Strijken is verleden tijd Mode voor de man die weet wat hij wil 'Ylieotw*' D Nieuwe collectie soap studio i 9 modehuis D La Vaca L Kkeat/LF Quilt-wedstrijd La Vaca Kkfat/ef POSITIEMODE BABYMODE Certifit VAN ONZE ADVERTEERDERS Prijs voor mooiste Quilt Echt iets anders vind je bij Unique Fashion Babymode Babyface 't eigen huislabel bij Casteieyn. /etter hou/e De Winkel met vele gezichten DEKKER SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 19 MAART 1997 (^rends 97. V Fashion Lange Delft 131 Oude Kerkstraat 26 Middelburg Sluis 0118-635785 0117-461834 Onze voorjaarscollectie is binnen MARIANNE Damesm°de PARIS VERSE .1.1. *0 JUPITER Langstraat 17 Arnemuiden 0118-601588 Het thema is: Zeeland in al zijn facetten! De prijzen net iets anders" r Tv r/asj.i Langevorststraa126-28 Goes Telefoon (0113) 227623 Fax (0113) 250297 ten Cate ten Cate 315 Genieten in stijl Ook voor mannen laten zich dit voorjaar verschillende kledingstukken op verschillende manieren combinerenvan puur representatief tot nonchalant. We zien kleine, blauw-uitte ruitjes en streepjes, gecombineerd met de klassieke blauwe blazer in een nieuwe belijning. Daarnaast is cr een gamma van aardse tinten waaronder steenkool en olijfgroen. Ton sur ton gecombineerd in gemakkelijke combinaties van losse blazers, jasjes, luchtige shirts en zomerse lichtgewicht broeken. Collecties die door de verschillende kleurgroepen veel ruimte laten voor eigen interpretatie. Voor na het werk en in het weekend zijn er luchtige, ruime shirts in nieuwe ruiten, twill broeken, lichtgewicht blazers, ka toenen truien én natuurlijk de sweaters en t-shirts in sprankelend blauw, warm geel en een tabasco rood. ij De collecties worden aange vuld door accessoires met als blikvanger gestreepte zijden dassen, katoenen sokken en sportieve riemen. tre 05 VOORJAAR Overhemden strijken behoort tot het verleden! Meer en meer verwerken de fabrikanten materialen die zeltstrijkend zijn. Het motto is: wassen, ophangen, drogen en aantrekken. De hemden zijn namelijk gemaakt van honderd pro cent katoen en door een speciale finish zelf- strijkend. Naast actuele streepdes- sins zijn fantasie motieven, ruitjes en sportieve optieken actueel. Ideaal voor drukke tweeverdieners met weinig vrijetijd. Een man wil iemand zijn. Iets te betekenen hebben. Dat gevoel wil hij uitstralen door zijn kle ding. En niet alleen door zijn dagelijkse outfit. Maar zeker ook door de bodyfashion die hij draagt. Dat weten de ontwerpers maar al te goed. Bodyfashion die het lichaam accentueert, sportiviteit en mannelijkheid uit straalt en comfortabele pasvor men heeft. En natuurlijk is het ondermode die past bij verschil lende draagmomenten. Want de tijd van 'iedere dag dezelfde witte onderbroek' is al lang voorbij! Zo kiest de man bij voorbeeld voor een comfortabele slip onder het kostuum, een sexy body voor een avondje stappen of een sportieve/strakke short tijdens het sporten. Op het gebied van styling zijn er vele interessante details zoals: brede, opengewerkte of bedrukte taillebanden, sportieve labels, streepdessins, enz. het kleuren palet is modieus en omvat on dermeer marine, jade, rood, geel en zwart/wit. a Vaca Kreatief organiseert dit voorjaar een Quilt- wedslrijd met ais thema 'Zeeland in al zijn facetten'. De eerste werkstukken op A4-formaat zijn al binnen maar u kunt nog tot 1 juni 1997 in zenden. De leukste, mooiste en origineelste inzen dingen worden samengevoegd in één groot wand kleed dat tentoongesteld gaat worden in onze winkel. De hoofd prijs is hobbymateriaal t.w.v. 250 gulden. Het begrip Quilt kan ruim worden opgevat. Alle technieken van textielverwerking zijn toegestaan zoals breien, borduren, haken, plakken en ma- crameën. La Vaca Kreatief, Herenstraat 4 Middelburg. Tel. 0118-611169 e naam dekt de lading want Unique Fashion in Middelburg staat voor unieke mode. aparte kledij van natuurlijke materialen van Nederlandse ont werpers. Merken als Al Collection. Transfer, Car toon Tricot zijn nog maar een greep uit de collecite van Unique fashion. Want iedere week is er wel iets nieuws. Kleding uit kleine Nederlandse ateliers, maar ook zeer modieuze ontwerpen uit Parijs, of zeer mooie truien en T- shirts uit Italië. Wil je eens wat anders, iets aparts, iets unieks dan moet je naar Unique Fashion. Lange Delft 131 Middelburg. Tel. 0118-635785. eze unieke babycollectie is verkrijgbaar vanaf maat 50-86 in een ideale prijsklasse. De babymode is sa mengesteld van katoenen materiaal dat u voorde zomerperiode waardeert en goed wasbaar is. Jog gingpakken, broeken met bijpassende shirts en pet ten vormen een leuk geheel. Voor de pasgeborene zijn er leuke rompers, tweedelige sets en boxpakjes. Op alle kle dingstukken vindt u dezelfde leuke applicaties, kraagjes en kleursamenstelling terug. Tal van andere merken vindt u bij Casteieyn en allemaal lekker betaalbaar. Om u te overtuigen van deze geweldige collecties en prijsklassen is een bezoek de babymode bij «u. 'M 'X. LAPAGAYO STYLED BY GOLDRESS Heren- BC schneberger overhemden Vrijdag koopavond vrij parkeren. moeite waard. U zult zien dat de voor uw baby net ietsje anders zal zijn. bij Casteieyn alles arenhuis en leeratelier Dekker is het warenhuis met de vele gezichten. Onze collectie bestaat uit merken die staan voor kwaliteit en een perfecte pasvorm in onder-, nacht- en bovenkleding voor het hele gezin. U vindt bij ons topmerken zoals Shiesser (uniek in kinderkleding). Ten Cate, Sloggi, Triumph, Naturana. Nicky Noble en Tweka Naturana de anti- chloor badkleding. Uitstekend geschikt voor wedstrijdzwem- men. Maar ook merken die u nergens anders op Walcheren kunt vinden zoals Koala en Jansen Tilanus. Warenhuis en Leeratelier Dekker, Schuttestraat 13 Koudeker- ke. Maak een werkstuk van textiel op A4 formaat, alles mag: knippen, plakken, haken, breien of traditioneel patchwork, of zelfs macrameën kan De leukste, mooiste en origineelste inzendingen voegen wij samen in een groot wandkleed dat tentoongesteld gaat worden in onze winkel. De 1e prijs is hobbymateriaal t.w.v. 250.- 2e t/m 5e prijs is voor 50.- aan hobbymateriaal Doe mee! Stuur je inzending voor 1 juni 1997 naar: Herenstraat 4, 4331 JT Middelburg Alle inzendingen worden automatisch eigendom van La Vaca v.o.f. Over de uitslag wordt niet gecorrespondeerd. LENTE ACTIE 2° SLIP y2 PRIJS He winkel wet de y&e qez warenhuis leeratelier Schuttestraat 13 Koudekerke Tel. 551857 ook uw Fotospecialist Deze actie geldt voor alle Certifit modellen, zolang de voorraad strekt. wijn kadoartikelen huishoudelijke artikelen speelgoed kantoorartikelen i camping/strandartikelen i onder/nachtkleding lederen/suède materialen lederen kleding fournituren cursussen i reparatie van stof en leer werkkleding i fotoservice

Scheldebode | 1997 | | pagina 15