SCHELDEBODE Verenigingen zijn cement tussen 'bouwstenen' samenleving „Als ik terugblik zie ik veel positieve punten" Deel twee 'Biggekerke in vroeger tijden' laat periode 1940-1960 zien Meer financiële ruimte voor Jeugdwielrenproject De nieuwe nabestaandenuitkering Over duurzaam bouwen In oktobernummer Wantij L o t e n v e r k o p e r t j e s Grote Clubactie komen bij u langs Rien Westveer verlaat Zeeuws districtsbestuur KNWU woensdag 9 oktober 1996 14,7 MILJOEN Na 1945 Spreiding ZEELAND Ais uw partner komt te overlijden, kunt u recht hebben op een nabestaanden uitkering. U krijgt deze uitkering op basis van de Algemene nabestaandenwet. Deze wet vervangt vanaf 1 juli 1996 de Algemene We duwe en Wezenwet. De Anw geldt niet alleen meer voor gehuwden, maar ook voor ongehuwd samenwonenden. En ook voor bijvoorbeeld broers of zussen met een gezamenlijke huishouding. Het kenmerk van een gezamenlijke huishouding is dat twee vol wassenen elkaar wederzijds verzorgen op een gezamenlijk adres. Wie nu een AWW - uitkering heeft, blijft deze in principe behou den. Zowiezo tot 1 januari 1998 (het zogenaamde overgangsrecht). Vanaf 1 januari 1998 gaan ook de inkomenstoets van de Anw en de gelijkstelling van ongehuwd samenwonenden gelden. Mensen die nu een AWW - uitkering ontvangen, zijn inmiddels geïnformeerd over deze veranderingen. Medewerkers van de SVB krijgen onder meer te maken met de volgende vragen. Ik ben 55 en woon samen met mijn zus die een AOW -pensioen ontvangt. Wat voor rechten heb ik als zij komt te overlijden? Als ongehuwd samenwonenden hebt u dan zowel recht op een overlijdensuitkering (twee maal het laatst genoten AOW-pen sioen) als een nabestaandenuitkering. Dat is een verschil met de AWW, die alleen recht gaf op een uitkering aan gehuwden. Ik ben 48 jaar, heb een dochter van 14 en verdien bijna f 4200,00 bruto per maand. Krijg ik een Anw -uitkering als mijn echtgenoot komt te overlijden. Ja, als uw kind halfwees is, ontvangt u de halfwezenuitkering. En dit is 20% van het minimumloon tot uw dochter 18 jaar is. Tevens heeft u recht op een nabestaandenuitkering, maar die wordt, ge zien uw inkomen, volledig gekort. Bij een inkomen uit arbeid van circa 3838 bruto per maand is de nabestaanden - uitkering nihil. Als uw inkomen beneden dit bedrag komt dan is er sprake van een uitkering. Ik ben weduwe sinds 6 juli 1996ben huisvrouw en heb twee jonge kinderen. Nu ben ik van plan om te gaan samenwonen. Raak ik dan mijn uitkering kwijt? Zo ja, wat gebeurt er dan als we uit elkaar gaan? Als u gaat samenwonen, vervalt inderdaad uw recht op een nabe- staandenuitke- ring. Een bestaande halfwezenuitkering blijft u wel ontvangen. Mochten u en uw partner uit elkaar gaan dan her leeft het recht op een nabestaandenuitkering niet. Aangezien u geen eigen inkomen heeft, kunt u dan een beroep doen op de bij stand. In uw situatie kan het dan verstandig zijn het o verlij densri sico van uw partner te verzekeren. Ik ben 36. Als ik weduwe wordt wat betekent dit dan voor mij vol gens de nieuwe nabestaandenwet? In de AWW zou u recht hebben op een tijdelijk weduwe en wezen pensioen. Nu is die tijdelijke uitkering per 1 juli 1996 vervallen en kunt u alleen een nabestaandenuitkering krijgen zolang u een kind onder de 18 verzorgt of als u voor tenminste 45 arbeidsonge schikt bent. Wijzigingsformulieren voor A WW/Anw - gerechtigden. Ik ben weduwe en heb een dochter van 14 jaar, maar woon niet sa men. Nu heb ik twee formulieren ontvangen. Een met betrekking tot samenwonen en een wijzigings -formulier „Anw - nabestaan den- en halfwezenuitkering". Dan hoef ik toch alleen het wijzi gingsformulier terug te sturen? Iedereen die nu een AWW-pensioen heeft, blijft dit zowiezo tot 1 januari 1998 (behoudens de zgn. overgangsregeling), tenzij men voor die datum hertrouwt of gaat samenwonen (na 1 juli 1996). Vanaf 1 januari 1998 is de hoogte van de nabestaandenuitkering inkomensafhankelijk. U hoeft het wijzigingsformulier alleen terug te sturen al er daadwerkelijk iets in uw situatie wijzigt. Alleen mensen met een nabestaandenuitkering die voor 1 januari 1998 65 jaar worden, hoeven dit formulier niet terug te sturen. Het formu lier „Onderzoek samenwonen AWW/Anw-gerechtigden" dient u wel terug te sturen met personalia-gegevens van uw dochter. U kunt eventueel een kopie van een geboortebewijs erbij doen. Voor overige vragen over de Algemene Ouderdomswet (AOW) de Algemene Kinderbijslagwet (AKW) of de Algemene nabestaanden wet (Anw), kunt u terecht bij het districtskantoor van de Sociale Verzekeringsbank (SVB) of één van de spreekuren van de SVB in de regio. Het districtskantoor Middelburg is gelegen aan de Se- geerssingel 10 te Middelburg en er worden spreekuren gehouden in Goes, St. Maartensdijk, Temeuzen, Zierikzee en Oostburg. Voor meer informatie kunt u ons uiteraard ook bellen: (0118)-691100. Wij zijn op werkdagen geopend van 8.00 uur tot 17.00 uur. GOES Het oktobernummer van Wantij, het tijdschrift over natuur en milieu in Zeeland, uitgegeven door de Zeeuwse Milieu Federatie (ZMF) is uit. Een belangrijk thema is deze maand duurzaam bouwen. Op 16 oktober tekenen gemeenten, woning corporaties bouwbedrijven en architectenbureaus een conve nant. Daarmee is Zeeland de eerste provincie waar één uniforme regeling voor duurzaam bouwen geldt. De ZMF is hier redelijk tevreden over. Voor de afspraken in het convenant is gebruik gemaakt van het Nationaal Pakket Duurzaam Bouwen. Het pakket bestaat uit ruim 160 vaste en va riabele milieumaatregelen voor nieuwbouw, verdeeld over de thema's energie, water, materialen en binnenmilieu. Een aantal van die maatregelen: aandacht voor energiezuinigheid, ruimte voor een zonneboiler en afvalcontainers, het gebruik van natuur- gips en het gescheiden verzamelen van bouwafval. Het conve nant doet op een aantal voor de ZMF belangrijke milieu-items geen uitspraak. Zo wordt het gebruik van PVC niet verboden en mag ongecertificeerd tropisch hardhout onder gbepaalde voor waarden worden toegepast. Ondanks deze minpunten is het ZMF tevreden met het resultaat. De drempel tot toetreding is laag, wat de kans vergroot dat de kleine partijen die de Zeeuwse bouwsector kenmerken, het convenant ondertekenen. Ter illustratie van duurzaam bouwen een interview met een bewoonster van een 'huis van de toekomst' in Heinkenszand. Over de kosten, de voor- en nadelen. Verder in het oktobernummer van Wantij aandacht voor het landelijk netwerk meldpunt klachten gezondheid en milieu, exo tische vogels in Zeeland, nieuwe woningen voor vleermuizen en kritiek op het voorontwerp streekplan. Het 'vouwblad' is gewijd aan het onderwerp 'zonder auto in Zeeland'. Losse nummers van Wantij kosten een rijksdaalder en zijn ver krijgbaar bij boekhand 'De Koperen Tuin' of bij het ZMF-kan- toor, Ravelijn de Groene Jager. Leden van de ZMF krijgen het blad gratis toegezonden. Het lid maatschap van de ZMF bedraagt 25 gulden per jaar. GOES - Het Jeugdwielrenpro ject, dat in 1993 op poten is gezet door het KNWU district Zee land in samenwerking met de twee Zeeuwse wielerclubs, krijgt in de komende twee jaar meer financiële armslag. De ge zamenlijke RABO-banken in de provincie Zeeland en op Goeree- Overflakkee gaan als sponsors optreden bij genoemd project. De ondertekening van de over eenkomst vindt plaats zaterdag 5 oktober in IJzendijke, waar op dezelfde dag jeugdwielerwed- strijden worden gehouden. Het Zeeuwse Jeugdwielrenpro ject is destijds van de grond ge komen omdat het aantal licen tiehouders, met name in de cate gorieën nieuwelingen en junio ren, sterk terugliep in onze pro vincie. Om de beoefening van de wielersport onder jongeren te stimuleren werden daarom door de gehele provincie zogenaamde 'dikke bandenwedstrijden' te organiseren. Die hebben inmid dels vruchten afgeworpen. De Zeeuwse wielerclubs Theo Mid delkamp en de WV Zeeuws Vlaanderen kregen er een der tigtal jeugdleden bij, terwijl daarnaast de huidige generatie nieuwelingen en junioren ook is voortgekomen uit dit jeugdpro- ject, waar jongens en meisjes tot en met 14 jaar terecht kunnen. Het Zeeuwse districtsbestuur en de Zeeuwse wielerclubs besef fen echter terdege dat een blij vende benadering van de jeugd onontbeerlijk is en hebben daar om in de toekomst diverse acti viteiten op het programma staan. Uiteraard is men in zijn nopjes met de financiële onder steuning van de RABO- banken. VLISSINGEN - In de harmo nie zit veel muziek, want het muziekkorps zorgt op de gepas te momenten voor aangenaam klinkende klanken. De sporten de kinderen proberen steeds een trede hoger op de prestatie ladder te komen, maar ze zijn op de eerste plaats gewoon lek ker bezig op het terrein of in de hal van de club van hun voor keur. De leden van de toneel vereniging hebben last van de jaarlijkse aanval van planken koorts. Kortom de samenleving is anno 1996 nog steeds een ar chitectonisch verantwoord ge heel, waarin de mensen het denk- en opperwerk voor hun rekening nemen. De gezinnen zijn de hoekstenen, de vereni gingen in de directe omgeving de bouwstenen. Ondanks de druk op die bouwstenen, die door de politieke wind wordt veroorzaakt, is er nog geen af brokkeling of kromtrekking. Tussen de bowustenen zit im mers een kwalitatief goede ce- mentsoort en dat is de Grote Clubactie. Geen wonder dat De Scheldebode deze loterij, met de verenigingen als de grote winnaars, jaarlijks onder steunt. Donderdag 10 oktober worden de deelnemende verenigingen in het bezit gesteld van de lo ten, die zij door hun leden wil len laten verkopen aan de buurman, buurvrouw, de fami lieleden en andere bekenden. De kopers van de loten onder steunen niet alleen het belang rijke verenigingswerk, ze ma ken ook kans op schitterende prijzen. Te winnen zijn onder andere honderdduizend gulden belastingvrij, 25 mille belas tingvrij, 7500 gulden belasting vrij, een vliegreis voor twee personen naar de Verenigde Staten (bestemming naar keu ze) en 25 keer een lekker week endje Londen voor twee perso nen (inclusief retourvlucht, treinretour vluchthaven Lon- den-centrum van de stad, een hotelovernachting). In totaal zijn er 40.000 prijzen, met een totale waarde van 1,7 miljoen gulden, te verdelen en dus zijn er eind november, wanneer de trekking wordt verricht en de uitslag in deze krant wordt ge publiceerd, vele gelukkigen. Er is ook een Grote Clubactie Jaarprijs; voor elk jaar dat de actie bestaat wordt er duizend gulden in de pot gestopt en dat betekent dat er dit jaar een ex tra prijs van 19.000 gulden ver loot wordt. De Grote Clubactie wordt voor de negentiende keer gehouden en het mooie is dat van van elk verkocht lot (kost vijf gulden) tachtig procent (vier gulden) rechtstreeks terecht komt bij de vereniging, waarvoor het lo- tenverkopertje bij u aanklopt. Vorig jaar kwam er liefst 14,7 miljoen gulden in de verschil lende clubkassen terecht. En dat is een welkom bedrag in een tijd van dichter gedraaide subsidiekranen en toenemende kosten. Overigens staan er op de achterzijde van de loten aantrekkelijke kortingen voor de koper, zodat deze in elk ge val 'prijs' heeft. De oraniseren- de Stichting Grote Clubactie heeft geen winstoogmerk en al le middelen worden ingezet om het voor de deelnemende clubs zo interessant mogelijk te ma ken. Ook de medewerking van deze krant is gratis en moet als een stimuleringsgebaar worden gezien in de richting van de verenigingen in ons versprei dingsgebied. Aan de actie kan worden deelgenomen door ver enigingen waarvan de leden zich bezig houden met sport, cultuur, amusement, andere vormen van recreatie of met welzijn. Gezelschappen met godsdienst of politiek als hoofddoel zijn van deelname uitgesloten. De Stichting Grote Clubactie is thuis in Tilburg en is daar tele fonisch bereikbaar onder num mer 013-4635370. Deelnemen de clubs kunnen hun nabestel lingen (steeds in een veelvoud van 25 loten) doen via 06- 0221666, waarbij ook het Grote Clubactie-registratienummer van de vereniging moet worden opgegeven. De deelnemende verenigingen kunnen donderdag 10 oktober tussen half twee en vijf uur de loten afhalen op het adres, wat zij destijds hebben opgegeven. In het gebied van De Schelde bode is dat ons kantoor op het adres Scheldestraat 7-9 in Vlis- singen. Het toegezonden legiti matiebewijs moet worden mee gebracht. WEMELDINGE - Rien Westveer haakt af als voor zitter van het KNWU district Zeeland. Tijdens de na jaarsvergadering van het Zeeuwse district, die op 19 november in Kruiningen wordt gehouden zet Westveer er een punt achter. Eigenlijk een gedwongen afscheid als bestuurder in de wielersport, dat te maken heeft met verandering van positie in zijn huidige werk kring. Westveer, voorheen werkzaam als hoofd auto matisering bij een Groothandel in levensmiddelen in Kapelle, dat inmiddels is gefuseerd met drie andere bedrijven in ons land, gaat bovengenoemde functie voortzetten als leidinggevende figuur in het midden van het land, met als standplaats Putten op de Veluwe. Westveer: „Dat houdt onder andere in dat ik met mijn gezin binnen afzienbare tijd ook in die omgeving zal neerstrijken, zodat ik mijn taak als KNWU districts bestuurder moet afstoten. Eigenlijk wel jammer, want ik voelde me echt thuis op die stoel. Maar mijn positie verbetering op het maatschappelijke vlak is uiteraard doorslaggevend geweest. Het betekent trouwens een uitdaging voor mij, die ik denk aan te kunnen, mede gezien mijn leeftijd van 41 jaar." Rien Westveer heeft zes jaar zitting gehad in het Zeeuwse districtsbestuur, waarvan de laatste vier jaar als voorzitter. Hij nam die taak over van Pier re Eijsackers. Westveer staat bekend als een vent uit één stuk. Zeer bescheiden, maar wel iemand die van wanten wist en steeds recht voor zijn raap als er belangrijke beslissingen moesten worden genomen en dan ook nooit met de mond vol tanden zat. Door zijn gedegen en tactische aanpak dwong hij dan ook respect af bij velen waarmee hij te maken kreeg. Rien Westveer, geboren en ge togen op Waarde, toonde al vroeg belangstelling voor de sport op twee wielen. „Ik ging vaak naar de koersen kijken in de omgeving, maar ook wel bui ten Zeeland. Bovendien woonde er destijds een profrenner op Waarde, Bart Zoet en daar liep ik mee weg." Toen Westveer in 1980 verhuis de naar Hansweert, werd hij daar al gauw secretaris van het plaatselijk wielercomité en toen hij tien jaar later in Wemeldin- ge terecht kwam werd hij daar gestrikt voor dezelfde functie. Van die tijd dateert ook zijn functie in het Zeeuwse dis trictsbestuur. Een niet te benij den taak want de Zeeuwse wie lersport zat toen al in een moei lijke periode. Het aantal licen tiehouders liep sterk terug evenals de publieke belangstel ling. Mede door het ontbreken van Zeeuwse vedetten zoals Jan Raas, Cees Priem, Cees Bal, Toine van de Bunder en Wim de Waal, om er maar enkele te noe men. Renners die destijds mede het gezicht bepaalden van de Zeeuwse wielersport. 1 Rien Westveer neemt in november tijdens de naajaarsvergadering van het district Zeeland afscheid als voorzitter. FOTO TANNIE DE JONGE Maar hoewel Rien Westveer ze ker geen gemakkelijke jaren VLISSINGEN - Na eerste deel 'Biggekerke in vroeger tijden' is nu ook het vervolg hierop ver schenen bij uitgeverij Deboek- tant. Dit tweede deel gaat in op de periode 1940-160. Aan de hand van ongeveer 90 foto's laat samensteller Maaike de Wolf- Mol Biggekerke zien in een be wogen periode in de agrarische gemeenschap van Biggekerke die tot 1940 vrij geïsoleerd leef de. Aan dit geïsoleerde bestaan kwam door de oorlog een vrij abrupt einde. Vele Vlissingers vonden in Biggekerke onderdak in de Meidagen van 1940. Twee jaar later werd een groot aantal inwoners door de Duitsers naar Brabant weggevoerd en tijdens de inundatieperiode moesten wederom velen tegen hun zin naar Yerseke verhuizen. Met als gevolg dat het isolement werd doorbroken en de levenswijze veranderde. De foto's in 'Bigge kerke in vroeger tijden' geven een goed beeld van wat Bigge kerke in die oorlogsjaren heeft moeten ondergaan. Het dorp kende in de oorlog namelijk een vrij sterke bezetting van Duitse militairen. Overal op het eiland werden bunkers gebouwd en Biggekerke kreeg daar ook zijn deel van. Zo zijn in het boek fo to's opgenomen die herinneren aan de zwarte dag in de ge schiedenis van Biggekerke, zondag 17 september 1944. Die dag werd het dorp door een re gen van geaillieerde bommen getroffen. Alhoewel Engeland op de hoogte was gebracht van het feit dat het geschut van de Duisters in de weilanden slechts schijngeschut was, vond het bombardement toch plaats. Deze communicatiefout kostte 45 burgers het leven. Een gevolg van de oorlog was dat de meeste kleine onderne mers na die periode uit het dorpsbeeld verdwenen. De smidse, de werkplaatsen van de schoenmaker, schilder en wa genmaker waren tot dan ont moetingsplaatsen voor de niet-werkenden mannen. Daar wisselden zij alle dorpsnieuw tjes uit. Met het vertrek van de ondernemers vervielen ook de sociale contacten. Maar er zijn ook positieve ontwikkelingen geweest. Zoals na 1949, toen het dorp op de waterleiding werd aangesloten en de 'uusjes' gelei delijk aan verdwenen. Tobbe, staphout en stoffer en blik maakte plaats voor wasmachi ne en stofzuiger. Biggekerke in Vroeger Tijden, 1940-1960. Uitgeverij Deboek- tant, f34,90. achter de rug heeft als districts bestuurder blikt hij toch nog wel met voldoening terug op datgene wat is bereikt in posi tieve zin. Hij wijst onder andere op het Jeugdproject dat goed van de grond is gekomen in sa menwerking met de beide Zeeuwse wielerclubs. Westveer: „Daarmee zitten we goed in de lift. In Zeeuws - Vlaanderen verzorgen Frans Boechaut en Fonny Kint wekelijks een trai ning voor de jeugd en boven de Westerschelde kunnen jongens en meisjes van acht tot veertien jaar terecht in de zomeravond competitie. Daarnaast wil ik wijzen op de betere samenwer king die tot stand is gekomen tussen de KNWU en de trim- bonden en de goede ontwikke ling van de Zeeuwse veldrit- competitie, die in het komend seizoen twaalf wedstrijden telt. Vooral zijn we tevreden over de explosieve groei van het aantal ATB-ers. Een club als Extreem in Goes telt bijvoorbeeld 85 le den. Het mountainbiken wordt dus ook in Zeeland populair. Een renner als Patrick Tolhoek vervult daarbij volgens mij een voorbeeldfunctie. Natuurlijk is er nog genoeg te doen, ook voor het districtsbestuur, voordat de zaak flink is opgekrikt." Westveer geeft onomwonden toe dat bijvoorbeeld de organi serende wielercomités in diver se plaatsen teleurgesteld zijn over het gering aantal vertrek kers in hun criteriums. „Dat probleem heeft dan ook grote aandacht in het districtsbe stuur. Maar een pasklare oplos sing ligt niet direct voor de hand. Niettemin gaat het be stuur binnenkort met de meest gedupeerde comités rond de ta fel zitten. Meer spreiding van de wedstrijdkalender kan wel licht wat vruchten afwerpen." Rien Westveer bekijkt alles dan ook niet alleen door een zwarte bril. „We geraken echt wel uit het dal", zegt de scheidende voorzitter, die terloops aanstipt dat er in Zeeland nog genoeg moois te beleven valt voor de wielersupporters. „We hebben bijvoorbeeld nog een flink aan tal grote wedstrijden in onze provincie zoals de Junioren- driedaagse in Axel, het Zeeuws Vlaamse Wielerweekend, de Delta Tour, de Ster van Valke- nisse, de profronde door Mid den-Zeeland, de Omloop van Borsele, De Arjaan de Schipper Trofee, de Omloop van de Braakman en de Wim Hendriks Trofee. Dat zijn toch allemaal evenementen. Daarnaast blijft het aantal criteriums vrijwel intact. Ja in feite, hoeft Zeeland beslist nog niet met de handen in het haar te zitten. En ook zonder mij zullen ze het wel we ten te klaren. Een plaatsver vanger staat al gereed. Consul Henk Remijnsen en ik dragen een kandidaat voor op de ko mende najaarsvergadering. Maar zijn naam geven wij nog niet prijs. Bovendien kunnen de aanwezigen tijdens de vergade ring met één of meerdere kandi daten naar voren komen." Zoals steeds blijft Rien West veer genoeg lichtpunten zien om de Zeeuwse wielersport nieuwe impulsen te geven. „Jammer aan één kant dat ik daar persoonlijk niet meer mijn schouders kan onderzetten. Maar reken maar dat ik de ont wikkeling in Zeeland op de voet zal blijven volgen. Want als be stuurder heb ik een mooie tijd gehad. Een periode waar ik met voldoening op kan terugzien." In 1947 maakte de school voor Christelijk Voortgezet Onderwijs een van haar eerste echte school reizen met een bus, Bestuursleden met echtgenoten, personeel en leerlingen poseren hier in Den Haag. Op de voorgrond de hoogste klassen van de Hervormde lagere school. DONDERDAG 10 OKTOBER 7.05-8.00 Ochtendeditie. 18.10 De agenda. 8.32 Ochtendeditie met actu aliteitenquiz. 9.05 Muziek door de week. 10.05 Vragen staat vrij. 11.05 Een uurtje Bert, gevarieerd program ma. 12.05-13.00 Middageditie. 13.10 De agenda. 13.35 De Passage met concertagenda en filmoverzicht. 14.05 Muziek in bedrijf. 16.03 Rondje Zee land over Zeeuwse muziek: vandaag met Jacco de Braai uit Terneuzen. 17.03-18.00 Avondeditie met o.a.zegt u 't maar. 18.10 De agenda. VRIJDAG 11 OKTOBER 7.05-8.00 Ochtendeditie.8.10 De agenda. 8.32 Ochtendeditie met actu aliteitenquiz. 9.05 Muziek door de week. 10.05 Zwemer, programma over de Zeeuwse taal. 11.05 Een uur tje Bert. 12.05-13.00 Middageditie. 13.10 De agenda. 13.35 De Passage met culturele weekendactiviteiten. 14.05 Muziek in bedrijf. 16.03 Zeeuw se Kringen, politiek café, vanuit Desa- finado in Middelburg. 17.05 Avondedi tie. 17.35-18.00 Zeeuws Diep, discus sieprogramma. 18.10 De agenda. 18.11 Landelijke en internationale ac tualiteiten ZATERDAG 12 OKTOBER 9.03 De Zeeuwse Lucht. Vandaag: de orgels van Zeeuws-Vlaanderen op een rijtje. 10.03-13.00 Dag-Week, ge varieerd familieprogramma. 13.34 Sportpark Souburg 14.03-18.00 Om roep Zeeland Sport. ZONDAG 13 OKTOBER 9.00 Die's nog van voor d'n oorlog. Vandaag: De heer Filius uit Oost-Sou burg. 10.02-13.00 't Paviljoen, pro gramma over kunst en cultuur vanuit Pantha Rei in Vlissingen. 13.32 - 17.05 Omroep Zeeland Sport. MAANDAG 14 OKTOBER 7.05-8.12. 8,10 De agenda. 8.32 Och tendeditie met o.a. Actualiteitenquiz. 9.05 Muziek door de Week 10.05 Met Aly de Boer op. 11.05 'n uurtje Bert. 12.05 Middageditie met o.a. Wegwies. 13.10 De agenda. 13.12 Actualiteiten. 13.35 De Passage met overzicht ten toonstellingen. 14.05 Muziek in Be drijf. 16.03 Klasse! Portret van een Zeeuwse middelbare school. Van daag: Zeeland College lokatie Raven- stein in Middelburg. 17.05-18.00 uur. Avondeditie met o.a. zegt u het maar. 18.10 De agenda. DINSDAG 15 OKTOBER 7.05-8.00 Ochtendeditie. 8.10 De agenda. 8.32 Ochtendeditie met o.a. actualiteitenquiz. 9.05 Muziek door de week. 10.05 Oogappels en muilperen. Vandaag: kindermishandeling. 11.05 een uurtje Bert. 12.05-13.00 Middag editie. 13.10 De agenda. 13.35 De Passage met: deze week in de thea ters. 14.05 Muziek in bedrijf 16.03 Ge feliciteerd!. 17.05-18.00 Avondeditie met Zegt u 't maar. 18.10 De agenda WOENSDAG 16 OKTOBER 7.05-8.00 Ochtendeditie. 18.10 De agenda. 8.32 Ochtendeditie met o.a. actualiteitenquiz. 9.05 Muziek door de week 10.05 Zeeuwse streken. 11.05 Een uurtje Bert 12.05-13.00 Middag editie. 13.10 De agenda. 13.35 De Passage met overzicht exposities. 14.05 Muziek in Bedrijf 16.03 De Tijd machine. Vandaag: De Zeeuws-Vlaamse tarzan. 17.05-18.00 Avondeditie met o.a. zegt u 't maar. 18.10 De agenda.

Scheldebode | 1996 | | pagina 21