Zegels sparen is verloren moeite Skoda Felicia Runner op sportieve toer Viswedstrijd Stichting Hulp Gehandicapten 1 Adverteren in geeft een verbluffend effect RA DIO Middelburg krijgt Moluks Zorgcentrum 'De Zeeuwse Natuur' BURO VOOR RECHTSHULP Volkswagen Golf GTTDI 81 kW/110 pk: Open Zeeuws kampioenschap skeeleren in Goes-Zuid Uitkering bij overheid OM ZEE SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 28 AUGUSTUS 1996 313 Reeds bekend Conclusie R EP LAND Volkswagen heeft altijd al een goed idee gehad over hoe je een populaire auto moet maken. Was de Kever al gretig in trek, ook de opvolger van dit model doet al jaren goede zaken. Allerlei modelwijzigingen, zonder echt spectacu lair van uiterlijk te veranderen, hielden de schwung erin. Het feit dat het VW eindelijk gelukt is om Opel na tiental len jaren van de verkoopcijfertroon te stoten, geeft aan dat Volkswagen de juiste toon weet te raken. De Astra heeft het moeten afleggen tegen de Golf. En laat die hij de grote gemeente populair zijnde Golf nu ook nog eens uitgekozen worden als Zakenauto van het Jaar 1996, dan blijkt wel wat voor een allemansvriend die Volkswa gen is. Bovendien is het niet de eerste keer dat de Golf door zakelijk Nederland beloond wordt: ook in 1989 won de Golf. Dit benadrukt alleen maar dat Volkswagen erin is geslaagd een automobiel te bouwen dat continu in de be langstelling is blijven staan. En de 'kleine' Audi A3, die in september ten tonele verschijnt, is een vooraankondiging van de nieuwe Golf-generatie, want die wordt van dezelf de bodemplaat voorzien. Maar voordat het zover is. heb ben we nog een reden om de Golf uit de kast te halen. Want behalve de verkiezing tot Zakenauto van het Jaar hebben de autobouwers in Wolfsburg er ook een nieuwe direct ingespoten 1.9 liter turbodiesel-motor, ook wel TDI genoemd, ingelepeld. Nu niet meteen roepen dat deze er al lang is, want hier gaat het om de 81 kW/110 pk-versie. De andere 1.9 TDI komt niet verder dan 66 kW/90 pk. Door de opwaardering is de nieuwe Golf bloedjesnel en kan zichzelf zonder gezichtsverlies meten aan zijn GTI- broeder.zo bleek tijdens de testweek met de door ons on der handen genomen Golf GT TDI 110 pk. Hoe een Golf uitziet dat mag ondertussen als bekend worden verondersteld. Een blik uit het raam, even een paar seconden wachten en ja hoor, daar komt er eentje voorbij gereden. Hoe de auto van binnen in elkaar steekt is misschien meer een raadsel, zij het dat ook hier de stel regel opgaat dat de 'Duitsers' niet zo scheutig zijn met ex- UUOI1 ICOJJUOMVW tra's. Want wie denkt dat een GT, dat toch gedachtes op roept van sportiviteit en luxe. boordevol handigheid jes zit, die komt bedrogen uit. De enige extraatjes die dit model zich permitteert zijn een in hoogte verstel baar stuur, sportstoelen (waarvan het bestuurders exemplaar in hoogte verstel baar is), een in ongelijke de len neerklapbare achter bank, stuurbekrachtiging, een boordcomputer en een flitsend kleurtje, flashrood. waarvoor, indien besteld, geen extra pegels op tafel ge legd hoeft te worden. Maar dan is de koek op. Ook de velgen zijn niet van lichtme taal. maar van staal. De in onze testauto aanwezige dubbele airbag kost 990 gul den (overigens een zeer pe Q0/f js gekozen lol Zakenauto van het Jaar. En met de nieuwe TDI is het ook voor schappelijke prijs) en voor VW goed zaken doen. het derde remlicht, toch een item dat bijna overal standaard te krijgen is. moet maar liefst 164 gulden bijbetaald worden. Kortom, alles in de Golf GT is eigenlijk heel basic. De ramen moeten gewoon opengeslingerd worden en de buitenspiegels vragen om handwerk om ingesteld te worden (kan wel van binnen uit). Voor dit alles vraagt VW een bedrag van 44.295 gul den (dus zonder de airbags en derde remlicht). Wie lak heeft aan stalen velgen en sportstoelen kan de TDI 110 pk ook in basis-CL of iets hoger geplaatste GL-uitvoering krijgen voor respectievelijk 39.495 gulden of 41.995 gul den. Het feit dat de potente TDI al onder de veertig mille te koop is. zal vooral de leaserijder heel aanlokkelijk in de oren klinken. De belangrijkste reden om de Golf te testen is de nieuwe oliedrinker. Volkswagen heeft een goede naam op het ge bied van dieselmotoren. Het was dit merk dat als eerste, in oktober 1976. kwam met een compacte personenauto (Golf) die zijn sap aan de dieselpomp moest halen. Voor die tijd werden dieselmotoren vooral toegepast in grote en dure personenauto's. Echter, het besluit om een kleine dieselmotor te gaan ontwikkelen en produceren is tijdens de oliecrisis (begin 1974) genomen. Want behalve het zui nigheidsaspect ervan (6,5 liter diesel per 100 km) was het nieuwe concept ook minder belastend voor het milieu. De eerste compacte dieselmotor had een cilinderinhoud van 1,5 liter en een vermogen van 37 kW/50 pk. Begin '82 Vanaf eind juli staat er een nieuwe Skoda in de showroom bij de vaderlandse dealers: de Felicia Runner. De speciale sportuitvoering is gebaseerd op de 1.3 GLXi-uitvoering met 68 paardekrachten in het vooronder. De elf pk's extra onder de motorkap van de Runner zijn te danken aan de speciale chiptuning van de motor, waar mee de auto uitgerust is met de tot nu toe sterkste motor. Daarmee is de vertrouwde 1,3 motor van deze sportieve Skoda met 58kW/80pk bij 5000 toeren per minuut en een koppel van 116Nm bij 400 tpm duidelijk krachtiger dan veel van zijn concurrenten. Het brandstofverbruik daar entegen is gelijk gebleven aan dat van de 50kW uitvoe ring. Als sportieve accenten heeft de standaard Romantic-rode Felicia Runner een aantal speciale styling-accessoires die duidelijk verwijzen naar de succesvolle rally-Skoda's: een spoiler boven de achterruit met geïntegreerd derde rem licht, in carrosseriekleur gespoten koplamplijsten in sportstyling, lichtmetalen velgen, een Remus sportuitlaat met verchroomd ovalen eindstuk en een speciaal sport- luchtfilter. Het dashboard is voorzien van een 'carbon-look' aankle dingspakket. De extra's komen boven op de standaard uitrusting van de 1,3 GLXi. met onder meer elektronische interval op de ruitenwissers, een toerenteller, een in delen neerklapbare achterbank, centrale verg rendeling en sportieve voor- stoelen. Al dat heeft auto slechts 1500 gul den extra. De Felicia 1.3 GLXi kost stan daard 22.995 gulden. De nieuwe Skoda Felicia Runner komt op een be drag van 24.495 gulden, inclusief motortuning, inbouw en BTW/BPM. De klant betaalt voor het Run nerpakket geen 2500 maar 1500 - De elf pk's extra onder de motorkap van de Felicia Runner dankt de auto aan de speciale chiptuning gulden extra. van de motor. wordt een nieuwe variant van een 1,6 I dieselmotor in de Golf op de markt gebracht. De Golf GTD. zoals de nieu weling heet. kenmerkt zich door een goede combinatie van prestaties en zuinigheid en heeft een uitlaatgas-turbo- lader aan boord die garant staat voor een vermogenstoe name van de basis 40 kW/54 pk tot 51 kW/70 pk. Deze ver hoging van het motorvermogen brengt de diesel op gelijk niveau met de 1.51 benzinemotor, maar overtreft hem met zijn koppel van 133 Nm. dat reeds bereikt wordt bij 2600 t/min. In maart 1991 komt Volkswagen met een nieuwe diesel motor met katalysator op de markt. Aan deze 1,91 diesel motor is een kleine turbolader toegevoegd, waardoor het vermogen 55 kW/75 pk bedraagt. De 1.9 liter turbodiesel familie is nu dus uitgegroeid tot 81 kW/110 pk. Het mag nifiek hoge koppel van 235 Nm wordt al bereikt bij 1.900 toeren per minuut. In het toerentalgebied van 1.700 en 3.000 toeren per minuut wordt constant 225 Nm bereikt. En dat is duidelijk voelbaar tijdens het rijden. De Golf pruttelt rustig op z'n diesels terwijl hij stationair loopt, maar wil gewoon als een raket verdwijnen als het licht op groen springt. In 9.6 seconden dirigeerde de rechtervoet de TDI op z'n snelst naar de 100 km/u. Een kleine secon de sneller dan de benzine-GTI 16V die zijn (mindere) maximum koppel van 180 Nm pas bij 4.800 tpm bereikt. De topsnelheid van de TDI 110 pk wordt pas bereikt als de klok de 195 km/u kietelt. Inhaalmanoeuvres zijn. voor al dankzij het enorme koppel, gemakkelijk uit te voeren. Accelereren in de vierde en vijfde versnelling gaat zeer snel. De wegligging is dik in orde. Ten opzichte van de Golf GT TDI 66 kW/90 pk heeft de Golf GT TDI 81 kW/110 pk aangepaste schijfremmen voor, een grotere stabilisator voor. schijfremmen achter en een stabilisator achter. Dit zorgt ervoor dat de TDI niet van de weg te branden is. Gas bijgeven in een bocht deert hem absoluut niet en mocht het toch nog een beetje spannend worden, dan gewoon even het gas loslaten en de auto luistert weer perfect. Het insturen van de bocht gaat zeer precies vanwege de direc te stuurbekrachtiging. Hoeven we het eigenlijk alleen nog maar over het brand stofverbruik te hebben. Welk brandstofverbruik, vraag je je eigenlijk af. Want het duurt heel lang voordat de 55 liter metende brandstof-tank helemaal leeg is. We hebben echt ons best gedaan om de boordcomputer waarden te laten zien die op 1 op 10 leken, maar dat is eigenlijk niet gelukt. Gemiddeld reden we 1 op 16,2. oftewel 6.17 liter diesel op 100 kilometer. Ons goedkoopste ritje (op tijd schakelen, maximum snelheid aanhouden en minimaal stadsverkeer) leverde een verbruik op van 1 op 23,8. Tel uit je winst. Concluderend moeten we stellen dat de Golf GTTDI 81 kW/110 pk een heerlijke auto is. Lekker snel, lekker soe pel. lekker zuinig. Alleen het motorgeluid zou iets beter geïsoleerd mogen worden en de uitrusting is gewoonweg kaal te noemen voor een auto van ruim 44 mille. Maar ja. je kunt blijkbaar niet alles hebben Nog even voor de auto-spotters onder ons: de nieuwe TDI-uitvoering is alleen te herkennen aan de 'I' (vanTDI achterop de wagen) die in rood is uitgevoerd. MIDDELBURG In 1993 verrichtte de Stichting VMC Zeeland een onderzoek naar de problemen en perspectieven rond de verzorging en huisves ting van oudere Molukkers op Walcheren. Het onderzoek werd begeleid door een project groep, waarin onder meer ver tegenwoordigers zaten van de gemeenten Vlissingen, Valke- nisse en Middelburg. Een con clusie uit het rapport was dat er op Walcheren behoefte is aan een kleinschalig woonzorgro- ject voor Molukkers. Om een dergelijk zorgcentrum te reali seren is de Stichting Tabadila opgericht. De voorkeur gaat uit naar vestiging van een centrum aan de Rijnstraat in Middel burg naast de nieuwe Molukse kerk. De gemeente wil 225.000,verlenen om de bouw te realiseren. Het nieuwe woonzorgproject voorziet in een behoefte. Oude re Molukkers kunnen in de ei gen Molukse gemeenschap blij ven wonen en specifiek op hen toegesneden hulp krijgen. Voor veel Molukse 'jongeren' bete kent een dergelijk voor hun ou ders acceptabele voorziening een uitkomst. Zij willen wel graag hun ouders verzorgen, maar dit brengt toch vaak een te zware belasting met zich mee. De deelnemende gemeenten hebben een verdeling naar draagkracht gemaakt voor de investeringsbijdrage: Valkenis- RILLAND - De Stichting Hulp Gehandicapten houdt op zaterdag 24 augustus van 13.30 tot 16.30 uur een grote viswed strijd aan het Schelde-Rijnka- naal. De opbrengsten daarvan komen geheel ten goede aan ac tiviteiten die de stichting orga niseert voor gehandicapten. Het inschrijfgeld bedraagt 15,-; jeugd tot en met 15 jaar betaald ƒ10,-; een korps betaald 12,50. Er wordt gevist op centimeters. Alle vis van 10 centimeter of meer wordt gewaardeerd. Als aas mag worden gebruikt: pie ren (leeglopers), landwormen en mestpieren (uit de mest/composthoop). Alle ande re aas is verboden Er zijn aan trekkelijke prijzen te winnen, waaronder een tuinameuble- ment. een dagtocht naar Lon den, autoradio, stofzuiger, vi deorecorder en diverse waarde bonnen. Verder is er voor de beste vrouw, man en junior een fraaie beker beschikbaar ge steld. Dankzij de sponsoring van een groot aantal bedrijven uit de regio kon dit alles wor den gerealiseerd. De prijsuitreiking vindt plaats in het dorpshuis 'Luctor et Emergo' te Rilland. Daar kan men op de wedstrijddag in schrijven van 9.30 tot 12.30 uur. Telefonisch inschrijven kan ook via genoemde stichting onder nummer (0113) 22 11 86. Onder de telefonische inschrijvers wordt een autoradio verloot. Eenzelfde prijs wordt verloot tussen de vissers die aanwezig zijn bij de prijsuitreiking in het dorpshuis, waar ook het Rad van Avontuur draait. se betaalt 25.000,Vlissin gen 100.000,en Middel burg 250.00,een hoger be drag omdat het centrum in Middelburg komt. Het totale bedrag van 350.000,wordt aangevuld door de provincie met eenzelfde bedrag. In het centrum wordt zorg geboden op het niveau van ver pleeghuis, verzorgingshuis en thuiszorg. De gemeente streeft er samen met de Woningbouw vereniging naar de huur zo be taalbaar mogelijk te houden. Boven de 300,moet daarom huusubsidie mogelijk zijn. OOSTKAPELLE - Het Zeeuws Biologisch Museum heeft de fotowedstrijd onder de titel 'De Zeeuwse Natuur' met één week verlengd. De slui tingsdatum is nu 22 september. Dat geeft de foto-amateurs de gelegenheid hun mooiste, span nendste of sfeervolste foto, ge maakt in Zeeland nog op te stu ren. De wedstrijd kent vier ca tegorieën: Jeugd t/m 15 jaar thema 'diergedrag'; volwasse nen thema 'diergedrag'; volwas senen thema 'ode aan de plan ten'; volwassenen thema 'com positie en vorm'. De prijzen voor de jeugd bestaan uit rondleiding door reptielenzoo Iguana te Vlissingen, t - shirt met eigen foto, puzzel van eigen foto; voor volwassenen: abonnement op Grasduinen, abonnement op fototijdschrift, bonnen te beste den bij de fotograaf en pakket wissellijsten. Eén van voorwaarden is dat de foto in Zeeland gemaakt moet zijn; het inschrijfgeld bedraagt 2,50 en per categorie mag één fo to worden ingezonden. Alleen kleurenfoto's (glanzend) formaat 30x45 cm kunnen worden ingele verd. De foto's blijven een half jaar eigendom van het Zeeuws Biologisch Museum en mogen met naamsvermelding van de maker worden gebruikt. Daarna worden de foto's terug gezonden aan de eigenaar. Een deskundige jury bepaalt de winnaars. De winnende foto's worden in de maand oktober geëxposeerd in de koffiekamer van het museum. Met de ingezonden foto('s) dienen de volgende gegevens te worden vermeld: naam, adres, postcode en woonplaats, telefoonnummer, leeftijd, thema, gebruikte camera en film, instelling van de camera, plaats waar de foto is gemaakt en het verhaal achter de foto. GOES Diverse Zeeuwse schaatsers van 'IJsclub De Poel' komen zaterdag 24 augustus in actie tijdens het Open Zeeuws kampioenschap skeeleren. Zij gaan het opnemen tegen vele andere bekende rijders uit an dere delen van het Nederland en uit België. De titelstrijd die zich afspeelt op het industrie terrein in Goes - Zuid is slechts een onderdeel van het totale programma dat op die dag wordt afgewerkt. Begonnen wordt om 14.00 uur met een skeeler - loop - skeeler wedstrijd, een bijzonder zwaar onderdeel. Ook de jeugd kan aan zijn trekken komen. Voor hen volgt om 15.00 uur een tijdrit over 700 meter en om 16.15 uur staat voor de jeugd een mara thon over 15 minuten op het pro gramma. Om 17.00 uur klinkt het startschot voor de Mijl van Goes (atletiek), met deelname van bekende wedstrijdlopers. De strijd om het Open Zeeuws kam pioenschap skeeleren voor C-rij- ders en veteranen (mannen en vrouwen) begint om 17.45. Zeeuwse kanshebbers bij de mannen zijn onder andere Cees de Goffau, Kees Hoogerland en Ferdi Wisse. Vooraf inschrijven kan ook telefonisch onder num mer 0113 - 552098. 3 VLISSINGEN Op het spreekuur in Vlissingen kwam de heer Van Zijl met vragen omtrent zijn rechtspositie en uitkerings rechten bij arbeidsongeschikheid. Van Zijl was leraar biologie aan een middelbare scholengemeenschap en was sinds november 1995 ziek geworden. Hij had via de krant vernomen dat er voor overheidswerknemers nogal wat veranderd was op het gebied van de sociale zekerheid en wilde er het fijne van weten. Per 1 januari 1996 zijn er inderdaad een aantal belangrijke wij zigingen opgetreden in de sociale zekerheid voor overheidswerk nemers. De Wet Privatisering ABP (WPA) is op deze datum in werking getreden waardoor het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds (ABP) is omgevormd van een overheidsorganisatie tot een privaatrechtelijk orgaan. Tevens is een arbeidsongeschiktheids regeling gecreëerd op basis van de huidige WAO voor werkne mers. Het is de bedoeling om per 1 januari 1998 de overheids werknemers in dezelfde rechtspositie als 'gewone' werknemers te brengen en volledig onder de werkingssfeer te brengen van al le werknemersverzekeringen (o.a. Ziektewet en Werkloosheids wet). Tot dusver waren overheidswerknemers uitgezonderd van deze sociale verzekeringen. Vanaf 1 januari 1996 geldt er een tussenregime en er is met be trekking tot arbeidsongeschiktheid een zgn. 'WAO-conforme' re geling geïntroduceerd. Deze WAO-conforme regeling verklaart grote delen van de WAO van toepassing voor overheidswerkne mers. De regeling wordt uitgevoerd door de USZO (Uitvoerings instelling Sociale Zekerheid voor Overheid en onderwijs). Tegen beslissingen van het USZO is, als zijnde een bestuursorgaan, be zwaar en beroep mogelijk. Voor overheidswerknemers die in de arbeidsongeschiktheidskla- se 80-100% vallen geldt dat zij, bovenop het WAO-gedeelte, te vens recht hebben op een aanvullend invaliditeitspensioen (IP). Dit pensioen garandeert een bepaald inkomensniveau, ongeacht eventuele veranderingen in de WAO-hoogte. Aldus wordt een mogelijk 'WAO-gat' voor deze groep arbeidsongeschikten ge dicht. Overigens is het bij de overheid gebruikelijk dat tot aan het ontslag doorbetaling van loon plaatsvindt. Voor gedeeltelijke arbeidsongeschikten is de regeling inzake het invaliditeitspensioen niet van toepassing. Indien er geen moge lijkheden zou zijn voor herplaatsing heeft de werknemer recht op een aanvulling op de uitkering voor een periode van maxi maal 5'A jaar, in de vorm van een soort wachtgeld. Deze bijzon dere ontslaguitkering dient te worden uitbetaald door de werk gever en is in de plaats gekomen van de vroegere herplaatsings wachtgelduitkering. In de nieuwe regeling is ook de rechtspositie van de overheids werknemers bij ziekte en arbeidsongeschiktheid aangepast aan de wettelijke regeling van het Burgerlijk Wetboek, waaronder de 'gewone' werknemers vallen. Ontslag wegens ziekte kan nu eerst na twee jaar plaatsvinden. Overheidswerknemers kunnen echter binnen de termijn van twee jaar worden ontslagen indien de ziekte niet als reden voor het ontslag wordt aangevoerd. Er is met andere woorden, anders dan in het Burgerlijk Wetboek, geen volledig ontslagverbod bij ziekte van toepassing. Daarnaast is geen toestemming van de directeur van het Arbeidsbureau ver eist. Wel dient de werkgever een herplaatsingsonderzoek te ver richten en medisch advies in te winnen bij een arts. Tegen een mogelijk ontslagbesluit kan door de werknemer be roep worden ingesteld. De heer Van Zjl was met deze informatie genoeg ingelicht. Uiteraard is het bovenstaande slechts een voorbeeld. Heeft u vra gen naar aanleiding van dit artikel of andere vragen van juridi sche aard, dan kunt u altijd voor advies en hulp terecht op het gratis spreekuur van ons bureau: in Middelburg: Vlasmarkt 28, iedere maandagmiddag en donder dagavond, uitsluitend volgens afspraak. Afspraken maken elke werkdag tussen 9.00-12.00 via 0118-637120; in Vlissingen: 'Open Hof', A. Gogelweg 59. De hoofdvestiging van het bureau te Middelburg is de hele week telefonisch bereikbaar onder nummer: 0118-637120. DE SCHELDEBODE DONDERDAG 29 AUGUSTUS 7.05-8.00 Ochtendeditie met het weer in de provincie en een overzicht uit de ochtendbladen. 8.32 Ochtendeditie met actualiteitenquiz. 9.05 Muziek door de week. 10.05Vragen staat vrij. 11.05 Een uurtje Bert, gevarieerd pro gramma. 12.05-13.00 Middageditie. 13.35 De Passage met concertagen da en filmoverzicht. 14.05 Muziek in bedrijf. 16.03 Rondje Zeeland over Zeeuwse muziek. 17.03-18.00 Avond editie met o.a. Zegt u 't maar. VRIJDAG 30 AUGUSTUS 7.05-8.00 Ochtendeditie met het weer in de provincie en een overzicht uit de ochtendbladen. 8.32 Ochtendeditie met actualiteitenquiz. 9.05 Muziek door de week. 10.05 Zwemer, pro gramma over de Zeeuwse taal. 11.05 Een uurtje Bert. 12.05-13.00 Midda geditie. 13.35 De Passage met cultu rele weekendactiviteiten. 14.05 Mu ziek in bedrijf. 16.03 Zeeuwse Krin gen, politiek café, vanuit Desafinado in Middelburg. 17.05 Avondeditie. 17.35-18.00 Zeeuws Diep, vandaag met een journalistenforum. ZATERDAG 31 AUGUSTUS 9.03 De Zeeuwse Lucht. Vandaag: folklorefestival in Sas van Gent. 10.03-13.00 Dag-Week, gevarieerd familieprogramma. 13.34 Sportpark Souburg 14.03-18.00 Omroep Zee land Sport. ZONDAG 1 SEPTEMBER 9.00 Die's nog van voor d'n oorlog. Vandaag: de heer M. Hage uit Dom burg. 10.02-13.00 't Paviljoen, pro gramma over kunst en cultuur vanuit Pantha Rei in Vlissingen. 13.32 - 17.05 Omroep Zeeland Sport. MAANDAG 2 SEPTEMBER 7.05-8.12 Ochtend Editie. 8.32 Och tendeditie met o.a. Actualiteitenquiz. 9.05 Muziek door de Week 10.05 Met Aly de Boer op. 11.05 'n uurtje Bert. 12.05 Middageditie met o.a. Weg- wies. 13.12 Actualiteiten. 13.35 De Passage met overzicht tentoonstellin gen. 14.05 Muziek in Bedrijf. 16.03 Klasse! Portret van een Zeeuwse school 17.05-18.00 uur. Avondeditie met o.a. zegt u het maar. DINSDAG 3 SEPTEMBER 7.05-8.00 Ochtendeditie. 8.32 Och tendeditie met o.a. actualiteitenquiz. 9.05 Muziek door de week. 10.05 Oo gappels en muilperen: vandaag mytyl school De Sprienke. 11.05 een uurtje Bert. 12.05-13.00 Middageditie. 13.35 De Passage met: deze week in de theaters. 14.05 Muziek in bedrijf 16.03 Gefeliciteerd!. 17.05-18.00 Avondedi tie met Zegt u 't maar. WOENSDAG 4 SEPTEMBER 7.05-8.00 Ochtendeditie. 8.32 Och tendeditie met o.a. actualiteitenquiz. 9.05 Muziek door de week 10.05 Zeeuwse streken. 11.05 Een uurtje Bert 12.05-13.00 Middageditie. 13.35 De Passage met overzicht exposities. 14.05 Muziek in Bedrijf 16.03 De Tijd machine. Vandaag: op zoek naar Zeeuwse schatten in het Rijksmuse um in Amsterdam. 17.05-18.00 Avondeditie met o.a. zeqt u 't maar.

Scheldebode | 1996 | | pagina 13