slaagde foto's. Wie zich in het bos begeeft vindt daar een over vloed aan volle en mooie kleurschakeringen. Indrukwekkende en fotogenieke wolkenformaties. De herfst is het seizoen waar elke amateurfotograaf een uitdaging in kan vinden. Ook in het bos vindt, u, zeker in de herfst, een overvloed aan onderwer pen die in een videofilm niet mogen ontbreken. Videofilmen is zo gemakkelijk: zelfs van een wandeling in het bos, maakt u met de videocamera moeiteloos een leuke film. We beschikken in Nederland over heel veel vrije tijd. De een sport in zijn vrije uurtjes of trekt er in het weekeinde op uit. Fietsen of nog sportiever moun- tainbiken of bergbeklimmen in de Ardennen oj wildwaterkanoën. Veel mensen zijn actief en trekken er het hele jaar op uit. Een goede uitrusting is daarbij belangrijk. Kleding is daarbij een essentieel onderdeel. Op temperatuur blij ven is voor buitensporters een hele kunst. Het is belangrijk te weten hoe en met welke materialen u zich het beste kunt kleden. De juiste kleding, in lagen gedragen, biedt de meeste mogelijkheden en is snel aan te passen aan wisselende inspanning en om geving. Het merk The North Face, een top merk op het gebied van de buitinsport, pre senteert dit jaar een revolutionaire kledinglijn: Tekware. In sa menwerking met toonaange vende textielbedrijven heeft The North Face «jsgtfriSjfiÈ nieuwe synthetische \S^jjjj|B weefsels ontwikkeld /V die in de Tekware-lijn 1 I worden toegepast. I Inline skating Inline skaten behoort wereldwijd tot de snelst groeiende sporten, dat is ook in ons land te mer ken. Zowel op buitenwegen als in de stad zie je inline skaters. Vorig jaar waren er in de Ver enigde Staten ruim achttien miljoen inline ska ters. Een reusachtig aantal. Zo langzamerhand is er in Europa ook een hype. Het aantal ska ters is sinds het begin van de jaren negentig ex plosief gegroeid. In 1995 waren er 1,5 miljoen gebruikers. Nederland doet in verhouding ge zien goed mee met deze tendens. En dat is niet zo gek. We hebben weliswaar niet zo'n goed klimaat, maar wel een prima infrastruc- tuur. Overal zijn fiets- paden, goed bestraatte voetgangersgebieden. En natuurlijk is er onze af- k N. finiteit met de schaats- sport. Foto en video Zomer voorbij, camera in de kast? Zonde, rru want ook de herfst III |jgn biedt genoeg moge- k. m FW lijkheden voor ge Klussen Klussen in de vrije tijd is ook populair. Dat varieert van het maken van een poppenhuis tot het verbouwen van een woning. Een vakman inhuren voor een klus kost namelijk veel geld en hij is ook niet altijd makkelijk te vinden. Zelf doen be spaart al gauw tientallen tot duizenden guldens en kan bovendien leuk zijn. In het interieur Ook al hebt u geen twee rechterhanden, zelf behangen, schilderen, een gaatje boren voor het ophangen van een schilderij, dat zijn van die klusjes die iedereen die een beetje handig is, zelf kan klaren. Daarvoor heb je gereedschap nodig. Het beste is dat ge spreid te kopen, dan ben je niet in één keer zoveel geld kwijt en bouw je een arsenaal aan gereedschap op.

Scheldebode | 1996 | | pagina 13