SCHELDEBODE Megameubel: simpel maar goed hubo sponsort VCK DE SCHELDEBODE Uniek schepsysteem bij Pet's Place SBB Infobon: HAKSE- LAARS Heineken IMight of the Proms POSTCODE j Top Service All-roundpreventie B.V. Telefoon: 0118-411666 B-9990 Maldegem Aalterbaan 183 A.D. van Gilst DE UITSLAGEN VAN 7 OKTOBER 3 miljoen WIN-TOT-9,7-MI woensdag 9 oktober 1996 Vuurwerk Vandalen gepakt Insluiping Betrapt Bronzen beeldje 24 uur per dag T.S.A. nu REOB-erkendM T.S.A. heeft nu voor de controle, hervullinaen en levering van alle soorten brandblusapparaten in Zeeland de REOB-erkenning behaald... Dit houdt in aat wij een REOB-erkende werkplaats hebben met tevens erkende monteurs die uitsluitend werken volgens de NEN 2559-norm. Natuurlijk zijn wij ook lid van de NVOB. U vindt ons in de Scheldestraat 14 te Vlissingen. TTTTTIIITITIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIir De betere Belgische keuken Postcode: Plaats: NIEUWSBLAD VAN FORMAAT Leverbaar in diverse uitvoeringen voor grote en kleine tuinen. Italiaanse keukens Autowrakken Pak nu. uw kans bij de Postcode Loterij Grijp nü uw kans De BMW's: 5131 BM 003 in Alphen én 5271 CH 108 in Sint Michielsgestel I I NATIONALE LOTERIJ! Naar aanleiding van klachten -van inwoners uit Veere heeft de wijkagent uit Veere na een onderzoek vier jongeren uit Veere bekeurd. De jongens, respectievelijk 13, 14, 15 en 18 jaar oud, kochten het vuurwerk, dat afkomstig was uit België, op school in Mid delburg. De wijkagent nam bij een van de jongens thuis ongeveer 200 strijkers in beslag. De wijkagent in Veere heeft 7 jongeren uit Vrouwenpolder gehoord naar aanleiding van vernielingen gepleegd in Vrouwenpolder in augustus en september. Het ging om twee meisjes van 13 en 16 jaar, twee jongens van 16, twee van 15 en een van 12 jaar oud. Zij bekenden uit ba lorigheid de vernielingen bj een school en in de speeltuin te hebben aangericht. Een gaspistool, waarmee ze lam pen kapot hadden geschoten, werd in beslag genomen. De jongeren werden doorverwe zen naar het HALT-bureau, nadat proces-verbaal was op gemaakt. De schade loopt in de honderden guldens. Afgelopen zondagnacht zijn bij het tunneltje onder het NS-sation drie jeugdige vandalen aangehouden, twee van 17 en eén van 20 jaar oud. Zij hadden een deurruit van het station en een ruit in het tunneltje vernield. Zondagavond omstreeks 20.15 uur is uit een woning in de Baarsjesstraat in Middel burg een tas met daarin onder meer een portemonnaie, een rijbewijs en een bril gestolen. De aangeefster was op dat moment op de boveneteage van de woning. Ze had wel gehoord dat de hond blafte, maar had hier geen acht op geslagen. Toen de vrouw be neden kwam stond de achter deur open en miste ze haar tas. Vrijdag ommstreeks 10.15 uur ontdekte een 74-jarige bewoonster van een woning aan de Spoorstraat in Oost-Souburg twee onbekend gebleven mannen bij de ach terdeur van har woning. De vrouw riep naar de mannen dat ze weg moesten gaan, waarna ze de benen namen. Er was lichte braakschade aan de achterdeur. KOUDEKERKE Het eerste elftal van voetbalvereniging VCK, dat uitkomt in de derde klasse A KNVB, is door de HU- BO-Bouwmarkt Flipse voorzien van een nieuw tenue. Op de foto vlnr staand: directeur Chris Roose, grensrechter Cees Cij- vat, Mark van Dolder, Niels van Sparrentak, Paul Eversdijfc, Albert van Boven, Gijs de Reus, Rinus Jobse en trainer Marien Schroevers. Gehurkt: leider Ton Janssen, Carel de Waard, Mat- thijs Lodder, Enno van der Meulen, Eric Giesbertz, Michel Meulmeester, Jacco Janse en Mark Koevoets. Op de voorgrond pupil van de week Merijn Dek. VLISSINGEN - Het lijkt op een zogenaamde 'vliegende winkel', maar het is het abso luut niet. Mega Meubel aan de Walstraat 4 is een meubelzaak net zoals elke andere meubel zaak, maar onderscheidt zich op een aantal punten. Meer niet. In de eerste plaats hecht Mega Meubel absoluut niet aan een mooie uitstraling en heeft de inrichting meer weg van een snuffelhoek dan van een keurig ingerichte toonzaal. Maar daar zijn de prijzen ook naar: laag, laag en nog eens laag. Eigenaar van Mega Meubel is Dick de Bruin, de man die 16 jaar lang de mede-eigenaar was van de Meubelgigant, met talloze grote vestigingen in heel Nederland. Dick was dat groot, groter en grootst op een gegeven moment zat, stapte er uit en begon in april een der gelijke meubelzaak, alleen veel kleinschaliger. Maar ver gis u niet. Mega Meubel maakt gebruik van ettelijke show rooms in den lande en wie wat voor meubel, bankstel of ander attribuut voor woninginrich ting wil aanschaffen, in welke prijsklasse en van welk merk dan ook, hoeft dat maar aan Dick de Bruin kenbaar te ma ken en er wordt van alles gere geld, zoals bijvoorbeeld een bezoek aan een van de vele shoowrooms. Vandaar ook di verse dikke meub'elcatalogi. Naast meubelen, vloerbe dekking, vitrages en woonac cessoires verkoopt Mega Meu bel ook allerhande 'hebbedin- ?;en', die het interieur ver raaien. Wie iets bij Mega Meubel koopt krijgt het in Vlissingen gratis bezorgd. Bij bedragen boven de 500 gulden wordt er zelfs binnen Neder land eveneens gratis afgele verd. Vanzelfsprekend wordt de toch al spotgoedkope vloer bedekking gratis gelegd. Dat alles zo spotgoedkoop en toch kwalitatief van een hoog ge- 1 De Zaterdagmedewerkers Marina en Patricia. FOTO HARRY DE LANGE halte kan is volgens Dick te danken aan de formule die Me ga Meubel hanteert: niet al te veel eisen aan de uitstraling stellen. Hou het simpel, alles aan kos ten en overhead zoveel moge lijk besparen en die besparin gen doorspelen naar de consu ment. En déórom kan Mega Meubel naadloos inspelen op De Vlissingse wethouder van cultuur mevrouw L.C. Pop- pe-de Looff heeft afgelopen zaterdag bij maritieme boe kerij Plaza het eerste exem plaar in ontvangst genoemen van een bronzen beeldje van Michiel de Ruyter. Het beeld je is ontworpen door me vrouw G. Kuizenga, die daar bij uitging van het standbeeld op de boulevard. Zij deed dat in opdracht van de Stichting Maritieme Activiteiten 'De Ruyter', die had geconsta- Showroom 1000 m2. Alles op maat gemaakt in eigen fabriek (sinds 1964). Sterk in eiken en design, vakkundige plaatsing. Ook een volledig kastenprogramma voor hal, slaap- en badkamer en kantoren. Ruime keuze in tafels en stoelen. Vrijblijvend ontwerp en offerte. Tel. 00.32.50.71.16.09 - Fax 00.32.50.71.81.41 Open van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 19.00 uur. Op zaterdag tot 18.00 uur. Gesloten op zaterdagvoormiddag en zondag. Fabriek: Industrielaan 1 - B-9990 MALDEGEM Naam: Adres: Stiga hakselaars zijn uitste kend geschikt om tuinafval te verkleinen zodat een snelle omzetting tot compost wordt verkregen. Door het volume van tuinafval te reduceren, wordt het verwer- ken van tuinafval eenvoudig. reparatie - inruil - verkoop van motormaaiers - kettingzagen - bosmaaiers - aggregaten - wa terpompen - tuinbouwtrekkers - tuinfrezen - tuinnetten in alle afmetingen 's Zaterdags geopend 's H.H.-Kinderendijk 103 Goes. Tel. 0113-215351 studenten die op zoek zijn naar een degelijk en betaal baar interieur, kunnen vakan tiewoningen voor een habbe- krats worden ingericht, en kan iedereen voor weinig geld zijn woning van top tot teen com pleet inrichten met meubelen van goede kwaliteit. En wat Mega Meubel niet in de winkel heeft staan kan uiteraard wor den besteld. VLISSINGEN - Pet s Place, de dierenspeciaalzaak aan de Lan ge Zelke 89 heeft een nieuwe ei genaar. Ton de Wit, dierenlief hebber in hart en nieren heeft na drie jaar de plaats van Rita Zuidijk ingenomen. Veel zal er voor de klant en in diepste we zen de dieren, want daar gaat het uiteindelijk om, niet veran deren. Rita was enthousiast en deskundig en Ton is uit hetzelf de hout gesneden. Voor Ton en zijn echtgenote José ging met de nieuwe zaak een wens in vervulling. „We wilden allebei altijd al graag een eigen zaak", vertelt Ton. „Het liefst iets met dieren. Toen de kans zich voordeed heb ik mijn baan opgezegd en sinds vorige week zijn wij dan zelfstandig ondernemer". In Pet's Place is vrijwel alles wat het dier aangaat tegen aantrekkelijke prijzen te ver krijgen. Van speeltjes tot vo gelkooien en van drie ons hon denvoer tot een compleet aquarium en dat alles voor zo wel de brede als de iets minder brede beurs. „Vooral het unieke schepsys- teem dat Pet's Place hanteert is een schot in de roos", zegt Ton. „De mensen die een klein hondje hebben hoeven niet in eens een grote zak hondenvoer te kopen. Ze nemen zelf gewoon wat ze nodig hebben en klaar is Kees. De voorraad wordt elke dag 0 Ton de Wit en zijn zoon demonstreren het unieke schepsysteem voor diervoeder, dat Pet's Place hanteert. FOTO HARRY DE LANGE teerd dat er behoefte was aan een dergelijk beeldje. Bella Italia is de komende week het motto in de 65 filia len van Hans Verkerk keu kens. Tijdens deze week ont werpt Hans Verkerk schitte rende designkeukens in Itai- aanse stijl. Er zijn zeven Itali aanse ontwerpen in vier prijs categorieën opgesteld, die Hans Verkerk ter introductie voor half geld aanbiedt. Autobedrijf G. Netten aan de bijgevuld met vers voer dus de hond (of kat) heeft nooit 'oude brokken'. Hetzelfde geldt natuurlijk voor alle andere huisdieren die 'droog voedsel' tot zich nemen. En is een kind op zoek naar een konijn(tje), cavia, parkiet of een visje voor in de kom? Bij Pet's Place zijn er genoeg en Ton en José vertellen graag wat het dier allemaal aan zorg Poortersweg 29 in Vlissingen heeft een erkenning voor het milieuverantwoord demonte ren van auto's van de Auto Recycling Nederland (ARN). De ARN is een campagne ge start om te bereiken dat meer autowrakken milieuverant woord wordt verwerk. Wie in oktober, november en december zijn wrak inlevert bij een ARN-bedrijf maakt kans op een prijs van 5000 gulden. en verzorging nodig heeft. En wie een gedegen advies over hond, kat of wat voor klein huisdier dan ook wil hebben is uiteraard van harte welkom bij 'Pet's Place'. Dieren mogen dan belang rijk zijn voor Ton en José Wit, mensen zijn dat zeker ook. Daarom hebben zij besloten 20 procent van de dagopbrengst van zaterdag 12 oktober te be stemmen voor het comité dat actie voert voor Kliff. Kliff is een 16 maanden oude baby, bij wie een aangeboren hartafwij king aan het licht kwam, toen hij met zijn moeder vanuit In donesië op bezoek was bij fa milie in Middelburg. Het jongetje staat nu op de wachtlijst voor een open-hart operatie. De verzekering wil echter de kosten van de opera tie niet vergoeden. Het comité 'Actie voor Kliff' is opgericht om het benodigde geld voor de operatie bij elkaar te krijgen en Ton en José Wit dragen er zo hun steentje aan bij. Extra prijzen! Een grote, witte limousine haalde zeven Purmerendse gezinnen van huis voor een feestje in een café. Dat ze iets gewonnen hadden in de Na tionale Postcode Lotery was deze Purmerenders al gauw duidelyk. Maar een miljoen gulden? Dat was een fikse verrassing. De winnaars hadden samen twaalf loten, zodat elk winnend lot goed was voor ruim 83.000 gulden. Vooral de winnaars die meespeelden met twee of drie loten hielden een vermogen aan deze eerste Extra Straatprijs over. Volgende maand al kunt ook zoveel geluk hebben, want dan gaat er weer zo'n Extra Straat- prijs uit van een miljoen gul den. En dat is nog niet alles, want de Extra Straatprijs kunt u óók in november en december winnen! Vooral de maand december wordt een knaller bij de Postcode Loterij. U maakt De eerste Extra Straatprijs van één miljoen ging naar Purmerend. Bent de volgende winnaar? In de Record Show heeft u nog 2 keer de kans op het luxe arrangement naar één van de Heineken Night of the Proms concerten in Ahoy' in Rotter dam. Inclusief stijlvolle over nachting in het Hilton Hotel. Heeft u 12 of meer getallen goed op uw bingokaart, bel dan de speciale bingolijn, 06- 300707 (95 ct/min) en win! dan niet alleen kans op de Extra Straatprijs van een miljoen, maar ook op de Postcode- Kanjer: de grootste straatprijs die ooit is uitgereikt. Maar liefst 9,7 miljoen gulden is er dan te verdelen in de winnende post code. En natuurlijk wint u het meest als u met meer loten mee speelt. Gebruik de bon op deze pagina om uw (extra) loten te bestel len. Al voor maar een tientje per maand speelt u mee en maakt u kans op al die fantastische prij zen. Bovendien steunt u door uw deelname zeven goede doe len die werken voor ons alle maal. Verliezen doet u dus nooit in de Postcode Loterij! Elke maandag 20.30 uur op RTL 4: de Postcode Loterij Record Show Stand Mega Jackpot: De Bingogetallen: Getal 1 t/m 22 03 16 28 Maakt u uw kaart vol met: 02 dan wint u de Thuisbingo 25.000,- Zettouten voorbehouden 38 29 31 41 22 21 07 08 06 37 24 35 11 14 45 30 39 42 De overige Bingoprijzen: Getal 23 t/m 36 18 1.000,- 15 ƒ20,- 44 500,- 01 ƒ10,- 04 100,- 10 9»" 19 50,- 17 /8,- 05 40,- 20 ƒ7,- 34 30,- 09 ƒ6,- 23 25,- 26 ƒ5,- Straatprijs: 5.000,- 9986 XP Extra Prijs 25.000,- 9986 XP 011 ik wil meedoen aan de Nationale Postcode Loterij inclusief de Bingoprijzen, de Mega Jackpot en de Postcode-Kanjer. Ik machtig u hierbij tot wederopzegging eenmaal per maand het aangekruiste bedrag van onderstaande rekening af te schrijven. A.u.b. uw keuze aankruisen en verder invullen in blokletters. Deelname houdt in aanvaarding van het reglement, op aanvraag verkrijgbaar, tel. 020 - 677 68 68. 40,- (vier lotnummers) 30,- (drie lotnummers) 20,- (twee lotnummers) 10,- (één lotnummer) Naam:dhr. Q mevr. Adres:I Postcode: Plaats:J Bel mij bij een prijs boven 10.000,-Tel. Postbanknummer: Banknummer: Datum: Handtekening: on uitknippen en in een envelop (zonder postzegel) opsturen naar: Nationale Postcode Loterij, Antwoordnummer 19503, |^501 ZV Den Haag. 131.96.10

Scheldebode | 1996 | | pagina 7