SCHELDEBODE Statenpraat Bij de Merelhoeve kan nèt iets meer De Pauw als wijkcafé en afhaalcentrum Eeterij ietsje Anders maakt naam waar Open dagen bij caravancentrum Arnestein Bolussen op de weg Zorg voor monumenten Proverko sponsort F1 Arnemuiden wooldhuis blijft ZUINIG STOKEN Z A K E N F L I T S A R D woensdag 12 februari 1997 Ultra Punch Reisburo Arke Veiligheidsbeglazing Mooi haar Boulevards Door Alex Dij kwel HET WETEN Op donderdag 20 februari van 10 tot 17 uur en zaterdag 22 februa ri tussen 13.30 en 17.30 uur wordt in Breiboutique De Wolboog aan de Langeviele 63 in Middelburg de techniek 'Ultra Punch', borduren in reliëf, gedemonstreerd. Met de speciale Ultra Punch- naald maakt u de mooiste applicaties en wandversieringen. Reisburo Arke geeft op donderdag 13 februari een diapresentatie over de vakantiebestemmingen Mexioc, Guatemala en Brazilië. De avond begint om 20 uur in het Arsenaal Theaterin Vlissingen. Glashandel Willeboer Versluis aan de Amesteinseweg 27 in Middelburg levert veiligheidsbeglazing, gemaakt van helder en ij- zersterk kunststof. Veiligheidsbeglazing kan bijna altijd pro bleemloos met een gewone versterruit gecombineerd worden tot dubbelglas. Het glas is leverbaar in verschillende uitvoeringen, die met een ster aangegeven worden. Een ster betekent dat het glas letselveilig is en inbraakvertragend, twee sterren betekent zwaar inbraakvertragend en drie sterren extra zwaai' inbraakvertra gend. Bij kapsalon Elegance aan de Lange Delft 113 in Middelburg wor den op donderdag 13 februari van 10.30 tot 17 uur de haarproduk- ten van Cosmil gedemonstreerd. Het is mogelijk een gratis haaron derzoek te laten doen. op 20 januari is de Vereniging Vrienden van de Boulevards opge richt. Wie lid wil worden kan zich wenden tot Anneke Hospes, Maritieme Boekerijk Plaza, Boulevard Bankert 308 in Vlissingen. Donateurs kunnen de vereniging, die de boulevards leefbaar wil len houden, steunen voor tien gulden per jaar. VEERE Zeeuivse bolussen veroveren het land. In Brabant en de Randstad zijn er steeds meer mensen die net als de Zeeuw en zelf een bolus bij de koffie niet versmaden. Maar om daar voor nu iedere dag naar Zeeland te rijden... Bakker Bliek uit Veere heeft daar wat op gevonden: diepvriesbolussen. Door een geheim procédé dat de familie Bliek de afgelopen jaren geperfec tioneerd heeft, smaken deze diepgevroren Zeeuwse bolussen na het ontdooien net zo lekker alsof ze regelrech t uit de bakkerij van Bliek komen. Voor het vervoer naar Brabant en de Randstad heeft Bakker Bliek een speciale vrachtwagen met koeling paraat. Om het product nog meer bekendheid te geven, is op de zijkanten van de vrachtauto, geleverd door garage Sturm, een meer dan levens grote Zeeuwse bolrn afgebeeld met het wapen van Zeeland voor de duidelijkheid erbij. Peter Bliek van de gelijknamige bakkerij hoopt dat hierdoor de Zeeuwse bolus in het hele land dezelfde be kendheid krijgt als de Limburgse vlaai. foto fl£t davidse Afgelopen vrijdag hebben de staten positief beslist over een bijdrage van vierhonderdduizend gulden om de grote kerk in Veere een culturele bestemming te geven en is er beslist dat de provincie ruim vijf ton bijdraagt aan de restauratiekosten van de basiliek te Hulst. Zomaar alles bij elkaar bijna een miljoen om onze monumenten, waar wij zo trots op zijn, te behouden en een bestemming te geven die past in deze tijd. Zeeland is een mooie provincie met een rijke historie. Uit die rij ke historie hebben wij ook veel gebouwen geërfd die beeldbepa lend zijn voor onze steden en dorpen. Gebouwen waar wij niet al leen trots maar ook zuinig op moeten zijn. Wij hebben te zorgen dat a! dat moois in een zo goed mogelijke maar ook zo bruikbaar mogelijke staat blijft. Maar dat geeft ons wel zorgen. Zorgen over de enorme hoeveelheid geld die het kost om er minimaal voor te waken dat ons monumentenbestand niet verder achteruit gaat. Gelukkig is de provincie niet alleen verantwoordelijk vaar deze taak. Veel gebouwen zijn in particuliere handen. Zij zorgen daar met wat subsidie goed voor en genieten er dagelijks van en laten ook ons genieten van de aanblik. Het rijk en de gemeenten beste den eveneens veel geld aan ons cultuurbezit en kerken doen bij voortduring een beroep op hun gemeenteleden om financieel bij te dragen. Dat alles poetst niet weg dat de provincie bij herhaling moet constateren, clat het in goede staat houden of weer brengen van monumenten, iedere keer weer meer geld vraagt dan er be schikbaar is. Het zorgen voor datgene wat ons dierbaar is brengt dan ook veel zorgen met zich mee. Ook nu raakt het geld weer op. De voorlopige berekeningen laten zien dat er eind 1997 zelfs een tekort zal zijn. Er zal dus extra geld gevonden moeten worden. Maar gezien onze verantwoording voor deze sector of anders ge zegd de 'zorgplicht' die alle fracties in de staten voelen, zal ook hier weer wel een financiële oplossing voor worden gevonden. Onze zorgen zullen ons niet beletten ook in de toekpmst, daar waar mogelijk, voor onze monumenten te zorgen. NIEUW EN ST.JOOSLAND - Hoeveel mensen er per dag langs het Partycentrum De Merelhoeve aan de Langeweg 3 tussen Arnemui- den en Nieuw- en St. Joosland rijden of fietsen? Geen idee. Maar in ieder geval veel. En zeker in de zomerdagen wanneer het weer uit nodigt tot een fietstocht. Om al die mensen de gelegenheid te geven om eens bij de Merelhoeve binnen te stappen in plaats van er langs te rijden, houdt het Partycentrum op zondag 16 februari van 14 tot 17 uur een open huis. De koffie staat klaar, dus dat is mooi meege nomen. „Een goede gelegenheid om te laten zien dat iedereen wel kom is ook al valt er niets te vieren", zeggen Peter en Els Nijssen van De Merelhoeve. Uiteraard valt er die dag ook genoeg informatie te verzame len voor al diegenen die in de toekomst een feestje willen or ganiseren, een receptie geven of hun trouwdag samen met anderen in een gezellige sfeer willen vieren. Het is al eerder gezegd: De Merelhoeve is een uitstekende stek om feest te vieren, relaties te fêteren op een goed diner of om deel te nemen aan de reguliere buf fet-dansant avonden. Maar zo, met het mooie weer voor de boeg, staan er weer enkele ac tiviteiten op het programma, die zeker een zomerse dag tot een smakelijke zomerse dag maken. Zo is er van pakweg half juni tot en met eind au gustus een drie-gangen keuze menu voor een uiterst schap pelijke prijs en kunnen Peter en Els weer van alles regelen met de barbecue. Daarnaast heeft De Merelhoeve een cate ring-service. Een feestje? De Merelhoeve zorgt ervoor dat er een uitstekend koud buffet of warme schotels op tafel komt. En of dat nu voor twee, drie of een veelvoud daarvan is maakt iets uit. En wat onder scheidt De Merelhoeve nu van andere centra? „Nèt iets gezel liger, er kan nèt iets meer en alles bij elkaar is het gewoon nèt iets aantrekkelijker", al dus Peter. Binnenstappen dus, op zondag 16 februari. Het gezellige interieur van Partycentrum De Merelhoeve. foto harry de lange VLISSINGEN - Het Vlissingse winkelcentrum èn de omliggende wijken hebben er sinds donderdag 30 januari in een klap twee eet- gelegenheden bij: café en cafetaria De Pauw. Eigenaar van de ho recagelegenheden is G. Fathi, die de afgelopen vijf jaar cafetaria De Pauw aan de Vredenhoflaan runde. Doordat de eigenaren het pand wilden ombouwen tot een super markt was Fathi genoodzaakt een andere plek te zoeken. Het Chi nese restaurant in het winkelcentrum ging ermee stoppen, Fathi zocht en vond en binnen de kortste keren was de zaak beklonken. Een ingrijpende verbouwing maakt De Pauw tot een gezellig wijkcafé plus afhaalcentrum. foto harry de lange Een ingrijpende verbouwing, waardoor het cafetariagedeel te van het café kon worden ge scheiden maakte De Pauw tot wat het nu is: een gezellig 'wijkcafé plus 'afhaalcen trum'. Voor wat het cafetaria gedeelte betreft stelt Fathi ho ge eisen. „De frites moeten van topkwaliteit zijn", weet hij in middels. En dus betrekt Fathi de aardappelen van dezelfde boer die aan gerenommeerde restaurants en hotels in Zee land levert. Uiteraard kan ie dereen die dat wil zijn etens waren in de cafetaria nuttigen, maar meenemen kan natuur lijk ook. Zin in spareribs, shoarma, een biefstukje, mixed grill of andere grillspe cialiteiten, maar toevallig niets in huis? Geen probleem. Even bellen, bestellen, afhalen en klaar is Kees. Gewoon bin nenstappen en de bestelling plaatsen kan natuurlijk ook. „Het café is voornamelijk bedoeld als ontmoetingscen trum voor de wijkbewoners", verduidelijkt Fathi. „Het ligt centraal in de omringende wij ken en iedereen die zin heeft in een praatje, er 'even uit' wil of wat dan ook is van harte wel kom. Het café, met uiteraard de mogelijkheid om er iets te eten, biedt plaats aan 18 per sonen die het verkiezen aan een tafeltje te zitten, wie de bar verkiest heeft de keuze uit een ruim aantal krukken en een poolbiljart is prominent aanwezig. De Pauw is dan wel geopend, maar het feest moet nog ko men,. Wat dat gaat worden is uiteraard nog een verrassing. En nog een unicum voor Vlis singen: er is volop ruimte om gratis te parkeren MIDDELBURG - Restaurants en andere eetgelegenheden mo gen zich graag van mooie na men bedienen. Vaak slaat het nergens op, maar goed. De eer ste prijs voor wat de naam van het restaurant betreft wordt in ieder geval gewonnen door 'Ee terij Ietsje Anders', aan de Vlas- markt 20 in Middelburg. Einde lijk een naam die de lading dekt, want het is echt absoluut anders dan waar ook in Wal cheren. Neem alleen maar de inrichting met de kleuren geel en oranje, ge combineerd met een deel 'bruine kroeg', planken vloer en absoluut geen FYanse wijnen! Met een (nog) beperkte menukaart maar met een creativiteit die echt 'an ders' is. Om in zes woorden uit te drukken wat 'Ietsje Anders' uit straalt en ook is: ongedwongen heid in een uiterst gastvrije sfeer. Eigenaars van 'Eeterij Ietsje An ders' zijn Wolfgang Krug en Wouter Verwoert. Beiden hebben een jarenlange ervaring in de ho reca en met name Wolfgang is een tovenaar achter de potten en pannen. Kom met een krokodil, kangoeroe of struisvogel binnen en geheid dat-ie er iets lekkers van kan maken. Het duo leerde elkaar meer dan goed kennen bij hun vorige werkgever. Alleen: er moest het een en ander worden gereorganiseerd, Wolfgang en Wouter vonden dat dat ten koste zou gaan van hun creativiteit én de aandacht die gasten verdienen en kozen 'dus' voor het zelfstan dige ondernemerschap. „Kijken naar een pandje, dit kwam vrij, een maand schilderen en ope nen", verhaalt Wouter in vogel vlucht de periode tussen zelf wil len beginnen en daadwerkelijk starten. Sinds de opening, vorige week, hebben beiden slechts po sitieve reacties gehad. „Echt iets anders", is de algemene teneur. En zo willen Wouter en Wolfgang het ook houden. Géén uitgebrei de menukaart, maar beperkt en dat wat erop staat volmaakt pre senteren. Wil iemand iets eten en het staat niet op de kaart? Geen probleem. Zeg gewoon 'doe maar iets lekkers' en de verrassing in positieve zin dan is verbluffend. Kan niet bestaat bij beiden niet. Tenminste niet op culinair ge bied. Aan wijnen voert 'Eeterij Ietsje Anders' een uitgebreide collectie Zuidafrikaanse, Chileense en an dere wijnen, zij het dat de Franse ontbreken. „Andere wijnen zijn net zo goed zo niet lekkerder", verduidelijkt Wouter. Op grote schoolborden aan de wand staan regelmatig menu's vermeld die Wolfgang die dag of week heeft bedacht. Alvast een menu dat 'er aan' zit te komen: 'Mexicaanse bonenschotel met Maar ook in het iets kleinere is 'Ietsje Anders' afwijkend. Heeft het gros van de restaurants bij de koffie een koekje, Ietsje Anders doet er een Aachener Printe bij. En iedereen die komt dineren wordt verwelkomd met een Amuse. Het restaurant (beslist geen café) biedt plaats aan 36 mensen die prijs stellen op een creatieve (lees dus exclusieve) maaltijd voor een verrassende prijs. En voor een receptie, trou werij, zakendiner of wat dan ook draaien Wouter en Wolfgang hun hand natuurlijk niet om. Ook in die dingen zijn zij 'Ietsje Anders'. Eigenaren Wolfgang Krug en Wouter Verwoert van Eeterij Ietsje Anders. foto harry de lange Net zo 'Ietsje Anders' als het gaat om vegetarische schotels en een uitgekiend diner voor mensen die een dieet moeten volgen. Dat laatste wel even bij het reserve ren vertellen natuurlijk, want daar kan Wolfgang dan weer re kening mee houden... MIDDELBURG - Op zoek naar een gebruikte caravan, camper of boot? U wilt uw caravan, camper of boot verkopen? U bent op zoek naar een winterberging? Hoe het werkt, wat de voorwaarden zijn en wat de mogelijkheden zijn wordt voor diegenen die het allemaal extra snel willen weten duidelijk op zaterdag 15 en zondag 16 fe bruari, van 10 tot 17 uur. Dan houdt het nieuwe Caravancentrum 'Arnestein' aan de Amesteinweg 30 in Middelburg open dagen. Daar na is uiteraard ook iedereen welkom om tijdens een kopje koffie zich volledig te laten informeren over alles wat 'Arnestein' heeft te bieden. „Wie zijn caravan te koop wil aanbieden kan bij ons te recht", verzekert Ada West broek, die samen met haar partner D. Siebrecht het be drijf leidt. „De mensen zetten hem hier neer en als de cara van is verkocht vragen wij een vooraf overeengekomen provi sie". En wie op zoek is naar dat ene speciale model cara van? „Dan doen wij onze ui terste best om dat ene speciale model ook te pakken te kun nen krijgen", zegt Ada. „We hebben uiteraard veel relaties en goede samenwerkingsver banden in die caravan- en camperwereld, dus de kans dat het niet lukt is eigenlijk Heel klein". Naast de in- en verkoop plus bemiddeling in caravans, campers en boten verkoopt Caravancentrum 'Arnestein' ook splinternieu we caravans en campers en kan de financiering via 'Ar nestein' worden geregeld. Het zelfde geldt voor motorboten, zeiljachten met of zonder boottrailers en ook voor die categorieën kan 'Arnestein' zorgen voor een winterstal ling. Wie eens een weekend of langer op stap wil met een kampeerwagen kan eveneens bij het caravancentrum te recht dank zij de verhuurser vice. Als extra service ver koopt 'Arnestein' allerlei soorten nieuwe voortenten voor aantrekkelijke prijzen en gasflessen in alle maten. Ook kunnen gebruikte onderdelen via 'Arnestein' worden be steld. Het verzorgen van ver voer voor bijvoorbeeld een jacht of boot behoort eveneens tot de mogelijkheden, evenals het bemiddelen bij de verhuur van chalets of stacaravans of voor een staanplaats op de campings in Zeeland. VLISSINGEN Het Woold huis in Vlissingen is verkocht aan een particuliere eigenaar. Het pand was eerder eigendom van de Hopmangroep uit Zoe- termeer, die het huis met de grond gelijk wou maken om op deze unieke plek aan de kop van de boulevard appartementen te bouwen. Die plannen werden doorkruist doordat het uit 1931 stammende pand op de lijst van jonge monumenten werd ge plaatst. De Stichting Behoud Wooldhuis is blij dat het pand behouden blijft. „We hebben de afgelopen jaren veel informatie bijeengegaard over de bouw en geschiedenis van dit unieke pand", zegt voorzitter Gert-Jan de Rooij. „We zijn dan ook graag bereid de nieuwe eigenaar van advies te dienen bij de res tauratie." ARNEMUIDEN Het Fl-team van v.v. Arnemuiden heeft nieuwe shirts gekregen van sponsor Proverko. Op de foto vlnr zittend Leon van de Ketterij, Manuel Schroevers, Jori Stroo, Max Roovers, Djuri Mathijse en Desmond van de Ketterij. Vl nr staand Vincent v.d Ketterij, Niels Vogel, Christian Schroe vers, Jeroen Stroo, Tommy van Avermate, Mario Schroevers, Vlnr staand. Rob van Avermate namens sponsor Proverko, Gert Roovers, leider en Coen Pruysers, leider. Tabel voor week van: 02-02 tot 09-02 week 6 Bij een jaarverbruik van: Hoort een streefverbruik voor de afgelopen week van: En een totaal streefverbruik sinds 30 oktober 1996 van: Bijeen jaarverbruik van: Hoort een streefverbruik voorde afgelopen week van: En een totaal streefverbruik sinds 30 oktober 1996 van: 800 28 443 2800 98 1550 1000 35 554 3000 105 1661 1200 42 665 3300 115 1826 1400 49 776 3600 126 1992 1600 56 884 3900 136 2157 1800 63 996 4200 146 2324 2000 70 1107 4500 1$7 2489 2200 77 1218 5000 274 2766 2400 84 1328 6000 209 3321 2600 91 1439 Het wekelijks streelverbruik wordt bepaald aan de hand van de gemiddelde etmaaltemperatuur en enkele andere gegevens. HUISARTSEN Vlissingen - Za.J. Roebroeck en E. van Russen Groen, Singel 11 tel. 412225. Zo. F. Bronzwaer. Bad huisstraat 47, tel. 412525. Spreek uren 12.30-13.00 uur en 17.30-18.00 uur. Middelburg Za. F. Heere, J. J. Huijssenstraat 15. Zo. A. Bruynzeel, Herengracht 68. Centraal door- schakelnr. 639933 Spreekuren 12.30-13.00, uur en 17.30-18.00 uur. Souburg, Gezondheidscentrum Middelburg-Zuid, Arnemuiden en Nieuwland - Za. J. Ponten, Oude Rijksweg 6 Nieuwland, tel. 601340. Zo. C. Wattel, Amstelstraat 55 Oost-Souburg, tel. 461630. Veere, Gapinge, Serooskerke, Oostkapelle en Vrouwenpolder Za. en zo. Oomburg, Aagtekerke, Westka- pelle, Koudekerke, Meliskerke, Biggekerke en Zoutelande Za. en zo. A. van der Male. Duinweg 59, Zoutelande, tel. 561282. Midden-Walcheren B. Bouwense, Valkenisseweg 14, Biggekerke, tel. 552190. VERLOSKUNDIGEN Vlissingen - H. Hament, Centraal tel.nr. 471140. TANDARTSEN L. Slingenberg, Roozenburglaan 14, Middelburg, tel. 628420. Van Malland (alleen eigen patiënten) To- bagolaan 6, Vlissingen, tel. 478290. APOTHEEK Middelburg - Vr. tot vr. Stromen- wijk 't Zand, Maasstraat 58. Vlissingen - Vr. tot vr. Papegaaien burg. Papegaaienburg 24, tel 466345 DIERENARTSEN Za. en zo.A. Ruys, Th. Driehuis, Gerbrandystraat 151 Vlissingen, tel. 466548. Dierenartspraktijk Oostka pelle, Oude Domburgsestraat33a, Oostkapelle. VOGELOPVANG MIDDEN-ZEE- LAND tel. 628288. POLITIE Noodhulp, als elke seconde telt: 0&-11Overige assistentie aanvra gen 633333. Voor alle andere aan gelegenheden zijn de bureaus in Middelburg en Vlissingen 24 uur per dag geopend. KERKDIENSTEN Ziekenhuis Walcheren 10 uur ds Jobse-Spierings. Rooms-katholieke kerk Der Boe- de 2e, 4e en 5e za 10.30 uur. Ter Reede za 17 uur. Vlissingen Onze Lieve Vrouwe kerk za 19 uur, zo 9.30 uur. Open Hof 11.15 uur. Sou burg Martinuskerk 10 uur, Zoute Viever 1e en 3e za 10.30 uur. Middelburg Petrus en Pauluskerk 10 uur. Hoeksteen 11.30 uur. Sint Wiilibrord 2e, 3e, 4e en 5e za 17 uur. Dishoek Emmauskerk uur. Domburg St Willibrordkapel za 19 uur. Vrouwenpolder OLV van den Polder uur. Zoutelande uur. Samen-Op-Wegkerk Veere 10 uur. Vlissingen Petruskerk 9.30 uur. Open Hof 9.30 uur. Schaapskooi 9.30 uur. Ter Reede 19 uur. Nederland Hervormde kerk Aag tekerke 10 en 19 uur. Domburg 10 en 19 uur. Gapinge 10.00 uur. Grijpskerke 10 en 17 uur. Klevers- kerke 9.30 uur. Koudekerke 10 uur. Middelburg Koorkerk 10 en 16.30 uur. Ontmoetingskerk (bond) 10 en 17 uur. Nieuwe Kerk 10 uur. Hof- pleinkerk 10 en 14.30 uur. Concert Gehoorzaal/Oostkerk 10 uur. De Morgenster 10 uur. De Hoeksteen 9.30 en 17 uur. Koorkerk 10 uur. Engelse Kerk 19 uur. Evangelisch- Lutherse Gemeente 10 uur Swerf- Rust uur. St. Wiilibrord, 1 e za 17 uur Nieuwland 9.30 uur. Ritthem 11 uur. Oostkapelle 10 uur. Oost-Sou burg 9.30 en 19 uur. Zoute Viever 19 uur. Serooskerke 10 uur uur. Vrouwenpolder 10 en 17 uur. West- kapelle 9.30 en 19 uur. Gereformeerde kerk Gapinge 10 uur. Grijpskerke 14.30 uur. Koude kerke zo 10 uur. Meliskerke 10 en 14.30 uur. Oostkapelle 10 uur. Oost-Souburg 9.30 uur. Seroos kerke 10 uur. Vrouwenpolder 10 en 17 uur. Chr. Gereformeerde kerk Vlissin gen zo 9.30 en 16 uur. Gereformeerde Gemeente Vlis singen 9.30 en 16 uur. Middelburg zo 9.30 en 16 uur. Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt Middelburg 9.30 en 16.30 uur. Vlissingen 9.30 en 14.30 uur. Ned. Gereformeerde Kerk Middelburg 9.30 uur. Zeven- dedags Adventisten Middelburg za 11 uur, Vlissingen za 9.30 uur. Doopsgezinde Gemeente Middel burg 11 uur. Vlissingen 9.30 uur. Kristen Zuidmolukse kerk Oost-Souburg 17 uur Koudekerke 12 uur. Anglicaanse kerk Vlissin- gen-Oost uur. Pinksterge meente Middelburg 11.30 uur. Vlis singen e.o. 15 uur. Pinksterge meente Sjaloom Souburg 14.30 uur. Bethel Pinksterkerk Vlissin gen wo 19.30 vr 19.30 zo 11.30 uur. Christelijk Centrum Zeeland Vlis singen 10.30 uur. Nieuw Apostolische kerk West-Souburg wo 20, 9.30 en 17 uur. Evangeliegemeente Middel burg 9.30 uur Oost-Souburg 10 uur. Eglise Wallone uur. Chris tengemeenschap, kapel van St. Maarten, Hoogelande uur. Vol le Evangeliegemeente Arnemui den 10 uur. Serooskerke uur. West-Souburg 10 uur. Middelburg Thomaskapel 10 en 14 uur (cutiel en Franpais). Filadelfia Gemeente Vlissingen wo 19 uur zo 10 uur. Vrije Evangeli sche Gemeente Westkapelle 9.30 uur. Rafaël Gemeenschap Eleos Olmenlaan Middelburg 9.30 uur.Leger des Heils Middelburg 10 en 19 uur, Vlissingen 10ce uur. Je hova's Getuigen Vlissingen Cen trum do 19 uur, zo 10 uur. Souburg di. 19 uur, zo 10 uur. Bossenburgh di. 19 uur, za 18 uur.

Scheldebode | 1997 | | pagina 5