Statenpraat SCHELDEBODE Een nieuw begin voor Groenendijk Stuur eens een briefje! Certificaten versluis Willeboer en Noorder Glas Nieuwste autobeveiliging bij Re-Cars Quality center Uw avondwinkel gaat 's morgens vroeg afopen, Aangepast zwemmen voor kinderen met astma Computermanifestatie Eindstrijd biljarten Brillenproject Ghana bij Pearle opticiens Prijzen BOOT kerstpuzzel De unieke smaak van de gerechten bij Netanya HET WETEN WAAR ZUINIG STOKEN Z A K N F L 1 T S J E S Door Alex Dij kwel Modelleburo Souplesse Retourtextiel Libris Lees Feest Maandag tot en met vrijdag geopend van 8.00 tot 22.00 uur. Zaterdag geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Albert Heijn Miro Center Vlissingen: f 1200 gratis parkeerplaatsen. Een zaak die steeds terugkomt op de agenda van een van de staten commissie's is de plaats en de werkwijze van provincia le staten. Niet alleen in Zeeland is men hier mee bezig maar al le provincies. De gezamenlijke provincies hebben deze discus sie ook een naam meegegeven: 'De provincie van de toekomst'. Van oudsher heeft de provincie de naam een wat afstandelijke en soms wat stoffige en dorre bestuurslaag te zijn. Dat wat er op rijksniveau gebeurt krijgt veel aandacht van radio en telev isie en veel mensen weten dan ook wat er op dat bestuursni veau speelt. De gemeente is voor velen een goed te volgen be stuur. Zij gaat ten slotte over veel herkenbare zaken zoals we gen, sportvelden en dergelijke. Toch regelt de provincie veel zaken die de burger direct aangaan, maar meestal beseft die burger dat niet. Alle provincies, maar zeker de staten van Zee land gaan proberen daar iets aan te doen. Als een van de eer ste stappen op die weg heeft er een onderzoek plaats gevonden naar de werkwijze van het provinciaal apparaat en haar be stuurders. De uitkomst van dit onderzoek (audit) was op be paalde punten niet mals. Haarscherp werd hier en daar aange geven waar verbetering noodzakelijk is. In het komende jaar zal er op dit terrein daarom nog heel wat afgepraat worden op weg naar een meer vitaal en helder der provinciebestuur. Maar de liefde kan ook hier niet van één kant komen. Ook burgers en organisaties die optreden namens groepen burgers kunnen er toe bijdragen dat de provincie be ter en dichter bij de burger haar werk gaat doen. Kamerleden krijgen veel brieven van burgers en organisaties die het ergens niet mee eens zijn of verzoeken om te bemiddelen. Gemeente raadsleden worden eveneens vaak rechtstreeks benaderd als er in de ogen van sommigen iets gedaan moet worden om het wo nen in hun stad of dorp te verbeteren. Iemand die kamerlid of gemeenteraadslid is heeft dat ook nodig. Dergelijke informatie vanuit de burger is een prima aanvulling op alle stukken die door ambtenaren worden opgesteld. Als statenlid overkomt het je veel te weinig dat je rechtstreeks aangesproken of ge schreven wordt door individuele personen. Dat is jammer, want ook statenleden zijn 'volksvertegenwoordigers' en de meeste statenleden stellen het buitengewoon op prijs om rechtstreeks benaderd te worden als er ergens een probleem ligt dat de provincie op kan lossen. Ik wil dan ook het volgende met u afspreken: wij als staten leden blijven proberen de provinciale politiek begrijpelijker en doorzichtiger te maken. U belt of schrijft ons rechtstreeks als u iets op uw lever heeft wat te maken heeft met het werk van de provincie. De adressen van alle 47 statenleden kunt u zo op vragen bij de afdeling voorlichting. Onder die 47 leden zit er vast wel een van uw politieke voorkeur. Alex Dijkwel VLISSINGEN Kinderen met astma kunnen voortaan iede re woensdag van 17.00 tot 17.45 urn- terecht in het Sportfond- senbad in Vlissingen. Onder deskundige leiding van fysiothe rapeut Mario Lentze kunnen zij daar zwemmen om een betere conditie op te bouwen. De kinderzwemgroep is bedoeld voor kinderen vanaf 5 jaar voor wie gewone sportbeoefening of di- plomazwemmen te zwaar is. Om mee te kunnen doen is een verwijzing van een kinderarts noodzakelijk. De kosten bedra gen 55 gulden voor 12 gevolgde lessen. De organisatie is in handen van de afdeling Walcheren van het Astma Fond. Het secretariaat is te bereiken via tel. 602287. GOES In de Zeelandhallen wordt zaterdag 1 februari van 10.00 tot 16.00 uur een grote computerkoopmanifestatie ge houden. Aangeboden worden: computers, computeronderde len, monitoren, printers, software op floppy, CD-i en CD- ROM, electronica, boeken, koopvideo, videogames en spelle tjes (inruil is mogelijk), supplies en merchandiseartikelen te gen de laagste prijzen. Ook tweedehandsartikelen met garan tie. Er is een speciaal PC Hardware Testteam aanwezig, dat ook kleine reparaties uitvoert. Om 11.30, 13.30 en 15.30 uur worden tussenrondes gehouden met kleine prijzen. Na de tus- senronde van 15.30 uur volgt de finale tussen drie kandidaten en zal de hoofdprijs, een digitale camera voor de PC worden overhandigd. De entreeprijs met reductiebon (zie elders in dit blad) bedraagt 7,50 gulden; met Pas 65 en kinderen van 6 tot 12 jaar 5 gulden. MIDDELBURG In het weekend van 31 januari tot en met 2 februari zullen in het biljartcentrum Cue Action in Middel burg twee eindstrijden plaatsvinden van het district Walche ren-De Bevelanden. Er wordt gestreden om de titels hoofd klasse libre en driebanden klein 4e klasse. De finales op zon dag 2 februari worden verwacht om ongeveer 16.00 uur.Michel Elbertse, Liana de Jonge en Frank de Zeeuw kampioen. MIDDELBURG In Ghana is bijna overal een tekort aan. Kantoorartike len, gehoorappara ten, rolstoelen; het aanbod blijft ver achter bij de behoef te. Inzamelingspro jecten in het buiten land bieden soms uitkomst. Deze maand roepen Sim- avi en de Dr. Stan ley Pearle Stichting het publiek op om hun oude brillen te schenken aan het brillenproject van pater J. Cramers in Gha na. Het is niet voor het eerst dat de brillenpater Cramers ge steund wordt. Vorig jaar werden de inspanningen van de pater belicht in een uitzending van het NCRV - programma 'Zon dagskinderen'. Hierin riep presentator Jos Brink de Neder landse consument op zijn of haar oude bril ter beschikking te stellen van Ghana. Dit leverde tienduizenden brillen op. Sim- avi en Dr. Stanley Pearle hopen het succes van vorig jaar te evenaren. Het publiek wordt opgeroepen om brillen te schen ken. Alle Pearle Opticiens dienen als inzamelpunt en zijn voor zien van de actieposter en een grote opvallende collectebus. „Alvorens hij of zijn kan leren lezen, moet iedere Ghanees eerst goed kunnen zien", zegt Pearle-bedrijfsleider Henk Ui- terwijk. „Elke week helpt pater Cramers tientallen Ghanezen aan een bril en levert zo ondermeer een bijdrage aan de be strijding van analfabetisme en zorgt voor werkgelegenheid. Ik hoop met deze inzameling een bijdrage te kunnen leveren aan de voortzetting van dit goede werk." De kerstpuzzel van BOOT, die in de kersteditie van de Schel- debode stond, heeft 826,50 gulden opgebracht. Dit bedrag is bestemd voor het project in Tanzania dat door BOOT wordt ondersteund. De prijswinnaars van de bonnen van 50 gulden, en twee van 25 gulden, te besteden zijn in de Wereldwinkel, zijn respectievelijk gewonnen door: le prijs mevrouw J. Hoogerwerf te Bigggekerke; 2e prijs DJ. de Jong te Goes; 3e prijs C.M. van Koeveringe te Kapelle. Middelburg - Het is geen res taurant en geen snackbar, maar je kunt er wel heel erg lekker eten. Zo omschrijft F. Günal zijn shoarmazaak pizze ria - grill- room. Samen met twee vrien den opende hij vorig jaar de cember 'Netanya' aan de Vlas- markt 24 in Middelburg. Alle drie hebben de afgelopen jaren hun sporen verdiend in de horeca. F. Günal: „We kennen elkaar door en door en zijn heel goed op elkaar ingespeeld. Het zijn echte vakmensen en het gaat er hier heel professioneel aan toe. Vanaf de bereiding van de recepten tot aan de bedie ning en het inpakken toe." Netanya brengt maar liefst 36 verschillende pizza's op de kaart. Naast de traditionele Margherita's schotelt 'Netanya' ook pizza's volgens eigen recept voor, zoals de Calzone Middel burg: een dubbelgevouwen piz za gevuld met kaas, paprika, ui, champions en shoarmavlees. F. Günal: „Alles wordt op de tra ditionele wijze bereid. Geen kant en klare pizzabodems, al les wordt vers klaargemaakt." Alle bestellingen worden vanaf twintig gulden gratis thuis be zorgd. Bedrijven krijgen op hun bestelling tien procent korting. Door onze multi - culturele samenleving en omdat er steeds meer en verder gereisd wordt hebben Nederlanders de tradi tionele buitenlandse keukens geproefd zoals ze behoren te zijn. Paste niet - Nederlandse restaurants twintig jaar gele den hun keuken nog aan op de smaak van de Hollander, nu ne men we daar geen genoegen meer mee. Men weet hoe een ge recht moet smaken. Bij Netanya weten ze ook dat de keuken aan hoge eisen moet voldoen. F. Günal: „We geven een geheel eigen smaak aan onze gerech ten. Dat kun je nergens anders in Zeeland proeven." Woens dag - gehaktdag behoort dan ook tot het verleden, want iede re week op die dag serveert Netanya pizza's voor maar tien gulden. Netanya is van zondag tot en met donderdag geopend tot drie uur 's nachts, op vrijdag en zaterdag tot vijf uur in de ochtend. Shoarmazaak-pizzeria-grill- room Netanya aan de Vlas- markt in Middelburg. FOTO HARRY DE LANGE RENESSE Een stemmig feestje, daar afgelopen vrijdag in Slot Moermond in Renesse. Daar werden onder het genot van een hapje en een drankje de ISO 9002 Certificaten uitge reikt aan glashandel Versluis Willeboer in Middelburg en Noorder Glas uit Middelharnis. Twee verschillende namen, maar uiteindelijk toch één be drijf, zij het dat de taken goed zijn verdeeld. Noorder Glas be weegt zich voornamelijk op de markt van Schouwen en 'n deel van de Randstad, terwijl Vers luis Willeboer zich groten deels tot de markt ten zuiden van de Oosterschelde wenden. Detail is, dat zowel Noorder Glas als Versluis Willeboer in ieder geval een van de zeer wei nigen glasbedrijven zijn die nu gecertificeerd zijn. „Voor onszelf betekent het een erkenning van wat we altijd al deden, maar nu eens goed op papier hebben gezet", zegt Jan Goedbloed, kwaliteitsfunctio naris van Versluis Willeboer. „Alles is binnen het bedrijf ge stroomlijnd, procedures liggen vast, we voldoen aan Europese normen en alles is controleer baar. Voor de klant betekent het een 'erkenning' van de kwa liteit. Niet alleen in technische zin, maar veeleer een kwalifica tie dat het een bedrijf is waar je goed mee in zee kunt gaan, dat doet wat er is beloofd, dat er een goede service en naservice is. Kortom: een bedrijf waar je op blind mag varen. Twee keer per jaar wordt alles gecontro leerd door de KIWA om duide lijk te maken van te zijn dat het niet 'zomaar een certificaat is', maar een erkenning die je iede re keer weer opnieuw moet ver dienen". Van oorsprong is Versluis Willeboer een glaszettersbe- drijf. In 1980 zetten ze het voor malige Noorder Glas in Middel burg voort en negen jaar later namen ze Noorder Glas in Mid delharnis over. Sindsdien is de ontwikkeling op zijn minst stormachtig te noemen. Veertig mensen, allen vakmensen tot in de toppen van hun vingers, ver dienen er met plezier hun dage lijks brood en termen als 'klant vriendelijk en servicegericht' staan in hun ziel gegrift. De sfeer is binnen het bedrijf pri ma en dat is volgens Goedbloed een van de redenen waarom al les zo gesmeerd loopt. „Perso neel is je kapitaal en personeel wat met plezier werkt, levert prestaties. Dus moet je zorgen dat de mensen zich kunnen ont wikkelen en een grote mate van verantwoordelijkheid krijgen. Een van de voordelen van ons bedrijf is dat we nauwelijks een niveauverschil kennen en de lij nen kort zijn". De mogelijkheden die zowel Versluis Willeboer als Noor der Glas bieden zijn legio. Op het gebied van glas is letterlijk alles mogelijk. Nieuw is een soort glas, dat na een druk op een knop van kleur verandert. High tech in optima-forma en 'aardig aan de prijs'. Naast dit stukje nieuwe ontwikkeling op het gebied van glas voeren bei de bedrijven allerhande soorten glas, van eenvoudig tot kogel- werend-, veiligheids-, brand werend-, reflecterend- en hard- glas. Glas moet natuurlijk wor den geplaatst en logisch dan ook dat beide bedrijven zich mede hebben gespecialiseerd in kunststof- en aluminium kozij nen Een serre, maar dan een goede, is evenmin een pro bleem. Het bedrijf is 24 uur per dag en zeven dagen per week bereikbaar. VLISSINGEN In maart van 1995 opende Aart Groenendijk zijn nieuwe Vlissingse mega- toonzaal in woninginrichting, vrij kort daarna brandde het pand af en afgelopen vrijdag begon Groenendijk weer van voren af aan. In de hal van het Koopcentrum Groenendijk in Vlissingen en in de Dorpsstraat 20 in Heinkenszand. Met spet terende aanbiedingen en de no dige festiviteiten uiteraard. Bedrijfsleider van de Heinkens- zandse vestiging is Jacco Jume- let, die net als Aart de nieuw uitdaging met verve tegemoet treedt. De collectie meubelen die op de ruim 350 vierkante meter verkoopoppervlakte staan opgesteld geven een beeld van de typische Groenendijk formule: goede kwaliteit tegen een betaalbare prijs. En: niet alleen meubelen, maar de totale woninginrichting van het diep ste hoekje van de kelder tot en met de nok van de zolder. Hein kenszand mag voor een 'leek' dan niet de eerste plaats zijn waaraan wordt gedacht bij een dergelijk bedrijf, voor Jacco ligt het voor de hand. „Borsele breidt de komende jaren uit met 5.500 gezinnen en we zitten in de directe omgeving van Goes. Klanten die vroeger van Goes naar Vlissingen reden, zijn nu minder tijd kwijt omdat ze pal op de hoek een 'Groenendijk' vinden. Jacco Jumelet, bedrijfsleider van de Heinkenszandse vestiging van woninginrichting Groendendijk. FOTO TANNIE DE JONGE voren thuis bemeten en gratis gelegd. Naast een uitgebreide collec tie meubelen kan met uiteraard ook terecht voor vloerbedek king in alle varianten en gordij nen en zonwering. Vanzelfspre kend wordt alles gratis van te En een advies hoe een kamer in gericht kan worden kost uiter aard evenmin iets. Wie niet ze- HUISARTSEN Vlissingen - Za. P. Crama, Hoge- weg 107, tel. 413459. Zo. A. v.d. Griek, Badhuisstraat 46, tel. 412950. Spreekuren 12.30-13.00 uur en 17.30-18.00 uur. Middelburg Za. P. de Doelder, Bellinkplein 1. Zo. L. v.d. Meer, Bellinkplein 1Centraal doorscha- kelnr. 639933 Spreekuren 12.30-13.00, uur en 17.30-18.00 uur. Souburg, Gezondheidscentrum Middelburg-Zuid, Amemuiden en Nieuwland - Za. H. Roelofsen, Prins Bernhardstraat 2, Amemui den, tel. 601308. Veere, Gapinge, Serooskerke, Oostkapelle en Vrouwenpolder Za. en zo. R. van Tol, Markt 12, Veere, tel. 501271. Domburg, Aagtekerke, Westka- pelle, Koudekerke, Meliskerke, Biggekerke en Zoutelande -Za. en zo. W. Spekhorst, J.W. Schuur manstraat 6, Domburg, tel. 581271. Midden-Walcheren B. Bou- wense, Valkenisseweg 14, Bigge kerke, tel. 552190. VERLOSKUNDIGEN Vlissingen - Vr. S.v.d.Kaade. Za. 9.00 tot ma. 9.00 H. Hament. Cen traal tel.nr. 471140.4 TANDARTSEN Za. en zo. P. de Boer, Rouaanse- kaai 23, Middelburg, tel. 613320. P. van Malland (alleen eigen pa tiënten) Tobagolaan 6, Vlissingen, tel. 478290. APOTHEEK Middelburg - Vr. tot vr. L. v.d. Boogert, Vrijlandstraat 79. Vlissingen - Vr. tot vr. De Singel, Singel 9, tel. 412730 DIERENARTSEN Za. en zo. E. v.d. Akker, Kanaal straat 3 Oost-Souburg, tel. 460860. Dierenartspraktijk Oost kapelle, Oude Domburgsestraat 33a, Oostkapelle. VOGELOPVANG MIDDEN-ZEE- LAND tel. 628288. POLITIE Noodhulp, als elke seconde telt: 06-11Overige assistentie aanvra gen 633333. Voor alle andere aan gelegenheden zijn de bureaus in Middelburg en Vlissingen 24 uur per dag geopend. KERKDIENSTEN Ziekenhuis Walcheren 10 uur ds. N. Boomer. Rooms-katholieke kerk Der Boe- de 1e, 3e en 5e za 10.30 uur. Ter Reede di 19 uur, za 17 uur. Zoute Viever 2e en 4e za 10.30 uur.Vlis singen Onze Lieve Vrouwe kerk 9.30 uur. Open Hof 11.30 uur. Souburg Martinuskerk 10 uur. Middelburg Petrus en Pauluskerk 10 uur. Hoeksteen 11.30 uur. Sint Willibrord za 19 uur. Dishoek Em- mauskerk 10 uur. Domburg St Wil- librordkapel za 19 uur. Vrouwen polder OLV van den Polder uur. Zoutelande uur. Samen-Op-Wegkerk Veere 10 uur. Vlissingen Petruskerk 9.30 uur. Open Hof 9.30 uur. Schaaps kooi 9.30 uur. Ter Reede 19 uur. Nederland Hervormde ke rk Aagtekerke 10 en 19 uur. Dom burg 10 en 19 uur. Gapinge 10.30 uur. Grijpskerke 14.30 uur. Kle- verskerke 9.30 uur. Koudekerke uur. Middelburg Koorkerk 10 en 16.30 uur. Ontmoetingskerk (bond) 10 en 17 uur. Nieuwland 9.30 uur. Ritthem 11 uur. Oostka pelle 10 uur. Oost-Souburg 9.30 en 19 uur. Zoute Viever 19 uur. Serooskerke 10 uur 10 en 17 uur. Vrouwenpolder 10 en 17 uur. Westkapelle 9.30 uur. Gereformeerde kerk Gapinge 10 uur. Grijpskerke 14.30 uur. Koude kerke zo 10 uur. Meliskerke 10 en 14.30 uur. Oostkapelle 10 uur. Oost-Souburg uur. Seroosker ke 10 uur. Vrouwenpolder 10 en 17 uur. Chr. Gereformeerde kerk Vlissin gen zo 9.30 en 16.00 uur. Gereformeerde Gemeente Vlis singen 9.30 en 16 uur.uur. Middel burg zo 9.30 en 16 uur. Gerefor meerde Kerk Vrijgemaakt Mid delburg 9.30 en 16.30 uur. Vlissin gen 9.30 en 14.30 uur. Ned. Gere formeerde Kerk Middelburg 9.30 uur. Zevendedagsadventisten ker weet of de uitgezochte gor dijnen bij de rest van het interi eur staan, kan stalen meene men. Ofwel: het wordt de klant aan alle kanten gemakkelijk ge maakt. Bij Groenendijk dan. Middelburg za 11 uur, Vlissingen za. 9.30 uur. Doopsgezinde Ge meente Middelburg 10 uur. Vlis singen uur. Kristen Zuidmo- lukse kerk Oost-Souburg uur Koudekerke uur. Anglicaanse kerk Vlissingen-Oost uur. Pink stergemeente Middelburg 11.30 uur. Vlissingen e.o. 15 uur. Pink stergemeente Sjaloom Souburg 14.30 uur. Bethel Pinksterkerk Vlissingen wo 19.30 vr 19.30 zo 11.30 uur. Christelijk Centrum Zeeland Vlissingen 10.30 uur. Nieuw Apostolische kerk West-Souburg wo 20, 9.30 en 17 uur. Evangeliegemeente Middel burg 9.30 uur Oost-Souburg 10 uur. Eglise Wallone uur. Chris tengemeenschap, kapel van St. Maarten, Hoogelande uur. Volle Evangeliegemeente Ame muiden 10 uur. Serooskerke uur. West-Souburg 10 uur. Mid delburg Thomaskapel 10 en 14 uur (cutiel en Frangais). Filadelfia Gemeente Vlissingen wo 19 uur zo 10 uur. Vrije Evan gelische Gemeente Westkapelle 9.30 uur. Rafaël Gemeenschap Eleos Olmenlaan Middelburg 9.30 uur.Leger des Heils Middel burg 10 uur, Vlissingen 10 en 19 uur. Jehova's Getuigen Vlissin gen Centrum do 19 uur, zo 10 uur. Souburg di. 19 uur, zo 10 uur. Bos- senburgh di. 19 uur, za 18 uur. Tabel voor week van: 19-01 tot 26-01 week 4 Bij een jaarverbruik van: Hoort eer straefverbruik voorde afgelopen week van: En een totaal streefvert*uik sinda 30 oktober 1996 van: Bij een jaarverbruik van: Hoort een streefverbruik voorde afgelopen week van: En een totaal streefverbruik sinds 30 oklober 1996 van: 800 31 383 2800 109 1340 1000 39 479 3000 117 1436 1200 47 575 3300 129 1579 1400 55 671 3600 140 1722 1600 62 764 3900 152 1865 1800 70 861 4200 164 2010 2000 78 957 4500 175 2152 2200 86 1053 5000 195 2392 2400 94 1148 6000 234 2872 2600 101 1244 Het wekelijks streefverbruik wordt bepaald aan de hand van de gemiddelde etmaaltemperatuur en enkele andere gegevens. LU Op zaterdag 1 februari is er van 10 tot 18 uur open dag bij Sou plesse Modellenburo en oplei dingen aan de Dongestraat 49 in Oost-Souburg. Op deze dag is alle informatie te krijgen over make-up cursussen en de modellenopleidingen voor professionals, amateurs, jeugd en kinderen. Inschrijven is mogelijk. Het recyclingbedrijf Retour Concept is gestart met een tex tiel containerproject waarbij sportverenigingen door het in zamelen van textiel geld kun nen verdienen. Op het terrein van het Sportfondsenbad in Vlissingen is voor dat doel een container geplaatst. Voor iedere kilo textiel ontvangen de zwemverenigingen 20 cent. Bij de Libris boekhandel Bik ker Boeken aan de Walstraat 94 in Vlissingen is het tot en met 8 maart Lees Feest voor kinderen van 8 tot 12 jaar. In deze boek handel staat de Libris Lees Tent met de mooiste en span nendste boeken. In de Libris Lees Krant staat een puzzel. Wie het wedstrijdformulier in vult en inlevert krijgt een klein cadeautje. Er worden onder de inzenders met goede oplossin gen ook leestientjes verloot en de hoofdpijswinnaar krijgt de Libris Lees Trofee en mag voor 100 gulden aan boeken uit de Leestent uitzoeken. Wie alle vragen goed heeft maakt bo vendien nog kans om de lande lijke Libris Lees Kampioen te worden. MIDDELBURG - Bij Re- Cars Quality Center, Klein- Vlaanderen 91-93, is het nieuw ste systeem op het gebied van autobeveiliging verkrijgbaar. Het is het Track-Back systeem, wat een signaal uitzendt waar door de gestolen auto altijd te rug te vinden is. Track-Back heeft een gïnte- greerd start-blokkeersysteem. Als de dief dat weet te omzei len, treedt onmiddellijk het unieke opsporingssysteem in werking. Vanaf het moment dat de auto gestolen wordt, zendt een locator een signaal uit, dat ogenblikkelijk wordt opgepikt door een centrale meldkamer. Van daaruit wordt het voetuig gevolgd, tot op 20 meter nauw keurig. De lokatie van de auto kan dan snel aan de politie wor den doorgegeven. Al die tijd is de dief onwetend van zijn vol gers en voor hij het weet is hij gepakt. Re-Cars heeft al een Track- Back systeem vanaf 1.995 gul den inclusief montage en ex- cluxief BTW. Een abonnement voor aansluiting op de meldka mer kost 365 gulden exclusief BTW. Eenmalige aansluitkos ten bij de meldkamer bedragen 50 gulden exclusief BTW. ADVERTENTIE Bij ons heeft u werkelijk alle tijd voor uw boodschappen. Rustig winkelen na een lange dag. Of nog even een snelle boodschap voor late trek of onverwachte visite. Het kan allemaal! Dus elke avond koopavond en een lekker lange zaterdag

Scheldebode | 1997 | | pagina 5