SCHELDEBODE BURO VOOR RECHTSHULP KORT NIEUWS veilig caravannen Matinee met jongleerclowns Tineke Schouten extra Via Crucis van Franz Liszt Zwangerschapsuitkering I Fiets naar je werk/maak werk v Arie Heijboer verzamelaar van oude aardappelrassen EEN AVONDJE UIT Druktemakers (ADHD) - een praktische aanpak woensdag 26 maart 1997 Selectie Tien Eigenheimer MIDDELBURG Veilig Verkeer Nederland organiseert voor de vijftiende keer de cursus "veilig caravannen'. De cur sus bestaat uit twee theorie-avonden die op 7 en 14 april ge houden worden in het politiebureau aan de Vrijlandstraat in Middelburg. Op zaterdag 19 april wordt de cursus afgesloten met een praktijkoefening op het parkeerterrein bij de Hooizol der in Westkapelle. Daar is ook een caravankeuring. De kosten voor deelname inclusief keuring bedragen 70 gulden. Partners kunnen gratis meedoen. De deelname is beperkt. Voor infor matie en aanmelding: telefoon 629064, 628708 of 614496. VLISSINGEN Van San Francisco tot Londen, van Barce lona tot Tokyo, overal waar het duo Hot Neon optreedt raakt hun publiek in betovering. Door een schitterende men geling van muziek, acrobatiek, dans en heel veel humor geven zij de 'eenvoudige' jongleerkunst een bijzondere, extra dimen sie. Of ze nu met messen of met brandende fakkels gooien, of een symfonie op zes vliegende banjo's spelen of hun eigen in terpretatie geven aan de Japanse theeceremonie: Hot Neon doorbreken iedere taal-, leeftijds- en cultuurgrens. Wat te denken van een Fred Astaire dans die overgaat in een lijf-aan-lijfgevecht met stokken, wat weer uitmondt in een pingpongduel En dat is nog maar één voorbeeld van de origi nele theatervorm die Hot Neon met simpele middelen, groot vakmanschap en perfecte timing op de planken brengen. Kort om, een verrukkelijke familiematinee waarbij jong en oud schaterend van de ene verbazing in de andere zullen vallen. Op zondag 30 maart in Arsenaaltheater in Vlissingen, aanvang 15.00 uur. Kaarten kosten voor kinderen 10 gulden (voor volwassenen 20 gulden) en zijn in de voorverkoop bij de VVV/ANWB, Nieu- wendijk 15, Vlissingen, telefoon 419275. MIDDELBURG Tineke Schouten is met haar meest recen te programma 'Lach Vegas' een nieuwe weg ingeslagen. Na een twaalftal one woman shows vol typetjes en meeslepende hu mor brengt zij nu een groots opgezet en flitsend showprogram ma, compleet met een volwaardig orkest, indrukwekkende de cors en geraffineerde kostuums. 'Lach Vegas' laat zich nog het best vergelijken met de grote Nederlandse revues uit het verle den, maar dan wel met een zeer herkenbaar en eigentijds Schouten-accent. Tineke Schouten heeft zich omringd met een groot aantal ta lentvolle medewerkeers, al blijft zij natuurlijk zelf het stralen de middelpunt van de avond met haar onnavolgbare typetjes, vrolijke parodieën en gevoelige liedjes. Deze show was vorig jaar al met groot succes in de Middel burgse Stadsschouwburg te zien en ook de geprogrammeerde reprisevoorstelling op zaterdag 29 maart was in een mum van tijd uitverkocht. Reden voor een extra voorstelling op zondag 30 maart in de Stadsschouwburg. Wie de eerste paasdag extra feestelijk wil afsluiten, verzekert zich nu al van kaartjes voor 'Lach Vegas'. De avond begint om 20.00 uur. Kaarten kosten 40 gulden en zijn in de voorverkoop aan het theater, telefoon 611500. Het vocaal ensemble 'Musica Cordis' oner leiding van Jan Hut verzorgt zaterdag 29 maart een uitvoering van het werk 'Via Crucis' van Franz Liszt, in combinatie met enkele motetten van dezelfde componist. Medewerking verlenen de pianist Jos Vogel en enkele vocale soüsten. De uitvoering in de Engelse Kerk in Middelburg begint om 20.00 uur. 'Via Crucis' is geschreven in 1879 vanuit Liszt's fascinatie voor het kruis, een symbool dat regelmatig terug te vinden is binnen zijn werk. Het btreft hier een muzikale schildering van de kruisweg, waarbij melodieën uit zowel de Katholieke als de Lutheraanse traditie de basis vormen. De pianopartij vormt niet alleen een begeleiding voor het koor, maar draagt ook daadwerkelijk bij aan de uitbeelding van de verschillende sta ties. Het werk heeft een sterk meditatief karakter en doet een appèl op de luisteraar: geen vrijblijvend luistergenot, maar meegevoerd worden door de combinatie van tekst en muziek. Het programma wordt gecompleteerd door de uitvoering van de motetten Ave Verum, Salva Regina en O Salutaris van Liszt. Op ons spreekuur in Temeuzen op vrijdagmorgen kwam me vrouw Jansen langs. Zij had gesolliciteerd bij een zorginstel ling en was afgewezen. De reden hiervan was dat ze zwanger was. De werkgever had laten weten dat hij financiële proble men zou krijgen als hij haar zou aannemen, omdat hij bang was dat ze geen zwangerschapsuitkering zou krijgen. Mevrouw Jansen vroeg zich af of het inderdaad klopte dat zij geen zwangerschapsuitkering kreeg als ze nu begon te werken (terwijl ze dus al zwanger was). Tevens vroeg ze zich af of de werkgever een sollicitante mag afwijzen vanwege haar zwan gerschap. Vroeger, dat wil zeggen tot 1 maart 1992, was de bedrijfsvere niging bevoegd om ziekengeld te weigeren als de zwanger schap was ontstaan voor aanvang van de verzekering, dus voor de indiensttreding van een werkneemster of als de bevalling binnen 6 maanden na de aanvang van de verzekering plaats vond. Vanaf 1 maart 1992 mag de bedrijfsvereniging de zwan gerschapsuitkering om die reden niet meer weigeren. Dit betekent dat iemand zonder baan die werk krijgt terwijl zij op dat moment zwanger is, in aanmerking komt voor een zwangerschaps- en bevallingsuitkering. Op die manier heeft de werkgever zekerheid dat hij het loon niet door hoeft te beta len gedurende de afwezigheid van de werkneemster in verband met de zwangerschap. Kennelijk was de zorginstelling, waar mevrouw Jansen had gesolliciteerd, niet op de hoogte van deze wetswijziging. Verder kan zwangerschap nooit een geldige reden zijn om een sollicitante af te wijzen. Het Europese Hof van Justitie heeft dit in een van zijn uitspraken beslist. Daarbij is de vraag of een werkgever de zwangere sollicitante niet wil om financiële of organisatorische reden niet van belang. Wel van belang is dat door een dergelijke afwijzing vrouwen worden gediscrimi neerd op de arbeidsmarkt, hetgeen verboden is. Ook voor de zwangere werkneemster die wordt ontslagen of van wie een contract niet wordt verlengd is de uitspraak van het Europese Hof van belang. Met deze informatie was mevrouw Jansen erg geholpen. Zij zou nu opnieuw contact opnemen met de werkgever om deze te vertellen dat hij geen financiële schade zou lijden als hij haar in dienst zou nemen. Mocht hij dan toch bij z'n weigering blij ven, dan kan mevrouw Jansen naar de rechter stappen en de baan alsnog opeisen. In plaats daarvan kan zij ook een schade vergoeding vragen wegens onrechtmatige afwijzing). Voor iemand die geen bewijs heeft dat zwangerschap de reden is van het afwijzen van een baan, geldt dat zij beter eerst een oordeel kan vragen aan de Commissie gelijke behandeling. De ze commissie stelt dan een onderzoek in. Voor mevrouw Jansen liep het allemaal goed af. Ze kon de werkgever er van overtuigen dat ze in aanmerking zou komen voor een zwangerschapsuitkering en kreeg alsnog de door haar begeerde baan. Uiteraard is het bovenstaande slechts een voorbeeld. Heeft u vragen naar aanleiding van dit artikel of andere vragen van ju ridische aard, dan kunt u altijd voor advies en hulp terecht op het gratis spreekuur van ons Buro: in Middelburg, Vlasmarkt 28, iedere maandagmiddag en donderdagavond, uitsluitend volgens afspraak. Afspraken maken elke werkdag tussen 9.00- 12.00 uur via 0118-637120. In Vlissingen is er iedere dinsdag tussen 9.0C m 11.00 uur spreekuur in de Open Hof, A. Gogel- weg 59. De hoofdvestiging van het Buro te Middelburg is de hele weck telefonisch bereikbaar onder nummer: 0118-637120. 'Trap eens wat vaker GOES - Ga van 1 april tot 1 ok tober zo veel mogelijk op je fiets naar je werk en maak kans op een nieuwe fiets of een andere aantrekkelijke prijs. 'Trap 'ns wat vaker naar je baas', dit is het motto van een campagne om het gebruik van de fiets in het woonwerkverkeer te stimule ren. 'Fiets naar je werk/Maak werk van fietsen' is een initiatief van het Zeeuws Platform Duurzame Ontwikkeling. De actie is in vijf jaar uitgegroeid tot een echte Zeeuwse actie. DELTA Nutsbe drijven is de komende drie jaar hoofdsponsor. Het platform or ganiseert de fietsactie om een bijdrage te leveren aan een be ter leefmilieu en een duurzame ontwikkeling. Sinds de start van de actie is het aantal deel nemers elk jaar gegroeid. Vorig jaar fietsten meer dan 1750 deelnemers tezamen maar liefst 2,2 miljoen kilometer. Ook dit jaar hebben zo'n 100 Zeeuwse bedrijven en instellingen zich ingeschreven voor de actie. In de komende drie jaar moet de actie verder uitgroeien. Dit jaar zetten de organisatoren in op 2500 deelnemers. Deelnemen aan de actie is aan trekkelijk. Niet alleen vanwege de kans op een nieuwe fiets of het speciale T-shirt dat elke deelnemer krijgt. Fietsen is ge woon een hele gezonde manier van bewegen. Fietsen naar je werk is een gemakkelijke ma nier om je conditie op peil te houden. Daarbij komt: fietsen is goed voor het milieu en houdt de bereikbaarheid van winkels, kantoren en bedrijven in stand.Meedoen aan de fietsactie geeft een extra steuntje in de rug. Op de eerste plaats omdat je jezelf een doel stelt. Op de aanmeldingskaart geef je aan hoeveel kilometer je in totaal denkt af te kunnen leggen in de actieperiode. Afhankelijk van de woonwerkafstand, het aan talwerkdagen per week bepaal je je eigen doel, je streefafstand. Op de tweede plaats worden de resultaten van de fietsprestaties in een nieuwsbrief in beeld ge bracht. Na inlevering van de deelnemerskaart worden alle gegevens verwerkt en gepresen teerd. Dan wordt duidelijk dat alle individuele prestaties sa men tot aansprekende resulta ten leiden. Elke deelnemer aan de fietsac tie wordt gesponsord. De stich ting Ecooperation stort voor el ke fietskilometer één cent in een fonds. Bedrijven, instellin gen en gemeenten die aan de ac tie deelnemen wordt gevraagd hetzelfde te doen. Met dit geld worden kleinschalige duurzame energieprojecten (zonnepanelen en mini waterkrachtcentrales) in het Himalayakoninkrijk Bhutan mogelijk gemaakt. 1 Fietsen is een gezonde manier van bewegen. Het begon met enkele 'Blauwputjes' KLOETINGE - Solanum Tuberosum, oftewel de aard appel, een welhaast onmisbaar bestanddeel in ons da gelijks voedselpatroon. Met de ontdekkingsreizigers kwam de aardappel rond 1550 vanuit het Zuid-Ameri kaanse Peru naar Europa, waar hij gekweekt en gecul tiveerd werd tot volksvoedsel nummer één. Arie Heij boer (44) uit Kloetinge heeft van de aardappel zijn hobby gemaakt en wel in het bijzonder van de oude rassen. Toen hij ruim dertig jaar geleden van een boer tje in Bruinisse enkele knollen van het 'Blauwputje' kreeg, kon zijn dag niet meer stuk. In de loop der tijd heeft Heijboer een verzameling van ruim negentig oude rassen opgebouwd, die hij her en der, maar voor al op de Zeeuwse en Zuid-Hollandse eilanden verza melde. Met de komst van Internet wist hij via e-mail contact te leggen met Lima in Peru en kan binnenkort aardappels uit het land van herkomst verwachten. In zijn werkkamer is de interes se voor de aardappelrassen dui delijk zichtbaar. Naast allerlei boekwerken nemen een driedi mensionale tekening en een af gietsel van 'De parel van Kloe tinge' een opvallende plaats in. Over zijn hobby kan Arie uren lang uitweiden: „Het gaat om het verzamelen en instand hou den van oude aardappelrassen. Ik kweek ze zelf. Ieder jaar heb ik een perceel akkerbouwland en daar heb ik een proefveld met oude aardappelrassen op. Zo heb ik Zeeuwse Blauwe, Tuinparel, Schoolmeester, de Nederlander, de Duivelander, de Bevelander en het op Goe- ree-Overflakkee zeer bekende 'Keuninkje'. Allemaal rassen met een cultuurhistorische waarde en ouder dan zeventig jaar. Toen ik nog op school zat had alles wat groeit en bloeit al mijn voorkeur. „In die begintijd kwamen er ook nog al wat rassen uit de buurt van Ouddorp. Hier op Walcheren vond ik de vader en moeder van Koopmans Blauwe. De bloemen van de aardappel plant bevatten meeldraden en een stamper, vrouwelijke en mannelijke geslachtsdelen. Met het stuifmeel van de ene plant wordt de andere plant besto ven, bevrucht. In het najaar ko men er aan de aardappelplan ten vruchtdozen. De vruchtdo zen laat ik rijpen en in april worden de afgerijpte zaden ge zaaid. Ieder zaadje is een nieuw ras. Dan heb ik 250 a 300 zaad jes, plantjes. Het eerste jaar zijn de knolletjes een tot anderhalve centimeter doorsnede. Die knolletjes poot ik het tweede jaar uit en die groeien weer op tot een plant. Op het veld ga ik dan al selecteren op bladvorm, knolvorm, de knolzetting. De mooiste ervan worden getest op hun onderwatergewicht, wat bepalend is voor het zetmeel ge halte. Of ze geschikt zijn voor consumptie of voor de friet- of chipsindustrie wordt uiteinde lijk door het zetmeelgehalte be paald." Een ras als Present werd dertig jaar door Arie's schoonvader geteeld en deze is nog steeds op dit ras gesteld. Ieder jaar op nieuw krijgen de schoonouders dan ook een kist aardappellen van de nieuwe oogst. Het Berli- kumer Geeltje (1850) is een klein rond patatje en kreeg ooit als enigste een 10 voor con sumptiekwaliteit. Er is ook een ras dat heet Etoile de Chine, dat vanwege zijn opvallende kleur bij veel families een must was bij speciale diners, zoals met Kerstmis. Heijboer legt uit: „Je leert zo van veel rassen de spe cialiteit kennen. Uit Engeland heb ik de Yersey Royal, die groeit op de witte krijtrotsen bij Dover. Het is een aardappel met een typisch zilte smaak, die ver- VLISSINGEN - Bij de VVV/ANWB Vlissingen en de VW in Oostkapelle is het tijdens kantooruren mogelijk kaarten te reser veren voor concerten (pop en klassiek) en theater voorstellingen in het hele land. Annuleren is in prin cipe niet mogelijk. De re- serveringskosten bedragen 4.- a 5.- per persoon en 1.- communicatiekosten per boeking. U krijgt een voucher mee, waarmee u bij de kassa van het theater uw toegangskaarten kunt ophalen. Telefonisch reser veren is niet mogelijk; uw bestelling moet contant worden afgerekend. Hieronder ziet u alvast een deel van de voorstellingen die nu of op korte termijn in de voorverkoop zijn: Amsterdam: 2/3-5 René Froger, 5/6-5 Ramses Shaf- fy, 7-5 Andreas Vollenwei- der, 27-5 Marco Borsato, 15-6 Nick Cave, 30-6 Bill cosby, 20-8 t/m 23-11 Joe the Musical Rotterdam 19-4 James Last, 29-4 Nacht van Oranje, 7-6 Now Summer Dance Festival, 8- 6 Real Hot R&B outdoor event Den Haag 4 t/m 9-4 Mini en Maxi, 6 t/m 8-6 Sound of Music, voorlopig nog: Miss Saigon Diversen: 29-3 Radio 538 Dance Smash Party Utrecht; 30-3 Camel, Den Haag; 20-4 Schürzenjager, Arnhem; 21-4 James Last, Arnhem; 2 t/m 11-5 Eigen huis en tuin beurs, Bid dinghuizen; 3-5 Mega Dan ce Party met Charly Low- noise, Zundert; 4-5 Van Dik Hout, Zundert; 10-5 Hunten Popfestival, Vars selder; 16 t/m 18-5 Dyna mo Open Air, Eindhoven; 17-5 Linda, Roos en Jessi ca, Kaatsheuvel; 17 t/m 19/5 Pinkpop, Landgraaf; 4,5-7 Torhout, België; 5,6-7 Werchter, België; 5/6-9 Schlagerfestival Kerkrade, 18-10 Shadowlands Rave, Heerenveen. Inlichtingen: VW/ANWB Vlissingen, Nieuwendijk 15, 4381 BV Vlissingen, tel.: 0118-412345/419275. VVV Oostkapelle, Duinweg 2a, 4356 AS Oostkapelle, tel.:0118-582910. Arie Heijboer met een arrdappelschopje dat eind 19e eeuw werd gebruikt voor het rooien van aardappelen. FOTO TANNIE DE JONGE oorzaakt wordt door het aan wezige zeewier. In Nederland wordt hij meestal rond moeder dag ingevoerd om in combinatie met asperges gegeten te wor den. Zeersmakelijk. Een ander, minder bekend ras is de Vitelot- te Noir. De knollen van dit ras hebben een donkerblauwe schil en bevatten veel ijzer, ook het binnenste van de knol is don kerblauw/zwart (noir). Als je tekort aan ijzer hebt, eet de Vi- telotte dan maar en je ijzerge halte is snel weer op peil. Het kan goed zijn voor zwangere vrouwen, of voor mensen met bloedarmoede. In goede spe ciaalzaken zijn ze te koop." In zijn hobby oude aardappel rassen verzamelen staat Arie Heijboer niet alleen. Ook buiten Nederland wordt dat wel ge daan, soms privé en ook wel via bepaalde instellingen. Door In ternet kwam hij in contact met het Landbouwministerie van Peru in Lima: „Zo kom je in aanraking met ontzettend veel mensen," weet Arie. „Ik krijg binnenkort inderdaad aardap pelen uit Peru. Na quarantaine en test door de Plantenziekte- kundige Dienst in Wageningen worden ze vrijgegeven. Cultive ren van aardappelen kwam twee duizend jaar geleden al voor in Peru en wel tot een hoogte van dertienduizend voet, dat is ruim vier duizend meter. In Peru wordt de aard appel 'papa' genoemd. Mis schien een link naar het woord papa voor vader, voeder, kost winner, zo maar een gedachte van mij. Zelf eet ik graag een Eigenheimer, dat is een hele goede. En ook de oude opge kweekte rassen worden gege ten, zoals Linzer Delicatesse (duits) en Summergold. Aard appelen bevatten veel vitamine C en vitamine H. De 'Parel van Kloetinge' is een ras dat ik zelf gekweekt en geselecteerd heb en is bijzonder lekker. Naast de aardappelrassen verzamel ik ook allerlei literatuur over aardappelen. Als mensen hier of daar nog wat lectuur hebben liggen over dat onderwerp dan is dat bij mij altijd welkom. Je kunt er immers nooit genoeg van af weten. Hoe ik aardappe len het liefste eet? Gekookt in de schil, dan blijven smaak en voedingsstoffen bewaard." De afdeling Zeeland van de oudervereniging Balans houdt donderdag 27 maart in De Stenge te Heinkenszand een thema avond over jonge kinderen die door hun drukke gedrag pro blemen veroorzaken bij de opvoeding. Balans is een landelijke vereniging van ouders en jong-volwassenen: ouders van knde- ren met ontwikkelings-, gedrags- en leerstoornissen. Kinder- neuroloog dr. F. Visscher van het Oosterscheldeziekenhuis te goes belicht de medische aspecten van kinderen met overdre ven) beweeglijk gedrag en drs. Ellen Dreijer van het Pedago gisch Hulp- en Adviesbureau te goes behandelt de orthopeda gogische kant en gaat in op de praktische aanpak bij de op voeding. ADHD (Attentie Deficit Hyperactivity Disorder) is de bena ming voor aandachtsstoornissen en over(dreven) beweeglijk gedrag, voorheen werd de naam MBD (Minimal Brain Dys function) gebruikt. Het gaat vooral gedragskenmerken: over- beweeklijkheid, stoornissen in de aandacht en concentratie, impulsiviteit. Ook kan er sprake zijn van leerstoornissen, emo tionele problemen, slaapstoornissen, relationele problemen en bijkomende gedragsproblemen. LAND DONDERDAG 27 MAART 7.05-8.00 Ochtendeditie. 18.10 De agenda. 8.32 Ochtendeditie met actu aliteitenquiz. 9.05 Muziek door de week. 10.05 Zeeuwse Streken. 11.05 Een uurtje Bert, gevarieerd program ma. 12.05-13.00 Middageditie. 13.03 De agenda. 13.35 De Passage met concertagenda en filmoverzicht. 14.05 Muziek in bedrijf. 16.03 Rondje Zee land over Zeeuwse muziek. Vandaag: Marjon van Iwaarden. 17.03-18.00 Avondeditie met o.a.zegt u 't maar. 18.03 De agenda. VRIJDAG 28 MAART 7.05-8.00 Ochtendeditie.8.10 De agenda. 8.32 Ochtendeditie met actu aliteitenquiz. 9.05 Muziek door de week. 10.05 Zwemer, programma over de Zeeuwse taal. 11.05 Een uur tje Bert. 12.05-13.00 Middageditie. 13.03 De agenda. 13.35 De Passage met culturele weekendactiviteiten. 14.05 Muziek in bedrijf. 16.03 Zeeuw se Kringen, politiek café, vanuit Desa- finado in Middelburg. 17.05 Avondedi tie. 17.35-18.00 Zeeuws Diep, discus sieprogramma. Vandaag met journa listenforum. 18.03 De agenda. 18.11 Landelijke en internationale actualitei ten. ZATERDAG 29 MAART 8.03 Zeeuwse Streken. 9.03-12.00 Dag-Week!, gevarieerd fa milieprogramma. 12.05 Theo's Web. 13.34 Sportpark Souburg 14.03-18.00 Omroep Zeeland Sport. ZONDAG 30 MAART 8.03 'Oor je't'.'Vandaag: de heer en mevrouw Peeraer-de Mol uit Vrou wenpolder. 9.03 De Zeeuwse Lucht. Vandaag: Camarate Trajectina. 10.02- 13.00 't Paviljoen, programma over schone zaken in Zeeland vanuit Pant- ha Rei in Vlissingen. 13.32 - 17.05 Omroep Zeeland Sport. MAANDAG 31 MAART 7.05-8.12 Ochtendeditie. Vandaag: paaseditie met tips om er opuit te gaan. 8.10 De agenda. 8.32 Ochtend editie met o.a. Actualiteitenquiz. 9.05 Muziek door de Week 10.05 Met Aly de Boer op. Vandaag: schapen, lam meren en lamsvlees. Gast: Gerard Mol uit Kattendijke. 11.05 'n uurtje Bert. 12.05 Middageditie met o.a. Wegwies. 13.03 De agenda. 13.12 Actualiteiten. 13.35 De Passage met overzicht ten toonstellingen. 14.05 Muziek in Be drijf. 16.03 Klasse! Een portret van een Zeeuwse middelbare school. 17.05- 18.00 uur. Avondeditie met o.a. zegt u het maar. 18.03 De agenda. DINSDAG 1 APRIL 7.05-8.00 Ochtendeditie. 8.10 De agenda. 8.32 Ochtendeditie met o.a. actualiteitenquiz. 9.05 Muziek door de week. 10.05 Oogappels en muilperen. Vandaag: opvoeden...kunst of kitsch. 11.05 een uurtje Bert. 12.05-13.00 Middageditie. 13.03 De agenda. 13.35 De Passage met: deze week in de theaters. 14.05 Muziek in bedrijf 16.03 Gefeliciteerd!. 17.05-18.00 Avondedi tie met Zegt u 't maar. 18.03 De agen da WOENSDAG 2 APRIL 7.05-8.00 Ochtendeditie. 18.10 De agenda. 8.32 Ochtendeditie met o.a. actualiteitenquiz. 9.05 Muziek door de week 10.05 Bomen met de Boswach ter. Vandaag: roofvogels. 11.05 Een uurtje Bert 12.05-13.00 Middageditie. 13.03 De agenda. 13.35 De Passage met overzicht exposities. 14.05 Mu ziek in Bedrijf 16.03 De Tijdmachine. Vandaag: kikkers in Zeeuws-Vlaande- ren. 17.05-18.00 Avondeditie met o.a. zegt u 't maar. 18.03 De agenda.

Scheldebode | 1997 | | pagina 12