SCHELDEBODE (5 1 uftllii Vuurwerk afsteken blijft gevaarlijke bezigheid i De eerste kerstkaart was een versierd opstel Hu inentingen Gezondheids Wijzer Winnaars kerstkaartenactie Swingen met Van Dik Hout Van Boven blijft van Boven Stooktabel HET WETEN WAARD maandag 23 december 1996 Niet experimenteren FOtO 3Tarit|j lc |e|4^citeerd- Mazelen Ouders beslissen HUISARTSEN Vlissingen - Wo. J. Roebroeck en E. van Russen Groen, Singel 11 tel. 412225, do. A. v.d. Griek, Badhuis straat 46, tel. 412950. za. A. van Pelt-Termeer en F. v.d. Berg, Rose- nburglaan 1tel. 465253, zo. F. Le- gemate, Troelstraweg 411, tel. 468021, wo. R. Thiadens, Zuider- baan 23, tel 464633. Middelburg Wo.S. v.d. Haak, Rouaansekaai 47, do. J.K. Domini- cus, Dam 30, za C. AJbers, Bellink- plein 3, zo. M. de Vries, Herenstraat 18, wo. V.d. Meer. Centraal tel.nr. 639933. Spreekuren 12.30-13.00, uur en 17.30-18.00 uur. Souburg, Gezondheidscentrum Middelburg-Zuid, Amemuiden en Nieuwland -N. Kapteijn, Lek straat 6 Oost-Souburg, tel. 461630, do.J. Bergen, Kanaalstraat 89 Oost-Souburg, tel. 461500, za. C. Wattel, Amstelstraat 55 Oost-Sou burg, tel. 461630, zo. C. Wattel, Amstelstraat 55 Oost-Souburg, tel. 461630, wo. J. Visser, Wachttoren 19 Middelburg, tel 627664. Veere, Gapinge, Serooskerke, Oostkapelle en Vrouwenpolder Wo. en do. R. van Tol, Markt 12, Veere, tel. 501271za. zo. en wo. G. Rullens en M. Mol, Dorpsstraat 2 Oostkapelle, tel. 581276. Domburg, Aagtekerke, Westka pelle, Koudekerke, Meliskerke, Biggekerke en Zoutelande - Wo. en do. P. Noorlander, Middelburg sestraat 94, Koudekerke, tel. 551231za. zo. en wo. A. v.d. Male, Duinweg 59, Zoutelande, tel. 561282. Midden-Walcheren -Wo. en do. A. Stuttertieim, Sivertstraat 40, Me liskerke, tel. 561760, za. zo. en ma. B. Bouwense, Valkenisseweg 14, Biggekerke, tel. 552190 VERLOSKUNDIGEN Vlissingen - wo. en do.H. Hament, 27-12 t/m30-12 S. v.d. Kaaden, 31 en 1 H. Hament, tel. 471140. TANDARTSEN Wo. en do. R. v.d. Moer, Roosevelt- laant 48, Vlissingen, tel. 419086, za. en zo. R. Reddingius, Singel 26, Vlissingen, tel. 412644, di. en wo. A. Pauls, Doorneburg 31, Vlissingen, tel. 478811 P. van Malland (alleen eigen patiënten) Tobagolaan 6, Vlis singen, tel. 478290. APOTHEEK Middelburg - Vr. tot vr. 27-12 Hummelen, Markt 69, vr. 27-12 tot vr. 3-1 Stromenwijk 't Zand, Maas straat 58. Vlissingen - Vr. tot vr. Van de San- de, Badhuisstraat 30, tel. 412066. DIERENARTSEN Wo. en do. A. Diender, Dr. Staver- manstraat 57, Vlissingen, tel. 410910 za. en zo. A. Ruys, Stads- schuur 1, Middelburg, tel. 613118, wo. A Hoogveld en R. Meesters, Korte Noordstraat 61Middelburg, tel. 637077. Dierenartspraktijk Oostkapelle, Oude Domburg- sestraat 33a, Oostkapelle. POLITIE Noodhulp, als elke seconde telt: 06-11Overige assistentie aanvra gen 633333. Voor alle andere aan gelegenheden zijn de bureaus in Middelburg en Vlissingen 24 uur per dag geopend. KERKDIENSTEN Rooms-katholieke kerk Der Boe- de 1 e, 3e en 5e zaterdag 10.30 uur. Ter Reede di. 19 uur, za 17 uur. Zoute Viever 2e en 4e zaterdag. Vlissingen Onze Lieve Vrouwe kerk di. 23 uur, wo. 9.30 uur, za 19 uur, zo 9.30 uur, di. 19 uur. Open Hof di 21.30 uur.wo 11.15 uur. zo 11.30 uur. Souburg Martinuskerk di 19 en 23 uur, wo 10 uur, zo 10 uur, di 19 uur. Zoute Viever 1e en 3e za 9 uur. Middelburg Petrus en Pauluskerk wo 15 uur. do 11.30 uur, zo 10 uur, di. 19 uur. Hoeksteen wo 11.30 uur, zo 11.30 uur. Sint Willibrord wo 10 uur, za 19 uur. Dishoek Emmaus- kerk zo. 10 uur. Domburg St Willi- brordkapel za 19 uur. Vrouwenpol der OLV van den Polder zo uur. Zoutelande zo uur. Samen-Op-Wegkerk Veere wo 10 uur, zo 10 uur, di 19 uur. Vlissingen St. Jacobskerk di 22.30 uur Petrus- kerk wo en zo 9.30 uur, di 19.30 uur. Open Hof di 19.30 uur, wo en zo 9.30 uur, di 19.30 uur. Schaaps kooi wo 9.30 uur, zo 9.30 uur, di 19 uur. Ter Reede di 24 en di 3119 uur. Nederland Hervormde kerk Aag tekerke di 23 uur, wo 10 uur, zo 10 uur, di 19 uur. Domburg di 20 uur, wo 10 uur, zo 10 en 19 uur, di 19 uur. Gapinge di 31-12 uur. Grijps- kerke di 24 uur, zo 10 en 14.30 uur, di 19 uur. Kleverskerke wo 9.30 uur, zo 9.30 uur, di 19.30 uur. Koudeker ke di 22.30 uur, wo 9 en 10.30 uur, di 19 uur. Middelburg Koorkerk 10 en 16.30 uur. Ontmoetingskerk (bond) wo 10 en 17 uur. Nieuwland wo 11 uur, zo 11 uur, di 18.30 uur. Ritthem di 22 uur, wo 9.30 uur, zo 11 uur, di 19 uur. Oostkapelle 10 uur. Oost-Souburg di 9.30 uur, wo 9.30 uur, zo 9.30 en 19 uur, di 19 uur. Zoute Viever 19 uur. Seroos kerke di 23 uur, wo 10 uur, zo 10 uur, di 19 uur, wo 10.30 uur. Vrou wenpolder di 22 uur, 31-12 avond dienst. Westkapelle wo 10 en 19 uur, zo 9.30 uur, di 19 uur. Ziekenhuis Walcheren wo ds. N. Boomer en pastor C. van Rosma len, zo pastor C. van Rosmalen Chr. Gereformeerde kerk Vlissin gen zo 9.30 en 16.30 uur. Gereformeerde kerk Gapinge 10 uur. Grijpskerke 14.30 uur. Koude kerke zo 10 uur. Meliskerke 10 en 14.30 uur. Oost-Souburg di 23 uur, wo 9.30 uur, zo 9.30 uur, di 9.30uur. Serooskerke 10 uur. Vrouwenpol der uur. Gereformeerde Gemeente Vlis singen wo 9.30 en 16 uur, do 9.30 uur, zo 9.30 en 16 uur, di 19.30 uur. Gereformeerde Kerk Vrijge maakt Middelburg wo en zo 9.30 en 16.30 uur, di 19.30 uur. Vlissin gen wo en zo 9.30 en 14.30 uur, di 19.30 uur. Ned. Gereformeerde Kerk Middelburg 9.30 uur. Zeven dedagsadventisten Middelburg za 11 uur, Vlissingen za. 9.30 uur. Doopsgezinde Gemeente Middel burg uur. Vlissingen di 19.30 uur. Kristen Zuidmolukse kerk Oost-Souburg uur Koudekerke uur. Anglicaanse kerk Viissin- gen-Oost di 23.30 uur, wo 10.30 uur. Pinkstergemeente Middel burg 11.30 uur. Vlissingen e.o. 15 uur. Pinkstergemeente Sjaloom Souburg 14.30 uur. Bethel Pink sterkerk Vlissingen wo 19.30 vr 19.30 zo 11.30 uur. Christelijk Centrum Zeeland Vlissingen 10.30 uur. Nieuw Apostolische kerk West-Souburg wo 20, 9.30 en 17 uur. Evangeliegemeente Middel burg 9.30 uur Oost-Souburg 10 uur. Eglise Wallone 10.45 uur. Christengemeenschap, kapel van St. Maarten, Hoogelande uur.Volle Evangeliegemeente Ar- nemuiden do. 20 uur zo 10 uur. Serooskerke do. 19 uur. West-Sou burg zo 10 uur. Middelburg Tho maskapel wo 20 uur zo 10 en 14 uur (cutiel en Franpais). Filadelfia Gemeente Vlissingen wo 19 uur zo 10 uur. Vrije Evangeli sche Gemeente Westkapelle 9.30 uur. Rafaël Geemeenschap Eleos Olmenlaan Middelburg 9.30 uur.Leger des Heils Middelburg 10 en 19 uur, Vlissingen 10 en 19 uur. VLISSINGEN Mooie, ontroerende, grappige en leuke kerstkaarten kwamen er binnen bij de Bruna Boekhandels in Middelburg en Vlissingen, in grote aantallen. Het begon pas te lopen na Sinterklaas, maar toen was het ook werkelijk over weldigend. Uiteindelijk waren het er meer dan honderd vijf tig, in allerlei soorten en maten. De lezers van de Scheldebode ble ken wel heel creatief! De jury, die bestond uit de Middelburgse kalligrafe mevrouw van de Vijver, Anouk Geijsen van Boekhandel Geijsen, Freek Verdoes van Loek's Boekhandel en Andrien Smeels, redacteur van de Scheldebode. De jury was unaniem in haar beslissing aan wie de eerste prijs toekwam: de kaart van Marianne Zuid- dam uit Koudekerke was origineel en mooi en had door het ge bruik van schelpjes een 'Zeeuws' stempel. De prijs die me vrouw Zuiddam in ontvangst mocht nemen, was een driedeli ge Van Dale. De tweede prijs was voor Wendy Theune uit Vlis singen, die een stemmig kerstplaatje in reliëf had gemaakt. Zij kreeg uit handen van Bruna's boekhandelaar Freek Verdoes een luxe uitgevoerde bureauset. Mevrouw Y. Borg uit Vlissin gen, tenslotte, kreeg voor haar kerstkaart, een compositie met kerstklokjes gevouwen van theezakjes, een mooie pennenset. ZEELAND - Nog even en het is weer zover. We luiden het oude jaar uit en beginnen aan een nieuw jaar. Traditiegetrouw gaat dit gepaard met het nodige knal- en ander vuurwerk. Vuurwerk kan mooi zijn maar veroorzaakt ook veel overlast en trieste ongevallen waarbij mensen om het leven kwamen of voor hun leven werden ver minkt. Traumatische gebeurte nissen, die niet hadden hoeven te gebeuren als men zich aan de veiligheidsvoorschriftenhad gehouden. Vuurwerk blijft al tijd gevaarlijk, zekerals je er mee gaat rotzooien. Sommigen beginnen al half december of nog eerder met het afsteken van vuurwerk. Omdat het dan nog niet in Nederland te koop is hebben ze dus oud vuurwerk van vorig jaar, of illegaal ge kocht vuurwerk. Beide soorten vuurwerk zijn erg onbetrouw baar en verboden. Afgezien van het feit dat met dit soort vuurwerk nogalwat ongeluk ken gebeuren kun je er ook voor worden bekeurd. De hoogte van de boetes liegen er niet om, van 50 tot 250 gulden. Wil je toch vuurwerk afsteken dan volgen hier een aantal tips.Lees goed de gebruiksaan wijzing. Als het geen Neder landse gebruiksaanwijzing is dan is er sprake van ille gaal,dus verboden en gevaar lijk, vuurwerk. Zet je spullen vast klaar.Steek vuurwerk nooit aan met een vlam,maar met een gloeiend voorwerp. Steek weigeraars nooit op nieuw aan en ga ook niet kij ken of ie het misschien nog doet.Houd geen vuurwerk in je jas of broekzak,maar doe het in een gesloten tas (dus geen open doos). Zet de tas veilig weg.Gooi knallers voor je uit zodat je ziet waar het vuur werk terecht komt.Kijk,voor je het afsteekt, waar het terecht komt of kan komen.Gooi nooit met vuurwerk naar mensen of dieren of naar plaatsen waar brand kan ontstaan.Gooi je vuuwerk zoveel mogelijk op één plaats, bij voorbeeld mid den op straat zodat andere mensen kunnen zien waar vuurwerk wordt afgesto ken.Bundel nooit vuurwerk. Experimenteer niet met vuur werk.Een ongeluk is altijd on verwacht.Stop vuurwerk niet in potjes of blikjes.De scherven vliegen zeer ver en geven ge vaarlijke snijwonden.Steek vuurpijlen af vanuit een inge graven of met zand verzwaarde fles.Kleed je met kleren die niet makkelijk branden, (spij kerbroek en kantoenen jas). Bij harde wind geen vuurpijlen af steken. De wind kan de koexs erg veranderen. Loop altijd 5 flinke passen bij alle vuurwerk vandaan.Gooi geen vuurwerk in open vuur. Je kan namelijk niet zien welke kant vuurkogels,pijlen of ben gaals vuur op zullen gaan.Res ten vuurwerk kun je onschade lijk maken met water. Eerst je vuuwerk breken zodat een dag later geen kleine kin deren er mee gaan spelen.Be waar geen vuurwerk tot vol gend jaar. door Lia Hamel 'Een vrolijke, zalige of gezellige Kerst en de beste wensen voor het nieuwe jaar.' De post moet in de maand december overuren maken om de massaal verstuurde kerstkaarten weer op tijd te bezorgen. De kerstwensen zijn in een traditoneel onderdeel van de viering van Kerstsmis geworden. Weinigen weten hoe de kerst kaart is ontstaan. In de loop van de achttiende eeuw ont stond in Engeland op scholen het gebruik om 'Cristmas Pie ces' te schrijven. Het was een uitgebreid verslag aan het eind van het jaar dat de kinderen aan hun ouders gaven om hun vorderingen op school te laten zien. Deze 'pieces' werden door de kinderen prachtig ver sierd met tekeningen die veelal betrekking hadden op de fees ten aan het eind van het jaar. Dit begruik was voor de eerste directeur van het Victoria Albertmuseum, Henry Cole, aanleiding om in 1843 de eer ste echte kerstkaart te laten maken. Deze werd ontworpen door een vriend van de directeur, John Clacott Horseley, een lid van de Royal Academy. Ze lieten de kaart in 1846 drukken en verkochten maar liefst dui zend kaarten van een shilling per stuk. De met de hand gekleurdé en gedrukte kaart beeldde een ge zin af dat rond de tafel rode wijn zat te drinken en was langs de randen voorzien van allerlei allegorische taferelen In een door wijnranken en klimop omkranst kadertje stond de boodschap A merry Christmas and a Happy New Year to you'. M De eerste kerstkaarten waren vaak zeer kostbaar, versierd met reliëfs, uitvouwstukjes en uitgesneden vormen. De kaar ten konden worden weggezet en waren soms tweezijdig zo dat ze konden worden opge hangen. In het Victoriaanse tijdperk waren vrijwel alle kerstkaarten met bloemen ver sierd. Vooral vergeet-mij-niet- jes en rozen waren geliefd. Men benutte de symboliek van bloemen om de kerstbood schap goed te benadrukken. Veel kaarten waren van bin nen niet bedrukt en ook enkel zij dige kaarten waren heel po pulair. Latere kaarten tonen taferelen van een typisch Victoriaanse kerst: kinderen die rond de boom dansen, groen verzame len en spelletjes spelen; gezin nen die verrukt opkijken als de kerstpudding wordt binnenge dragen, schaatsplezier op vij vers en sneeuwballen gooien. Vanwege de strenge winters was een witte kerst heel ge woon in die tijd. Kinderen gaven vroeger kerst kaarten aan hun ouders en zelfs de hond stuurde een kaart naar zijn baasje. In deze tijd betaalde de ont vanger van de post de verzend kosten. Het versturen van de kostbare kaart en de hoge por tokosten was daarom aanvan kelijk alleen een gebruik voor de welgestelden. Maar de in troductie van de goedkope postbezorging en de uitvinding van goedkopere kleurendruk zorgden ervoor dat de kerst kaart betaalbaar werd en al snel een kersttraditie werd. Met de productie van kerst kaarten zijn nomenteel miljoe nen gemoeid. De keuze wordt in de winkels steeds groter. Ook liefdadige instellingen als Unicef hebben een grote keuze op het gebied van kerstkaarten en kerstcadeautjes. In opkomst zijn de zeer per soonlijk getinte kerstkaarten gemaakt van een winterse fa miliefoto. Minimum afname meestal twintig stuks, ver krijgbaar met kader en enve loppen. Men heeft de keuze uit verschillende tekstmogelijkhe den. Waren deze foto-kerst kaarten aanvankelijk nogal prijzig, momenteel is er door de grote concurrentie voor weinig geld op deze manier een leuke persoonlijke kaart te verzenden. Omdat steeds meer mensen over veel vrije tijd beschikken is het ook leuk om zelf kerst kaarten te maken. Geborduur de kerstkaarten vragen veel tijd maar men kan ook kaar ten met behulp van een sja bloon maken, met knipwerk of een leuke tekening. Met be hulp van een fotokopieerappa raat is deze laatste mogelijk heid de meest eenvoudige. Voor degenen die altijd te laat zijn met het verzenden van de kerstkaarten bestaat tegen woordig ook de mogelijkheid tot het verzenden van een fax. Velen hebben zo'n apparaat thuis staan en de fax bezorgt ook op kerstmorgen De oude Kerstkaarten die dit verhaal illustreren zijn afkom stig uit de collectie van me vrouw Lily Schultink uit Breda. VLISSINGEN - Iedereen die na de rollade en vóór de oliebol len wat kilo's wil wegswingen bij een ongepolijst sfeervol pop concert kan tussen Kerst en Nieuwjaar terecht in het Vlis- singse Arsenaaltheater. Daar heeft Uit in Vlissingen namelijk een optreden op het programma staan van de populaire Neder landse band Van Dik Hout. Sinds de eerste succesgeluiden uit 1994 is het razendsnel ge- gaan met deze popgroep. Hun debuutalbum heeft uiteinde lijk meer dan 60 weken in de albumlijst gestaan. Daarop hits als 'Stil in mij' en 'Alles of niets'. Inmiddels is er een tweede c.d.: 'Vier Weken'. Daarop wordt weer stevig ge rockt, maar er zijn ook intie me melodieuze nummers te horen. Uitsluitend in het Ne derlands. Want dat is samen met de ingenieuze gitaarpar tijen hét handelsmerk van de groep. Een hechte groep overi gens, al jaren in dezelfde sa menstelling. Live-optredens zitten dan ook als gegoten en klinken zelfs nog beter dan de c.d.'s. Omdat je bij Van Dik Hout na tuurlijk niet stil kunt zitten, zullen voor dit concert (met als support act The Bartales) uitsluitend staanplaatsen ver kocht worden. Vrijdag 27 december, Arse naaltheater Vlissingen, 20.15 Kaarten kosten 17,50 en zijn in voorverkoop bij de VVV/ANWB, Nieuwendijk 15, Vlissingen, tel 0118-419275. De winnaressen van de kerstkaartenactie van de Bruan Boekhandels in Middelbxirg en Vlissingen vlnr. Marianne Zuiddam, Wendy Theune en Y. Borg. foto piet davidse rid "l (schappelijke Zeeland Deze rubriek is een uitgave van de Gezondheids- dienst wijzer, het informatiecentrum over gezondheid en pre ventie van de GGD Zeeland Westwal 37 te Goes, telefoon 0113-249434 Open op werkdagen van 08.30-17.00 uur Vrije toegang Veel ouders die met hun baby voor de eerste inentingen naar het consultatiebureau komen, zien hier tegenop. Een prik krijgen vindt immers niemand leuk. Dank zij inentingen kunnen kinderen echter zoveel afweer opbouwen dat ze een aantal ernstige ziektes niet zul len krijgen. Alle kinderen hebben tot hun dertiende verjaardag recht op gratis inentingen volgens het Rijksvaccinatieprogramma. In dit programma is precies vastgelegd welke inentingen aan kinde ren gegeven worden en op welke leeftijd. Op de leeftijd van 3, 4, 5 en 11 maanden oud krijgt het kind steeds twee prikken tegelijkde DKTP-prik en de Hib-prik. DKTP is de af korting van difterie, kinkhoest, tetanus en polio. Dit zijn ziektes, die zeer ernstig kunnen verlopen en blijvende schade kunnen veroorza ken, bijvoorbeeld (kinderverlamming bij poüo. Hib is de afkorting van Haemophilus influenza type b, de naam van een bacterie die bij jonge kinderen tot 5 jaar onder meer hersenvliesontsteking kan ver oorzaken. Deze inentingen worden begonnen bij 3 maanden, omdat de hoeveelheid afweerstoffen, die het kind van de moeder heeft mee gekregen dan is afgenomen en geen voldoende bescher ming meer biedt. Vervolgens moeten de inentingen herhaald worden, omdat het afweersysteem van de baby nog niet goed ontwikkeld is. Opbouw van voldoende afweer kost tijd. Als de baby een peuter van 14 maanden is geworden, wordt eenmalig een BMR-prik gegeven tegen bof, mazelen en rode hond. Deze inen ting kan later gegeven worden, omdat de afweerstoffen van de moe der tegen deze ziekte langer in het kind aanwezig blijven. Na één BMR-prik bouwen de meeste kinderen voldoende afweer op, die lang blijft bestaan. Als een kind bijna 4 jaar wordt en voor de laatste keer op het consultatiebureau komt, krijgt het een herhalingsprik, de DTP-prik. Tenslotte krijgen alle kinderen in het jaar dat ze 9 jaar worden de laatste twee herhalingsprikken, namelijk een DTP-prik en een BMR-prik. Meestal worden hiervoor een groot aantal kinderen tegelijk in het wijkgebouw opgeroepen. De herhalingsprikken zorgen ervoor dat het afweersysteem paraat blijft en het lichaam bij contact met de genoemde ziektes snel voor voldoende afweerstoffen zorgt. Ouders worden door de Provinciale Entadministratie uit Goes opge roepen voor de inentingen van hun kind. Via de burgerlijke stand blijft deze organisatie op de hoogte van naam, adres en geboorteda tum van alle kinderen die in Zeeland wonen. Als een kind vanuit het buitenland in Zeeland komt wonen, worden de buitenlandse inen- tingsgegevens opgevraagd bij de ouders. Inpassing vindt dan plaats in het Nederlandse inentingsprogramma, waardoor een kind soms op afwijkende leeftijden nog één of meer prikken krijgt. Ook hiervoor kan het in een wijkgebouw terecht. De (consultatiebureau)artsen en wijkverpleegkundigen willen met behulp van inentingen een bijdra ge leveren aan de gezondheid van deze kinderen. De ouders blijven echter verantwoordelijk voor de beslissing om hun kind op deze wij ze te beschermen tegen een aantal ernstige ziektes. Als u over dit onderwerp meer wilt weten, kunt u contact opnemen met de Thuiszorginstelling in uw regio. Mw. M.A.T. van der Valk, stafarts Jeugdgezondheidszorg Stichting Thuiszorg Zeeuws-Vlaan deren Mocht u vragen hebben naar aanleiding van een artikel, dan kimt u daarover contact opnemen. Over veel onderwerpen kunt u ook meer te weten komen in de Gezondheidswijzer, het informatiecentrum van de GGD Zeeland in de bibliotheek aan de Lange Zelke in Vlissingen tijdens de openingsuren van de bibliotheek. Juwelier Van Boven een Mar jon en Marco Dïrksen, tverken harmonieus samen onder één dak. foto harry de lange VLISSINGEN „Het is niet zo dat Van Boven Juweliers over gegaan zou zijn in Dirksen Van Boven", legt juwelier Van Boven van de bekende juwelierszaak aan de Badhuisstraat 2-4 uit naar aanleiding van een artikel in de krant van vorige week. „Het gaat er in feite om, dat een onderdeel van de zaak verzelfstandigd is. namelijk de afdeling klokken, zilver, modehorloges en klein goud. Dit onderdeel gaat zelfstandig door onder de naam Dirksen van Boven onder leiding van Marion en Marco Dirksen." De reden voor de verandering is dat Van Boven Juweliers zich beter kan concentreren op de goud-, briljant- en horlogever koop. In de oude verstiging aan de Badhuisstraat huizen beide zaken harmonieus onder één dak. In het voorjaar van 1997 is de zaak aan de Walstaat uitgebreid en verhuist Van Boven ge heel naar de Walstraat. Dirksen van Boven krijgt daar, op een andere plek in de Walstraat, ook een nieuwe lokatie. „We ho pen dat eventuele misverstanden hiermee uit de wereld zijn", zeggen Juwelier Van Boven en Marjon en Marco Dirksen. „En van de gelegenheid maken we graag gebruik om al onze klan ten fijne kerstdagen en een voorspoedig 1997 toe te wensen." Vlissingen - Deze week ver- - van 2 januari. De stooktabel schijnt er geen stooktabel in de van week 1 van het nieuwe jaar Scheldebode. De tabellen voor staat in de scheldebode van 8 week 51 en 52 staan in de editie januari

Scheldebode | 1996 | | pagina 5