen zeggen: 'In de afgelopen duizend dagen hebben we laten zien dat het ook anders kan. Zo gaan we in de 21-ste eeuw verder.' De wereldwijde Living Planet Campaign waagt dit jaar in Nederland aandacht voor twee uiterst belangrijke zaken: verlaag het energieverbruik en spaar de bossen. Hoe kunnen we dat bereiken? Zuinig met energie Anders omgaan met energie helpt het broeikaseffect te stoppen. Onze manier van wonen brengt veel onnodig energieverbruik met zich mee. We stoken doorgaans te hard omdat de isolatie niet deugt, we verbruiken te veel energie voor verlichting en elektrische apparaten, we zijn zorgeloos met water. Hier kunnen we al even zorgeloos bezuinigen, en dat levert nog geld op ook. Bovendien kunnen er zuiniger huizen worden gebouwd die goed geïsoleerd zijn, zonne- energie benutten, over een uitgekiende ven tilatie beschikken en uitgerust zijn met een hoge-rendementsketel. Zulke slimme huizen zijn al in aanbouw. In diverse Nederlandse gemeenten. Ze worden door Bouwfonds Woningbouw, Mabon, Moes Bouwbedrijf, Slokker Vastgoed Groep en Wilma Vastgoed gebouwd vol gens een met het WNF opgesteld pro gramma. Het is de bedoeling dat er nog veel Samen stoppen we de verdere vernietiging van de natuur meer van zulke huizen komen. In Nederland komt steeds meer schone stroom beschikbaar uit zonne- en wind energie. 'Het is heel belangrijk dat we daar gebruik van maken,' zegt Liesbeth Rentinck, voor zitter van het klantenpanel van de gebundelde energie-distributiebedrijven in de provincie Utrecht. 'Dit is een van de dingen die we voor de natuur kunnen doen. En aangezien we zelf de vervuilers zijn, moeten we het doen!' Zorgvuldig met hout We kunnen niet zonder hout. Maar de kaalslag moet ophouden. We kunnen de bossen behouden door ze verantwoord te beheren. Dat is nu al het geval met meer dan 2,5 miljoen hectare bos. De houtpro ductie van deze bossen krijgt het keurmerk van de Forest Stewardship Council (FSC) voordat het op de wereldmarkt komt. In Nederland zijn ketens van doe-het-zelf zaken van Gamma en Karwei van plan hout met een FSC-keurmerk te gaan verkopen. Steeds meer bedrijven en consumenten over de hele wereld doen mee aan acties voor het behoud van de bossen. Project ontwikkelaar Johan Matser bijvoorbeeld, wil in Hoofddorp woningen gaan bouwen waarbij hout met een FSC-keurmerk wordt gebruikt. De papierindustrie is een gretige slokop van hout en de moderne maatschappij is een papierverslinder. Het WNF vraagt ook hier: 'Kan het wat zuiniger?' We kunnen nog veel meer papier hergebruiken dan we nu al doen. Of alvast besluiten om bij het kopiëren beide kanten van onze A4-tjes te benutten. Er zijn bedrijven die zodoende per jaar duizenden guldens (en heel wat bomen) besparen. Een groot gebaar President Nikolajev van de Russische repu bliek Sakha heeft beloofd 700.000 vierkante kilometer oerbos te zullen beschermen, een gebied groter dan Frankrijk. 'Weinigen zijn in staat tot zo'n groot gebaar,' erkent WNF-voorzitter Nijpels, 'maar een gemeentebestuur dat in de komende dui Zorgeloos bezuinigen en het levert nog geld op ook! zend dagen een energie-slim huis bouwt, een particulier die overschakelt op schone stroom of hout met het FSC-keurmerk koopt, of zelfs maar zijn A4-tjes aan twee kanten gaat gebruiken, die heeft een van die duizend daden gedaan. En laten we goed beseffen wat die duizenden daden van miljoenen mensen kunnen bewerkstelligen!' De actie 1000 Dagen 1000 Daden Op 4 april ontvangen alle Nederlandse gemeentebesturen een brief van het WNF met de oproep om: voor het jaar 2000 minimaal één nieuwbouwproject te realiseren waarvan het energiegebruik 60 procent lager ligt dan de huidige norm van de rijksoverheid, en voor het jaar 2000 tenminste één nieuwbouwproject te realiseren waarbij gebruik wordt gemaakt van hout met het FSC-keurmerk. In de twaalf provincie-hoofdsteden bieden Rangers - jeugdleden van het WNF - deze brief persoonlijk aan. In juni worden de gemeentebesturen herinnerd aan deze brief. In september maakt het WNF de balans op en in oktober wordt bekendgemaakt welke gemeenten daadwer kelijk meedoen aan de campagne en daarom in het zonnetje zullen worden gezet. WWF 2000 THE LIVING PLANET CAMPAIGN Wat kunt u zelf doen? Hoe werkt u dagelijks mee aan de campagne 1000 Dagen 1000 Daden? Enkele tips om uw energieverbruik vlug te laten dalen: 1Kies voor energie-zuinige huishoudelijke apparatuur. Koopt u een koelkast of (afwas machine, neem er dan een met het A- of B- label. 2: Kies voor schone stroom. 3: Houd het gasverbruik thuis onder de 1500 m3 per jaar. 4: Gebruik ten minste vijf energie-zuinige lampen in huis. 5: Neem een waterbesparende douchekop en douche korter. 6: Laat de wasmachine alleen draaien als hij vol is. 7Laat tv- en geluidsapparatuur niet op stand-by staan. 8: Doe 's zomers de waakvlam van de verwarmingsketel uit. Zo helpt u mee de bossen in stand te houden: 1Wees zuinig met hout, onderhoud het houtwerk goed. Nieuw hout nodig voor een deur of een vloer? Vraag dan eerst één van de gratis Hart voor Hout-infobladen aan. Ze staan vol rips. Bel 020-62 62 620 2: Koop hout en houtproducten met het FSC-keurmerk. 3: Is er geen hout met het FSC-keurmerk verkrijgbaar, koop dan in géén geval tro pische houtsoorten. 4: Wees zuinig met papier. Kies voor kringlooppapier. 5: Plak de bekende NEE/NEE- of NEE/JA- sticker op uw brievenbus, verkrijgbaar op het gemeentehuis. Of bel: 0900-20 25 095. 6: Breng oud papier naar de papierbak of laat het ophalen door een handelaar in oud papier. Voor informatie over (alternatief) hout en energie: bel de Milieu Telefoon: 020-62 62 620. Stuur mij het gratis WNF Doe-het-Zelf pakket Natuurlijk doet u ook mee aan de Duizend Daden-actie van het Wereld Natuur Fonds. Er ligt een gratis WNF Doe-het-Zelf pakket voor u klaar. Stuur deze bon ingevuld op en we zenden het u toe. In het pakket vindt u informatie over: The Living Planet Campaign van het WNF wat het WNF wil en doet om de bossen te sparen en hoe u hieraan zelf kunt bijdragen hoe u op schone stroom kunt overschakelen de medewerking die het WNF aan gemeentebesturen vraagt (U treft een kaartje aan dat u ter aansporing kunt opsturen aan het college van B &.W) Ja, stuurt u mij het gratis WNF Doe-het-Zelf pakket want als het om het behoud van de natuur gaat doe ik graag mee. Naam: Adres: Postcode: Woonplaats: Deze bon s.v.p. opsturen naar: Wereld Natuur Fonds, Living Planet Campaign, Antwoordnummer 205, 3700 VB Zeist (postzegel graag, maar hoeft niet). DE AFSPREEKMONTAKTLIJN ƒ1,- per min. Vanaf deze week is er een nieuwe efficiënte manier om via de tele foonlijn snel in kontakt te komen met leuke vrouwen en mannen. Op de kontaktlijn 06-350.222.38 kunt u anoniem luisteren naar tal loze serieus ingesproken adverten ties van lezers die een leuke, nieuwe partner of gewoon een vriend of vriendin zoeken. U kunt direkt reageren op de ingesproken advertenties door uw reaktie in te spreken. Uiteraard kunt u via 06-350.222.38 ook zelf - anoniem - een gratis kontaktadvertentie inspreken, welke u via de advertentiebon op deze pa gina ook in dit blad kunt plaatsen. U krijgt, nadat u de advertentie heeft ingesproken, automatisch een boxnummer en pincode van de bel- computer. Hiermee kunt u later de reakties op uw eigen advertentie be luisteren. Ter introduktie wordt uw advertentie deze maand voor slechts 10.- ge plaatst in de huis-aan-huis-bladen in heel Zuidwest-Nederland, met een to tale oplage van 556.800 exemplaren. Uw advertentie komt dan onder de aandacht van ruim een half miljoen le zers Probeer het direktVeel adverteerders hebben op deze wijze al binnen één of twee dagen leuke kontakten met ande ren gekregen Ben jij langer dan 1.80 en heb je geen baard, snor of bril en heb je een leuke kop? Heb je hu mor en karakter en hou je van een slanke vrouw, donker lang haar, romantisch, modern en gezel lig? Ik hou van gezelligheid binnen en buiten. Boxnummer 353301 Hallo! Je spreekt met Eva! Ik ben 32 jaar, heb 2 meisjes, die zijn heel lief! Wat ik zoek is gewoon een leuke en gezellige jongen die van kinderen en dieren houdt en je uiterlijk doet er niet zo veel toe! Ik ben gewoon een gezellige meid! Boxnummer 468174 Wij zijn een groepje vriendinnen die graag ken- nis zouden willen maken met een aantal spon tane heren! Onze voorkeur gaan uit om eens te gaan stappen in de regio Eindhoven, of hebben jullie misschien een beter idee bel dan eens! Boxnummer 280961 Wat dacht je van een keer gezellig kletsen of fiet- sen met een aardige, soms chagrijnige meid van 38 jaar? Want daar zoek ik een leuke jongen voor. Interesse? Boxnummer 393986 52 jaar! Ik ben het alleenzijn zat en zou toch wel eens een leuke avond met iemand willen heb ben! Wie voelt zich aangesproken en reageert op mij! Boxnummer 302507 Ik zoek spannende man of jongen vooTeen leuk" contact. Ik ben een vrouw van 38 jaar, 1 60 don ker krullend haar en donkeren ogen ik wacht op reacties. Vertel me wat over jezelf en wie weet bel ik je vanavond al voor een spannende date! Boxnummer 378747 leeftijd is 40 jaar, donker haar en donker bruine ogen! Ik zoek langs deze weg een oudere part ner voor een serieuze relatie! Liefst niet ge scheiden en kinderloos! Omgeving Brabant, Limburg! Boxnummer 491254 Hallo! Hier spreekt een vrouw van 42 jaar! Spontaan, lief en kordaat en met een zoon van 9 jaar! Ik zoek een gezonde, intelligente, spirituele lieve en speelse man met humor' Wie reageert er op mijn box? Groetjes van Truus! Boxnummer 268206 Ik zou graag in contact komen met een nette we duwnaar 65 plus. Trek jij er graag eens op uit. heb je nog wat romantiek in je botten en ben je toevallig ook gezellig? Ik zoek eerst vriendschap en wie weet houden we er een relatie aan over! Boxnummer 402215 Hallo allemaal! Je spreekt met Sandra! Ik ben 1.80 lang, blond en heb blauwe ogen en zoek ie mand om mee te gaan stappen! Mijn hobby s zijn dansen, uitgaan en zwemmen! Boxnummer 361640 Dit is een oproep voor alle politiemannen uit Noord Brabant! Bericht: ik ben een jonge en ge bonden vrouw van 34 jaar en ik ben op zoek naar jou! Een gebonden politieman uit de regio Noord Brabant voor het uitlenen van zijn wapen stok! Boxnummer 445237 Mijn naam is Ine! Ik ben een weduwe van 46 jaar! Mijn sterrenbeeld is Vissen! Mijn hobby s zijn wandelen met mijn hond. lekker eten koken en dansen! Ik zoek een goed verzorgde, nette vent met een open en eerlijk en spontaan karak ter! Boxnummer 458530 Ik ben een teestnummer en hou van opwin dende avonturen met een leuke man! Mijn naam is Loes en ben 51 jaar en in voor van alles en nog wat. Ben jij op alle vlakken actief, goed ge bouwd en liefst boven de 50 jaar? Ik wacht echt op je! Boxnummer 217963 Val jij op een wat mollig type dan möëfjë-:eker niet verder lezen maar nu reageren! Ik ben 1.78. donkerblond en zou graag eens een ondeugend gesprekje met je willen hebben. Ik heb een goed figuur en zou graag een blind date met je heb ben! Boxnummer 451771 Brabant: Ik ben een bijna 47 jarige gescheiden vrouw met een dochter van 17 jaar. Als je meer van me wilt weten zul je toch echt moeten bel len. Luister naar m'n stem, spreek een reactie in en wie weet bel ik je vanavond nog terug! Boxnummer 947418 den zijn! Alvast veel liefs en tot horens! Daag! Boxnummer 330108 Gesch. vrouw. 47 jaar, zonder kinderen, 1.72 m.. hoopt langs deze weg in kontakt te komen met vriendelijke, zorgzame man van enig nivo. Omge ving 076, om duurzame realtie op te bouwen. Reageer! Boxnummer 448025. Hoi. met Frits! Ben jij die leuke meid die er ook van houdt om een weekendje weg te gaan, lekker te eten en te drinken en een heerlijk strand wan deling te maken? Reageer dan en dan spreken we snel iets af! Ik kom uit omgeving Den Bosch! Boxnummer 483625 Kom jij uit Brabant en héb je zin om eens lekker" uit je bol te gaan? Ik ben Marco, 21 jaar, zwart haar en grijsgroene ogen met een normaal pos tuur. Ben jij een leuke meid. spontaan en lief en in voor fijne vriendschap, bel me! Boxnummer 449736 Je uiterlijk ik niet zo belangrijk! Ik kom uit Urn-"" burg en ben 23 jaar. Ik zoek een leuke meid die spontaan is met een goed hart! Ikzelf ben 1.90 en val op eerlijke meiden, reageer en wie weet klikt het zodat we eens kennis kunnen maken! Boxnummer 362556 Hoi! Ik ben Twan, ben 26 jaar en kom uit de om- geving van Eindhoven! Ik ben slank, zie er goed uit en heb blauwe ogen! Ik hou van zwemmen, uitgaan, een bioscoopje, een keer bowlen! Dus ik zou zeggen, spreekt dit je aan, reageer dan snel! Boxnummer 365466 Zeeland: Dag dames, ik ben een 23 jarige jongêT- man met kort, blond haar en blauwe ogen. 1.85 lang. Zou jij het zien zitten om te gaan werken aan een leuke relatie, dan kun je nu de eerste stap zetten door naar deze advertentie te luiste ren! Boxnummer 367531 Laat ik beginnen met te vertellen dat ik een ont-~ zettend lekker knuffelbeest ben die erg graag knuffelt! Daarbij ben ik ook nog zeer romantisch en erg prettig gestoord! Ben jij een slanke en aantrekkelijke dame uit de buurt van Heerlen? Boxnummer 372331 Hallo, met John! Ik ben een verlegen, huiselijke" jongeman van 25 jaar, heb grijs-blauwe ogen en een normaal postuur! Ik zoek een leuke jonge vrouw die samen met mij en mijn dochtertje van 2 jaar de weekenden wil doorbrengen Boxnummer 434640 Boxnummer 461795 Hallo! Ik ben een man van 39 jaar, kom uit Heer len en mijn naam is Tibi! Ik zoek een slanke jonge vrouw tussen 25-38 voor een leuke vriendschap! Kinderen geen bezwaar en het liefst in de omgeving van Heerlen! Groetjes en reageer snel! Boxnummer 233683 Mijn naam is Cor, een sportieve, goed uitziende man van 40 jaar, donkerblond en 1.73 groot. Ik ben spontaan, romantisch en eerlijk en heb een zoon van 13 jaar waar ik voor zorg. Zkm lieve Limburgse vrouw voor duurzame relatie! Boxnummer 221088 Ik ben een vlotte Zeeuw van 90 kg en ben op zoek naar een lieve vriendin voor als het goed klikt misschien wel een LAT relatie. Ik ben 54 jaar en wil met jou het een en ander onderne men, laat je iets horen in mijn box, ik bel je te rug! Boxnummer 352709 Ik ben Adriaan. ben 65 jaar, ben 1.66 lang en ben Nederlands Hervormd! Ik woon in de pro vincie Zeeland! Ik zoek een lieve vriendin, blank, bruin of zwart voor fijne vriendschap en een leuk contact! Mijn hobby s zijn wandelen en winke len! Boxnummer 464598 Hallo, met John! Ik ben een man van in de 40, ben slank en werk in de sociale sector op HBO niveau! Wat ik zoek is een hele serieuze vrouw van ongeveer mijn leeftijd! Ik heb een zoontje en ben gek op kinderen! Ik ben benieuwd wie er reageert! Boxnummer 464465 Hallo, met Harry! Ik woon in Maastricht en ik zoek een vrouw tussen de 25-45 jaar die samen met mij op vakantie wil gaan! Liefst in de omge ving van Limburg of in Maastricht! Ik hoop op veel reacties op mijn advertentie! Boxnummer 364482 Jongeman, 42 jaar, blauwe ogen, donker blond haar zoekt een spontane en lieve vrouw uit Zuid Limburg voor een vaste relatie! Ben jij die vrouw die eerlijkheid, vertrouwen en liefde van een man verlangt? Zoek dan niet verder maar spreek iets in! Boxnummer 488826 Hallo, daar ben ik weer! Ik heb al eerder een ad vertentie ingesproken voor een spannend avon tuur met iemand die wel of nief gebonden is! Maar helaas, jij zat daar niet bij! Je moet me nu dus maar snel bellen op mijn boxnummer! Boxnummer 953030 Geen one night stand maar wel een spannend contact Ik ben ongebonden en heb eisen: Eer lijk, ongebonden, netjes op jezelf, lief en spon taan. Ben je niet bang aangelegd en voldoe je aan mijn eisen, ik beloof je dat ik je niet teleur stel. Boxnummer 224231 Ik ben een vrouw van 29 jaar. ben 1.65 lang erT heb blauw-groene ogen en kort donker haar met blonde lokken! Ik ben best dik, weeg boven de 100 kg, en kom uit de omgeving van Roosen daal! Ik hou van uitgaan. TV kijken en voetbal! Bel me snel! Boxnummer 249447 Mijn naam is Marianne! Ik ben een vrouw van"- 49 jaar en ik zoek een leuke man tussen de 50- Hallo mannen! Ik ben Sarah, ben 35 jaar en ik ben via deze afspreeklijn op zoek naar een leuke man' Denk jij dat jij dat bent? Laat dan een leuk bericht achter op mijn boxnummer en ik bel je zeker terug voor een leuke afspraak! Boxnummer 448340 Hallo heren! Ik ben Monique en ben 29! Enkele kenmerken van mij zijn: 1.68 lang. blond haar, bruine ogen en een slank postuur! Ik zoek man nen tussen de 45-55 jaar die net als ik gebon den zijn, maar die een spannende afspraak wil len maken! Boxnummer 429520 Ik ben een vrouw van 66 jaar, weduwe, visueel gehandicapt en heb veel hobby's! Ik woon in Den Bosch! Ik zou graag iemand willen leren kennen die met mi| op vakantie wil winkelen, fietsen en concerten bezoeken! Liefst in mijn omgeving! Boxnummer 203971 Dag. met Anne! Ik ben 49 jaar en ik woon in~GlF derland! Ik wil graag in contact komen met een serieuze man van rond de 50 jaar! Graag een man die ook gebonden is! Ik hoop dat ik veel reacties krijg op mijn boxnummer! Daag! Boxnummer 401533 Hallo onbekende heer! Ik ben een charmante goed uitziende weduwe, modern, met blauwe pretogen, 57 kg en donker haar! Ik heb veel temperament en ben financieel onafhankelijk! Ik zoek een goed gebekte man die mijn maatje wil zijn! Boxnummer 977038 Hallo met Carla! Ongebonden,"ongehuwd' Mijn" Eindhoven! Hoi, ik ben een vrouw van 43 jaar! Ik zie er goed uit en zoek een sympathieke vent voor een leuk en spannend contact! Wat onder steuning zou ik zeer waarderen! Je mag gebon- Hallo! Ik ben een man van 39 jaar en ik zou graag iemand willen ontmoeten om een gezellige relatie op te bouwen! Je kunt met mij veel kanten op: Lekker wandelen met de hond in het bos. gezellig thuis, een barretje, de Spaanse zon etc! Boxnummer 243589 Ik ben 25 jaar en heb blond haar enbïauw-groene ogen! mijn karakter is eerlijk, ondernemend en een tikkeltje verlegen! Ik hou van uitgaan, tennis en ski vakanties! Boxnummer 370878 Mijn trefwoorden zijn zinderende zomers, emo ties. 't strand een bruin kroegje en nog veel meer. Heb jij donker of rood haar, laat dan iets achter op mijn box ik bel je terug. Ik zoek een echte vrouw die ook nog een maatje jan zijn. Boxnummer 408426 Welke lieve, slanke, ongebonden vrouw in de omgeving van Breda zoekt een lieve, gezellige, gezonde, tedere knuffelbeer van bijna 50 jaar? Laat snel iets van je horen op mijn boxnummer en jij hoort snel iets van mij terug! Boxnummer 286431 Hallo dames van Nederland en Brabant! Ik ben Gerard en ben 38 jaar! Mijn hobby's zijn motor cross en uitgaan! Ik zoek een vrouw tot ongeveer 41 jaar en kinderen zijn geen bezwaar! Ik vind kinderen en dieren heel leuk! Reageer op mijn box! Boxnummer 261857 Hallo meiden! Ik ben een 28 jarige jongen en ik zoek een leuk meisje om een gezellige afspraak mee te maken! Denk jij dat jij degene bent die ik zoek? Bel me dan! Boxnummer 353231 Ik ben een 25 jarige Brabander en wil na een hele drukke periode in mijn leven kennis maken met een leuke vrouw. Ik heb nu weer tijd voor jou, een lieve meid om te stappen, uit te gaan eten etc.. Ik ben slank, lief en betrouwbaar. Boxnummer 423700 Sportieve man van 50 jaar zoekt een lieve vrouw, gebonden of volslank geen bezwaar! Ik ben stevig gebouwd, ben 1.50 lang en woon in West Brabant! Reageer snel op mijn advertentie voor een leuke afspraak en wie weet wat er van komt! Boxnummer 424499 Goededag! Ik heet Jan-Willem, ben een 56 jari- ge. welgestelde, academische levensgenieter die veel te bieden heeft! Ik wil alles delen met een intelligente en mooie vrouw die lekker kan la chen en die niet ouder is dan 47 jaar! Boxnummer 417779 Met Peter uit Heerlen! Ik ben 56 jaar, 1 82Ïang7 heb bruine ogen en grijs dun haar! Ik ben ge zond en actief! Ik heb geen kinderen en ben met pensioen! Ik zoek een ongebonden vrouw tus sen de 50-55 om in de weekenden gezellige din gen te doen! Boxnummer 262301 Goededag! Mijn sterrenbeeld is Ram en mijn schoenmaat is 41Ik ben niet dik en heb geen baard, bril of snor! Ik ben temperamentvol, dyna misch, ondernemend, pittig en impulsief! Ik zoek een spannende vrouw en geen huismus! Dat kan nu heel simpel, snel en discreet, 24 uur per dag. Wat moet je doen kies een leuke advertentie bel met 06-350.222.38 en toets in het hoofdmenu een 4 toets nu het boxnummer in en luister naar de advertentie van je keuze spreek een boodschap in en wacht op een reaktie Voor de introduktieprijs van 10.- komt je advertentie onder de aandacht van ruim een half miljoen lezers van huis-aan-huis-bladen in heel Zuidwest-Nederland. Wat moet je doen - Bel 06-350.222.38 en toets een 2 in het hoofdmenu. - Spreek een eigen advertentietekst in. - De computer geeft je nu een boxnummer en een pincode. - Stuur onderstaande coupon met het ingevulde boxnummer en de cheque van 10.- naar De Afspreekkontaktlijn - Na verschijning van dit blad bel je 06-350.222.38 en kun je de ingesproken reakties op jouw advertentie afluisteren. Vul hieronder de korte samenvatting van de kontaktadvertentie in, die je hebt inge sproken via 06-350.222.38. Vul hieronder het unieke 6-cijferige boxnummer in dat je na het inspreken van jouw adver tentie van de belcomputer hebt gekregen. Het boxnummer is: Het gedeelte hieronder wordt niet afgedrukt en absoluut vertrouwelijk behandeld. Naam: Adres: Postcode/Plaats: Let op Alleen advertenties die eerst ingesproken zijn op nummer 06-350.222.38 en waarbij ook het juiste boxnummer is vermeld worden geplaatst. Stuur de ingevulde bon naar: i AFSPREEKKONTAKTLIJN, Postbus 3229, 4800 MB Breda. Vergeet niet een cheque van 10.- bij te sluiten. Voor een uitgebreide handleiding: bel 06-350.222.38 en toets 8 in het hoofdmenu.

Scheldebode | 1997 | | pagina 16