SCHELDEBODE Statenpraat Lungo Mare sponsort Squashzzy POLITIE-RAPPORT Open dag HZ Modeshow St. Maarten Kampioen Rookworst Appels en peren vergelijken Uitslag fotopuzzelwedstrijd STATENPRAAT INHET KORT Succesvolle methode Martin Gaus ook in Vlissingen Sint Nicolaas komt naar Vlissingen Van tabakswinkel naar gemakswinkel 'Het publiek wil écht aparte dingen' Het CDA op Walcheren, sterker terug uit het H ET W E T E N W A A R woensdag 20 november 1996 Door Alex Dij kwel /4pl Bent U geïnteresseerd in beslissingen die in onze gemeenten worden genomen en hoe men hiertoe komt Wilt U ook meedenken over de invulling hiervan Sluit U dan nu aan bij de partij die voor de Zeeuwen en Zeeland staatUw steun en ideeën zijn zeer welkom Geïnteresseerd Stuur Uw naam en adres in een ongefrankeerde envelop naar CDA-Walcheren, Antwoordnummer 2, 4380 WB Vlissingen Eens per jaar in november houden de staten hun begro tingsvergadering.In deze vergadering worden de hoofdlij nen uitgezet voor het komende jaar. In een begrotings ver gadering wordt beslist waar er iets bij kan,of waar er iets af moet, of misschien moeten wij wel besluiten helemaal te stoppen met het geven van subsidie aan een bepaalde sec tor of moeten wij besluiten een werksoort in de komende jaren te gaan betalen die voor ons nieuw is. Dit maakt deze vergadering tot de moeilijkste van het hele jaar, want ook een provincie kan een gulden maar één keer uitgeven. De statenleden moeten dus zaken tegen elkaar afwegen en doen daarbij niet anders dan appels en peren vergelijken. De één wil bijvoorbeeld een miljoen meer voor de wegen en een ander wil een miljoen meer voor natuur en landschap. Over appels en peren gesproken.Los van ieders politieke voorkeur is het dan ook noodzakelijk dat een statenlid zich steeds zo goed mogelijk op de hoogte stelt om zo verant woord mogelijk zijn beslissingen te kunnen nemen.Laat ik een voorbeeld geven:De provincie heeft miljoenen moeten bezuinigen en komt zwaar tekort op het terrein van de jeugdhulpverlening en wil meer doen op het gebied van verbeteren van wegen. Maar toch moet er ook geld zijn voor zaken als bijvoorbeeld cultuur.Zo beslissen de staten dit jaar over verhoging van de uitgaven voor archeologie. Dat lijkt haaks op elkaar te staan maar toch, dit soort afwegin gen moeten wel gemaakt worden.De provincie besteed bijna F 100.000, aan de stichting geschiedbeoefening Zee- land.Is dat nu goed besteed geld of niet. Die vraag zal elk statenlidzich moeten stellen. Ik zelf kan daar positief over zijn en ik heb die overtuiging, omdat ik mij daarvan op de hoogte heb gesteld.Donderdag 24 oktober werd het le exemplaar van een geschiedkundige serie over Zeeland aangeboden aan de commissaris van de koningin in de Nieuwe kerk in Middelburg.In die kerk zaten ruim 500 mensen. 500 mensen die de moeite hadden genomen om naar Middelburg te komen. Een groep mensen voor wie "geschiedenis" een wezenlijk onderdeel van hun leven is.Nu ging het hier om een boek dat er goed uitziet, lekker leest en barstensvol plaatjes staat. De provincie hoeft daar geen geld bij te leggen zo'n boek verkoopt zichzelf wel.Maar als ik daar als statenlid rondloopt dan beïnvloed dat toch mijn mening.Uit zo een bijeenkomst kun je leren dat de inwoners van Zeeland ook aan niet materiële zaken waarde hechten.Vandaar dat je ook in tijden dat het in fi nanciële zin wat minder gaat toch aandacht moet blijven houden voor zaken als cultuur historisch onderzoek en ar cheologie en architectuur.Het vaststellen van wat nu pre cies het evenwicht moet zijn zal nooit voor iedereen het zelfde zijn.D66 denkt anders dan de S.G.P. en het even wicht tussen natuur en landschap en stimulering van de economie wordt anders beleefd door de V.V.D. dan door Groen links.Deze politieke tegenstellingen, waarbij ieder een er van overtuigd is dat zijn of haar zienswijze de beste is voor de inwoners van Zeeland maakt het proces zo boei end.Het gevolg is dan ook dat de einduitkomst van de be slissingen ergens tussenin ligt. En misschien is dat dan ook wel het best te bereiken evenwicht. OOSTKAPELLE Op 6 november vond u een fotopuzzel in de krant, waarin de Partij van de Arbeid de inwoners van de nieuwe plattelandgemeente op Walcheren uitnodigde hun kennis van de nieuw te vormen gemeente te toetsen. Bij de eerste foto van sporthal 'De Couburg' was het ant woord gegeven. Foto 2 was de Botterbar in Zoutelande, foto 3 de Walcherse boerin in Biggekerke, foto 4 het Zuiderhoofd in Westkapelle, foto 5 het Biologisch Museum in Oostkapelle, fo to 6 de bibliotheek in Domburg, foto 7 Villa Welgelegen in Serooskerke, foto 8 de opgraving van het klooster in Vrouwen polder, foto 9 de entree van het stadhuis van Veere, foto 10 de speeltuin in Aagtekerke, foto 11 het Gemeenschapshuis in in Meliskerke en op foto 12 stond de Kerkring in Grijpskerke af gebeeld. Na loting zijn de volgende prijswinnaars uit de bus geko men: 1. S. Bosselaar uit Aagtekerke, 2. C. Zwemer ui Gapinge, 3. J. Hoogerwerf ui Biggekerke, 4. H. Spruijt ui Meliskerke, 5. T. Eijkelenboom ui Grijpskerke, 6. W. Stift ui Middelburg, 7. J. Zwemer uit Gapinge, 8. A. Boogaard ui Grijpskerke, 9. C. Shift ui Middelburg en 10. A. Ludikhuize uit Oostkapelle. j IllSSIRGEJ VLISSINGEN - 'Je hond ge hoorzaam in tien lessen', dat lijkt alleen maar weggelegd voor de autoriteit op het gebied van honden opvoeden, Martin Gaus. Maar deze specialist leidt al jaren instructeurs op die in den lande zijn succesvolle me thode toepassen. In Vlissingen kreeg hondeninstructeur Jea- nette van der Meer exclusief voor Zeeland een licentie van Gaus om een Martin Gaus Hon denschool te openen. Voordat Jeanette van der Meer zich aansloot bij de organisatie van Gaus trainde zij al honden en was gespecialiseerd in gol den retrievers. In die tijd volgde zij een intensieve opleiding bin nen het moederbedrijf van Gaus in Lelystad. Daar vielen haar kwaliteiten als instructeur op en werd Jeanette door Mar tin Gaus gevraagd een honden school te beginnen die zij nu sa men met haar man Ron runt. „Eigenlijk is het uniek," zegt Ron, want menig hondentrainer in Zeeland heeft bij Gaus aan geklopt om een licentie te krij gen, maar allemaal werden ze te licht bevonden." Omdat Jeanet te al enige tijd een trainings- school voor honden had onder de naam 'Westhound', mocht ze deze naam achter het kwaliteit slabel Martin Gaus Honden school Walcheren zetten. Jea nette: „De kracht van de cursus 'Uw hond gehoorzaam in 10 les sen' die wij geven, zit in de indi viduele benadering van de hond. Wij delen de eigenschap pen van de honden niet in ras sen in. Iedere hond heeft net als de mens een eigen karakter. Daarom begint iedere cursus met een gedragstest en vandaar uit wordt de cursus opge bouwd." Die cursus duurt drie VLISSINGEN - Het is weer zover! Sint Nicolaas is vanuit het verre Spanje naar Neder land gekomen om de lieve kin deren te verrassen. En omdat er ook in Vlissingen en omstreken heel veel leuke en aardige kin deren wonen, komt de Goedhei ligman speciaal voor hen naar Vlissingen. Op zaterdag 23 no vember meert zijn stoomboot 'Spanje' om 13.15 uur af in de Koopmanshaven. In zijn gevolg reizen maar liefst 80 Pieten mee. Burgemeester J.C.Th, van der Doef verwelkomt Sinterklaas op een podium op het De Ruy- terplein. Dat wil zeggen, als al zijn Pieten er ook zijn. En dat is altijd afwachten, want niet alle Pieten zijn even gehoorzaam. Dus dat wordt eerst tellen: zijn alle hoofpieten, looppieten, paardenpieten, springpieten en muziekpieten er wel? Of...ko men er nog wat Pieten uit on verwachte hoek? Natuurlijk maakt Sinter klaas nog een tocht door de bin nenstad. De stoet zet zich om 14.00 uur in de beweging. Vanaf de Nieuwendijk gaat het via het Bellamypark, Spuistraat, Coos- je Buskenstraat, Aagje Deken straat, Scheldestraat, Paul Krugerstraat, Badhuisstraat, Coosje Buskenstraat, Spui straat, Lange Zelke en de Oude Markt. Sint Nicolaas en zijn Hoofdpiet natuurlijk aan het begin van de stoet hoog te paard, gevolgd door de Paardenpieten vën ma nege 'De Eendracht', de paar dentram en drum- en bugle- corps 'Blue Spirit'. Ook de 'Dikkuh Nekkuh Bent' blaast een partijtje mee. Verder rijden er in de stoet wagens van de Stichting Vlissings Aktivitei- tenfonds, de Vereniging Win kelcentrum Vlissingen, Auto schade van der Berg, Garage Joh. Murre en Maritiem Attrac tiecentrum Het Arsenaal. Vanaf 14.45 uur is er een at tractie voor de kinderen op een podium in de Lange Zelke bij de bibliotheek. De Zwartepie- tenband treedt er ook op, ter wijl alle andere Pieten in het winkelhart van de stad rondlo pen en met gulle hand strooien. Om 15.15 uur wordt het wel héél spannend. Dan reikt Sint Nicolaas op het podium in de Lange Zelke de prijzen uit aan de winnaars van de kleurwed- strijd. En er zijn prachtige prij zen te verdelen. Trouwens, ook de Pieten die rondgaan in het winkelcentrum strooien niet al leen, maar delen ook nog eens volop cadeautjes en waarde bonnen uit. Dat kan betekenen, dat u binnenkort, wanneer u met vier personen geniet van een gezellig dagje in ponypark Slagharen, nog eens terug kunt denken aan die gedenkwaardi ge middag op 23 november, toen de Sint in Vlissingen arri veerde...! en een halve week waar een goed inzicht en begrip van de hond wordt gegeven en de hond leert zijn aandacht volledig op de baas te richten waardoor er een prima relatie tussen beide onstaat. Daardoor wordt pro bleemgedrag voorkomen of op gelost. Jeanette: „De meest voorkomende pro blemen zijn het trekken aan de lijn en uitvallen naar de postbo de. Soms kom ik ook bij mensen thuis wanneer er problemen zijn want de hond is dan in zijn eigen omgeving en reageert dus anders. Vaak zijn er dan rang ordeproblemen, de hond is de baas. Als instructeur moet je daar niet naar toe met het idee 'dat zal ik wel eventjes oplos sen', want zo werkt het niet. Mensen moeten juist zelf in- 1 Hondeninstructeur Jeanette van der Meer en haar godlen retrie- FOTO HARRY DE LANGE hond en dan kun je het pro bleem ook veel beter oplossen." De cursus wordt afgesloten met vers zicht krijgen in het gedrag van de hond: 'Waarom doet-ie zo?' Mensen leren dus over hun een eindtest onder toezicht van Martin Gaus of één van zijn in structeurs uit Lelystad. Aan de deelnemers wordt een certifi caat uitgereikt. Nu de honden school van Jeanette deel uit maakt van de Martin Gaus hon denscholen wordt de kwaliteit scherp op peil gehouden. Iedere maand volgt zij een hele dag scholing om kennis en inzicht in het gedrag van honden te ver diepen en up to date te houden. Er wordt getraind op het ter rein van Skandia Resto. Daar naast worden hier ook de theo rielessen in een instructielokaal in het Skandiagebouw gegeven. Wat dat betreft verdient de ei genaar volgens Ron een pluim: „We hebben een ontzettende goede respons van de familie Hardenberg. Er wordt met ons meegedacht. Dat is een belang rijke steun in de rug voor begin nende ondernemers. Ze hebben zelfs een vlag voor de honden school laten ontwerpen die op het Skandiaterrein wappert." Medewerkster Nathalie Bergmans van De Gulle Gever. FOTO HARRY DE LANGE Sint Nicolaas en zijn Hoofdpiet. FOTO ACRCHIEF DE SCHELDEBODE VLISINGEN - De reorgani satie heeft voor het publiek wat ongemak opgeleverd, maar de Gulle Gever aan de Marktstraat 2 (het straatje tussen de Hema en de Oude Markt) is er klaar voor. Vorige week werd de zaak stilletjes heropend en Vlissin gen heeft er in één keer een 'de- sign'shop bij. De opstelling in de zaak is volledig veranderd en het assortiment is drastisch aangepast. Aan dat toch wel nieuwe assor timent is anderhalf jaar aan on derzoek en uitproberen vooraf gegaan. „We zijn anderhalf jaar geleden begonnen met een zaak vol leuke en aparte hebbedin gen", zegt Harry van Hal, de ei genaar van de zaak. „We heb ben eens alles op een rijtje gezet en kwamen tot de ontdekking dat het publiek eigenlijk meer behoefte heeft aan echt aparte dingen. Je kunt het al dan niet design noemen, maar het gaat in ieder geval om zaken die het huis moeten verfraaien. Spulle tjes om de inrichting een ander beeld te geven. Vandaar dat we allerlei beurzen zijn afgelopen, onze neus hebben laten zien in het buitenland en contacten hebben gezocht met kunste naars. Zij maken en wij verko pen dan exclusieve kunstobjec ten tegen een betaalbare prijs." Het assortiment, of beter is dan te spreken over de collectie die de Gulle Gever voert, zijn de werken van de Utrechtse kun stenaar Willem Kerkhof, die faam kreeg vanwege zijn relëf- schilderijen en sculpturen van ADVERTENTIE Geet Kunen uit Belfeld. De beelden en sculpturen die Ku nen crereert zijn met de hand geboetseerd, gebakken en afge- wekt met bronsfinish. Daarnaast is eer een uitge breide collectie van 'Stone Art', ofwel het drieman/vrouwschap Hay Mansfelders, Jannelies Raaijmakers en Ed Nijssen. Kunstzinnige creaties die voor een select publiek toegankelijk worden gemaakt. Verder heeft de Gulle gever een aparte hoek ingericht voor het inlijsten en het vervaardigen van passse- partouts. Het ongetwijfeld grootste assortiment kaarten blijft gehandhaafd en de afde ling bijouterieën is gesplitst in twee afdelingen: de hoek met de zelfbediening en de hoek waar toch wel enig advies bij nodig is. En natuurlijk ontbreken ook de diverse leuke hebbedingen nog steeds niet. De Sint en de Kerstman hebben al laten we ten de komende dagen hun in kopen bij de Gulle Gever te gaan doen. VLISSINGEN - De Hoge school Zeeland houdt op zater dag 23 november een open dag. Er wordt ook voorlichting gege ven over de verschillende stu dierichtingen. Aan de Edisonweg 4 zijn dat onder andere de opleidingen voor verpleegkundige HBO-V, Commerciële economie, Elek trotechniek en Werktuigbouw kunde. Informatie over Ener gietechnologie, Logistiek en Technische Vervoerskunde en Maritiem officier wordt gege ven aan de Boulevarde Bankert 156. Verder wordt er op de HZ ook voorlichting over de Post HBO Masteropleidingen ge geven. De open dag duurt van 10.30 - 15.00uur. De voorlich tingsrondes worden tussen 11 en 13 uur gehouden. MIDDELBURG - Het is don derdag 21 november precies 10 jaar geleden dat Els en Anthony Burger hun tabaksspeciaalzaak aan de Korte Delft in Middel burg openden. Reden dus om dat samen met hun klanten te vieren met drie dagen lang jubi leumacties. Zo krijgen klanten morgen bij een besteding van tien gulden een gratis koffie- en bobbon-bon en op vrijdag een gratis PZC. Za terdag 23 november zal er een grote tent op de stoep staan met voor de kinderen een echt Voor de bewoners van het ver zorgingshuis St. Maarten in de Groe wordt er donderdag 21 november een modeshow en schoenverkoop gehouden in sa menwerking met Harry Kerk- hoffs Modehuis en de frima Leemans. Ook de bewoners van de wijk Goes-Zuid zijn welkom. Er wordt een eigentijdse collec tie kleding getoond, die aan sluit bij de wensen van de wat oudere dames en heren. De mo deshow begint om 14.00 uur en na de show bestaat de gelegen heid om de kleding en schoenen te passen en te kopen. De in gang van St. Maarten in de Groe (bij de watertoren) is via de Beukenstraat. oud-hollandse poppenkast met natuurlijk Jan Klaassen en Sin terklaas. Zo'n twee jaar geleden sloten Els en Anthony Burger zich aan bij de coöperatie Prime- ra. Een winkelformule van zelf standige tabaksondememers. Het bleek een succesformule want het resultaat is een gezelli ge en moderne winkel met een breed assortiment voor de roker en niet-roker. Naast verkoop van tijdschriften, wenskaarten, ta bak en souvenirs, kun je hier ook terecht voor postzegels, strip penkaarten, telefoonkaarten, ko pieer- en fotoservice, staatsloten en lotto. Via de computer van de staatsloterij is het nu ook moge lijk toegangsbewijzen voor voet balwedstrijden kopen. Dus niet meer in de rij bij het stadion, maar gewoon een kaartje kopen op de hoek van de straat. VLISSINGEN - Net als vorig jaar heeft Topslagerij Verboom en Zn. aan de Scheldestraat 71 in Vlissingen de Nationale Rookworst Kampioenschappen in Arnhem gewonnen. In de klasse Fijne Rookworst, werd de rookworst van deze slager de beste van Nederland bevonden. Voor zijn grove rookworst be haalde Verboom nog een gou den bekroning. Snelheidscontroles Op de Vlissingse Sloeweg, het gedeelte waar een maximum snelheid van 50 km per uur geldt, waren 14 voertuigen in overtreding. De hoogst gemeten snelheid was 90 km p/u. In de Ritthemsestraat, waar een snel heidslimiet geldt van 80 kilo meter per uur, reden zes van de 164 geregisteerde voertuigen te hard. Hoogst gemeten snelheid was hier 120 km per uur.In Middelburg werd gecontroleerd aan de Kanaalweg. Ruim 100 voertuigen overschreden de li miet van 50 km per uur. In het kader van het snelheidsprojesct Middelburg - Stormvloedke ring - Bruinisse werden radar controles gehouden op de Le- liendaalseweg in Sint Laurens, Sandberglaan in Middelburg en de Vrouwenpolderse weg.Bij deze laatste snelheidscontole werd de limiet van 80 km per uur door 40 voertuigen over schreden. Hoogste snelheid was hier 131 km per uur. Dronken tegen boom gereden Een Vlissinger is afgelopen vrij dagmorgen op de Noordweg in Koudekerke met zijn auto tegen een boom aangereden. De man raakte gewond en werd opgeno men in het Ziekenhuis Walche ren. Een bloedproef wees uit dat de Vlissinger onder invloed van alcohol was. De auto werd zwaar beschadigd. Vernieling Op donderavond zijn aan enke le auto's in de Schuitvlotstraat in Grijpskerke vernielingen aangericht. De lak werd be schadigd en er werden spiegels verbogen. Het schadebedrag is niet bekend. Inbraken In een woning aan de Verkuijl Quakkelaarstraat in Vlissingen is vorige week woensdag op klaarlichte dag ingebroken. En kele sieraden, een draagbare radio een een klein geldbedrag werden weggenomen. Onduide lijk is hoe de inbrekers de wo ning binnen zijn gekomen. Die nacht is er ook een inbraak ge weest in een winkelpand aan de Gortstraat in Middelburg. Na dat en vitrineruit werd vernield hebben de inbrekers een zwaard en twee spekstenen leeuwen vernield. Door een ruit te vernielen werd woensdag nacht ingebroken in een woning aan de Noordbeekseweg in Vlissingen. Ongeveer 100 cd's werden gestolen. Waarde onbe kend MIDDELBURG Het eerste squash-team van Squashzzy heeft als nieuwe sponsor 'Ristorante-Pizzeria 'Lungo Mare'. Het team is in twee jaar tijd in de hoogste klasse van de Stich ting Squash Promotion beland. Op de foto zittend vlnr. spon sor Abdu Botros en Benjamin Tuasela. Staand: Maroc Heij- dens, Francis Kooststra en Martin Jongepier. HUISARTSEN Vlissingen - Za. P. Crama, Hogeweg 107, tel. 413459. Zo. J. Roebroeck en E. van Russen Groen, Singel 11 tel. 412225. Middelburg Za. J. Dominicus, Dam 30. Zo. F. Buytendijk, Noordweg 353. Centraal tel.nr. 639933. Spreekuren 12.30-13.00, uur en 17.30-18.00 uur. Souburg, Gezondheidscentrum Middel burg-Zuid, Arnemuiden en Nieuwland - Za. J. Ponten, Oude Rijksweg 6 Nieuw land, tel. 601340. Zo. C. Wattel, Amstel- straat 55 Oost-Souburg, tel. 461630. Veere, Gapinge, Serooskerke, Oostka pelle en Vrouwenpolder Za. en zo R. Ubels en M. Helmes, 't Plein Serooskerke. Tel. 591212. Domburg, Aagtekerke, Westkapelle, Koudekerke, Meliskerke, Biggekerke en Zoutelande - Za. en zo. P. Noorlander, Middelburgsestraat 94, Koudekerke, tel. 551231. Midden-Walcheren - Za en zo. B. Bou- wense, Valkenisseweg 14, Biggekerke, tel. 552190. VERLOSKUNDIGEN Vlissingen - Vr vanaf 9 uur tot dl. H. Ham ent, tel. 471140. TANDARTSEN Za. en zo. R. Oosterhoff, Gerbrandystraat 176, Vlissingen, tel. 465326. P. van Mal- land (alleen eigen patiënten) Tobagolaan 6, Vlissingen, tel. 478290. APOTHEEK Middelburg - Vr. tot vr. Hummelen, Markt 69. Vlissingen - Vr. tot vr. Papegaaienburg, Papegaaienburg 24, tel 466345. DIERENARTSEN Za en zo. A. Diender, Dr. Stavermanstraat 57, Vlissingen, tel. 410910. Dierenarts praktijk Oostkapelle, Oude Domburg- sestraat 33a, tel. 581443. Vogelopvang Midden-Zeeland, tel. 628288. POLITIE Noodhulp, als elke seconde telt: 06-11. Overige assistentie aanvragen 633333. Voor alle andere aangelegenheden zijn de bureaus in Middelburg en Vlissingen 24 uur per dag geopend. KERKDIENSTEN Rooms-katholieke kerk Der Boede 2e, 4e en 5e zaterdag 10.30 uur. Ter Reede za 17 uur. Vlissingen Onze Lieve Vrouwe kerk Za 19 uur, zo 9.30 uur, wo 9 uur. Open Hof zo 11.15 uur. di 9 uur. Souburg Marinus- kerk zo 10 uur. Zoute Viever 1e en 3e za 9 uur. Middelburg Petrus en Pauluskerk zo 10 uur, do 19.15. Hoeksteen zo. 11.30 uur. Sint Willibrord za 17 uur. Dishoek Em- mauskerk zo. 10 uur. Domburg St Willi- brordkapel za 19 uur. Vrouwenpolder OLV van den Polder zo uur. Zoutelande zo uur. Samen-Op-Wegkerk Veere 10 uur. Vlis singen Petruskerk 9.30 uur Open Hof 9.30 uur. Schaapskooi 9.30 uur. Ter Reede 19 uur. Nederland Hervormde kerk Aagtekerke 10 en 19 uur. Domburg 10 en 19 uur. Ga pinge uur. Grijpskerke 10 en 19 uur. Kleverskerke 9.30 uur. Koudekerke 9.30 uur. Middelburg Koorkerk 10 en 16.30 uur. Ontmoetingskerk (bond) 10 en 17 uur. Nieuwland 11 uur. Ritthem 9.30 uur. Oost kapelle 10 en 19 uur. Oost-Souburg 9.30 en 19 uur. Zoute Viever 19 uur. Seroosker ke 10 uur. Vrouwenpolder uur. Westka pelle 9.30 en 19 uur. Ziekenhuis Walcheren zo 10 uur, ds. P. Joosse. Chr. Gereformeerde kerk Vlis singen zo 9.30 en 16.30 uur. Gereformeerde kerk Gapinge 10 uur. Grijpskerke 14.30 uur. Koudekerke uur. Meliskerke 10 en 14.30 uur. Oost-Sou burg 9.30 uur. Serooskerke 10 uur. Vrou wenpolder uur. Gereformeerde Gemeente Vlissingen 9.30 en 16 uur. Gereformeerde Kerk Vrij gemaakt Middelburg 9.30 en 16.30 uur. Vlissingen 9.30 en 16.30 uur. Ned. Gere formeerde Kerk Middelburg 9.30 uur. Ze vendedagsadventisten Middelburg za 11 uur, Vlissingen za. 9.30 uur. Doopsgezin de Gemeente Middelburg uur. Vlissin gen 9.30 uur. Kristen Zuidmolukse kerk Oost-Souburg 17 uur Koudekerke uur. Anglicaanse kerk Vlissingen-Oost 10.30 uur. Pinkstergemeente Middelburg 11.30 uur. Vlissingen e.o. 15 uur. Pinksterge meente Sjaloom Souburg 14.30 uur. Bet hel Pinksterkerk Vlissingen wo 19.30 vr 19.30 zo 11.30 uur. Christelijk Centrum Zeeland Vlissingen 10.30 uur. Nieuw Apostolische kerk West-Souburg wo 20, 9.30 en 17 uur. Evangeliegemeente Mid delburg 9.30 uur Oost-Souburg 10 uur. Eglise Wallone 10.45 uur. Christenge meenschap, kapel van St. Maarten, Hoogelande uur.Volle Evangeliege meente Arnemuiden do. 20 uur zo 10 uur. Serooskerke do. 19 uur. West-Souburg zo 10 uur. Middelburg Thomaskapel wo 20 uur zo 10 en 14 uur. Filadelfia Gemeente Vlissingen wo 19 uur zo 10 uur. Vrije Evangelische Gemeente Westkapelle 9.30 uur. De Rafaël Gee- meenschap Eleos Middelburg 9.30 uur.Leger des Heils Middelburg 10 en 19 uur, Vlissingen 10 uur.

Scheldebode | 1996 | | pagina 5