tf9 O?9 O?9 n?5 MEER PLEZIER VAN JE GULDEN bioga jong belege" n kaas O?9 tf9 al ve P®J El. ,ük Lentefeest in Dauwendaele Prijzenfestival Reünie Kasteelschool Versterking w ilcherse kust Versterking Walcherse kust Halt Schoolvoetbaltoernooi frarJ' Chips Ka*J» Sinaasappelsap Page ultra keukenpapier 2*9 Bona margarine lunettasprits Bief-baklappen of rosbief 500 gram Tjaptjoy f%95 Gerookte coburgerham f99 Garnalensalade f99 ff/njvvr/ns- vlaamse frites fM69 kilozak Mm van onstn baAAar- Stokbrood Polderbroodje f49 Tompouces f49 ffronnte an ffaft Blank witlof Ijsbergsla srffffnrff graanjenever Vets* bolussen PAAUWENBURGWEG 63, TEL: (0118) 46 57 81, VLISSINGEN The Core: de basics en de au thentic basics. Zij vormen de kern van de Levi's collectie en vertegen woordigen alle kernwaarden: origi naliteit, kwaliteit en authenticiteit. De volgende producten passen in dit concept: de basic finishes van de jeans: de twill Levi's 551 jeans; het classic western shirt; de 2-pack t-shirt; de 2x2 rib t-shirt en het swe atshirt met de voorzakken. De authentic basics hebben een toegevoegde waarde door hun 'roots'; authenticiteit en originaliteit staan meer centraal. Goede voor beelden zijn: de Levi's 501 Shrink- to-fit jeans. De nieuwste commer cial van Levi's speelt hier op in. Net zoals vroeger kun je de jeans zelf laten krimpen zodat hij de voor jouw gewenste pasvorm krijgt. En de zeer donkere finishes, in het bijzonder de dark distressed en de one wash. Op topsgebied: de 1x1 t-shirt (tricotsteek) met het smalle silhouet en de retro t-shirt met de retroprints. Amercian Retro Sport Casual Streetwear. Een US Streetwear. Functionali teit, comfort en vrijheid staan cen traal voor de nieuwe generatie van 'active lifestyle kids'. Broeken: de canvas workpant (nu ook in zwart), de Koverall (ook in wit) en de Le vi's 551 jeans in twill. Tops: het jer sey shirt met 'uniform'-badges met korte mouwen, het zipped (ritsslui ting) sportssweat en het zipper can vas jacket. Ruime tops gedragen op lage en losse broeken. rruchte" gegrilde hterha"1 extra voortfefffff 1 diverse smaken zak 200 gram met vruchtvlees 29 per pak 1 m 2 rollen kuip 500 gram Couden Aar pak 200 gram vinna vers bak a 500 gram WO fff tra vfaasrwvamn 100 gram 100 gram l|r-J« NIEUW! 400 gram, per stuk per stuk vrijdag zaterdag per stuk 500 gram per stuk Bols- literfles i blik r vitamine0 prijswijzigingen, zetfouten en uitverkocht voorbehouden, geldig van woensdag 19 t/m zaterdag 22 mrt. SUPERMARKTEN voert terug op sportkleding uit de jaren zestig en zeventig. De nadruk ligt op de tops. Gebruik van grote, simpele prints; verfijnde details zo als het cut sew (ingenaaide de len), polokragen, V-hals. Terug te vinden in het bedrukte sport t-shirt, het bedrukte sweatshirt met raglan- mouwen, nylon sweatjack en het mesh t-shirt (met kleine gaatjes) met V-hals. -\r>oj vtt HM- mix van klassieke sportkleding met meer formele kleding, maar wel ge dragen als vrijetijdskleding. De Beatles en Mod revival. De sport kleding is gebaseerd op de sportkle ding van de college teams. Origina liteit en eenvoud is waar het om draait. De tops zijn een piqué polo met korte mouw, een rugby polo uitgevoerd met horizontale strepen en in simpel zwart met contraste rende boorden, de corduroy trucker in dirty white en zwart, het V-hals sweatshirt met gestreepte boorden en de buttondown shirts. De jeans hierbij zijn de corduroy Levi's 505 jeans en de Levi's 551 jeans. Cor duroy is niet langer seizoensgebon den, maar maakt deel uit van de streetwear van vandaag. In de tweede helft van maart wordt op het badstrand bij Vlissingen 125.000 m3 zand opgespoten. Het gaat hier om een halve kilometer strand van kilometerpaal 33.9 tot 34.7. Eind maart start ook het op spuiten van het strand van Westkapelle richting Zoutelande. Van ki lometerpaal 21.9 tot 27.1 zal hier 700.000 m3 zand worden aange bracht. Het strand zal op deze plaatsen tientallen meters breder worden. Op de drukste strandvakken gaat men het eerst aan de slag zodat deze plaatsen in mei weer voor strandrecreatie beschikbaar zijn. Eigenaren van strandhokjes op de genoemde stranden weten inmiddels dat zij deze zomer iets later dan de gebruikelijke 1 april terecht kunnen. Het werk wordt uitgevoerd met de sleephopperzui gers Volvox Iberia en Volvox Scaldia van aannemer Van Oord-ACZ BV uit Gorinchem. Deze aannemer, die ook in de afgelopen jaren Zeeuwse kustversterkingen heeft uitgevoerd, begeleidt het werk vanuit haar regionale vestiging in Vlissingen-Oost. De kosten bedragen 7 miljoen gulden. Opdrachtgever is Rijkswater staat Zeeland. De planning is in overleg met de betrokken gemeen ten en het waterschap vastgesteld; bij slecht weer kan het werk en kele weken uitlopen. In 1995 ging de vijfde theatershow in première van het a capella kwin tet Montezuma's Revenge. Net als de eerste vier werd ook dit program ma unaniem geprezen om het originele repertoire en de bijzondere, su bliem uitgevoerde arrangementen. Als geen ander bewezen de vijf he ren iedere keer weer dat het mogelijk is het bekende poprepertoire te voorzien van een geheel eigen zanggeluid. Nu (tien jaar na hun eerste optreden en vijf theaterprogramma's later) is de tijd rijp voor een be perkte tournee waarbij de groep een selectie ten gehore brengt van de beste, gekste en gevoeligste nummers die zij eerder op het podium brachten. Voor de vele fans een feest der herkenning, voor hen die de Montezuma's nog nooit gehoord hebben een mooie kennismaking met -zoals de NRChet omschreef - „zuivere veelgelaagde pop-belcanto van een wonderbaarlijk veelzijdige a capella groep". Eerder was het en semble al meerdere malen te zien in de Stadsschouwburg, nu staan ze voor het eerst in de Middelburgse Concertzaal, in het kader van het 100-jarig jubileum van dit muziekpodium. Het optreden is op vrijdag 21 maart om 20 uur. Kaarten kosten 30 gulden (met kortingspassen 25 gulden) en zijn in voorverkoop aan de kassa van de Stadsschouwburg en telefonisch te reserveren via 611500. foto rineke dukstra oorspron is van voor het heden MIDDELBURG De winkeliers van winkelcentrum Dauwendaele zetten zaterdag 22 maart de lente in met een feestelijke lentemarkt. Behalve de winkeliers presenteren zich dit jaar ook bedrijven en ver enigingen uit de wijk, zoals een computerspecialist, een producent van t-shirts, de crea-doegroep van de wijkvereniging en hotel Ame- ville, waar dit weekend een jubileumshow van modelspoorvereniging Zeeland gehouden wordt. En wie zijn ogen niet kan geloven bij het zien van de lente-aanbiedingen, kan voor de zekerheid een ogentest laten doen bij Focus Optiek. GOES - De prijswinnaars van het Prijzenfestival van Sporthuis Olympia over de maand februari zijn bekend. Het Prijzenfestival wordt gehouden n.a.v. het feit dat Sporthuis Olympia aan de Ganze- poortstraat in Goes dit seizoen 20 jaar wintersportartikelen en -kle ding verkoopt. De wintersportklanten die bijvoorbeeld hun ski's laten slijpen, waxen en afstellen ontvangen een deelnamekaart, waarop ze enkele vragen moeten beantwoorden. Elke maand worden zes prijzen plus vijftien troostprijzen getrokken. De prijswinnaars van de februari-ronde zijn: le prijs: een paar Nordica skischoenen t.w.v. 429,- M. Conings te Goes; 2e prijs: een XT-5 kinderskipak t.w.v. 299,- Martin de Rooy, Yerseke; 3e prijs: een O'Neill snowboardhoes t.w.v. 99,95 Erwin Reyngoudt, Yerseke; 4e prijs: een O'Neill rugzak t.w.v. 79,95 K. Blom, Goes; 5e prijs: een EGO-indoorskiles t.w.v. 40,00 H. Bakker, 's-Gravenpolder; 6e prijs: een paar Adidas badslippers t.w.v. 39,95 Bart van Damme, Goes. De winnaars van de 15 troostprijzen zijn tele fonisch op de hoogte gesteld. VLISSINGEN De leerlingen van de basisscholen in Vlissingen gaan op 2 en 9 april op de groene mat de strijd aan om de Scheldebo- debeker. Zij doen mee aan het Halt schoolvoetbaltoernooi, georgani seerd in samenwerking met het Sportfondsenbad en gesponsord door de Scheldebode. De deelnemers voetballen niet allen, ze doen ook nog mee aan een prijsvraag. Aan de hand van krantenkopjes kunnen ze een artikeltje schrijven met als onderwerp vandalisme. Alle artikelen en verslagen worden voorzien van een bijpassende tekening en komen in de Haltbode. De prijzen hiervoor, beschikbaar gesteld door het Sportfondsenbad, worden op 9 april uitgereikt. In totaal doen zeven tien Vlissingse basisscholen mee met 112 jongens- en meisjesteams. VLISSINGEN Dit voorjaar wordt de zuidwest kust van Walcheren versterkt door het opspuiten van zand. Als er ge werkt wordt is het strand ter plaatse niet toegankelijk. In de tweede helft van maart wordt op het badstrand bij Vlis singen 125.000 m;' zand opgespo ten. Het gaat hier om een halve kilometer strand van kilometer- paal 33.9 tot 34.7. Eind maart start ook het opspuiten van het strand van Westkapelle richting Zoutelande. Van kilometerpaal 21.9 tot 27.1 zal hier 700.000 m* zand worden aangebracht. Het strand zal op deze plaatsen tientallen meters breder worden. Op de drukste strandvakken gaat men het eerst aan de slag zodat deze plaatsen in mei weer voor strandrecreatie beschikbaar zijn. Eigenaren van strandhokjes op de genoemde stranden weten in middels dat zij deze zomer iets later dan de gebruikelijke 1 april terecht kunnen. Het werk wordt uitgevoerd met de sleephopper zuigers Volvox Iberia en Volvox Scaldia van aannemer Van Oord- ACZ BV uit Gorinchem. Deze aannemer, die ook in de afgelo pen jaren Zeeuwse kustverster kingen heeft uitgevoerd, bege leidt het werk vanuit haar regio nale vestiging in Vlissingen-Oost. De kosten bedragen 7 miljoen gulden. Opdrachtgever is Rijks waterstaat Zeeland. De planning is in overleg met de betrokken ge meenten en het waterschap vast gesteld; bij slecht weer kan het werk enkele weken uitlopen. VLISSINGEN De eerste klassers vam 1936-1937 van de lagere school voor bijzonder onderwijs aan de Kasteelstraat in Vlissingen houden op 17 april een reünie. Organisator G. van Schelven is nog op zoek naar Mientje van Bollen, die die destijds in de Bankert- straat woonde en Marietje Tuijpe uit de Verk. Quakkelaarstraat. Bekend? Bel dan even naar de organisator: tel. 583249. Jeans is een blijvertje. Toch zien we dat er ook op dit gebied veranderingen zijn. Kleding weerspiegelt de opkomende optimistische trend. Eenvoud wordt gecombineerd met accentkleuren en contrasterende details van streetwear, sportswear tot geklede casual wear; donker met licht. Levi's vertaalt deze trends in vier concepten: Core, Amerikaanse Retro Sport, US Streetwear en Casual Streetwear. Bij de jeans ligt de nadruk op donkere en tweedehands finishes. De omslag wordt steeds populairder. Een nieuwe interessante finish is de 'dark distressed'. Hier wordt een nieuwe, manuele techniek toegepast van verfijnde tweedehands effecten op de zakpunten en - hoeken, de bovenbenen en aan de binnenkant van de pijpen. Deze techniek heet 'scraping' en geeft een natuurgetrouw slijtage-effect. De darkdistressed finish is verkrijgbaar in de Levi's 501 jeans en in de Le\is 505 jeans. In de Levi's 505 jeans is tevens een nieuwe medium indigo finish verkrijgbaar, met de zelfde wom-in (inge dragen) effecten. Ook nieuw is wit in de Levi's 501 jeans - voor een frisse uitgesproken look. White Tab is de groepsnaam van de non-de- nim Levis jeans. White Tab is in de jaren ze stig ontstaan als een 5 pocket zip gemaakt in voorgekrompen twill. Het waren de consumen ten die destijds de zandkleurige broeken de naam 'White Levi's gaven. Het is dit verleden dat White Tab belangrijk maakt voor de jeugd van vandaag, plus dat het voor de jeugd een alternatief is voor de nim. Nieuw is de wine Koverall. een soort tuinbroek. De Levi's 534. de jeans voor meisjes en vrouwen, is nu ook in twill verkrijgbaar naast de denim en de corduroy uitvoeringen. Belang rijke kleuren: dirty white (een net-niet-wit wit) en zwart. VLISSINGEN Dit voorjaar wordt de zuidwest kust van Wal cheren versterkt door het opspuiten van zand. Als er gewerkt wordt is het strand ter plaatse niet toegankelijk. In verband met de strand recreatie wordt geprobeerd het werk in mei gereed te hebben. I

Scheldebode | 1997 | | pagina 7