SCHELDEBODE SPORT AVONTUUR Mastino Napoletano sponsort Uiterton Paasshow bij Ban Zweeden motoren Mode bij Jou Jou 'Beauty'-analyse bij Aldy Weekmarkt Feestmarkt KARTING Open dag bij Garage Touw ZEELANDHALLEN - GOES Pizza naar keuze bij Pizza-Service Combi Back start fotocursus Decorette loopt al 25 jaar voorop HET WETEN WAARD 28 31 maart ZAKENFLITSJES Examenvrees? Florabella Rosévlees BelCompany Tuingereedschap Trekhaak Prijzenfestival Het is weer examentijd. Een spannende tijd met hopelijk een leuke afloop. Wie bang is dat het examenresultaat nega tief beïnvloed wordt door op spelende zenuwen, kan bij dro gisterij De Rode Pilaren in Middelburg en Vlissingen eens vragen naar Ambrazin. Dat is een mineraalpreparaat dat de concentratie bevordert, het ge heugen activeert en faalangst tegengaat. Het grote Florabella Lentefeest bij Groenleer aan de Wilgen- hoekwg 13-15 in Serooskerke is op de eerste dag van de lente begonnen en duurt nog tot 19 mei. Florabella is een topmerk onder de potgronden en mest stoffen. Er staan twee markt kramen opgesteld met het complete assortiment. Op de zaterdagen en verkoopfeestda gen is er bovendien een vak kundige Flrabella hovenier aanwezig, die u met raad ter zijde staat. Voor de kinderen zijn er Florabella ballonnen. Uniek zijn de Florabella caps met geborduuurde teksten en suède klep, die voor een aan trekkelijk prijsje verkrijgbaar zijn. Interessant zijn ook de Florabella aanbiedingen. Bij keurslager Ab de Visser in winkelcentrum Dauwendaele in Middelburg is sinds kort BKC rosévlees te koop.Dit is kwaliteitsvlees afkomstig van jonge runderen van Nedlera- landse herkomst. Dit malse stukje vlees past door zijn ver fijnde smaak in iedere lekkere, lichte maaltijd. De producen- ten van BKC-vlees worden continu streng gecontroleerd op het gebruik van verboden stoffen. De jonge runderen, die op deze bedrijven worden ge houden, krijgen uitsluitend een natuurlijke en gevarieerde voe ding. Bovendien groeien de dieren op in groepsverband on der diervriendelijke omstan digheden. In Vlissingen is BelCompany neergestreken, de grootste on afhankelijke winkelketen, ge specialiseerd in mobiele telefo nie. Met de opening van deze vestiging aan de Lange Zelke is de 23e BelCompany speciaal zaak een feit. Bij Intratuin Koudekerke kunt u tot 10 april oud tuingereed schap afleveren. U krijgt dan 10 procent korting bij aankoop van gereedschap van In- tra Keur. Het oude gereedschap is bestemd voor een project van de Stichting Humanitaire Hulp in Gambia. Met de zomervakantie voor de deur denken veel autobezitters aan een trekhaak voor de cara van. Bij Kwik-Fit zijn trekha ken te koop van het bekende merk Bosal. Een speciale Kwik-Fit trekhaakdop krijgt u er gratis bij. GOES - De prijswinnaars van het Prijzenfestival van Sport- huis Olympia over de maand februari zijn bekend. Het Prij zenfestival wordt gehouden n.a.v. het feit dat Sporthuis Olympia aan de Ganzepoort- straat in Goes dit seizoen 20 jaar wintersportartikelen en - kleding verkoopt. De winter sportklanten die bijvoorbeeld hun ski's laten slijpen, waxen en afstellen ontvangen een deelnamekaart, waarop ze en kele vragen moeten beant woorden. Elke maand worden zes prijzen plus vijftien troost prijzen getrokken. De prijswinnaars van de fe- bruari-ronde zijn: le prijs: een paar Noxdica skischoenen t.w.v. 429- M. Conings te Goes; 2e prijs: een XT-5 kinderskipak t.w.v. 299,- Martin de Rooy, Yerseke; 3e prijs: een O'Neill snow- boardhoes t.w.v. 99,95 Erwin Reyngoudt, Yerseke; 4e prijs: een O'Neill rugzak t.w.v. 79,95 K. Blom, Goes; 5e prijs: een EGO-indoorskiles t.w.v. 40,00 H. Bakker, 's-Gravenpol- der; 6e prijs: een paar Adidas badslippers t.w.v. 39,95 Bart van Damme, Goes. De winnaars van de 15 troost prijzen zijn telefonisch op de hoogte gesteld. Bij de Pizza-Service kun je de pizza nu ook gezellig ter plek ke etenfoto harry de lange VLISSINGEN - Soms kan een kwast verf en een beetje betere aankleding wonderen doen. Zo ook bij Pizza-Service aan het Beüamypark 10 in Middelburg. Een Belgische binnenhuisarchi tect kwam en zag en sinds kort is het interieur dusdanig aange past en van een mediterraan kleurtje voorzien dat het een echte eettent is geworden. Ongedwongen en gezellig. Groter geworden is de zaak overigens niet. Op de eerste etage kunnen 35 eetlustigen zich aan de tafels zetten en beneden, in het ongetwijfeld kleinste pand van Vlissin gen kunnen Pizza's worden afgehaald. Pizza-Sendee levert 'stan daard' elf fors uitgevallen pizza's en Lasagna Bolognese. Wie zelf een pizza wil samenstellen pakt gewoon de 'bestellijst', kruist de ingrediënten aan die hij of zij op de pizzabodem wil hebben en voila. Voor de volledigheid: de basispizza bestaat uit de bodem, tomatensaus, kaas en oregano en verder is het dus aanvullen. Wie thuis ineens trek in een pizza krijgt neme simpelweg de telefoon om een order te plaatsen en binnen pakweg een half uur staat het gerecht op tafel. Heeft het hele gezin trek en lusten de kleintjes geen pizza maar willen ze frites? Geen probleem, het wordt ge woon meegeleverd. De bezorgservice geldt echter alleen voor Vlissingen, Ritthem, Koudekerke en Oost-Souburg. VLISSINGEN De Mastino Napoletano kennel 'van de Mucho cuero' heeft de spelers van Uiterton 2 in het nieuw ge stoken. Uiterton 2 komt uit in de vijfde klasse van de zaalvoet- halcompetitie rayon Vlissingen. Op de foto vlnr. staand fok ker/sponsor J. Sulkers-Gladdines, coach Ad Provoost, Arjen Vergouwe, John Harting, Hans Vermeide, Wim Neufeglise en René Boot. Zittend vlnr Eric Theunisse, Hans Dellebeke, fok ker junior' Danny Sulkers, Daan Bijleveld en Henk Sulkers. Op de voorgrond de reu Rico d'Amalia. MIDDELBURG/VLISSINGEN - De jaarlijkse traditie van Vcr- keersinstructie Jasperse aan de Nieuwe Vlissingseweg 366 gaat ook dit jaar weer van start: de Paasshow op zaterdag 29 maart. Natuurlijk ook weer in samenwerking met Van Zwee- den motoren. Was het de voor gaande jaren vooral gericht op de nieuwigheden en mode, dit jaar staat het hele eendaagse evenement voornamelijk in het teken van de veiligheid. Want eerlijk is eerlijk, aan de veiligheid mankeert nog wel het een en ander. Hoeveel motorrij ders kunnen echt optimaal ge- bruik maken van de remmen, welke banden geven de meeste veiligheid voor die speciale om standigheden, hoeveel motor rijders beheersen hun machine tot in de toppen van hun vin gers? Daar wordt met name die dag aandacht aan gegeven. Plus natuurlijk de nodige raakvlak ken die met veiligheid hebben te maken, zoals helmen en een uitgekiend intercomsysteem dat zo goed is dat bij een snel heid van 190 kilometer per uur de rijder en de passagier nog goed verstaanbaar met elkaar kunnen praten. Een paar punt jes uit die Paas/veiligheidsshow halen we er even uit. Wie echt snel rijdt, moet erop berekend zijn dat de helm omhoog wordt gedrukt. Dat geeft het nodige lawaai onder de helm en wie zijn gehoor lief heeft moet daar dus iets aan doen. Dus is er uit gebreid te zien en te proberen: de super stille, in een windtun nel ontwikkelde helm van Schubert, die de helm bij hoge snelheden lichtjes op het hoofd drukt. Goed voor de nek en goed voor het gehoor. Daar naast is Elacin, vertegenwoor digd door Groeneveld, die met een stand aanwezig is. Specia listen op het gebied van de ge- hoorbescherming, waar de ge- hoorbeschermers worden aan gemeten. Zeker de moeite waard om even bij de stand stil te staan. Maar ondanks alle vei ligheidsmaatregelen ligt de grootste veiligheid of zo u wilt onveiligheid toch bij de motor rijder zelf. En juist daarom is er MIDDELBURG Wat was het vertederend, vorige week woensdag. Bij Jou Jou aan de Segeersstraat 26, toonden 22 modellen, klein en groter, op ontwapenende wijze de nieuwste kindermode in de maten 62 tot en met 176, zoals dit meisje op de foto laat zien. Bij Jou Jou verkopen ze kinderkleding van goede kwaliteit in een betaalbare prijsklasse. Enkele merken in de collectie: Galipette, Mexx, More 'n more, Kwiek Flup- ke en natuurlijk het in elke garderobe onmisbare spijkergoed van Levi's. De kindermode van deze zomer is vrolijk. De kleu ren geel, blauw en oranje voeren de boventoon. De kleding is praktisch en kan tegen een stootje. Jou Jou heeft ook een leuke collectie schoenen. foto piet davidse GOES - Half april start Combi Back in Goes een fotocursus voor beginners. Alle begrippen zoals sluitertijd, diafragma, scherpte, dieptescherpte en het verband tussen deze begrippen worden stap voor stap met veel visuele voorbeelden duidelijk gemaakt. Maar ook compositie, belichting en licht zijn aspec ten waaraan ruim aandacht wordt besteed, evenals aan het werken met de eigen fotoapa- ratuur. Dit alles wordt nog eens bena drukt tijdens twee praktijkda- gen die worden gehouden. Ver schillende soorten fotografie komen dan aan bod zoals: land- schaps-, architectuur- en actie fotografie en fotograferen met bestaand licht. De cursus wordt gegeven door Henk Schelïingerhout, werk zaam bij Combi Back als verko per en fotograaf. De cursus be gint 15 april en wordt gehouden in café Baarends te Goes op dinsdagavond van 20.00 tot 22.30 uur. De cursus duurt tot half juni en het cursusgeld be draagt 250,- (inclusief twee praktijkdagen). Alle cursisten krijgen een boekwerkje met de behandelde stof, zodat alles nog eens kan worden nagelezen. Aan het eind van de cursus krij gen de deelnemers een bewijs van deelname. Tevens krijgen de cursisten tijdens de cursus korting op de aanschaf van films en het ontwikkelen en af drukken hiervan. Wie nog geen camera heeft, kan bij Combi Back gebruik maken van vele aanbiedingen zowel van nieuwe als gebruikte came ra's. In het najaar komt er een vervolg op deze cursus, een fo tocursus voor gevorderden. Om alle cursisten zoveel moge lijk aandacht te geven zijn er een beperkt aantal plaatsen be schikbaar, het is dus aan te ra den niet te lang te wachten met inschrijven. Inlichtingen en inschrijven bij Combi Cack, Lange Kerkstraat 31, Goes, telefoon (0113) 227324. VLISSINGEN - Een druk week je, daar bij schoonheidssalon Al dy aan de Rosa Manuslaan 2 (Rosenburg) in Vlissingen. De hele week hield Aldy in samen werking met Bodyservice Wal cheren en 'Beautiful all seasons' een lenteweek en de hele week kon iedereen die daar 'in de stoel ging zitten' zich volledig laten analyseren. Op schoonheidsge- bied dan. Aldy zorgde met huidadviezen voor de huid en de beide andere dames zorgden voor een goede kleurenanalyse met make-up plus adviezen voor de haarver- zorging ofwel een haaranalyse. En dat allemaal omdat de lente weer voor de deur staat. Overi gens is het daar niet mee afgelo pen, want wie hetzelfde 'pakket' wil hebben kan altijd nog terecht, zij het dat de beide dames van de Bodyservice en All seasons na tuurlijk niet aanwezig zijn. Maar daar valt een aparte afspraak voor te maken. Nieuw bij AJdy is de 'Shantala Babymassage'. Een nieuwe en ontspannende bezig heid voor zowel moeder als kind. De massage is een bijzondere ma nier om de lichaamstaal van de baby te leren kennen. Met baby massage, die eenvoudig is aan te leren, worden de eigen zintuigen van zowel de ouder als de baby geactiveerd, waardoor je intuïtief aanvoelt wat goed is voor de ba by. Volgens Aldy slapen de ba by's dan regelmatiger en krijgen ze een betere spijsvertering en een groter gevoel voor geborgen heid. KOUDEKERKE - De ver huizing van de Brouwerijstraat naar de Braamweg 10 A (het oude bedrijfspand van Wiele- maker) is voor de pasen rond. Daarom houdt Garage Touw op zaterdag 29 maart een open dag. Garage Touw was al een tijdje uit z'n jasje gegroeid. Toen er ook voor de APK-keuringen voor dieselmotoren aanpas singen gemaakt moesten wor den, leek het juiste moment aangebroken om eens naar een andere bedrijfsruimte uit te kijken. In goed overleg met de ge meente viel de keuze op het pand aan de Braamweg. Daar kon zonder probleem de ge luidsarme ruimte aangelegd worden, die nodig en verplicht is voor de keuring van diesel motoren. En passant werd het hele pand even grondig aange pakt. Het resultaat mag er zijn. Nieuwsgierig geworden?. Za terdag 29 maart even langsrij den! De koffie staat klaar. dubbele aandacht en een extra lage prijs- voor de VRO-trai- ning (voortgezette rij-oplei ding) die van de motorrijder een motorrijder maakt die zijn 'fiets' volledig en onder alle om standigheden weet te beheer sen. Duur? Nee. 200 Gulden (speciale prijs) is eigenlijk een habbekrats voor wie weet dat het eigen risico van een ongeval al 300 gulden is en wie onderuit gaat moet snel in een bedrag van drie nullen rekenen. Nog afgezien van de prijs van een le ven Is dat alles? Nee natuurlijk niet. Damen toont de nieuwe collectie op het gebied van de 'motormode', Texport is aanwe zig met een stand van kleding die bedoeld is om mee te rijden in plaats van te lopen, er zijn diverse videovertoningen, er zijn natuurlijk weer motoren te huur, Van Zweeden laat zien wat er voor moois en snels op de tweewielermarkt is en wie zich aanmeldt voor motorlessen krijgt 200 gulden korting op het lespakket. En voor de kinderen is er de Paashaas die de klein tjes schminken en verder zijn er natuurlijk talloze spetterende acties die de motorrijder en mo torrijders in spé zeker moeten aanspreken. Tot zaterdag 29 maart dus, van 10 tot 17 uur. 1 De Decorette in Middelburg aan de Lange Geere. foto harry de lange 0 Kapster Ineke Tempelaar (l)en schoonheidsspecialiste Aldy Red der adviseren een klant. foto piet davidse MIDDELBURG - Binnenkort is het weer Pasen, staat alles weer in het teken van 'wonen' en rol len de folders met aanbiedingen etc. weer in de bus. Zaak om eens te letten op de catalogus van Decorette. De organisatie, met louter en alleen zelfstandi ge ondernemers, bestaat dit jaar 25 jaar en er valt dus geld te verdienen met 25 spetterende aanbiedingen. Om volledig te zijn: Decorette werd 25 jaar ge leden bedacht door Sikkens en later overgenomen door Ko ninklijke Bijenkorf Beheer. Sindsdien heeft Decorette de naam om vooruit te lopen op het gebied van de woningin richting en -decoratie. In Middelburg is een Decorette te vinden aan de Lange Geere 151. Niet voor niets heeft Deco rette de naam een 'zes wanden- winkel' te zijn. Het assortiment dat Decorette op een opper vlakte van 225 vierkante meter in een bijzonder plezierige sfeer biedt bestaat uit vrijwel wat maar nodig is om zowel vloer als plafond als de resterende vier muren aan te kleden en de inhoud van de kamer van aller lei accessoires te voorzien. „En dat alles in een goede prijs/kwaliteitsverhouding", zegt Wim Engels, die de dage lijkse leiding van de woonwin kel heeft. „Heeft iemand verf nodig? Geen probleem. De rek ken staan vol met de talloze kleuren en wie een kleurtje heeft dat toevallig niet in het bestaande assortiment zit, laat het gewoon even dank zij onze verfcomputer bij ons maken", zegt Engels. Wie denkt dat De corette een winkel is waar het kopen, inpakken en wegwezen is heeft het mis. „Bij de gordij nen, vitrage en jaloezieën ko men we het bij de mensen thuis opmeten en desnoods monte ren", zegt Engels. „Gewoon een stukje service, net zoals allerlei adviezen die we geven. Voor wie wanhopig naar vier kale muren zit te staren en echt niet weet hoe en met wat die moeten worden aangekleed kan even eens een beroep op Decorette doen. „We komen langs, proe ven de sfeer en geven een ad vies. Verder is het samen uit zoeken en er samen iets moois van maken. Woonplezier begint dus echt eerst bij Decorette." VLISSINGEN - Nee, u bent niet in Oostenrijk. Maar eigen lijk toch een beetje. Tenminste, als u op vrijdag 28 maart een bezoekje brengt aan de week markt in de Spuistraat. De weekmarkt wordt feestmarkt, met het accent op Oostenrijk. Met gezellige Oostenrijkse mu ziek, verzorgd door Sanrobi en een kraam met allerlei typisch Oostenrijkse producten. Die kraam vindt u in de feesttent in de Spuistraat, waar bovendien gratis koffie en chocolademelk worden uitgedeeld, vergezeld van allerlei lekkere hapjes. En als u toch in de feesttent bent, neem dan eens een kijkje bij de mooie prijzen die uitgestald zijn. Als u meedoet met de loterij, maakt u kans op zo'n mooie prijs. En is het niet bij de loterij, dan kunt u altijd nog het geluk hebben dat u een verrassings pakket wint, want ieder half uur wordt iemand uit het publiek ge kozen om van de kooplieden zo'n grandioos pakket in ontvangst te nemen. Het is iedere week de moeite waard om even over de weekmarkt te lopen, maar als het feestmarkt is, wordt de moeite dubbel beloond. HUISARTSEN Vlissingen - Za. F. Legemate. Troelstraweg 411, tel. 468021. Zo. F. Bronzwaer, Badhuisstraat 47, tel. 412525. Ma. R. Thiadens, Zui- derbaan 23, tel 464633. Spreek uren 12.30-13.00 uur en 17.30-18.00 uur. Middelburg Za. C. Albers, Bellink- plein 3. Zo. R. Lankhorst, Seisweg 29. Ma. C. Albers, Bellinkplein 3. Centraal doorschakelnr. 639933 Spreekuren 12.30-13.00, uur en 17.30-18.00 uur. Souburg, Gezondheidscentrum Middelburg-Zuid, Arnemuiden en Nieuwland - Za. R. Groot, Ge zondheidscentrum, Prins Bern- hardstraat 2, Arnemuiden, tel. 601308. Zo. J. Ponten, Oude Rijks weg 6 Nieuwland, tel. 601340. Ma. H. Roelofsten, Prins ns Bern- hardstraat 2, Arnemuiden, tel. 601308. Spreekuren 12.30-13.00 uur en 17.30-18.00 uur. Veere, Gapinge, Serooskerke, Oostkapelle en Vrouwenpolder Za. en zo. Domburg, Aagtekerke, Westka- pelle. Koudekerke, Meliskerke, Biggekerke en Zoutelande Za. en zo. tot 12.00 uur A. v.d. Male, Duin weg 59, Zoutelande, tel. 561282. Zo. vanaf 12.00 en ma. P. Noorlan- der, Middelburgsestraat 94, Kou dekerke, tel. 551231. Midden-Walcheren Za. zo. en ma. A. Stutterheim, Si- vertstraat 40, Meliskerke, tel. 561760. VERLOSKUNDIGEN Vlissingen - H. v.d. Kaaden. Cen traal tel.nr. 471140. TANDARTSEN Vr. en za. W. de Haes, Duinenburg 9, tel. 582304. Zo. A. Schotel, Kor te Geere 27, Middelburg, tel. 624169. Ma. C. Westveer, Loskade 27, Middelburg, tel. 626694. Van Malland (alleen eigen patiënten) Tobagolaan 6, Vlissingen, tel. 478290. APOTHEEK Middelburg - Vr. tot vr. Ringeling, Lange Delft 133 Vlissingen - Vr. tot vr. Paauwen- burg, Dreessstraat 2a, tel. 470717. DIERENARTSEN C. Brink, Meanderiaan 326, Mid delburg, tel. 01180-11011. Dieren artspraktijk Oostkapelle, Oude Domburgsestraat 33a, Oostkapel le. VOGELOPVANG MIDDEN-ZEE LAND tel. 628288. POLITIE Noodhulp, als elke seconde telt: 06-11Overige assistentie aanvra gen 633333. Voor alle andere aan gelegenheden zijn de bureaus in Middelburg en Vlissingen 24 uur per dag geopend. KERKDIENSTEN Ziekenhuis Walcheren 10 uur pastor C. van Rosmalen en ds. D. Jobse-Sperings. Rooms-katholieke kerk Der Boe- de 2e, 4e en 5e za 10.30 uur. Ter Reede vr 17 uur, za 17 uur. Vlissin gen Onze Lieve Vrouwe kerk wo 19 uur, do 19 uur, vr 15 uur, zo 9.30 uur. Open Hof vr. 19.30 uur. uur. Souburg Martinuskerk 10 uur, Zou te Viever za 11.30 uur. Middelburg Petrus en Pauluskerk do 19.30 uur, vr 19.30 uur, zo 10 uur. Hoeksteen zo 11.30 uur, ma 11.30 uur. Sint Willibrord do 9.45 uur, za 18.30 uur. Dishoek Em- mauskerk uur. Domburg St Wil- librordkapel vr 15 uur, za 9 en (duit- stalig) 11 uur. uur. Vrouwenpolder OLV van den Polder uur. Zoute lande 10 uur. Samen-Op-Wegkerk Veere Kaai do 19 uur, vr 21.30 uur, zo 10 uur. Vlissingen Petruskerk do, vr en za 19.30 uur, zo 10 uur. Open Hof do 19 uur, vr 19.30 uur, zo 9.30 uur. Schaapskooi do en vr 19 uur, za 22 uur, zo 9.30 uur. Ter Reede vr en zo 19 uur. Nederland Hervormde kerk Aag tekerke do en vr 19 uur, zo 10 uur. Domburg do en vr 19 uur, zo 10 en 19 uur. Gapinge vr 19 uur, zo 10 uur. Grijpskerke vr 19 uur, zo 9 en 10.30 uur. Kleverskerke vr 19 uur, zo 9.30 uur. Koudekerke wo 19.30 uur. Middelburg Koorkerk wo 19 uur, zo 10 uur. Ontmoetingskerk (bond) vr 19.30 uur, zo 10 uur. Nieuwe Kerk 10 uur en 15.30 uur (bond). Hofpleinkerk do 19.30, zo9.30 en 14.30 uur. Concert Ge- hoorzaal/Oostkerk vr 19.30 uur. zo 10 uur. De Morgenster do en vr 19.30, za 21.30 uur, zo 9.30 uur. De Hoeksteen do 14.30 en 19.30 uur, vr 19.30 uur, za 21 uur, zo 9.30 uur. Koorkerk zo 10 uur. Engelse Kerk 19 uur. Evangelisch-Lutherse Ge meente 10 uur Swerf-Rust 9.45 uur. St. Willibrord, 1e za 17 uur Nieuwland zo 11 uur. Ritthem vr 19 uur, zo 9.30 uur. Oostkapelle vr 19 uur, zo 6, 10 en 19 uur. Oost-Sou burg do. vr en za 9.30 uur. Zoute Viever 19 uur. Serooskerke do en vr 19 uur, zo uur. Vrouwenpolder do en vr 19 uur, zo 5.30 uur. West- kapelie vr 9 uur, zo 9.30 en 17 uur. Gereformeerde kerk Gapinge uur. Grijpskerke 14.30 uur. Koude kerke wo. do en vr 19.30 uur, za 22.30 uur, zo 9 en 10.30 uur. Melis kerke 10 en 14.30 uur. Oostkapelle 10 uur. Oost-Souburg 9.30 uur. Serooskerke 10 uur. Vrouwenpol der 10 en 17 uur. Chr. Gereformeerde kerk Vlissin gen zo 9.30 en 16 uur. Gereformeerde Gemeente Vlis singen vr 19.30 uur, za 9.30 en 16 uur, zo 9.30 uur. Middelburg zo 9.30 en 16 uur. Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt Middelburg vr 19.30 uur, zo 9.30 en 16.30 uur. Vlissingen vr 19.30 uur, zo 9.30 en 14.30 uur. Ned. Gereformeerde Kerk Middelburg 9.30 uur. Zeven- dedags Adventisten Middelburg za uur, Vlissingen za. 9.30 uur. Doopsgezinde Gemeente Mid delburg 19.30 uur, zo 10 uur. Vlis singen uur. Kristen Zuidmoluk- se kerk Oost-Souburg vr 18 uur, zo 10 uur, ma 13 uur. Koudekerke vr 13.30 uur. Anglicaanse kerk Vlissingen-Oost uur. Pinkster gemeente Middelburg 11.30 uur. Vlissingen e.o. 15 uur. Pinksterge meente Sjaloom Souburg vr 20 uur, zo 14.30 uur. Bethel Pinkster kerk Vlissingen wo 19.30 vr 19.30 zo 11.30 uur. Christelijk Centrum Zeeland Vlissingen 10.30 uur. Nieuw Apostolische kerk West-Souburg wo 20, 9.30 en 17 uur. Evangeliegemeente Middel burg 9.30 uur Oost-Souburg 10 uur. Eglise Wallone 16.30 uur. Christengemeenschap, Lange Noordstraat 62, Middelburg ma 10uur. Volle Evangeiiegemeente Arnemuiden 10 uur. Serooskerke uur. West-Souburg 10 uur. Mid delburg Thomaskapel 10 en 14 uur (cutiel en Frangais). Filadelfia Gemeente Vlissingen wo 19 uur zo 10 uur. Vrije Evange lische Gemeente Westkapelle 9.30 uur. Rafaël Gemeenschap Eleos Olmenlaan Middelburg 9.30uur.Leger des Heils Middel burg vr 19 uur, zo 10 en 19 uur, Vlissingen vr 19 uur, zo 10 en 19 uur. Jehova's Getuigen Vlissingen Centrum do 19 uur, zo 10 uur. Sou burg di. 19 uur, zo 10 uur. Bossen- burgh di. 19 uur, za 18 uur. ADVERTENTIES Vrijdag t.m. maandag l.s.m. C.I.O.S. Zeeuwse Sportraad, Nebas en Olympisch steunpunt Zeeland bieden wij demonstraties, wedstrijden en tal van activiteiten om zelf deel te nemen aan o.a.: Eskimotoren Fietstrial Rolstoelbasketbal Rolstoeltennis Handboogschieten Inline skating Fun Sumo worstelen Streetbockey Surfsimulator Jeu de boules Beachvolleybal Röhn rad Tumbling Wandklimmen Fitness/Callenetics Deltavliegsimulator Bungy running Twirling Tokkelbaan Rolstoel- en volksdansen Persluchtduiken Ligfietsen Acrogym Abseilen Zitvolley Sportkleding en acc. Reisorganisaties BMX en Mountainbikeparcours Klauterparcours Koersbal en bowls Demodagen met coureurteams. Info: 0113-221020

Scheldebode | 1997 | | pagina 5