De mens van vandaag is visueel ingesteld. van het huis is: welke kleuren gaat het worden? Wie een huis (opnieuw) gaat inrichten bla- Het moderne interieur heeft weer kleur gekre- dert in tijdschriften, loopt woonwinkels af, gen, maar typische trendkleuren zoals we die kijkt hoe vrienden hun interieur vorm heb- vroeger hadden, die zijn er niet meer. Dat maakt ben gego rën en laat zich hierdoor inspire- de keuze persoonlijker maar ook moeilijker ren. Maar men voelt er meestal niets voor want wat is een goede basiskleur? Wat past het ideeën klakkeloos na te volgen. Ze worden mooiste waarbij en wat doen kleuren voor de heel persoonlijk geïnterpreteerd. De een is sfeer? Textiel is essentieel in het moderne inte- echter beter in staat tot zo'n individuele rieur. Het is ook de makkelijkste manier om de vertaling van ideeën dan een ander. De stijl van een vertrek te veranderen of te verbe- juiste inspiratiebron om de fantasie op weg teren. ifH/ te helpen is in de hedendaagse woningin- richting een belangrijk facet. Dat geldt ove- Sfeer rigens niet alleen voor de consument maar Om een sfeervolle woonomgeving te scheppen tevens voor de woninginrichter. Want daar is meer nodig dan meubels en stoffering alleen, komt zowel de klant die het zelf allemaal Heel belangrijk voor de sfeer zijn kleuren maar al heeft uitgedacht als de weifelende koper. ook (de kleur van) verlichting, muziek en geu- De laatste verwacht een goed en op zijn ren. Door daarin variaties aan te brengen kun- smaak afgestemd advies. Maar een goed nen we ons wooninterieur aanpassen aan onze advies geven en een individuele keus ma- stemming of het jaargetijde, ken is uitsluitend mogelijk als op de eerste plaats de fabrikant, de maker van interieur- Ook in de badkamer zien we verschillende stij- produkten, over de juiste inspiratiebron kan len. De badkamers worden meer en meer mini- beschikken. kuuroorden met bubbelbad, jacuzzi en sauna. Verder in deze bijlage nieuws van het keuken- Kleur front. De eerste vraag die je stelt bij de inrichting 40®%^ 00*^. De maand oktober staat weer in het teken van het interieur. Alweer voor de der tiende achtereenvolgende keer wordt de maand oktober omgedoopt tot Nationale Woonmaand Oktober. In deze maand krijgt u volop de gelegenheid om te woonwinkelen op de meest optimale manier. De meeste woninginrichters in Nederland haken met hun activiteiten in op dit landelijke evenement en kunnen u veel extra's bieden. De deelnemende winkeliers zijn te herkennen aan vlaggen, banieren, posters en stickers voorzien van het Nationale Woonmaand oktober logo in de vorm van het inmiddels bekende rood-wit-blauwe huisje.

Scheldebode | 1996 | | pagina 13