Konmar fietst voor hartstichting Zakenflitsj es HE SCHELDEBODE UIT HET ZAKENLEVEN Klassiekers op de Markt Hemelaar heeft nu alles in de sport Nieuwe bijstandswet geeft problemen Depa opent hobbyshop Statenpraat De helpende hand fiet zoeten zvaard Wirwar sponsort Squashzzy Edwin Tilroe gediplomeerd contactlensspecialist SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 19 JUNI 1996 305 Hardrijders Strandhuisjes Uitkering Sieraden Alert Doorrijder insluipingen Pinksterprijsvraag Automaterialen Open dag Ter Linde Zonneweken fl# mmm Zomerfeest Bachtensteene Door Mr. C.M. de Graaf, Statenlid HUISARTSEN VERLOSKUNDIGEN TANDARTSEN APOTHEEK DIERENARTSEN Za en zo.A. Hoogveld en R. Mees ters. Korte Noordstraat 61Middel burg, tel. 637077. Dierenartspraktijk Oostkapelle, oude Domburg- sestraat 33a, tel. 581443. Vogelop vang Midden Zeeland, tel. 628288. POLITIE KERKDIENSTEN De meest opvallende radarcon trole vond vorige week dinsdag (11 juni) plaats op de Amnes- tylaan in Vlissingen. Daar wer den tussen in een uurtje tijd, tussen 16.30 uur en 17.35 uur, 122 voertuigen geregistreerd, waarvan er 70 te hard reden. De snelheidslimiet is er 30 km. Voetballiefhebbers? Ter hoogte van de strandweg in Koudekerke zijn vorige week 30 tot 40 strandhuisjes opengebro ken. Er werden drank en ande re goederen gestolen. Een 35-jarige inwoonster uit Vlissingen is tijdens het winke len in de Spuistraat bestolen van haar kort daarvoor ontvan gen bijstandsuitkering. In een onbewaakt ogenblik werd haar portemonnee uit haar winkel wagentje gestolen. Vorige week woensdag hebben twee mannen na een afleidings manoeuvre in een winkel aan de Lange Delft in Middelburg voor naar schatting 20.000,sie raden uit een onafgesloten vi trine ontvreemd. Een van de mannen had een vraag waar voor de verkoopster haar werk plek moest verlaten om navraag te doen. Bij terugkomst waren de twee verdwenen. Een inwoner uit Oost-Souburg ag vorige week donderdagnacht rond 3.00 uur twee jongens weglopen van de auto van zijn buurman. Hij waarschuwde de eigenaar, die ontdekte dat de radiocassettespeler weg was. De jongelui waren enkele hui zen verde naar binnen gegaan. Daar kreeg de benadeelde Sou- bugenaar zijn eigendom terug. Toen de politie arriveerde, wa ren de jongens verdwenen. Vorige week maandag is om streeks 16.20 uur een 43-jarige fietster ter hoogte van de draai brug over het Kanaal door Wal cheren aangereden door een snorfietser. De vrouw kwam van de brug en moest een auto voorrang verlenen. De bestuur der van de bromfiets kwam haar achterop en reed haar aan. De fiets liep flinke schade op. De snorfietser reed zonder stoppen door. Plakkers Op de Kousteensedijk in Mid delburg zijn drie Middelburgers bekeurd, omdat ze op diverse plaatsen posters hadden ge- DEN HAAG Konmar bedrijfsleider Johan de Meij kon afgelopen donderdag een cheque van ruiim vijftienduizend gulden overhandigen aan mevrouw S. Versnel van de Nederlands Hart stichting. Het geld was bij elkaar gefietst door vertegenwoordigers van alle 24 Konmar-filialen tijdens een Supertoer van 160 kilometer. De tocht leidde langs de filialen UtrechtEinhoven en Helmond. De fietsers werden gesponsord door hun collega's. Tijdens de week waarin de fietstocht plaatsvond, werd in alle winkels veel aandacht geschonken aan gezonde voeding. plakt. Aanhouding Bij een aanhouding van drie Middelburgers van ongeveer 24, 22 en 20 jaar, zijn twee agenten en twee verdachten licht ge wond geraakt. Aanleiding was een verkeerscontrole. Beide agenten zagen op de Vlasmarkt een auto wegrijden, die, na mo- bilofonische controle van het kenteken, vermoedelijk niet verzekerd was. Bij een bushalte aan de Looierssingel werd de auto aan de kant gezet. De be stuurder had geen rijbewijs en kentekenbewijs bij zich en wei gerde zijn personalia op te ge ven. Toen hij mee moest naar het bureau, weigerde hij dat ook en kreeg hulp van de twee inzittenden. Na assistentie van een andere surveillance-een heid konden de mannen uitein delijk worden aangehouden. Bij een insluiping aan de Hoorn van Burghstraat zijn vorige week woensdg tusse 4.00 en 8.00 uur een video-apparaat, kleding, geld en bankbeschei- den verdwenen. Uit de tuin na men de dieven nog een fiets mee. Waarschijnlijk zat de deur niet op het nachtslot. Uit een woning aan Vronesteyn inoost- kapelle werd een portemonnee met daarin geld en diverse pas jes gestolen. De keukendeur was niet opslot. De bewoners waren op het moment van de diefstal met hun kinderen op de bovenetage. Ook aan de Leegh- waterstraat en de Jozef Israrel- slaan in Vlissingen konden die ven makkelijk binnenkomen omdat de deuren niet goed af gesloten waren. Uit de Goeman Borgesiusstraat in Vlissingen zijn uit twee tuinen respectie velijk een tuinbank en een tafel gestolen. VLISSINGEN De stroom inzendingen droogde maar niet op. De PTT bracht iedere dag weer een nieuwe lading kaarten met de oplossing van de pinksterprijsvraag. Door het grote aantal in zendingen was het niet mogelijk de uitslag in de Scheldebode van deze week te plaatsen. U moet dus nog eventjes geduld hebben, maar volgende week weet u zeker of u tot de gelukkigen winnaars behoort. HELJO Automaterialen van Piet en Ineke Jongepier, is deze maand verhuisd naar het be- drijventerrien 'De Vrijburg' in Vlissingen aan de Handelsweg 16. Door sterke uitbreiding van het assortiment was een verhui zing noodzakelijk. Ook is het nieuwe onderkomen beter be reikbaar. De groothandel in au tomaterialen en gereedschap pen heeft een ruim gesorteerd assortiment van zo'n 25.000 ar tikelen. Op 23 juni houdt het biolo- gisch-dynamisch fruitteeltbe- drijf Boomgaard Ter Linde in Oostkapelle een open dag. Bio logische producten zijn gezon der voor mens en milieu. Ook de overheid geeft de biologische landbouw steeds meer erken ning op weg naar duurzame landbouw. Boomgaard Ter Lin de is te vinden aan de Oranje- zonweg 1 in Oostkapelle en is op 23 juni tussen 11 en 16 uur open voor belangstellenden. De reisbureau's van Holland International zijn in enen zon nige stemming. Tot 7 juli zijn er dan ook Zonneweken bij de reisbureau. Als u er nog niet uit bent waar u dit jaar heen wilt op vakantie, loop dan eens bin nen bij een filiaal van Holland International. De medewerkers van het reisbureau hebben bin nen een paar minuten een over zicht klaar van alle mogelijkhe den die er nog zijn en dienen u graag van advies. MIDDELBURG Voor één keer wordt er een uitzondering gemaakt voor het parkeerbeleid op de Markt. Dat heeft alles te maken met eerbied voor de ouderdom. Zaterdag 22 juni mogen bijzondere klassiekers en oldtimers parkeren op de ou de parkeerplaats op de Markt. Een andere klassieker, de veld wachter, controleert overigens de papieren. De start van de old timerdag, georganiseerd door de Stichting Evenementen Middelburg (SEM), is om 9.30 uur. Dan be gint een odtimer rit door de stad. De route gaat door de Langeviele, over de Markt en vervolgens door de Lange en Korte Delft naar het Damplein. Daarna parkeren de klassie kers en oldtimers op de Markt, waar ze tot 16.00 uur te bewon deren zijn. De vereniging 'Keep them rol ling', die oude oorlogsvoertui gen in goede staat houdt, een oude brandweerauto en een ori ginele Engelse bus, maken de show compleet. Ook zijn er een groot aantal miniaturen te be wonderen. verschijnt in een oplage van 49.300 exemplaren elke woensdag huis-aan-huis in de gemeenten Arnemulden, Domburg, Manekerke, Middelburg, Valkemsse, Veere, Vlissingen, Westkapelle Kantoor Scheldestraat 7-9,4381 RP Vlissingen, Postbus 50514380 KB Vlissingen Tel.nr.: 0118-442720, Fax: 0118-442721 Openingstijden: ma, wo, do, vrij. 9.00-12.30 uur en van13.30- 17 00 uur, dinsdag 9.00-12.00 uur, 's Middags gesloten Advertentieverkoop tijdens kantooruren tel.: 0118-442720 Jos Rentmeester (verkoopleider), tel. privé: 0113-655379 Yolanda Krijger (vertegenwoordiger), tel. privé: 0118-411351 Sonja Broeders (vertegenwoordiger),tel. privé: 0118-479084 Mini's (rubrieksadvertenties), tel.: 076-5312313 Afsluittijd advertenties: maandag 12.00 uur Redactie tijdens kantooruren tel.nr.: 0118-442727, fax 0118-442721 Andrien Smeels tel. privé: 0118-639719 Afsluittijd redactie: maandag 14.00 uur Correspondenten Dave Krajenbrink tel.: 0118-413089 Jaap Klein, tel. privé: 0118-625185 Ad Roos, tel. privé: 0118-602860/06-53265518 Marco Evenhuis tel.: 0118-471785 Fotografen Harry de Lange, tel.: 0118-625195/06-52665827 Piet Davidse, tel.: 0118-623594 Bezorging voor klachten over bezorging tijdens kantooruren bellen 0118-442720 De Scheldebode is een uitgave van De Stem Weekbladen. Copyright c >996 Uitg*v»»vTAJtvchappi| De Stem B V B'eda VLISSINGEN - Voor al die mensen die dachten een pro bleem te krijgen nu naaimachi nezaak Wilbrink in Middelburg er niet meer is: het probleem is opgelost. Een ieder die zich daar ooit een Husqvarna, Varna of Lewenstein-naaimachine heeft aangeschaft en dacht 'waar moet ik naar toe als er problemen zijn?' kan sinds kort terecht bij Louis Hemelaar aan de Spuistraat 82 in Vlissingen. Hemelaar, tot dan toe bekend als dè Pfaff-dealer in het Wal- cherse heeft eerdergenoemde merken in zijn assortiment op genomen en komt daarmee te gemoet aan een toch niet on aanzienlijke doelgroep. „Het assortiment is daardoor breder geworden en wie op zoek is naar een naaimachine en daar een bepaald bedrag voor over heeft, of op zoek is naar net die ene mogelijkheid kan bij ons terecht", verzekert Louis. Dat Hemelaar de merken van Wilbrink 'overnam' is overigens niet geheel vreemd. De vader van Louis en Wilbrink waren goede collega's, al eerder nam Hemelaar de fournituren over en dat de naaimachines -door het stoppen van Wilbrink- de zelfde richting zouden uitgaan lag eigenlijk voor de hand. De uitbreiding van het assortiment heeft volgens Louis alleen maar voordelen. „De mensen komen in ieder geval bij een gespeciali seerd bedrijf en hoeven niet meer van hot naar her te gaan om een machine uit te zoeken. Wie hier niet slaagt, slaagt ner gens". Naast de voordelen van alles onder één dak biedt He melaar een uitgekiende service en is het hebben van een par keerprobleem een gegeven dat de klanten van Hemelaar niet kennen. Voor en achter de zaak meer dan genoeg parkeergele genheid. Zoals gezegd, de naai en lockmachines waar Hemel aar uiteraard volledig achter staat kunnen vrijwel alles. Van simpel naaien tot geavanceerd borduren en bij sommige naai machines kan de machine in een handomdraai worden ver anderd in een professionele borduurmachine. En wie een PC heeft kan de machine daar ook nog eens op aansluiten. Maar Hemelaar natuurlijk meer in huis. Zoals professionele lockmachines. Professioneel van uitvoering maar bedoeld voor de kritische consument. Of naaimachinemeubels. Weer te rug van weggeweest en einde lijk geen 'sta in de weg', maar een stukje meubel dat zonder meer in elke woonkamer past. OOSTSOUBURG Squashteam Squashzzy 5 van squashcen- trum Squashzzy in Middelburg promoveerde onlangs naar de tweede klasse van de Stichting Squash Promotion-divisie Zuid-West Nederland. Sponsor 'De Wirwar' stak de squashers in nieuwe shirts. Staand vl- nr Ronald van Dorp, Rob Schieman, Peter van de Poll en Eric Jo- rissen. Zittend vlnr. Dick van Liere en Michel Koster. VLISSINGEN De invoe ring van de nieuwe Algemene Bijstandswet heeft in veel plaatsen tot problemen geleid, in Vlissingen zijn drie nieuwe medewerkers bij de Gemeente lijke Sociale Dienst (GSD) aan gesteld om dergelijke proble men voor te zijn. Toch is ook hier de invoering niet vlekke loos verlopen, zegt de Cliënten raad van de GSD. Aanvragen om extra bijstand hebben al maanden vertraging opgelopen, zo heeft de Cliën tenraad kunnen optekenen. Ook de betalingen van de uitke ringen zijn de afgelopen maan den steeds te laat betaald. De Cliëntenraad is van mening dat dit komt door de extra belas ting die de invoering vande nieuwe Algemene Bijstandswet geeft. Mensen die problemen hebben ondervonden op dit ge bied, kunnen terecht op het spreekuur van de Cliëntenraad, iedere dinsdagmiddag van 13.30 tot 16.00 uur in buurthuis de Scheldebuurt in de Verkuyl Quakkelaarstraat 95. Dan is de Clirntenraad ook telefonisch bereikbaar: 431379. Wie het warm krijgt van het doe-het-zelven, kan ook bij Depa terecht vqor een verkoeling brengende ventilator. Bij naaimachinespecialist Louis Hemelaar aan de Spuistraat in Vlissingen zijn behalve Pfaff naaimachines nu ook der merken Husqvarna, Varna en Lewestein in het assortiment opgenomen. FOTO PIET DAVIDSE VLISSINGEN Een tweetal weken geleden opende gereed schap- en machinehandel De pa een winkel aan de Schelde straat 33. Deze nieuwe 'Depa Hobbyshop' is geheel gericht op de particuliere markt, terwijl het moederbedrijf Depa aan de Industrieweg in Vlissingen vooral actief is op de zakelijke markt. Het aantrekkelijke voor de doe-het-zelver is, dat hij bij de Depa Hobbyshop het beste gereedschap krijgt voor een scherpe prijs en daarbij ook nog kan rekenen op vakbekwaam advies. De Depa Hobbyshop zit op de zelfde plaats waar Depa zelf twaalf jaar lang gevestigd was. Eigenaar Dekkers legt uit waar om het bedrijf destijds naar de Industrieweg verhuisde: „We vonden de Scheldestraat niet geschikt als lokatie voor een groot, op de zakenmarkt gericht bedrijf. Bovendien kwamen er aan de Scheldestraat veel parti culiere klanten, die we amper konden bedienen. We leveren namelijk alleen de top van de A-merken. Dat gereedschap is voor bedrijven uitstekend ge schikt, maar voor veel doe - het zeivers veel te duur. Om deze particulieren toch te kunnen bedienen, is nu de Depa Hobbyshop geopend. Voordelig gereedschap van een hoge kwa liteit vormt het hoofdbestand deel van het assortiment. Maar men kan er ook terecht voor za ken als workmates, opbergdo zen, kluizen en voor de serieus geïnteresseerden zelfs 'quads', vierwielige terreinwagens. Dek kers: „Depa zelf is op de zakelij ke markt een van de grootste van Zeeland. We hebben bij voorbeeld het meest complete verhuurprogramma van de pro vincie, zijn een van de weinigen die ook keuringen van materiaal uit kunnen voeren en we hebben zeer uitgebreide reparatiemoge lijkheden. Het mooie van de Depa Hobby shop is dat we nu een assorti ment kunnen voeren dat speci fiek gericht is op de particulier, die daarbij kan rekenen op onze enorme vakkennis en uitgebrei de service. Dat is te danken aan de ervaring en de know-how die bij het moederbedrijf aan wezig is." Ook de vakkennis van filiaal chef Felix Verschuuren draagt ertoe bij dat bij de Depa Hobby shop volgens Dekkers alleen te vreden klanten de deur uit gaan. 1 Edwin Tilroe VLISSINGEN Edwin Til roe slaagde aan het Zadkine College voor de opleiding con tactlensspecialist. Samen met zijn vrouw Marjolein en zijn va der Eddy vormt Edwin het team van optometristen/contactlens- specialisten binnen het familie bedrijf Tilroe-Optiek. Edwin Tilroe en zijn zus Ange la, die dit haar haar VWO-di- ploma behaalde, gaan zich bei den verder specialiseren in de optometrie aan de faculteit ge zondheidszorg van de Hoge school van Utrecht. Voor oog metingen en contactlensadvie- zen is Tilroe-Optiek dus het juiste adres. MIDDELBURG Op zater dag 22 juni wordt in zorgcen trum Sint Willibrord aan de Bachtensteene het jaarlijkse zo merfeest gehouden. Het begint om 9.00 uur en duurt tot 16.00 uur. Er is een rommelmarkt, waar ook meubelen worden aangeboden, een boekenmarkt en een verlo ting met mooie prijzen. Kinderen maar ook ouderen kunnen wor den geschminkt. Op het terras zijn drankjes en hapjes verkrijg baar, zoals thee, koffie, poffer tjes, boterbabbelaars en verse oliebollen, ter plekke gebakken door een echte warme bakker. De andere zijde van de overheid. Een helpende hand die rich ting de burger gaat. Ook dat is mogelijk! Voor alle duidelijk heid, het is niet de hand die de overheid ophoudt en waarhij het de bedoeling is dat u daar uw belastinggeld in legt. Het is ook niet een hand waarin een opgestoken vingertje u als het ware waarschuwend toe priemt dat door u een regel overtre den is. De overheid kan u op veel terreinen ondersteuning geven. Wel licht de meest bekende voorbeelden zijn te vinden in de cam pagnes die door Postbus 51, onder meer via de televisie, wor den gevoerd. Een heel ander voorbeeld is de steun die een overheid in finan ciële zin kan geven. Wij kennen allemaal het woord subsidie. En meestal is er dan de gedachte aan de financiële ondersteu ning van verenigingen, clubs en maatschappelijke instellin gen. Er is echter meer. Kijkt u nog maar eens terug naar het nieuws van de laatste maanden. Bijna avond aan avond was er de spanning of de regering alsnog Fokker in zijn bedrijfsvoe ring zóu gaan steunen. Een overheid zal niet direct en elk initiatief wat geld toe stop pen. Natuurlijk moet er een algemeen belang bij de steun be grepen zijn. Werkgelegenheid is zo'n algemeen belang. Één van de grotere voorbeelden is ook in Zeeland te vinden. Het terrein bekend als het Sloegebied, liggend aan de Westerschel- de met zijn havens en industrie, is opgestart door over- he den. Rijk, provincie en gemeenten hebben daarin samen het initiatief genomen met als doel zoveel mogelijk werkgelegen heid te scheppen. Zo'n uitgebreide samenwerking hoeft natuurlijk niet altijd. De provincie Zeeland stelt alleen ook gelden beschikbaar om ont wikkelingen op haar grondgebied te ondersteunen. Een voor beeld daarvan wordt besproken in de statenvergadering van 28 juni aanstaande. Het ligt in de bedoeling te komen tot een fonds dat de naam 'Economisch en Toeristisch Ontwikkelings fonds' gaat dragen. De voornaamste uitgangspunten zijn hier bij professionalisering en kwaliteitsverbetering. Verbetering op velerlei terreinen, zoals recreatie en toerisme. Bij het toeris me moet dan niet alleen gedacht worden aan, wat ik maar het traditionele toerisme noem. Ook plattelandstoerisme en cul tuur (historisch)toerisme kan profiteren. De tijd staat niet stil. En het voldaan achterover leunen omdat de zaken zo goed gaan, leidt meestal tot achteruitgang. Of, zoals mijn oude opa altijd al stelde: 'rust roest'. Vandaar ook dat in het nieuwe fonds initiatieven op het gebied van innovatie (vernieuwend werken), technologie (de toepas sing van hulpmiddelen bij productie) en telematica (allerlei soorten van communicatiemiddelen) sterk op steun kunnen gaan rekenen. Voor wie zijn nu subsidiemogelijkheden aanwezig? Eigenlijk voor bijna iedereen die bedrijfsmatig werkt. Dus ook particu lieren die zich bezig houden met bedrijfsmatig produceren. Of zij die goederen en/of diensten verhandelen. En vooral niet te vergeten, voor starters zijn er ook mogelijkheden. Dat het de moeite waard is blijkt uit de cijfers. Het ligt in de bedoeling per jaar een bedrag van 1,8 miljoen gulden beschik baar te stellen, waarbij ook nog rente over de al aanwezig mid delen in het fonds wordt bijgeschreven. Kortom, de vragende hand van de overheid strooit ook in de richting van de burgers weieens wat terug. In dit geval ter ver sterking van de werkgelegenheid. FOTO PIET DAVIDSE Vlissingen - Za. F. Legemate, Troelstraweg 411tel. 468021Zo J. Roebroeck en E. van Russen Groen, Singel 11 tel. 412225. Middelburg - Za C. Albers, Bellink- plein 3. Zo. J. Wortelboer, Korendijk 36. Centraal tel.nr. 639933. Souburg, Gezondheidscentrum Middelburg-Zuid, Arnemuiden en Nieuwland - Za. N. Kapteijn, Lek straat 6 Oost-Souburg, tel. 461630. Zo J. Bergen, Kanaalstraat 89 Oost- Souburg, tel. 461500. Spreekuren 12.30-13.00 uur en 17.30-18.00 uur. Veere, Gapinge, Serooskerke, Oostkapelle en Vrouwenpolder - Za en zo R. van Tol, Markt 12, Vee re, tel. 501271 Domburg, Aagtekerke, Westke- pelle, Koudekerke, Meliskerke, Biggekerke en Zoutelande - Za en zo. P. Noorlander, Middelburg sestraat 94, Koudekerke, tel. 551231. Midden-Walcheren - Za en zo. A. Stutterheim, Sivertstraat 40, Melis kerke, tel. 561760. Vlissingen - Vr vanaf 9 uur tot di 9 uur S. v.d. Kaaden, tel. 471140. Middelburg - do vanaf 20 uur tot zo 20 uur Za en zo. A. de Looff, Badhuiss graat 140, Vlissingen, tel. 413881. Spreekuur van 11 tot 12 uur. P. van Malland (alleen eigen patirenten) Tobagolaan 6, Vlissingen, tel. 478290. Middelburg - vr 21-6 tot vr 28-6 Stromenwijk 't Zand, Maasstraat 58 Vlissingen - vr 21-6 tot vr 28-6 Souburg, C. van Perestraat 1, tel. 461593 Noodhulp, als elke seconde telt: 06-11. Overige assistentie aanvra gen 633333. Voor alle andere aan gelegenheden zijn de bureaus in Middelburg en Vlissingen 24 uur per dag geopend. Rooms-katholieke kerk Der Boe- de 2e, 4e en 5e zaterdag 10.30 uur. Ter Reede za 17 uur. Vlissingen On ze Lieve Vrouwe kerk Za 19 uur, zo 9.30 uur, wo 9 uur. Open Hof zo 11.15 uur. di 9 uur. Souburg Mari- nuskerk zo 10 uur. Zoute Viever 1 e en 3e za 9 uur. Middelburg Petrus en Pauluskerk zo 10 uur. Hoeksteen zo. 11.30 uur. Sint Willibrord za 17 uur. Domburg St Willibrordkapel za 19 uur. Zoutelande H. Catherina zo 10 uur. Vrouwenpolder OLV van den Polder zo uur. Nederland Hervormde kerk Aag tekerke 10 en 19 uur. Domburg 10 en 19 uur. Gapinge uur. Grijpskerke 10 uur. Kleverskerke 9.30 uur. Kou dekerke uur. Middelburg Koor kerk 10 en 16.30 uur. Ontmoetings- kerk (bond) 11 en 18.30 uur. Nieuw land 10.30 uur. Ritthem 9 uur. Oost kapelle 10 uur. Oost-Souburg 9.30 uur. Zoute Viever 19 uur. Seroos kerke 10 en 19 uur. Veere 9.30 uur. Vlissingen St. Jacobskerk 9.30 uur Open Hof 9.30 uur. Schaapskooi 9.30 uur. Ter Reede 19 uur. Vrou wenpolder uur. Westkapelle 9.30 en 19 uur. Ziekenhuis Walcheren zo 10 uur ds Ds. Elseman. Chr. Gerefor meerde kerk Vlissingen zo uur. Gereformeerde kerk Gapinge 10 uur. Grijpskerke 19 uur. Koudeker ke 9.30. Meliskerke 10 en 14.30 uur. Oost-Souburg 9.30 uur. Seroosker- ke 10 uur. Veere 9.30 uur. Vrouwen polder 10 uur. Gereformeerde Gemeente Vlissin gen 9.30 en 16 uur. Gereformeer de Kerk Vrijgemaakt Middelburg 9.30 en 16.30 uur. Vlissingen 9.30 en 16.30 uur. Ned. Gereformeerde Kerk Middelburg 9.30 uur. Zeven dedagsadventisten Middelburg za 11 uur, Vlissingen za. 9.30 uur. Doopsgezinde Gemeente Middel burg 10 uur. Vlissingen uur.Kris- ten Zuidmolukse kerk Oost-Sou burg 17 uur koudekerke 12 uur. Anglicaanse kerk Vlissingen-Oost 10.30 uur. Pinkstergemeente Mid delburg 11.30 uur. Vlissingen e.o. 15 uur. Pinkstergemeente Sja- loom Souburg 14.30 uur. Bethel Pinksterkerk Vlissingen wo 19.30 vr 19.30 zo 11.30 uur. Christelijk Centrum Zeeland Vlissingen 10.30 uur. Nieuw Apostolische kerk West-Souburg wo 20, 9.30 en 17 uur. Evangeliegemeente Middel burg 9.30 uur Oost-Souburg 10 uur. Eglise Wallone uur. Volle Evangeliegemeente Arnemuiden do. 20 uur zo 10 uur. Serooskerke do. 19 uur. West-Souburg zo 10 uur. Middelburg Thomaskapel wo 20 uur zo 10 uur. Filadelfia Gemeente Vlissingen wo 19 uur zo 10 uur. Vrije Evangeli sche Gemeente Westkapelle 9.30 uur. De Rafaël Geemeenschap Eleos Middelburg 9.30 uur Leger des Heils Middelburg Hoeksteen 10 uur, Vlissingen 10 uur.

Scheldebode | 1996 | | pagina 5