Lijnen zonder gezondheidsrisico's Als beste getest MUZIEKCENTRUM VAN GORE muziek centrum van HUUR - HUURKUUP KEYBOARDS SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 20 NOVEMBER 1996 311 Afvallen: snel, gemakkelijk gezond Helaas bestaat er geen magische manier om vet van de een op de andere dag te laten verdwijnen. Alhoewel veel advertenties je dat wel willen laten geloven. Bij de meeste afslankkuren is er alleen sprake van vochtver lies. Dus weg illusies, weg geld! Toch is het mogelijk om snel en zonder gezondheidsrisico's af te vallen, dankzij het door een Nederlandse arts ontwikkelde Maaltijd Plus. Al 10 jaar lang zijn Maal tijd Plus en Minikuur in di verse consumententests het best uit de bus geko men. Door rechtstreekse import via zorg vuldig opgebouwde internationale, vertrouwde inkooprelaties kunnen wij u nu al een voorproef geven van goed en goedkoop muziek maken. HAAL OOK UW VOORDEEL. Als extraatje tot 1 jaar gratis les. Muzikale kado's meer dan duizend v.a. 0.50. Muziekcentrum van Gorp wordt 2x zo groot, om ruimte voor de meesterlijke facelift te creëren houden wij heden een ongeken de opruiming. Haal ook uw voordeel tot wel duizenden gul dens goedkoper Kade 87 Roosendaal (West) Tel.: 0165-54 58 24 PIANO'S fin/ nriirp Niet dringen s.v.p. .•.•.V.V'.'.V.'.'.'.V.V.'.'.'.V.* Een caloriebeperkt dieet zoals Maaltijd Plus is ideaal voor dege ne die op een verantwoorde manier wil lijnen en toch de dagelijkse warme maaltijd liever niet mist. Aan voedingsstoffen komt de ge bruiker absoluut niets tekort. Inte gendeel, Maaltijd Plus is zodanig opgebouwd en uitgebalanceerd dat deze maaltijd beter is dan menige 'gewone' maaltijd. Afhankelijk van het gewenste streefgewicht kan Maaltijd Plus daarom gedu rende langere tijd worden gebruikt zonder risico's van voedingstekor ten. Het is dan ook niet verwon derlijk dat Maaltijd Plus al meer dan 10 jaar lang het meest succes volle dieet in Nederland is. Een bijzondere meerwaarde van Maaltijd Plus is het gunstige (ver lagende) effekt op bloeddruk en cholesterolgehalte. De unieke sa menstelling maakt Maaltijd Plus overigens ook ideaal voor bijvoor beeld slechte eters of mensen met maag/darmklachten. Maar ook vóór, tijdens en na sportbeoefe ning is Maaltijd Plus een prima op lossing. Het geeft je lichaam vol doende voedingsstoffen terwijl je maag slechts minimaal wordt be last. Sinds enige tijd kan Maaltijd Plus als reep nog makkelijker worden meegenomen! Door deze kompak- te verpakking is de Maaltijd Plus reep prima geschikt voor onder weg, op kantoor of op school. Ie mand die echt wil lijnen, heeft dus niet meer het excuus dat het zo las tig is! Terug naar maatje 38 Hester de Ruiter uit Ridderkerk is een enthousiast Maaltijd Plus-ge- bruikster. Omdat ze in een drogis terij werkzaam is, kent ze natuur lijk vele dieetkuren. Haar keus is echter bewust op Maaltijd Plus ge- Hester de Ruiter vallen. "Ik heb al vaker gepro beerd om enkele kilo's af te vallen. Dat lukte dan ook wel, maar zodra ik stopte zaten ze er zo weer bij", bekent ze. "Dat heb je met Maal tijd Plus niet. Ik merk dat ook mijn eetgewoontes door het gebruik van Maaltijd Plus veranderd zijn." Hester is in 4 weken tijd maar liefst 8 kilo afgevallen. "Ik ge bruikte Maaltijd Plus twee keer per dag in wat yoghurt. Maaltijd Plus is ook erg gemakkelijk als je niet thuis eet maar op je werk. 's Mor gens maak ik een beker yoghurt klaar, die zet ik dan op mijn werk in de koelkast. In de lunchpauze ben ik dan zo klaar, geen ingewik keld gedoe met afwegen of meten en zo. Wat mijn maat betreft, ik ben al van maat 42 naar maat 40 teruggegaan. Één maatje minder lukt me met Maaltijd Plus ook nog wel! Zelf bepalen Dat afvallen eenvoudig kan zijn, zonder moeilijke of zware diëten, heeft ook Margaret van Duin uit 't Harde zelf ervaren. Dankzij Maal tijd Plus is zij in enkele maanden tijd maar liefst 18 kilo afgevallen. Margaret werkt 's avonds in het cafetaria/restaurant van haar ou ders. Afgezien van het feit dat je dan erg onregelmatig eet, zijn er ook nog allerlei lekkernijen onder handbereik. Na verloop van tijd ondervind je daar toch de gevolgen van in je gewicht. Margaret heeft het probleem opgelost door een aantal maanden lang het ontbijt en de lunch te vervangen door een be ker yoghurt met daarin opgelost Maaltijd Plus. "Het is eigenlijk vanzelf gegaan. Het mooie van Maaltijd Plus is dat je zelf bepaalt Margaret van Duin hoe streng het dieet is. 's Avonds kun je gewoon warm eten als je dat wilt. Je bepaalt gewoon je eigen tempo. Bovendien is het heel ge makkelijk. Een beker yoghurt, een lepel Maaltijd Plus erin en dat is het. Geen lastig gedoe met afwe gen van allerlei groenten of rauw kost. Dit is echt een heel eenvoudi ge manier van lijnen". Margaret is inmiddels al een hele tijd geleden gestopt en sindsdien is ze geen ki logram meer bijgekomen. Maaltijd Plus is verkrijgbaar bij (DA)drogist, reformzaak, apotheek, Albert Heijn, Etos, Trekpleister en Kruidvat. Voor meer informatie over Maaltijd Plus kun je tijdens kantooruren bellen met de dieetlijn: (0492) 50 98 00. Uit recent medisch onderzoek blijkt dat u het best en zonder gezondheidsrisico's kunt afval len met 'maaltijd vervangers' zoals Minikuur en Maaltijd Plus. In een test van afslankpro- ducten in het consumentenpro gramma KASSA! van de VA RA eindigde Minikuur overtui gend op de eerste plaats. Ook in de Consumentengids kwamen Minikuur en Maaltijd Plus als beste uit de bus. Bovendien wer ken maaltijdvervangers als Mi nikuur en Maal tijd Plus ook bloeddruk- en cholesterolver- lagend. Ideaal jjHfc-"'- toch! Tevens is Maaltijd Plus ideaal voor hen die niet te streng willen lijnen en 's avonds gewoon warm willen blijven eten. Maaltijd Plus is verkrijgbaar in diverse frisse smaken: vanille, banaan, bosvruchten, chocola de, mokka en meergranen. Ook zijn er combinatie-verpakkingen om op een voordelige manier kennis te maken met de ver schillende smaken. Vanwege het 10-jarig bestaan van Maal tijd Plus worden er deze maand 3 nieuwe smaken geïntrodu ceerd: kersen, appel-kaneel en sinaasappel-perzik. Vraag ernaar bij uw drogist! Dwarsfluit A van 1.495,- voor/ 995,- Altsax gebruikt 1 1.750,- voor 1.150,- Sopr.sax nieuw van 2.395,- voor 1.600,- Trompet nieuw van 1.275,- voor 880,- Trombone gebruikt 750,- voor 495,- Bariton nieuw 2.795,-voor ƒ1.950,- Sousaphone 11.400,- voor 7.900,- m 00*1 van 0% RENTE Eigen muziekschool, eigen technische dienst, eigen transport ook op 5 december. ^25 Cherny van 3.900,-voor 2.600,- Bauer van 6.200,-voor 3.950,- Bentley van 9.995,-voor 6.900,- Knight van 20.775,-...:voor 14.995,- Naast nieuw meer dan 40 stuks gebruikt. Keyboarts v.a195,- Yamaha PSR 36 van 1.695,-..:.nu occ. 390,- Casio CT 6040 nieuw2.995,-.... nu occ. 495,- Roland E 1.100,-.....nu occ. 695,- Module keyboard slechts995,- Yamaha PSR drive occnu ƒ1.350,- Goldstar 3.995.- nu2.750,- Roland E96 4.995,- ƒ4.245,- de laatstenu 2.950,- nn/ nriitr

Scheldebode | 1996 | | pagina 11