SCHELDEBODE SCHELDEBODE Coffee Club met een vleugje Melitta Vkantiecursussen Eigels en Frans hDge kwalificatie bij jugdtennistoernooi BI0f opnieuw beste Zeeuwse band Stooktabel Vakantiecursussen Engels en Frans Cursus sportief afslanken STAfENPRAAT Ouderer.org in de provincie WK veldrijden en mountainbike ZUINIG STOKEN HET WETEN WAAR dinsdag 31 december 1996 Cursus Amerikaanse geschiedenis Het provinciale clerenbeleid is in de laatste statenvergade ring van 1996 vigelegd voor de periode tot en met het jaar 2000. Verzorgintvuizen, verpleeghuizen, maar ook woonzorg complexen en a mensen die daar wonen of werken weten nu waar zij de konxde vier jaar aan toe zijn. Het plan geeft ook de mogelijkhed (en onmogelijkheden) aan om verpleeghuis zorg en zorg v«dt de verzorgingshuizen bij mensen aan huis te brengen. Ditles om het ouderen mogelijk te maken zo lang mogelijk, met tt extra hulp, thuis te blijven wonen. Er heerste de statenzaal een wat bedrukte stemming bij de behandelirvan het plan ouderenzorg. Zoals het er nu naar uitziet is dit laatste plan dat, in deze vorm, door de staten wordt vastgedd. Per 1 januari verandeit er namelijk nogal wat.Tot 1 jatiri was de provincie verantwoordelijk voor alle plannen op hterrein van de ouderenzorg en betaalde de pro vincie, overins met geld van het rijk, alle nieuwbouw, ver bouw en ex]ftatiekosten voor zover de bewoners dit niet zelf konden betth- Na 1 januari worden deze betalingen over ge nomen dooie ziekenfondsraad. De provinciale politiek en daarmee dcfrtegenwoordigers van de Zeeuwse burgers wor den hierdoivoor een belangrijk gedeelte buiten spel gezet. De Zeeuwse sen leden hebU hier grote zorgen over. Die zorgefetreffen eigenlijk twee punten. De eerste zorg is: hoe gaat strape verdeling in zijn werk van de zorg. Er is nu al een tekofian zorg terwijl het aantal bejaarden, maar zeker ook het aanthoogbejaarden sterk toeneemt.De tweede zorg is: hoe gaapt nu verder met de zorgvernieuwing. De afgelopen zes jaar er, hiertoe aangezet door de wens van de ouderen, een ster zorgvernieuwing op gang gekomen. Ouderen willen niet mezo graag als in het verleden, in een verzorgingshuis gaan wen. Veel liever blijft men thuis wonen met zorg aan huis, oiest men voor het wonen in een woonzorg complex of in correxen aanleunwoningen. Blijven wonen in een huis met enigen voordeur en een eigen keuken, maar dan met de garan1 dat, wanneer er zorg nodig is, deze direct geleverd wordtanuit de thuiszorg of een verzorgings of verpleeg huis, ©e afgelopen jaren zijn er daarom oude verzorgings- huizeiesloten en een groot aantal woonzorgcomplexen opge zet. name de provincie en een aantal gemeenten hebben hier elgoede dingen tot stand gebracht. Wanneer nu het fi nance beheer weg gaat bij de provincie, houdt ook de finan- ciëldbreng en sturing van de provincie op te bestaan. Tot het jaarjOO gaan een aantal zorgvernieuwingen nog door omdat ze ^vastgelegd zijn in het plan ouderenzorg. Maar: nieuwe initjieven en nieuwe ideeën die ontstaan na 1 januari zullen mojijk niet van de grond kunnen komen omdat wat extra gel/an de provincie dan ontbreekt. "t nu toe betaalde de provincie bij het opzetten van een cofiex van bijvoorbeeld 25 woningen met zorg een bedrag vaSO.OOO gulden in de stichtingskosten. Dat geld kon ge- brlkj worden voor het opzetten en inrichten van algemene ruhin.Als men nu een dei-gelijk complex opzet dan worden di;25woningen 14.000 gulden duurder. Het gevolg daarvan is ds wnen met zorg, aangepast aan de wensen van de huidige eitoeomstige ouderen, onbetaalbaar wordt voor mensen met ajeeijk.O.W. Immers, woningen die duurder worden, vragen oik eh hogere huur. En de huidige huurprijzen van nieuw ge- teuvfe zorgwoningen zijn al vrij hoog. Het nu vastgestelde plan left de verzorgings en verpleeghuizen veel meer moge- lijkhén dan in het verleden om ouderen meer zorg op maat te léven. De schei-pe scheiding vervalt en met name de privacy in deh-pleeghuissfeer zal in de komende jaren sterk verbete ren. tdanks de zorgen die de staten blijven houden voor de kwaiit van zorg na 2000, is toch de mening 'statenbreed', dat Gouderenzorg in Zeeland, binnen de mogelijkheden, de toeter kritiek ruimschoots kan doorstaan. VL$INGEN - Nog voor de zonvakantie Engels of Fra leren spreken of de ouijkennis eens flink opfris- serpat kan allemaal weer viae korte vakantiecursus- seijlie Adri Schipper gaat geil vanaf half januari tot ha mei in Vlissingen en G<. Diessen in Vlissingen zijn ononderdagayond in wijk- cfum Scheldebuurt en in Dpit en in Goes is er les op vjiagmorgen. Aan de hand vj moderne methodes met ciettes komen zoveel moge- li ondex-werpen ter sprake: telefoneren, tellen, bood schappen doen, kamers reser veren, eten in een restaurant, enz. De hele cursus telt 15 lessen en kost 160,00 (zonder les boeken). De eerste keer kan men vrijblijvend komen kij ken wat de cursus precies in houdt. De eerste les in Goes is op vrijdagochtend 17 januari en in Vlissingen op donder dagavond 23 januari. Voor inlichtingen en opgave kan men bellen naar de Ta lenspecialist Adri de Schip per, telefoon (0113) 551980 of 655930. GCS - Het INTER Schelde jeidtennistoernooi, dat van 2 toen met 5 januari voor de twde keer wordt gehouden in deennishal in Goes, is opge- sciven van de kwalificatie K5 na: K4. De kwalificatie K be tent dat er punten kunnen wden gehaald voor de natio- ne jeugdranglijst. E wordt gespeeld in de leef- tiscategorieën t/m 10 jaar, t/ 12 jaar en t/m 14 jaar. Deel- nners uit Walcheren zijn Mhiel Ketting uit Koudeker- k Robin van As uit Vlissingen, Knberly Goud uit Arnemui- ch, Ferry Sonnemans uit Vlis- sgen, Bob Maranus uit Dom- tg, Marianne Snijder uit Mid- dburg en Floortje Bosch uit verschijnt in een oplage van 49.300 exemplaren elke woensd^ huis-aan-huis in de gemeenten Arnemuiden, Domburg, Mariekerke, Middelburg, Valkemsse Veere, Vlissingen, Westkapelle kantoor Scheldestraat 7-9, 4381 RP Vissingen, Postbus 5051, 4380 KB Vlissingen Tel.nr.: 0118-4427:0, Fax: 0118-442721 Openingstijden: ma, wo, do, -rij. 9.00-12.30 uur en van 13.30- 17.00 uur, dinsdag 9.00-12.0 uur, 's Middags gesloten Advertentieverkoop tijdens kantooruren tel.: 01lf-442720 Jos Rentmeester (verkoopleicfr), tel. privé: 0113-655379 Yolanda Krijger (vertegenwoordiger), tel. privé: 0118-411351 Marcel Schreur (vertegenwoordiger),tel.prive: 0118-473051 Mini's (rubrieksadvertenties) tel.: 076-5312313 Afsluittijd advertenties: naandag 12.00 uur Redactie tijdens kantooruren tel.nr.: 1118-442720, fax 0118-442721 Andrien Smeels tel. privé: 018-639719 Afsluittijd redactie: maaidag 14.00 uur Correspondenten Dave Krajenbrink tel.: 0118413089 Jaap Klein, tel. privé: 0118525185 Ad Roos, tel. privé: 0118-02860/06-53265518 Marco Evenhuis, tel.: 0118471785 Fotografen Harry de Lange, tel.: 0118625195 06-52665827 Piet Davids, tel.: 0118-62594 Bezorging voor klachten over bezoging tijdens kantooruren bellen: OU 8-442720 Oe Scheldebode is een uitgave van Zulwest - Weekbladen. v Copyright c 1996 UHgevwmMBchappij - Nsdorlind B.v. 1 Coffee Club Vlissingen kreeg een nieuwe pui. FOTO HARRY DE LANGE VLISSINGEN Melitta Nederland en Coffee Club Franchise zijn onlangs een samenwerkingsverband aangegaan. Binnenkort zullen alle Coffee Club-vestigingen in Nederland uitgerust zijn met een vleugje Melitta, zo ook Coffee Club Vlissingen. In de Cof fee Clubs zal ieder kopje koffie op de Melitta-manier gezet en ge serveerd worden en zijn de Melitta-kleuren terug te vinden in het interieur van ieder Coffee Club. Coffee Club Vlissingen zal dezelf de service en kwaliteit bieden die u gewend bent, alleen de kleuren van het interieur zijn veranderd. Het bruin en roze is vervangen door het rood en groen van Melitta. De Coffeeclub aan het Scheldeplein in Vlissingen heeft de meta- marfose al ondergaan. Bovendien werd de pui zodanig aangepast, dat in het komende zomerseizoen meer mensen beschut van het zonnetje kunnen genieten. Melitta Nederland is de expert op het gebied van koffiezetten en heeft een rijke geschiedenis. In 1908 vond mevrouw Melitta Bentz uit Dresden (Duitsland) het koffiefilter uit. Dit was het begin van het bedrijf Melitta. Tot op de dag van vandaag staat Melitta garant voor kwa liteit en een optimale manier van koffiezetten. Onlangs heeft Melitta het aromafilter geïntro duceerd, een filter met minus cule gaatjes die het aroma nog beter doorlaten. Het spreekt vanzelf dat de Coffee Club aan de eisen voldoet die Melitta he den ten dage stelt aan een kopje koffie. In alle Coffee Clubs wordt met de exclusieve koffie van Melitta een heerlijk kopje koffie bereid. Daarnaast is er een uitgebreide kaart met kleine gerechten. De ze kaart biedt uitstekende mo gelijkheden voor een smakelij ke lunch of een lekker tussen doortje. De opzet van de Coffee Club is een klantvriendelijke zelfbediening. Lopend langs een buffet kan eenieder datgene nemen of bestellen wat hij wenst. De vele kleine gerechten en natuurlijk ieder kopje koffie wordt door het personeel ter plekke bereid. De inrichting van de Coffee Club is ruim van opzet en heeft een frisse en strakke uitstra ling. Ronde tafeltjes afwisse lend in de kleuren zwart, groen en rood, een ruime leestafel en een buffet zijn de ingrediënten van de inrichting. Daarnaast is er in iedere Coffee Club een vi trinekast te vinden waarin de producten van Melitta te zien zullen zijn. Unieke producten die iedereen kan aanschaffen, zoals bijvoorbeeld een thermos- kan, een porseleinen opzetfilter of een boekje met tafeldecora ties. Naast al deze producten is er exclusief bij ieder Coffee Club ook heerlijke koffie ver krijgbaar. Deze koffie wordt speciaal voor Melitta en voor de Coffee Clubs gebrand. Tijdens een feestelijke presen tatie in het Arsenaaltheater in Vlissingen zijn op 28 december de Zeeuwse Popprijzen 1996 uitgereikt door het bestuur van Stichting Popmuziek Zeeland. Beste band van het jaar werd voor de tweede achtereenvol gende maal de popband B10f. In de categorie 'De Beste Demo productie' ging de prijs naar de demo 'Preview' van de Vlissing- se band Plan Bee. De motivatie van het bestuur luidde: „Een glashelder en pro fessioneel geproduceerde demo van een band die klinkt als een hechte eenheid. De zang is bui tengewoon goed, de songs zijn pakkend en goed gecompo neerd, alle instrumentale par tijen klinken goed afgewogen. Hoewel niet vernieuwend en misschien hier en daar wat te 'gelikt', bevat het demo als to taalproduct geen enkele wan klank. Terecht de beste van 1996". In de categorie 'Beste cd' kwam 'Soul Survivor' van Gorefest uit de bus. De motivatie: „Een overweldigende brok pure energie, waarmee Gorefest ver uitstijgt boven geijkte clichés van het genre en wederom be wijst muzikaal en composito risch zeer veel in hun mars te hebben. Het siert de band dat ze niet op de lauweren rusten maar voortdurend op zoek blij ven naar nieuwe accenten. Als geheel, overmijdelijk het beste van wat Zeeland te bieden heeft". Anders dan gebniikelijk is door het bestuur ook een officiële 'nummer twee' bekendgemaakt. Dit is de cd 125live' van The Juke Joints en wel om de vol gende reden: „de nominatie commissie maakte het ons niet makkelijk door naast produc ten van Zeeuwse bodem ook de cd van Gorefest te nomineren. Omdat het hier eigenlijk een in ternationale productie van een professionele band betreft, vindt het bestuur het reeël om van de Zeeuwse cd's ook een beoordeling te maken. Hieruit is de live-cd van The Juke Joints als beste naar voren ge komen. Een cd die een uitste kende registratie oplevert van een tomeloos energieke live band, muzikaal niet vernieu wend maar gezegend met groot Veere. De finales worden ge houden op zondag 5 januari vanaf 12 uur. Het toernooi wordt gesponsord door Middelburgse sponsors de Generale Bank en JOU JOU kinderkleding. Vlissingen Deze week treft u in de Scheldebode de stookta bel van week 51 aan. Volgende week vindt u de stooktabel van week 52 en week 1. Daarna ho pen we de feestdagen écht te boven te zijn en verschijnt de stooktabel weer iedere woens dag, volgens het vertrouwde ritme. VLISSINGEN - Nog voor de zomervakantie Engels of Frans leren spreken of de oude kennis eens flink opfris sen. Dat kan allemaal weer via de korte vakantiecursus sen die Adri Schipper gaat geven vanaf half januari tot half mei in Vlissingen en Goes. De lessen in Vlissingen zijn op donderdagavond in wijk centrum Scheldebuurt en in De Pit en in Goes is er les op vrijdagmorgen. Aan de hand van moderne methodes met cassettes komen zoveel moge lijk onderwerpen ter sprake: telefoneren, tellen, bood schappen doen, kamers reser veren, eten in een restaurant, enz. De hele cursus telt 15 lessen en kost 160,00 (zonder les boeken). De eerste keer kan men vrijblijvend komen kij ken wat de cursus precies in houdt. De eerste les in Goes is op vrijdagochtend 17 januari en in Vlissingen op donder dagavond 23 januari. Voor inlichtingen en opgave kan men bellen naar de Ta lenspecialist Adri de Schip per, telefoon (0113) 551980 of 655930. Tabel voor week van: 22-12 tot 29-12-96 week 52 Bij een jaarverbruik van: Hoort een streetverbruik voor de afgelopen week van: En een totaal streetverbruik sinds 30 oktober 1996 van: Bijeen jaarverbruik van: Hoorteen streetverbruik voor de afgelopen week van: En een totaal streetverbruik sinds 30 oktober 1996 van: 800 30 182 2800 105 633 1000 38 227 3000 113 679 1200 45 271 3300 124 747 1400 53 318 3600 135 814 1600 60 361 3900 147 882 1800 68 408 4200 158 951 2000 75 452 4500 169 1019 2200 83 498 5000 188 1132 2400 90 543 6000 226 1359 2600 98 590 Het wekelijks streetverbruik wordt bepaald aan de hand van de gemiddelde etmaaltemperatuur en enkele andere gegevens. HUISARTSEN Vlissingen - Za. Middelburg Za. A. Bruynzeel, Noordweg 353, zo. F. Heere, J.H, Huyssensstraat 15. Centraal tel.nr. 639933. Spreekuren 12.30-13.00, uur en 17.30-18.00 uur. Souburg, Gezondheidscentrum Middelburg-Zuid, Arnemuiden en Nieuwland - Za. J. Bergen, Ka naalstraat 89 Oost-Souburg, tel. 461500, zo. N. Kapteijn, Lekstraat 6 Oost-Souburg, tel. 461630. Veere, Gapinge, Serooskerke, Oostkapelle en Vrouwenpolder Za. en zo. Domburg, Aagtekerke, Westka- pelle, Koudekerke, Meliskerke, Biggekerke en Zoutelande -Za. en zo. B. Bouwense, Valkenisse- weg 14, Biggekerke, tel. 552190. Midden-Walcheren -Za. en zo. F. van Eede, De Casembrootstraat vakmanschap en speelplezier en van een doeltreffendheid die in Zeeland zijn gelijke niet heeft. Een rythm blues stoommachine op volle kracht". Tenslotte werd tot 'Beste Band van het jaar 1996' uitgeroepen de Vlissingse rockband Blof. De motivatie om de prijs voor de tweede maal in successie aan Blof toe te kennen luidde: „Uit eindelijk is er maar één band in Zeeland die op de Zeeuwse po dia alle verwachtingen heeft in gelost. Blof verenigde ook in 1996 alle goede kwaliteiten van een rockband in zich. Een band die zowel een grote zaal als een klein publiek met evenveel ple zier en passie bespeelt. Een band die muzikaal en vocaal tot grote dingen in staat is en dat ook voortdurend bewijst. Voor het bestuur de reden om Blof ook in 1996 uit te roepen tot de beste band van Zeeland". De 'beste band van Zeeland 1996' Bl0f, hier tijdens de huldiging op het Abdijplein in Middelburg in september 1995, toen de band de Zeeuwse cultuurprijs in ontvangst mocht nemen. Hulst - Het wereldkampioen schap veldrijden en mountain bike voor vrije liefhebbers wordt op zondag 5 januari ver reden in Hulst. Op een fraai parcours dat wordt uitgezet door leden van de stichting Wieier Trim Bond Zeeuws Vlaanderen en de Belgische Vrije Bond, worden heel wat renners aan de start verwacht. In de categorie tot en met 40 jaar en onder de 40 jaar bij de trimmers, veteranen, cyclospor- tieven en elites is aan het einde van de rit een wereldkampioen strui te verdienen. Ook voor de mannen op de mountainbike geldt dat. Voor de recreatieve veldrijders is er een kampioenschap van de Lage Landen. Er zal meer dan 1000 gulden worden uitgekeerd aan prijzengeld. De inleg is tien gulden. Het programma ziet er als volgt uit: 13.30 uur: kampioenschap van de Lage Landen voor recreanten, niet aan leeftijd gebonden. 14.30 uur: wereldkampioen schap trimmers tot en met 40 jaar en boven de 40 jaar. 15.30 uur: wereldkampioen schap mountainbiken over 1 uur. Inlichtingen kunnen worden in gewonnen op het secretariaat, telefoon: 0114-313323. VLISSINGEN - Het nieuwe jaar is begonnen en dus wordt het tijd de goede voornemens uit te voeren. Helaas blijken in de praktijk die goede voorne mens maar al te vaak in de eer ste week van het nieuwe jaar als sneeuw voor de zon te verdam pen. Dit keer kan dat anders. Bij fitness-centrum Ten Tije aan het Baskenburgplein 2 be gint op 13 januari de cursus sportief afslanken. Op zaterdag 11 januari geeft het medische team van Ten Tije om 13.00 en om 15.00 uur volledige infor matie over deze cursus. Zo kunt u uw goede voornemens dit jaar echt omzetten in daden. Twee maatjes kleiner kan.De tien- weekse cursus sportief afslan ken biedt een figuurcorrigerend programma. Dat bereikt u door het trainen in groepsverband met ondersteuning van een ge diplomeerd sportinstructeur en een diretiste. U combineert fit ness met callanetics. Dit zijn calorieverbrandende en spier- versterkende oefeningen. Ook is het mogelijk alleen af te slan ken op de 'probleemgebieden', zoals buik, billen, benen en heupen. MIDDELBURG - Het Roosevelt Study Center (RSC) te Middelburg verzorgt deze winter een cursus over Twee eeuwen Uncle Sam: Ameri kaanse geschiedenis' samen met de Zeeuwse Volksuniver siteit (ZVU). Het is de tweede keer dal deze cursus wordt gegeven. De cursus Iaat een breed pu bliek kennis maken met de belangrijkste momenten in de culturele, sociale en economi sche geschiedenis van Ameri ka in de 19e en 20e eeuw. Voor iedereen die de grote lij nen en de hoogtepunten van de Amerikaanse geschiedenis wil leren kennen is dit een goede gelegenheid. In de cursus wordt eerst een globaal overzicht van de Amerikaanse geschiedenis gegeven, gevolgd door een in druk van de diplomatieke re laties tussen Nederland en Amerika. Vervolgens wordt aandacht besteed aan de emi gratie naar de Verenigde Sta ten, de rol van president Franklin Roosevelt in de de pressie van de jaren dertig, de problemen van presidenten Kennedy en Johnson in de ja ren zestig en Martin Luther King en het rassenvraagstuk. Deze serie van zes bijeenkom sten wordt gehouden in de maanden januari tot en met maart 1997 in de Abdij, waar het RSC is gehuisvest. Op el ke cursusavond wordt een korte lezing uitvoerig geïllus treerd met dia's, filmfrag menten of documenten uit de RSC-colleetie. De cursus wordt afgesloten met een rondleiding door de tentoon stelling over de drie Roose- velts en hun relatie met Zee land. De cursus begint op 15 janua ri 1997, voorkennis is niet vereist, maar enige kennis van het Engels is wenselijk. Het cursusgeld bedraagt voor ZVU-leden f 100,- en voor niet-leden f130,-. Het RSC is een onderzoeksinstituut voor de moderne Amerikaanse ge schiedenis. Het centrum bezit een schat aan primair bron nenmateriaal op microfilm en een bibliotheek, die voor ie dereen op afspraak toeganke lijk is. Voorts ondersteunt het insti tuut de Roosevelt Stichting, die de tweejaarlijkse uitrei king van de Franklin D. Roosevelt Four Freedoms Awards in Nederland organi seert. Informatie en opgave kan geschieden bij de Zeeuw se Volksuniversiteit, tel. 0118-634800. 24, Westkapelle, tel. 571234. VERLOSKUNDIGEN Vlissingen - Za. en zo. vrij. 9.00 tot maandag 9.00 H. Hament. tel. 471140. TANDARTSEN Do. en vr. Smallegange, Gerbran- dystraat 176, Vlissingen, tel. 465326, za. en zo. A. Schotel, Kor te Geere 27, 624169. P. van Mal- land (alleen eigen patiënten) Toba- golaan 6, Vlissingen, tel. 478290. APOTHEEK Middelburg - Vr. tot vr. L. v.d. Boogert, Vrijlandstraat 79 Vlissingen - Vr. tot vr. Paauwen- burg, Dreessstraat 2a, tel. 470717 DIERENARTSEN Za. en zo. Dierenartspraktijk Oost kapelle, Oude Domburgsestraat 33a, Oostkapelle. POLITIE Noodhulp, als elke seconde telt: 06-11Overige assistentie aanvra gen 633333. Voor alle andere aan gelegenheden zijn de bureaus in Middelburg en Vlissingen 24 uur per dag geopend. KERKDIENSTEN Rooms-katholieke kerk Der Boe- de 1e, 3e en 5e za 10,30 uur. Ter Reede di 19 uur, za 17 uur. Zoute Viever 2e en 4e za 10.30 uur.. Vlis singen Onze Lieve Vrouwe kerk 9.30 uur. Open Hof 11.30 uur. Sou burg Martinuskerk 10 uur. Middelburg Petrus en Pauluskerk 10 uur. Hoeksteen 11.30 uur. Sint Willibrord za 19 uur. Dishoek Em- mauskerk 10 uur. Domburg St Wil- librordkapel za 19 uur. Vrouwen polder OLV van den Polder uur. Zoutelande uur. Samen-Op-Wegkerk Veere 10 en 15.30 uur. Vlissingen Petruskerk 9.30 uur. Open Hof 9.30 uur. Schaapskooi 9.30 uur. Ter Reede 19 uur. Nederland Hervormde kerk Aag tekerke 10 uur. Domburg 10 en 19 uur. Gapinge 10 uur. Grijpskerke 10 en 14.30 uur. Kleverskerke 9.30 uur. Koudekerke uur. Middel burg Koorkerk 10 en 16.30 uur. Ontmoetingskerk (bond) wo 10 en 17 uur. Nieuwland uur. Ritthem Oostkapelle 10 uur. Oost-Sou burg 9.30 en 19 uur. Zoute Viever 19 uur. Serooskerke di 23 uur, wo 10 uur, zo 10 uur, di 19 uur, wo 10.30 uur. Vrouwenpolder Westkapelle 9.30 uur. Ziekenhuis Walcheren zo. ds. Glashouwer. Chr. Gereformeerde kerk Vlissingen zo 9.30 en 16.30 uur. Gereformeerde kerk Gapinge 10 uur. Grijpskerke 14.30 uur. Koude kerke zo 10 uur. Meliskerke 10 en 14.30 uur. Oost-Souburg 9.30 en 19 uur.. Serooskerke 10 uur. Vrou wenpolder uur. Gereformeerde Gemeente Vlis singen 9.30 en 16 uur.uur. Middel burg zo 9.30 en 16 uur. Gerefor meerde Kerk Vrijgemaakt Mid delburg 9.30 en 16.30 uur. Vlissin gen 9.30 en 14.30 uur. Ned. Gere formeerde Kerk Middelburg 9.30 uur. Zevendedagsadventisten Middelburg za 11 uur, Vlissingen za. 9.30 uur. Doopsgezinde Ge meente Middelburg uur. Vlissin gen 9.30 uur. Kristen Zuidmoluk- se kerk Oost-Souburg uur Kou dekerke uur. Anglicaanse kerft Vlissingen-Oost uur. Pinkster gemeente Middelburg 11.30 uur. Vlissingen e.o. 15 uur. Pinksterge meente Sjaloom Souburg 14.30 uur. Bethel Pinksterkerk Vlissin gen wo 19.30 vr 19.30 zo 11.30 uur. Christelijk Centrum Zeeland Vlissingen 10.30 uur. Nieuw Apos tolische kerk West-Souburg wo 20, 9.30 en 17 uur. Evangeliege meente Middelburg 9.30 uur Oost-Souburg 10 uur. Eglise Wal- lone 10.45 uur. Christengemeen schap, kapel van St. Maarten, Hoogelande uur.Volle Evange liegemeente Arnemuiden 10 uur. Serooskerke uur. West-Sou burg 10 uur. Middelburg Thomas kapel 10 en 14 uur (cutiel en Frangais). Filadelfia Gemeente Vlissingen wo 19 uur zo 10 uur. Vrije Evange lische Gemeente Westkapelle 9.30 uur. Rafaël Gemeenschap Eleos Olmenlaan Middelburg 9.30 uur.Leger des Heils Middelburg 10 en 19 uur, Vlissingen 10 en 19 uur.

Scheldebode | 1996 | | pagina 5